Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 19, 2017 3:45 pm

Sve to stoji, ali implicira da ce Zeba izgubit mjesto. Dakle, ne moze. :D
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 19, 2017 4:06 pm

Pozdrav nakon nekog vremena, ali zelio bih da cestitam i zazmladicimahvalim mladicima na onoj historijskoj utakmici koju su priredili. Lijep je sinoc osjecaj bio. Fascinantno navijanje!

Bili su svi igraci iz A tima. Na zapadu sam vidio Zebu, Kajkuta, Vecu, Proju ... Bili su i neke druge fudbalske velicine Hadis, Misimovic, Muslimovic.

U ova dva meca se moglo vidjeti da je ZERA nas najbolji omladinac, ima sve predispozicije da bude igracina.
Mada u prvom timu je "zapostavljen". To je vjerovatno i zbog njegove nonsalancije i onog jednog poluvremena koje je lose odigrao, poslije toga nije dobio kvalitetnu sansu.
Konkurencija na 10 je velika, ali bi on meni igrao lijevo krilo kao sinoc ili 10 kad Ramovic ne igra.
Odgovorno tvrdim, nas najbolji omladinac.

Pohvalio bi i par ostalih igraca.
Osmanovic 8, dobar zadnji vezni, taj posao se cesto ne vidi ali onaj ko zna gledat vidi kako je uvjek na igracu, pritisce, istjeruje igrace dalje od gola, dodaje bez greske i zadrzavanja lopte. Bravo mali.

Hajdarevic je treniranjem i igranjem za A tim dobio i drskosti i samopouzdanja. Nedavno sam i rekao da je sad vec "vise igrac" za seniore nego Saban.

Onaj momak sto je igrao desno krilo, ima finu ljevicu i fin dribling. Ne znam kako se zove. Samo treba malo ojacat, ali dobar igrac.
Lijevi bek nakon izlaska Amara je odigrao strasnu tekmu. Ne znam ni on kako se zove. Prodor vrhunski i jos jedan sut.

Velic se po mom misljenju dosta gubio i u ovim kategorijama zaostaje u fizici a kamoli za seniore. Mora na tome raditi.

Svako dobro.
VTZ

P.S. Al sto moze Buki opsovat, sta je ono :D
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 19, 2017 4:06 pm

Onaj ko kaze da nam Jug nije potreban, nije normalan.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 19, 2017 4:33 pm

Halo starkelje i antijugovine nemojte da vas isaketam. :kafa:
1987
 
KLIS
Postovi: 534
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 19, 2017 4:41 pm

Ja se sinoć zayebo :D zbog nekih obaveza, nadam se da neću protiv Dinamove filijale. Sinoć smo pokazali da smo najveći i najperspektivniji klub u državi. Treba pustiti Adžema da nastavi s ubacivanjem omladinaca, mora tu biti i nekih kikseva, ali dugoročno ćemo puno dobiti.
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 19, 2017 4:42 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
čet okt 19, 2017 11:49 am
Plava Porodica je napisao/la:
čet okt 19, 2017 11:38 am
ma bolan mi smo ih razbili u svakom dijelu fudbalske igre. Jedino od njihovog prvog gola pa do neke 25.minute strah se bio uvukao pa smo nabijali lopte na Mujagu, nismo mogli pasa sastaviti. Ali od tad do kraja, neka 50% prvi tim pokupi ja ću biti presretan.
Prvo kretnje odlične. Drugo bekovi malo je reći ofanzivni. Treće bruku duplih pasova i nekih peta sa odličnim idejama. Četvrto centaršutevi fenomenalni. Peto Mujaga spušto lopte ko vrhunski centarfor i razigravo krila i bekove. Šesto vezni red nije vraćo štoperima loptu, nego je daj onom koji najviše zna (Hajdarević) i dečko uvijek nešto izmisli..ili dribling, ili je povuče, ili šalje na stranu.

Sve u svemu dobili bi mi njih više da je sudija pokazo crveni onom mesaru što je Žeru đonom udario , za zatvora je bilo.. I sudiji majku yebem.
Sve super samo smo fizicki pali od 65-e, 70-e, bas se vidjelo da nam fali snage, tad smo i primili drugi go.
Vas sam odbrao jer mi @pp to lijepo objasnio. Sve sto posto tačno. Za fizički pad moram priznati da se ne slažem u potpunosti jer su pale obje ekipe. Tempo je bio prejak u prvom dijelu igre, a djeca još ne znaju rasporediti snagu. Oni su se malo trznuli jer je ovaj njihov ranije napravio izmjene, ali obje ekipe su pale tj tempo generalno. Sudija je još mlad i imao je greškica ali nije loš.
Neću ići u detalje po igraču ali moram reći da su svi odigrali odlično. TO je ono što sam ja govorio da mi sada za rpvi tim možemo izbaciti desetak igrača, a ne tri četiri jer je kvalitet igrača u našoj ligi i ekipi jako loš. Kad mi kao ekipa i kao liga skočimo naprijed onda je realno da to bude tri-četiri igrača po generaciji. Moramo ovdje pohvaliti i Adžema koji je gradio ovu ekipu. Joldić je samo zgleda uspješno nastavio. Sviđa mi se kako Joldić priča i kako razmišlja. Drago mi je da pored ADžema i Čiče imamo još jednog izgleda odličnog trenera u OP. Mi trebamo zadržati svu ovu djecu. Naravno otpast će tu njih par, ali uz nekih par mlađih koji nisu igrali i uz Hrvanovića, DŽindu, Kurtovića, Šubu i ostale koji su izašli prošle godine iz juniora mi imamo cca 20-25 igrača iz godišta od 98-00. Kad dodamo tome Kemu, Hasanovića i eventualno vraćanje Ćubare, Palića, Alihodžića, Ćutahije, Hiroša koji daju znakove povratka možemo imati okosnicu namjenje desetak godina. I onda lagano ubacivati po nekoliko igrača svake godine. Ovoj djeci treba omogućiti vrhunski tretman. TO mora biti jedan od prioriteta, pa čak i po cijenu usporenja granje infrastrukture. TO je malo neznatno usporenje, a dobiti možemo puno puno. I ova djeca trebaju biti svjesna da nigdje, ali baš nigdje neće imati bolju šansu da postanu prai igrači. Razloga je više a prije svih to su aatmosfera pod kojom postaješ igrač i lako se prilagodiš i vani kad odeš (što igrači iz malih ne postaju ili riejtko postaju igrači) te to što se poznaju i što žive ko jedan. TO je osnova uigranosti i boljih rezultata, što opet dovodi do veće mogućnosti prodaje i prodaje u veće klubove. Ne trebaju odmah letiti za parama. Žao mi je što mali Šaban nije igrao. On treba i mora igrati sa svojim momcima sa kojima je odrastao. Ne smiju ga treneri izdvajati. Ima sad Elsner pa ako je umoran zamijenit će ga.

E sad malo i na atmosferu. Nisu mi jasni ni ovi što pljuju po onoj grupici na jugu, a ni ovi što opravdavaju. Ne može mo tako komunicirati. Ono je loše iz više razloga, a druga stvar ne znam ni kako su samo oni ušli na jug i ko im je to dozvlio. Još su mi manje jasni ovi sa sjevera koji su gađali djecu, halooooo djecu. Znam i mene su iznervirali i sve, ali ovo su djeca i ovo je juniorska tekma. Zvižduci i povici su ok i trebalo je zviždati, ali gađati mi je nepojmljivo. Kako se ljudi dragi ne možete suzdržati. ja to nikako ne razumijem. Zato kapa do poda momcima koji su im zabili gol u devedesetoj. Tako se to radi, a ne gađati, nego dati podršku djeci da prebrode krizu i pobijede.

TOliko do mene.
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 19, 2017 4:43 pm

Ne znam samo kakav su to potencijal ljudi sinoć vidjeli u desnom krilu Mujariću, momak se nije sastavio s loptom.
I molim vas nemojmo omalovažavati Šabana da bismo uzdigli Hajdarevića. Obojica su naša djeca, obojica su zaslužili priliku u prvom timu i dobit će je. Strašni su potencijali, valjda Adžem najbolje zna koliko ko od njih dvojice može i sumnjam da bi radio na svoju štetu i gurao slabijeg na jednu od najodgovornijih pozicija u timu. Naravno, nije moje mišljenje da je Šaban lošiji od Hajdara, nego vidim da su već počele priče kako se Anel gura u prvi tim. Ne treba nam to, njima treba maksimalna podrška da bi uspjeli.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 19, 2017 4:56 pm

@ponosannavas, Tako ti svega, nemoj vise spominjati Cubaru, Cutahiju, Palica, Alihodzica, Hirosa u kontekstu nekog njihovog vracanja. Ovi igraci nece nikad biti kvalitet za nas klub, pomirite se vise sa tim, nemaju kvalitet, a gurati ih samo zato sto su "nasi" je glupo najblaze receno. Nikad nisu bili neki ogromni potencijali, da se ne lazemo. Cilj nam treba biti da napredujemo a ne da skupljamo igrace koji sad igraju za milijardu puta gore klubove od naseg, odnosno imaju kvalitet upravo za te klubove. Ostatak tvog posta je odlican..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet okt 19, 2017 5:15 pm

mamba21 je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
čet okt 19, 2017 9:29 am
Sinoc sve za 10 osim one grupice navijaca celika i slobode na jugu koji su upalili one bliceve i onog balavog pitara na sjeveru sa onom dimnom.. Ocekuje nas pofina cestitka od uefa-e..
Ta ista mladja grupica navijaca "celika i slobode" obilazi svako selo da bi gledali Želju, dok ti za tastaturom sjedis i pratis preko streama nekog.
Ti ces mi reci ko kako gleda utakmice i ko sela obilazi. Dosao degen, nabio fantomku, izdimio dimnu i odmah izasao sa stadiona. Balonja dosao iskljucivo da klubu stetu napravi, bas kao sto ih nekolicina dolazi na jug iskljucivo da bi klub opalili po usima. Koji su razlozi ne znam ali nisu prijateljski sigurno..

I klub je pocastio kartama za jug one sto su na njemu bili. Klub te pocasti a ti ga nabijes nogom u facu. Korektno nema sta..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk


Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u čet okt 19, 2017 5:15 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 19, 2017 5:21 pm

Potpuno zaslužena, velika pobjeda. Meni je samo u prvih 15-20 minuta izgledalo kao da je Ludogorec bolja ekipa, a sve ostalo je bilo na našoj strani. Ludogorec je haman slučajno došao do drugog gola. Ništa nam posebno oni nisu napravili u drugom poluvremenu, da su nas kao nešto pritisnuli. A sigurno nisu onolišnog igrača ubacili s planom da nam zabije gol glavom. :D Suludo s njihove strane da provociraju tribine poslije tog gola, ali eto, dobili su na kraju šamarčinu koju su zaslužili tom glupošću. Aktivan rezultat iz Zagreba vjerujem da će dovesti još veći broj navijača na taj revanš. Slažem se sa osudom pirotehnike. Bez obzira na sve akcije, sve više mi se čini da to jednostavno neće prestati dok klub ne napravi pravi rez, pa čak po cijenu i nezadovoljstva pojedinaca, kad ne bude nikakve tolerancije za baklje ni na jednoj utakmici. Ko prekrši nekakvo pravilo, i to u ovom slučaju sasvim svjesno, neka sam i plati kaznu, ne vidim razloga da je iko drugi za njega plaća. Sjever je bio sjajan, s izuzetkom te mrlje kada smo nasjeli na njihove provokacije. Ali to mogu i razumjeti, iako se nipošto ne slažem, to je bila pretjerana, ali direktna reakcija na ono što se dešavalo na terenu. Navijači su bili u utakmici slično naprimjer kao ono kad smo igrali ove godine Evropu protiv AIK-a, pa se aplaudiralo na svaku dobijenu loptu, pa čak i na dobar nijet. :D Ali pirotehnika je bila sama sebi svrha, za svoj ćejf rasipanje tuđim parama. Tj. našim parama, ali kao da su tuđe.
FK Željezničar 1921
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet okt 19, 2017 5:23 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
čet okt 19, 2017 5:15 pm
mamba21 je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
čet okt 19, 2017 9:29 am
Sinoc sve za 10 osim one grupice navijaca celika i slobode na jugu koji su upalili one bliceve i onog balavog pitara na sjeveru sa onom dimnom.. Ocekuje nas pofina cestitka od uefa-e..
Ta ista mladja grupica navijaca "celika i slobode" obilazi svako selo da bi gledali Želju, dok ti za tastaturom sjedis i pratis preko streama nekog.
Ti ces mi reci ko kako gleda utakmice i ko sela obilazi. Dosao degen, nabio fantomku, izdimio dimnu i odmah izasao sa stadiona. Balonja dosao iskljucivo da klubu stetu napravi, bas kao sto ih nekolicina dolazi na jug iskljucivo da bi klub opalili po usima. Koji su razlozi ne znam ali nisu prijateljski sigurno..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ma jok brate, nemas ti pojma, ne kontas fazon, ti si simpatizer, nemas ti pravo da pricas moooomcima. Ko da je bitno sta se desava na terenu i ko igra, samo ultra ovo ono.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 19, 2017 5:29 pm

Jebote pobjedi smo nekog Ludogoreca. Po izvještaju ne mogu da vjerujem da neko u BiH igra onako . Velika je ovo pobjeda Željezničara . Dobiše Ludogorec koji ima budžet vjerovatno duplo viši od naše cijele lige , a onom centru njihovom da ne pričam . Hvala momci !
Joldiću hvala ! Kakve emocije jebote samo nastavi ! Izgleda javnost BiH i ne zna koliko je ovo velika pobjeda .
Naravno novinari su pretjerali u pisanju o sinoćnoj pobjedi . Hvala vam govna plaćenička , ovi momci su to zaslužili . **** ba pobjede u lp i pozitivne stvari za Bh fudbal , nek se piše o talentima i svijetlim budućnosti drugih klubova .Vjerovatno naš je nema , sasvim slučajno imamo najbolje juniore , koji su odraz cijelog OP jer su skoro pa formirani igrači. **** Ludogorec , bitan je turnir tamo negdje na kojem akademci učestvuju .
I Da ne zaboravim **** vas " mini kamp" propade nam OP , hoćemo roštiljanje i plaćanje na ruke ! Senade pokupi neznalice i idi .
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 19, 2017 5:43 pm

ne čuju te spremaju članak o mladim nadama s koševa...
gradi željo boli te *****
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 19, 2017 5:45 pm

Brkoo je napisao/la:
čet okt 19, 2017 4:56 pm
@ponosannavas, Tako ti svega, nemoj vise spominjati Cubaru, Cutahiju, Palica, Alihodzica, Hirosa u kontekstu nekog njihovog vracanja. Ovi igraci nece nikad biti kvalitet za nas klub, pomirite se vise sa tim, nemaju kvalitet, a gurati ih samo zato sto su "nasi" je glupo najblaze receno. Nikad nisu bili neki ogromni potencijali, da se ne lazemo. Cilj nam treba biti da napredujemo a ne da skupljamo igrace koji sad igraju za milijardu puta gore klubove od naseg, odnosno imaju kvalitet upravo za te klubove. Ostatak tvog posta je odlican..
Nisam ja ni rekao da ih moramo vratiti. Ja se nadam da bi mogli da se vrate. Ja se za njih nadam. Ti možda ne. Poštujem i tovoje mišljenje. SIgurno su školovaniji od nekih koji sada igraju i ako se vrate to ne znači da će igrati u prvih 11. MOraš imati i rezervi kojima neće biti mrsko da su rezerve. TO stalno zaboravljamo. U Realu ne mogu igrati i Messi i Ronaldo i Nejmar i Mbape i Bale i svi najbolji na svkoj poziciji. MOžda i ja pogriješim. Poenta je bitna. Može i Kuzmanvoić i slični njemu :)
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet okt 19, 2017 5:46 pm

fcz je napisao/la:
čet okt 19, 2017 5:23 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
čet okt 19, 2017 5:15 pm
mamba21 je napisao/la:
Ta ista mladja grupica navijaca "celika i slobode" obilazi svako selo da bi gledali Želju, dok ti za tastaturom sjedis i pratis preko streama nekog.
Ti ces mi reci ko kako gleda utakmice i ko sela obilazi. Dosao degen, nabio fantomku, izdimio dimnu i odmah izasao sa stadiona. Balonja dosao iskljucivo da klubu stetu napravi, bas kao sto ih nekolicina dolazi na jug iskljucivo da bi klub opalili po usima. Koji su razlozi ne znam ali nisu prijateljski sigurno..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ma jok brate, nemas ti pojma, ne kontas fazon, ti si simpatizer, nemas ti pravo da pricas moooomcima. Ko da je bitno sta se desava na terenu i ko igra, samo ultra ovo ono.
kako je tebe neko sa juga išamarao i komplekse nabio. 75% postova protiv juga
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet okt 19, 2017 5:47 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
čet okt 19, 2017 5:15 pm
mamba21 je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
čet okt 19, 2017 9:29 am
Sinoc sve za 10 osim one grupice navijaca celika i slobode na jugu koji su upalili one bliceve i onog balavog pitara na sjeveru sa onom dimnom.. Ocekuje nas pofina cestitka od uefa-e..
Ta ista mladja grupica navijaca "celika i slobode" obilazi svako selo da bi gledali Želju, dok ti za tastaturom sjedis i pratis preko streama nekog.
Ti ces mi reci ko kako gleda utakmice i ko sela obilazi. Dosao degen, nabio fantomku, izdimio dimnu i odmah izasao sa stadiona. Balonja dosao iskljucivo da klubu stetu napravi, bas kao sto ih nekolicina dolazi na jug iskljucivo da bi klub opalili po usima. Koji su razlozi ne znam ali nisu prijateljski sigurno..

I klub je pocastio kartama za jug one sto su na njemu bili. Klub te pocasti a ti ga nabijes nogom u facu. Korektno nema sta..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
reče mi drug koji radi u klubu, da će nas kazniti.
Ne radi baklji, nego radi flaša ubačenih u teren prilikom golova protivnika.
Šta na to kažeš?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 19, 2017 5:50 pm

puno glasnije nego forumaši, vama treba da govori odnos broja ljudi na jugu i u kopu. koliko je ljudi u zadnje vrijeme promijenilo, neki sektor, a neki i cijelu tribinu. ako nastavite ovako, ostaće vas i inače koliko je juče bilo...

a kaznu ćemo dobiti zbog baklji.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 19, 2017 5:56 pm

I opet sinan najviše se potrudio da dočara atmosferu i važnost pobjede.
Bilo je i na ovom portalu par članaka.
Ali to se u masi ne vidi, jer nije bobmastičan naslov i niko od njih nije sjeo i napisao protiv koga smo igrali.. A i uostalom koga to interesuje, važniji je sinoć gol Pjanića za neki Juventus o kojem već cijela država zna, nije ni bitno što mi od toga ni kao klupski ni kao reprezentativni fudbal ništa nemamo..osim ako neko nije igrao iksa na poluvremenu, ili keca na krajnji ishod.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 19, 2017 5:58 pm

OBN Finale: Gosti emisije Bilal Šuman i predstavnici juniorskog tima FK Željezničar

Pročitajte više na: http://sport1.ba/fudbal/obn-finale-gost ... icar/98627
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 19, 2017 5:58 pm

Plava Porodica je napisao/la:
čet okt 19, 2017 5:56 pm
I opet sinan najviše se potrudio da dočara atmosferu i važnost pobjede.
Bilo je i na ovom portalu par članaka.
Ali to se u masi ne vidi, jer nije bobmastičan naslov i niko od njih nije sjeo i napisao protiv koga smo igrali.. A i uostalom koga to interesuje, važniji je sinoć gol Pjanića za neki Juventus o kojem već cijela država zna, nije ni bitno što mi od toga ni kao klupski ni kao reprezentativni fudbal ništa nemamo..osim ako neko nije igrao iksa na poluvremenu, ili keca na krajnji ishod.
Brate na portalu ima sigurno 7-8 članaka o utakmici i cijeli dan na naslovnici je bilo ...
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot], Timscho i 125 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija