Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 2:36 pm

mirzza je napisao/la:
pon nov 06, 2017 2:34 pm
salle86 je napisao/la:
pon nov 06, 2017 2:17 pm
mirzza je napisao/la:
pon nov 06, 2017 1:29 pm

Ako je izveo bolesnog igraca, odbiti mu od plate odmah, ali odmah, pa imas Mujagu, Dzenisa, Stevu 3 opcije a ti izvodis bolesnog kojeg si ti doveo.
Ti stavljas Elsnera ispred Hajdarevica, pa da Hajdarevic na rukama trci bolji je od Elsnera,bez obzira koliko 'umoran' bio.
Cuj umoran i cuj bolestan, a zdrav Zec na klupi iako i on moze u spic.
Mah....
Provjera statusa clanstva, naravno ne radi...
Mujagu kojeg forumski stručnjaci uz Žeru proglasiše najgorim protiv lokomotive, djece...jebbaše mu sve nesposobno ?
Dženisa koji kasni za svojom sjenom ?
Stevu, nek mi oprosti njegova ljepša polovica, ne može ni njoj da zabije ?
I mrtav Kajkut je bolji od ove trojice. E to je tuga.
Ne nego Mujagu za kojeg Leko rece da im je stvorio najvise problema, pored onakve partije komplet ekipe Zeljeznicara. Taj Mujaga vise trci i bori se od zdravog a ne bolesnog Kajkuta koji u skoro 3 mjeseca ima 1 pogodak, a najavljen je kao ogromno pojacanje koje ce donijeti 15 golova u sezoni.
E to je tuga.
De malo objektivnosti, Adzem je trazio da se isti taj Mujaga kojeg je SLavko otpisao vrati u Želju i potpise ugovor na tri godine. Nije budala da sam sebi kopa jamu, jbg debelo se zajebo ja se iskreno nadam da nece vise nikad dozvoliti da u ekipi u istom trenutku ima 5 dizelasa
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 2:38 pm

Ma treba ga otjerati...nismo odavno promijenili trenera, ha ya, nek" se nešto dešava...nevjerovatno...
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 2:47 pm

Budi Željo je napisao/la:
pon nov 06, 2017 2:36 pm
De malo objektivnosti, Adzem je trazio da se isti taj Mujaga kojeg je SLavko otpisao vrati u Želju i potpise ugovor na tri godine. Nije budala da sam sebi kopa jamu, jbg debelo se zajebo ja se iskreno nadam da nece vise nikad dozvoliti da u ekipi u istom trenutku ima 5 dizelasa
Vidi druze, meni je draze gledati Adzema na klupi kako uvodi nasu djecu nego bilo koga drugog, jer ta djeca u par tekmi pokazu da znaju i mogu. Pa taj Mujaga je trpo Viteza 2015-te godine bez problema.
Ne znam sta se Adzemu desilo u subotu, ali on treba odgovarati jer je iskljucivi krivac.
Pod odgovarati ne mislim da smjenu jer ce opet doci trener X i dovesti kamion svojih igraca.
Ne znam ni sta mu se desilo da dovede 'ono' u Zelju i to na mjesto gdje imas najvise nase djece. Fakat ne znam.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 2:51 pm

Ostaje Adzem, njegov odlazak ni nije opcija.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 2:57 pm

Ako Vukotić ode ja mu nikad halalit neću. Ispunite obećacano, završite jug i onda možete svi ić i biti zlatnim slovima upisani u dio historije velikog FK Željezničara.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 3:14 pm

Prece im je njihovo zdravlje od tvog halala :D
Svi oni su situirani u privatnim zivotima i ovo rade kao navijaci. Realno ja da sam na njihovom mjestu otisao bij davno.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 3:15 pm

Lestanbo sam baš i tek sad čitam kolika se diskusija vodila oko Mujagića.
Znate li vi gdje je on bio u petak, dan prije utakmice, i kada je iz tog objekta izašao?
Boli njega tuki, ide od hastala do hastala koke fata..
Znači možda mu je trener rekao nećeš igrati sutra pa ovaj odmah konta dobio slobodno libo me tuki..
Npr meni bi bilo krivo i već sutradan na treningu bi kosti ostavio da vidi da sam bolji od mrtvog Kajkuta.
Bio je i Rama sa Bekrićem, ali hajd on je i suspendovan pa nek se malo opusti.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 3:16 pm

Sinan lose bira drustvo. :D
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 3:20 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon nov 06, 2017 3:15 pm
Lestanbo sam baš i tek sad čitam kolika se diskusija vodila oko Mujagića.
Znate li vi gdje je on bio u petak, dan prije utakmice, i kada je iz tog objekta izašao?
Boli njega tuki, ide od hastala do hastala koke fata..
Znači možda mu je trener rekao nećeš igrati sutra pa ovaj odmah konta dobio slobodno libo me tuki..
Npr meni bi bilo krivo i već sutradan na treningu bi kosti ostavio da vidi da sam bolji od mrtvog Kajkuta.
Bio je i Rama sa Bekrićem, ali hajd on je i suspendovan pa nek se malo opusti.
o njegovim radnim navikama sve govori način na koji je proveo ljeto bez ugovora i priprema sa (bilo kojim) timom. može se to još ispraviti, ali je sve kasnije, voz po voz ide. ne može tako, na snagu on može sa godinu i dvije mlađim momcima, i zaista jeste protiv lokomotive bio među najkorisnijim...ali gdje si, šta si za seniorski fudbal. zasad, realno, nigdje i ništa. kako rekoh, još ima vremena ali sve manje...
gradi željo boli te *****
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 3:21 pm

Kud Vojo hoda da se i on ne pokvari :D
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 3:22 pm

sastrane je napisao/la:
pon nov 06, 2017 3:21 pm
Kud Vojo hoda da se i on ne pokvari :D
Dzogira po Vilsonovom s Mirom Stevanovicem. :D
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 3:22 pm

Mujaga treba u glavi srediti stvari i trenirati kao Dzeko. E onda tek moze strasne stvari napraviti. Nista Dzeko od njega nije bio talentovaniji, cak naprotiv. Ali je trenirao kao lud, dan - noc. Doduse Dzeko nije izgledao kao Mujagic ovih godina, niti su ga curice salijetale. :D

Za Voju se ne brinem, neko onakvog karaktera i stava ne moze propasti. Borac pravi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 3:23 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned nov 05, 2017 11:10 am
salle86 je napisao/la:
ned nov 05, 2017 10:50 am
Leon_Professional je napisao/la:
ned nov 05, 2017 10:30 am


Uzrok je sto jaranstvo igra a ne profesionalnost.
Kad su to Zajko i Kajkut bili najbolji u ligi ove sezone?
Uz to si zavalio Ubiparipa i igrao ti je Elsner. Do koga je to? Do volje igraca? Ja mislim da nije, ovi nabrojani su takvi.

I jedna cinjenica. Hoces biti najbolji a uzimas smece iz Zrinjskog i on ti prvi napadac treba da bude.
Jbg logika kad se ukljuci bez icega drugog ti sama kaze da to ne ide tako.
A eto mi znamo da je Ado jaran sa zajkom pa zato igra, a ne jer nema ko drugi, ne jer sinan svaki jebbeni meč dobije karton ili minimum svaki duel mu je prekršaj, ne jer mali Haris ne može igrati meč pa nazad busem 1000 kilometara pa da opet bude svjež, što Jovan kad ustane na pravu nogu najbolji je igrač lige na svojoj poziciji a kad ustane na krivu nije ni za federalne, što imaš Bogija i Kemu na štoperu gdje haman ovaj prvi po godinama može biti otac drugom, nemaš beka, Žeriću u meču protiv lokomotive jebbu sve a sad daj ga u prvi tim itd itd.
Ekipa je napravljena navrat nanos, imaš prvi tim koji je solidan ali kad svi igraju 90%, čim malo povuku ručnu to je patnja, imaš igrače koji nemaju ambicija da naprave nešto u karijeri već su ko da je državna firma uhljebi se i čekaj penziju, radi minimalno...
Ne branim adu, imam mu i ja milion zamjerki ali fakat zar neko misli da on ne želi najbolje, a nije da je totalni duduk pa da se ne razumije u materiju i posao, da bi neko od nas bio bolji... vazda i u svakom poslu je lakše kad sa strane gledaš
Jes jes. Udje Hajdar i raznese sve igrace s trkom i borbenoscu. Prodje Livaja Kajkuta, Zebu i naleti na Hajdara uze mu loptu.

De mi jos opravdaj Kajkuta u spicu a Vojo nedje ni sam ne zna gdje.
Ja sam rekao da Zeba i nije los bio u drugom, a zasto nije igrao na svojoj poziciji. Jel to mi nismo imali lijevo krilo na klupi? Ima li smo i to dva, pa zasto onda da Zajko igra tamo, a na 10 izmisljas igraca.
Pusti molim te, Hajdar je mogao odigrati prvih 60 minuta stoposto.
Hajdar mogao svih 90, info 1/1
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 3:25 pm

Amidza je napisao/la:
pon nov 06, 2017 3:16 pm
Sinan lose bira drustvo. :D
Bolje bi mu bilo da povede tetku i rodice na utakmicu. Da skine pritisak tribine.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 3:26 pm

ChWilla je napisao/la:
pon nov 06, 2017 3:20 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon nov 06, 2017 3:15 pm
Lestanbo sam baš i tek sad čitam kolika se diskusija vodila oko Mujagića.
Znate li vi gdje je on bio u petak, dan prije utakmice, i kada je iz tog objekta izašao?
Boli njega tuki, ide od hastala do hastala koke fata..
Znači možda mu je trener rekao nećeš igrati sutra pa ovaj odmah konta dobio slobodno libo me tuki..
Npr meni bi bilo krivo i već sutradan na treningu bi kosti ostavio da vidi da sam bolji od mrtvog Kajkuta.
Bio je i Rama sa Bekrićem, ali hajd on je i suspendovan pa nek se malo opusti.
o njegovim radnim navikama sve govori način na koji je proveo ljeto bez ugovora i priprema sa (bilo kojim) timom. može se to još ispraviti, ali je sve kasnije, voz po voz ide. ne može tako, na snagu on može sa godinu i dvije mlađim momcima, i zaista jeste protiv lokomotive bio među najkorisnijim...ali gdje si, šta si za seniorski fudbal. zasad, realno, nigdje i ništa. kako rekoh, još ima vremena ali sve manje...
Ma zaborav na njega 100%..
Drago mi je bilo kad potpisa kontam opametio se okanit će se argelinija i sličnih, daće od sebe nešto da ne konobariše u životu, ali *****..
A i za seniorski fudbal ima i snagu i visinu, ali ne zna to iskoristiti..čim priliku ne dobija.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
KeepTheBlueFlag
Pobjednik 1. sezone S1 Lige
Postovi: 320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 3:26 pm

storm_raider je napisao/la:
pon nov 06, 2017 3:22 pm
Mujaga treba u glavi srediti stvari i trenirati kao Dzeko. E onda tek moze strasne stvari napraviti. Nista Dzeko od njega nije bio talentovaniji, cak naprotiv. Ali je trenirao kao lud, dan - noc. Doduse Dzeko nije izgledao kao Mujagic ovih godina, niti su ga curice salijetale. :D

Za Voju se ne brinem, neko onakvog karaktera i stava ne moze propasti. Borac pravi.
Pa Mujagic trenira dan prije utakmice do 5h ujutro u My Face zeznut tempo, valja to izdrzat :violina:
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 3:27 pm

Vrag je napisao/la:
pon nov 06, 2017 3:25 pm
Amidza je napisao/la:
pon nov 06, 2017 3:16 pm
Sinan lose bira drustvo. :D
Bolje bi mu bilo da povede tetku i rodice na utakmicu. Da skine pritisak tribine.
Na Juznu tribinu, po mogućnosti :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 3:28 pm

storm_raider je napisao/la:
pon nov 06, 2017 3:22 pm
Mujaga treba u glavi srediti stvari i trenirati kao Dzeko. E onda tek moze strasne stvari napraviti. Nista Dzeko od njega nije bio talentovaniji, cak naprotiv. Ali je trenirao kao lud, dan - noc. Doduse Dzeko nije izgledao kao Mujagic ovih godina, niti su ga curice salijetale. :D

Za Voju se ne brinem, neko onakvog karaktera i stava ne moze propasti. Borac pravi.
Nije ni on neke nafake :rofl1:
Dobio je odbijenica kad bi svaku pretvorio u gol imali bi najjačeg napadača ikad :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 3:28 pm

Vrag je napisao/la:
pon nov 06, 2017 3:25 pm
Amidza je napisao/la:
pon nov 06, 2017 3:16 pm
Sinan lose bira drustvo. :D
Bolje bi mu bilo da povede tetku i rodice na utakmicu. Da skine pritisak tribine.
Meni bi samo digo pritisak tako. 8-)
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 06, 2017 3:29 pm

KeepTheBlueFlag je napisao/la:
pon nov 06, 2017 3:26 pm
storm_raider je napisao/la:
pon nov 06, 2017 3:22 pm
Mujaga treba u glavi srediti stvari i trenirati kao Dzeko. E onda tek moze strasne stvari napraviti. Nista Dzeko od njega nije bio talentovaniji, cak naprotiv. Ali je trenirao kao lud, dan - noc. Doduse Dzeko nije izgledao kao Mujagic ovih godina, niti su ga curice salijetale. :D

Za Voju se ne brinem, neko onakvog karaktera i stava ne moze propasti. Borac pravi.
Pa Mujagic trenira dan prije utakmice do 5h ujutro u My Face zeznut tempo, valja to izdrzat :violina:
to je malo pitarske mitologije o "klocu" na koju, nažalost, sve više nasjeda i navijača želje. za džeku su ljudi koji se time bave znali da je evropski talenat u svakom pogledu. stoti put ponavljam, njega je amar osim ubacio u evropskoj utakmici gdje smo mi ganjali rezultat sa 17,5 godina. ne moram govoriti da nikad u poslijeratnom periodu to nije bilo baš norma. a ajdinu mujagiću je za dva mjeseca 20...
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 229 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija