Moderatori/ce: jovanmaksimovic, storm_raider, boccaccio, Izlija, Omar500

Hocete li pokupiti smece sa tribine nakon utakmice protiv JK Narva Trans?

Hocu
88 (73%)
Necu
21 (17%)
\Ne znam
12 (10%)

Ukupno glasova: 121

1921.ba
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2017 10:57 pm

slika

NAJAVA: Plava lokomotiva gostuje Širokom

http://1921.ba/najava-plava-lokomotiva- ... rokom-4189
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

igla
Kontakt:

sub dec 02, 2017 10:58 pm

Sto cemo odgadjat, ima do srijede.
Željina djeca prije polovnjaka!

damirfile
Kontakt:

sub dec 02, 2017 11:03 pm

KrajPrice je napisao/la:
sub dec 02, 2017 10:41 pm
Nasi ce traziti odgodu za kup.

Jel tacno to.

AsharaK
Global Moderator
Kontakt:

sub dec 02, 2017 11:39 pm

Gdje je nestala Valjićeva 'hrabrost'? Sviraj, neka prođe i da se nikome ne zamjerimo

Pročitajte više na: https://sport1.ba/premijer-liga-bih/gdj ... imo/102845
Željezničar ante portas !

storm_raider
Kontakt:

ned dec 03, 2017 12:04 am

AsharaK je napisao/la:
sub dec 02, 2017 11:39 pm
Gdje je nestala Valjićeva 'hrabrost'? Sviraj, neka prođe i da se nikome ne zamjerimo

Pročitajte više na: https://sport1.ba/premijer-liga-bih/gdj ... imo/102845
Odlican tekst. Poslan mail UEFA-e. Odgovor je dosao veoma brzo. Po meni svi bismo trebali poslati neki apel njima o cemu se radi.
Ljubavi sto te rodi, klasa radnicka...

Plava Porodica
Kontakt:

ned dec 03, 2017 12:28 am

Koji je mejl te uefe i infantina
UPRAVA NAPOLJE!!!

Mi u Želji smo ratnici,a ne svileni akademci,i to nek vam je jasno dok igrate ovdje! :zeljeznicar1:

Plavi orkestar
Kontakt:

ned dec 03, 2017 12:37 am

Nacionalisticko orgijanje na našim stadionima postoji od kad se igra liga i to nije od juce.Nekad sa manjim a nekad sa vecim intenzitetom ali je oduvjek tu.U Hercegovini vjerovatno najviše.Naš fudbalski savez je tu da sebe i svoje prijatelje udomi i da je njima dobro,da na racun klubova i navijaca svi dobro zive a puno ih je koji od toga egzistiraju.Pisat ce kazne za megafon,pokoju baklju,naplatiti ce svaki zuti i crveni karton,svaku izjavu u kojoj je bilo šta receno a da se oni sa tim ne slazu ili bilo koju kritiku upucenu prema njima.A ova nacionalisticko-fašisticke orgijanja ”zbog mira u kuci” nece ni spomenuti.Najbolji je primjer da ovakve loše sudije i sudjenje ne smiješ ni prokomentarisati.Fudbalski savez se pretvorio u jednu politicku partiju na nivou BiH i koja zamisli opstaje jer imaju zajednicki interes a to je novac.Fudbal,infrastruktura,mladi,kvalitetno sudjenje i sve ono što bi trebalo da ih nteresuje njih ne interesuje.Interesuje ih samo mir u ”kuci nogometa” jer samo u tom miru mogu svi uzeti.Jedino rješenje je da klubovi naprave jedan pandan Fudbalskom savezu koji bi mu se u svemu ovome suprotstavio a koji bi se ogledao u jednom udruzenju fudbalskih klubova a takva udruzenja egzistiraju vec odavno širom svjeta.Tim udruzenjem bi direkno štitili svoje interese i imali bi nekoga ko bi direktno o svim bitnim pitanjima za njih pregovarao sa nedodirljivim savezom.Moje mišljenje je da tog udruzenja nema zato što takvo udruzenje mnogi klubovi ne zele,da mnogim klubovima ili pojedincima u pojedinim klubovima i oko klubova to ne odgovara zato što su i ti klubovi u biti politicki a ne fudbalski.Politikom u ovakvom bjednom savezu mnoge stvari završe a na zelenom terenu to nebi mogli.To uništava fudbal u ovoj zemlji.Dok se fudbalom u ovoj zemlji ne pocnu baviti fudbaleri,bivši i sadašnji,Zeljo ce biti jedina svjetla tacka ove BiH lige u mnogim stvarima.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

salle86
Kontakt:

ned dec 03, 2017 12:57 am

Teško je očekivati udruženje kad na jednoj strani imaš Zrinjski i Široki koji kolo vode kod klubova sa predznakom H. Sad su tu i Vitez, Gošk i ono će uvijek biti "ugroženi".
Tu je i Borac koji služi kao alibi Dodiku da kad zapne pogura njih sa nešto sitno love i "kupi" glasove.
I na trećoj strani imaš Želju, Sarajevo, Čelik, Slobodu gdje se više međusobno "mrze" nego što mrze ove izvan ovog kruga, i oni njih.
I na koncu imaš Mladost, Radnik i Krupu koji plivaju samostalno i realno gledaju samo sebe, odnosno njihovi vlasnici, ali ovo klubovi su ipak "mali" tako da njihov glas i ne vrijedi mnogo.
Uostalom, slika i prilika države i svega oko nas.
Politika "zavadi pa vladaj" najbolje prolazi.
Svi vide samo do nosa, zato i jesmo tu i ovakvo razmišljanje i ne može puno bolje donijeti od trenutnog.
Da li će se promijeniti...fakat teško.
Istočna tribina je garant održivosti FK Željezničar u svakom smislu. Ta tribina će da generira prihod klubu iz kojeg će on moći da servisira svoje obaveze, 'upumpava' novac u sportski segment i da svaki dio kluba raste...

Rambo_Amadeus
Kontakt:

ned dec 03, 2017 1:07 am

Je l' samo ja mislim u našoj ligi nikad nije bilo više mladih talentovanih igraca u prvim ekipama?
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"

Plavi orkestar
Kontakt:

ned dec 03, 2017 1:20 am

Salle sve je politika i to je problem.Vidiš da se zbog ovih dešavanja više savez kod raje proziva nego direktni pocinioci.Savez kao krovna politicka partija štiti svoje manje politicke ogranke i to je raja shvatila.Da ih ne štiti nebi godinama radili što rade.Iz klubova se pravdaju da su to navijaci a niko ni iz jedne uprave se ne oglasi i ne distancira od tih navijaca niti osudi takvo ponašanje na sportskom terenu.Da je kako treba Siroki bi vec odavno trebao biti ugašen pa i Zrinjski kao fašisticke organizacije koje su svuda u svjetu zabranjene.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

salle86
Kontakt:

ned dec 03, 2017 1:35 am

Ma nije ni naše maslo za ramazana. Željo, Sarajevo, Sloboda i Čelik su imenima jači klubovi od ostatka lige, pa i armijom navijača iza sebe.
Ali više žele jedni drugima loše nego možda neko izvan tog kruga.
Ne vidim trenutno da imaju 2 kluba koji imaju slične stavove bez da svako ne gleda samo svoj sitni i trenutni interes a sutra "novi dan, nova nafaka" samo bez ove nafake
Istočna tribina je garant održivosti FK Željezničar u svakom smislu. Ta tribina će da generira prihod klubu iz kojeg će on moći da servisira svoje obaveze, 'upumpava' novac u sportski segment i da svaki dio kluba raste...

igla
Kontakt:

ned dec 03, 2017 1:45 am

Kaze beus nazvo dinu i rekao mu mi bi malo pjevali o herceg bosni, pa da znate, ovaj njemu rekao nema problema, stize fin delegacic, mozete zajedno.
Željina djeca prije polovnjaka!

Kospicar
Kontakt:

ned dec 03, 2017 10:30 am

Danas cemo zivot dati, Zeljo mora zaigrati!!
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

Leon_Professional
Kontakt:

ned dec 03, 2017 10:31 am

Moze li Siroki past dva puta zaredom u listici?
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

reks1
Kontakt:

ned dec 03, 2017 10:31 am

Rjesenje je samo u privatnom kapitalu.Kad ovi klubovi budu vlasnistvo pojedinacnog kapitala ,sve poprima drugu i drugaciju formu.Kapital ima svoje zakonitosti i nikako ne trpi sve ono sto je danas slucaj.Od terena ,do stadiona pa i do divljanja svih vrsta.Tu mislim i na ova nacionalisticka ali i na ona rusilacka kao sto su se desila na Grbavici svojevremeno.begic,i njegovi begici bi bas bili kao mala slova kojim sam namjerno napisao njihovo ime

AsharaK
Global Moderator
Kontakt:

ned dec 03, 2017 10:32 am

Sta je ovo mrtvo
Željezničar ante portas !

LeBlue
Kontakt:

ned dec 03, 2017 10:36 am

Mi smo sportski klub gdje igraju igraci svih nacija, za neke igrace neznam ni sta su i tako to treba da bude. Igraci iz svih krajeva drzave zele da igraju za Zeljeznicar, i igraju sa srcem. Mi tako trebamo da nastavimo, da budemo otvoren klub za sve igrace koji hoce Zeljeznicar. Tako je isto sa navijacima, Zeljeznicar ima navijace sirom bivse drzave, i mislim da nesmijemo dopustiti da se uvucemo u bezpotrebna politicka prepucavanja, jer je Zeljeznicar veci od toga. Mi samo trebamo biti fokusirani kako mozemo jacati nas klub, a neka savez radi sta hoce jer kad mi imamo kriticnu masu, tesko se lokomotiva moze zaustaviti. Moramo vise raditi na sponzorisanju kluba, ja sam ovde ranije pisao da bi mozda bilo dobro imati jednu inicijativu gdje se pokusa privuci npr 500 osoba po 1000 km godisnje pa da tako imamo generalnog sponzora. Da se tim putem pomogne klub da napravi iskorak. Kad se klub dokaze onda cemo sigurno naci i jakog generalnog sponzora. Znam da je ovo dosta para za obicne navijace, niti se mjeri ljubav prema Zelji tim putem, ali mozda se moze naci 500 ljudi sirom svijeta koji bi bili zainteresovani za ovako nesto.

neroazzuro
Kontakt:

ned dec 03, 2017 10:37 am

Ja lično nemam nikakvu ideju kako ukloniti ove političke pokrovitelje u sportu koji i jesu najveći problem sporta uopšte. Sve je rezultat političke trgovine pa tako i beusov autoritet kojeg on, opet valjda crpi iz lične podrške ovom begiću. Začarani krug.

Hurmasica
Prijatelj foruma
Kontakt:

ned dec 03, 2017 10:42 am

Juriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiš
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

storm_raider
Kontakt:

ned dec 03, 2017 10:44 am

Volim te Zeljooooo!!
Ljubavi sto te rodi, klasa radnicka...

Trenutno korisnika/ca: DR.HOUSE, Dzekson1921, elvid, Format, Leon_Professional, mamba21, Masinovodja, nookey i 72 gosta.

Prijava  •  Registracija