Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 9:30 pm

Ništa bez Projovića..
Spoiler:
phpBB [video]
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 10:11 pm

:baklja: :baklja: :baklja: :baklja:
phpBB [video]
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 10:25 pm

Kad ce skupstina
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 10:25 pm

kakvo crno plavo :D
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 10:42 pm

Željezničar!!!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 10:44 pm

Slegli se utisci protiv Lokomotive. Ovaj uspjeh sa prolazom protiv Ludogoretsa i sad Lokomotive je sigurno najveci uspjeh BiH klubskog fudbala, i velike cestitke momcima. Sto se tice same utakmice, ja nazalost nisam zadovoljan sa igrom. Mislim da je potencijal nasih igraca dosta veci naspram Lokomotive a nije iskoristen na pravi nacin. Tj da je Lokomotiva vise izvukla iz svojih igraca nego sto smo mi. To i pokazuje tabela, gdje oni trenutno zauzimaju 6. poziciju u omladinskoj ligi Hrvatske, i nisu im igrala ta dva najbolja igraca. Ako se pogleda ova utakmica, Lokomotiva je imala vise izglednih prilika, imali su 4 dosta dobre prilike, dok smo mi dvije, sto kad se sabere da su imali srece mogli su i proci. Hvala Bogu bila je sreca na nasoj strani. Mi smo imali onu stativu kad je Mujagic ubacio, i njihov igrac pogodio stativu, i mozda ona sansa kad je Zeric isao prema golu, cekao i bezveze sutirao. Sa druge strane su oni imali te 4 prilike, gdje su 1-2 bile 100%. Normalno ovde ne racunam nasih par kvalitetnih pokusaja iz daljine. Ali ono sto mi je malo tesko razumiti da se desi da oni napadaju sa 2 igraca a mi se branimo sa 4, i ipak dodju do opasne prilike, a mi kad imamo kontru gdje imamo 4 igraca, a njih 2 neznamo da zavrsimo akciju. Isto se cesto desi na sredini terena, da stoji njihov jedan igrac izmedju nasa 3 i ipak on dobije loptu, ili neznamo fino da ga zaustavimo. Oni su jaci u duelima a na kraju utakmice nismo nikako ni igrali. Falilo je snage i nama i Lokomotivi. Njihov Hujber je kvalitetan igrac. Za nasu ekipu su mi bili odlicni Dacic naprijed, odlicno barata sa loptom i agilan je, tacno zna koliko se treba drzati lopta da nebude previse, dobro se dodaje, i ima kvalitetan sut, treba jos raditi na zavrsnici kad je blize gol i fizickoj spremi. A Sehic i Besirevic kao bekovi su super odigrali, vidilo se kad je A Sehic morao da napusti teren da je E Sehic bio prebacen na njegovo mjesto, i odma dodje do opasne situacije za Lokomotivu. To samo pokazuje kvalitet A Sehica na toj poziciji i da je E Sehic puno bolji kao krilo. Hajdarevic je bas velik posao uradio u defanzivi gdje se puno puta nazad vratio i sprecio napade. Naprijed mi se nije svidio, cesto se desilo da smo visoke lopte slali prema Mujagicu i tako bezveze njima prodavali jeftino lopte. Isto je Sabanadzovic mogao bolje odigrati, nije se puno primjetio i imao je onaj glup start za zuti karton bez potrebe a od njega se ocekuje vise zbog iskustva. Zeric opet radi iste greske kao ranije, nazalost. Kad se pogledaju obadvije utakmice, zasluzili smo prolaz sto se tice igre, ali oni pametnije igraju.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 11:02 pm

salle86 je napisao/la:
čet nov 23, 2017 6:57 pm
Brkoo je napisao/la:
čet nov 23, 2017 6:40 pm
Spoiler:
salle86 je napisao/la:
čet nov 23, 2017 12:08 pm



Veliki je ovo potencijal braćo moja. Lično nisam ni bio svjestan stanja dok se nisam malo dublje "zarovio" u to. Momci koji su sinoć igrali, ginuli za sveti dres (kako reče Omer J.) su i MORAJU biti naša budućnost.
Klub je to i prepounao - NADAM SE DA JESTE.
Zbog toga i Adžem MORA imati našu podršku, taman da ni u europu ne odemo on mora tu ostati. Jer vidjeli smo kako treneri sa strane "mirišu" našu djecu, prekiržiše ih i označiše kao ne-perspektivne. A oni sinoć upadoše u top-24 tima europe.
Samo sa Adžemom znamo da će sigurno bar 50% ove djece dobiti minutažu u prvom timu, ma ustavri već je i imaju. Anel i Haris su gotovo pa prvotimci, Žerić i Mujagić su klupa, Velić mora biti naš treći štoper jer je momak sinoć pokazao klasu, kapitenski je odigrao. Beširević po meni sinoć najbolji, tačno ko Stana bilo ga je svugdje. Nadam se da će i Dacić dobiti minutažu. Oba Šehića su me odševila...
Ne znam za vas, ali ja iako je derbi za 3 dana uopšte o njemu ne mislim već su mi u glavi samo oni momci od sinoć...TO JE ŽELJO

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ovo je nase blago. Jos bi trebalo produziti sa Velicem na jos par godina i dati ugovor Zilicu. Hrvanovic, Dujmovic nek se bore za ugovor, ako se pokazu produziti sa njima, ako ne zahvaliti im se. Nisam optimistican u vezi njih dvojce, posebno za golmana Dujmovica, previse nedostataka ima za seniorski fudbal. Obojci Sehica produziti ugovore, kao i Besirevicu..
Velić je i sinoć pokazao potencijal. Pravi kapiten na terenu, glavom na kompačku ali bukvalno u drugom poluvremenu.
Protiv Radnika je već dobio priliku i bio solidan.
Tek mu 18.
Njemu ne smijemo ko Kemi dozirati minutažu već ga maksimalno forsirati već na startu nove sezone. Kakav Vukotić kakvi bakrači.
Eldar Šehić...momak još nema ni 18 godina. Odigrao odlično na krilu.
Ma jednostavno koga god da spomeneš nema ništa loše da se napiše. Momci igraju odgovorno, nema toga da zadnja linija "pelja" loptu, već je čiste ako treba i u aut, sredina igra i naprijed i nazad, krila i bekovi odlično sarađuju...fakat dosta stariji od njih mogu naučiti. Kakva ironija
Sad ce bit' na mukama i Adzem koga povest na zimske pripreme sa prvim timom.. A i dobro bi doslo juniorima da malo fizicki ojacaju.
Zadnja izmjena: Rambo_Amadeus, dana/u čet nov 23, 2017 11:41 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 11:13 pm

Daj zaigraj, zaplesi na terenu i zaaabij tom kretenu
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2017 11:41 pm

Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
čet nov 23, 2017 9:26 pm
Bice zanimljivo vidjeti sastav za derbi. Moja neka zelja je Stanic lijevo, a desno Sinisa, stoperi Graovac i Bogicevic mada i Osmankovic moze. U veznom redu Hajdarevic ipak prije Sabana jer je bolji defanzivno, a teren je grozan. Ostalo sve isto kao u Banja Luci. Volio bih vidjeti Zeca prije Zebe recimo. Takodjer Ramovic mora igrati. Gore Ubiparip. Sve isto osim Projica kao u Banja Luci jer Stanic igra u dobroj formi i konta foru sarajevski derbi, a po meni je i bolji igrac.
............................................................Kjosevski.............................................................
Stevanovic.......................Graovac..................Bogicevic.......................................Stanic
........................Hajdarevic..........................................Blagojevic......................................
Zakaric.......................................Ramovic.............................................Zec.......................
.............................................Ubiparip................................................................................

Izmjene: Zeba, Saban, Kajkut ili neko defanzivno u zavisnosti od rezultata

Samo ponosno i hrabro!
Grehota je Stanu lijevo tjerat, uz njega je i Zakaric opasniji.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 24, 2017 12:14 am

Ja mislim da ce Elsner biti u prvih 11,jer su se malci istrosili bas bas.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 24, 2017 12:22 am

Ovaj prolaz juniora je za klub vrijedniji nego nezz ti kakva pobjeda na derbiju.
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 24, 2017 12:41 am

Zna li neko slucajno moze li se igdje u Mostaru pogledati utakmica u nedjelju, u nekom kaficu nesto ?? Ne pitajte kako sta, gdje, skim, scim , napravio sam zajeb stoljeca , sta stoljeca zivata : ( :(
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 24, 2017 12:57 am

mirsad94 je napisao/la:
pet nov 24, 2017 12:41 am
Zna li neko slucajno moze li se igdje u Mostaru pogledati utakmica u nedjelju, u nekom kaficu nesto ?? Ne pitajte kako sta, gdje, skim, scim , napravio sam zajeb stoljeca , sta stoljeca zivata : ( :(
jesi to oženio hercegovku ?
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 24, 2017 1:01 am

Što se tiče prošlog vikenda vrlo važna pobjeda u BL koja nas je vratila u igru, mogla bi baš ta pobjeda biti prevaga do zime a vidjećemo da li će!? Dosta cvrsta igra defanzivno, dok prema naprijed previše se carini lopta, nerezonski potezi počesto i to sprečava mnogo kvalitetniji i brzi tok akcija. Bilo kako bilo bodovi se pišu, negdje ih izgubiš negdje dobiješ. Pobjeda u nedelju bi nam bila potvrda bodova iz BL i psihološki bi strašno podigla ekipu pred vrlo važne mečeve u kupu i prvenstvu. U ovakvom razvoju situacije Mi bi vjerovatno najviše i profitirali i imali bi odličnu priliku da kao prvi odemo na pauzu.

Atmosfera jučer odlična, pogotovo drugo pol., mnogo smo željeli prolaz i on je i došao. Moramo biti ponosni na ovu ekipu i na njima je da nastave da rade još kvalitetnije da bi se usavršavali i pravilno usmjerili potencijal koji je evidentan. Vidim, mnogo vas kaže meni je ovaj bio najbolji, "meni Dacić, nekom Haris, nekom Beširević, Šehić, Mujagić, to je normalno kada oni igraju kao ekipa i svi na terenu imaju uticaj na neke stvari u toku utakmice. To je ono što ja mnogo puta spominjem i naglašavam da i u prvoj ekipi ne smije biti "statičara i posmatrača" na terenu. Meni lično mali dvica Aldin bio najbolji, ja čak mislim da je momak mnogo inteligentniji igrač od pozicije beka na kojoj je trenutno, onakvi dugi tačni pasovi u sredinu u situaciji kada je skoro pa "ničija lopta" su nevjerovatni, a to budu takve precizne polu-niske lopte kakve napadač može smiriti bez ikakvih problema. Posebno raduje što svaki od ovih momaka ima neki svoj individualni kvalitet, svako na svoj način doprinosi rezultatu, čak i izmjene Mujarić, Hasanović, donesu neki novi kvalitet prema naprijed. Svaka čast momcima i oni su zaslužni što će nam ova zimska pauza proći brže nego inače :D

Navijači položili ispit, 5 milja, napravili odličan štimung na tribinama i pomogli omladini u trenucima kada smo fizički padali, kapa dole svoj raji koji su došli na Grbavicu. Oni redovi pred sjeverom se nisu odavno vidjeli. :palacgore:

Sad nam se svima valja pomarisati sa Pitarima i aBd uzeti nove bodove.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 24, 2017 1:02 am

bianco blu je napisao/la:
pet nov 24, 2017 12:57 am
mirsad94 je napisao/la:
pet nov 24, 2017 12:41 am
Zna li neko slucajno moze li se igdje u Mostaru pogledati utakmica u nedjelju, u nekom kaficu nesto ?? Ne pitajte kako sta, gdje, skim, scim , napravio sam zajeb stoljeca , sta stoljeca zivata : ( :(
jesi to oženio hercegovku ?
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 24, 2017 1:08 am

godrina je napisao/la:
čet nov 23, 2017 11:41 pm
Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
čet nov 23, 2017 9:26 pm
Bice zanimljivo vidjeti sastav za derbi. Moja neka zelja je Stanic lijevo, a desno Sinisa, stoperi Graovac i Bogicevic mada i Osmankovic moze. U veznom redu Hajdarevic ipak prije Sabana jer je bolji defanzivno, a teren je grozan. Ostalo sve isto kao u Banja Luci. Volio bih vidjeti Zeca prije Zebe recimo. Takodjer Ramovic mora igrati. Gore Ubiparip. Sve isto osim Projica kao u Banja Luci jer Stanic igra u dobroj formi i konta foru sarajevski derbi, a po meni je i bolji igrac.
............................................................Kjosevski.............................................................
Stevanovic.......................Graovac..................Bogicevic.......................................Stanic
........................Hajdarevic..........................................Blagojevic......................................
Zakaric.......................................Ramovic.............................................Zec.......................
.............................................Ubiparip................................................................................

Izmjene: Zeba, Saban, Kajkut ili neko defanzivno u zavisnosti od rezultata

Samo ponosno i hrabro!
Grehota je Stanu lijevo tjerat, uz njega je i Zakaric opasniji.
Ma Projic lijevo, samo dilema je na desnom beku.
Realno ove "jace" meceve kad toliko ne napadamo meni bi igrao Sinisa jer je nazad strasan. A opet s druge strane Stana je "uhvatio formu", ali u svakoj tekmi ima ispad nazad i tu rupu u glavi kad nije koncentrisan.
Ja bi se tesko odlucio. Valjda Adzem izvede najbolje sto imamo i to bude dovoljno da ih dobijemo.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 24, 2017 8:11 am

mirsad94 je napisao/la:
pet nov 24, 2017 12:41 am
Zna li neko slucajno moze li se igdje u Mostaru pogledati utakmica u nedjelju, u nekom kaficu nesto ?? Ne pitajte kako sta, gdje, skim, scim , napravio sam zajeb stoljeca , sta stoljeca zivata : ( :(
Ako ima moju tv, moze, al rijetko ko ima. Derbi je ja msm da ce bit stream neki, pa budi aktivan na drustvenim mrezama, onaj koprenosi radi samo na racunaru il laptopu radi da znas
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 24, 2017 8:12 am

Može li neko, ko je više upućen, reći o ovoj generaciji kadeta? Gledajući tabelu, na zvaničnoj, vidim da zaostaju već 16 bodova što je ipak malo previše...
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 24, 2017 8:16 am

slika
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 24, 2017 8:17 am

ma nosi tog elsnera iz prve postave, treba nas uhakat
MIRZA RASCIC

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 216 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija