Ako ste iz Amerike ili Kanade, pridruzite se grupi "Manijaci-USA/Canada": https://www.facebook.com/groups/357188808007960/

slika

Moderatori/ce: jovanmaksimovic, storm_raider, boccaccio, Izlija, Omar500

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

storm_raider
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 10:15 pm

Volim te Zeljo!! Moze ovo mnogo bolje Ado! Hajde, pokazi da je ovo samo bio los dan i idemo se pripremiti kako treba. Odmah veceras neka trce oko stadiona, pa tek nakon par dana neka zasluze da mogu uopste uci na stadion i trcati na Grbavici.

Igramo protiv Famosa izgleda prijateljsku za vrijeme pauze.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Plavi orkestar
Kontakt:

sub nov 04, 2017 10:32 pm

Zao mi je navijaca koji su uz Zelju bez interesa a samo iz ljubavi prema klubu.Ima i onih koji su tu i iz nekih drugih razloga koji parate Zelju i takvih je uvjek bilo i bit ce i njima je bitno da taj neki tamo njihov uziva privilegije i sve je ok bez obzira na igru,rezultat i kako to izgleda na terenu.Zeljo je u Jugoslaviji bio veliki klub a da ne bi bio u BiH i u njemu je uvijek bila privilegija biti igrac ili neko u strucnom štabu.Svi su oni prvo placeni za to što rade,drugo u njihovom CV- iju piše da su igrali ili igraju u FK Zeljeznicar ili da su vodili ili bili u strucnom štabu FK Zeljeznicara i to im je ogromna prednost u pronalasku slijedeceg angazman u odnosu na nekoga ko igra ili je igrao npr u FK Vitez Niko od njih nije tu iz ljubavi nego iz interesa.Samo su navijaci iz ljubavi i onda procitam da neko napisa Djoksu odkud mu pravo da kritikuje jer je on samo navijac i sruših se sa stolice i umalo flašu ne razbih koju moram smiriti da bi ona mene smirila poslije današnje predstave.Navijaci su ti koji odrzavaju klub.Navijaci su sponzori.Navijaci ove placaju.Ako mislite da ce navijac Sirokog ili Slobode ili Borca ili pitar biti sponzor Zelji grdno se varate.Svi ti sponzori su navijaci koji pomazu sa više novca i zauzvrat dobiju reklamu i još kojekakve privilegije a isto su sponzori i oni koji pomazu kupovinom karte,clanske,godišnje i koji se odazivaju pojedinim akcijama a koji svojim navijanjem daju vjetar u ledja a svi su oni zajedno cine klub.Sto je manje navijaca na tribini manje je i onih koji su sponzori.Sto kaze Combe logicno.Sadašnji strucni štab i igraci sve rastjeraše i bojim se da ako se nastavi sa ovakvim igrama sponzora i navijaca biti još manje a automatski i para i šteta ce biti nesaglediva.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

Kospicar
Kontakt:

sub nov 04, 2017 10:40 pm

U sljedeca 4 kola, 6 bodova i ja zadovoljan.
Onda moramo razmisljati o prioritetima i da se rijesimo suvisnog igrackog kadra i dosta drugih vaznih stvari..
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

kontranogama
Kontakt:

sub nov 04, 2017 10:53 pm

ne pogledah ovu tekmu zajebo se u racunanju vremena ( tek se vratio iz Sa) ali bio sam od Zrinjskog do druge sa MKD i generalno poceo vjerovati da tim napreduje. Specijalno poslje Ludogeretsa, ona djeca me podigla ko da mi je opet 18. Po svemu ovom vasem pisanju treba ih nareziliti ali ako nemamo igraca koji valjaju onda brate stvarno uvaljuj ove mlade momke pa sta bude. Ali ako nece Amar nazad ne treba opet gluposti raditi i nake kvazi strucnjake dovoditi na klupu. Ado ce valjda nadoci.
Ponavljam ove nase oscilacije u igri kao EKG je nesto sto onaj koji je uz Zelju 50 godina je trebao navici pa da se ne rezu vene. Da ima treba malo hebat sve po spisku. treba. Jos nikad nisam rekao nista protiv uprave ( neka ih do sada nije bilo bolje) al da se malo trznu pa prestanu potpisivati svakojake da nas ne nerviraju i brate i ne sramote protiv nakih Vitezova i sl.
Po meni pola momaka iz juniora moze komotno igrati u prvih 11 pored ovih djuturuma.
Bit ce opet radosti ali i razocarenja. To je nas Zeljo i to vam je tako.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:
Status: Online

sub nov 04, 2017 11:01 pm

Kada smo dobijali nije bilo ni pola postova kao sada... Ne kontam fakat...

Dobro neko napisa, ne zasluzujemo bolje kada smo stoka teska...

Razocaran jesam...

Moglo je bolje definitivno...

Idemo dobiti Borca pa udariti na kone... Nista osim pobjede ne ocekujem na derbiju.

Dolaze u nasu kucu, ako bude igrao tim kao protiv MD imamo velike sanse.

Samo jako!

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Hurmasica
Prijatelj foruma
Kontakt:

sub nov 04, 2017 11:13 pm

:zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Omar500
Moderator
Kontakt:

sub nov 04, 2017 11:15 pm

Snimak je sada na BHT1, ja budala cu opet gledati, umjesto da sacekam izvjestaj, manje bi se nervirao :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Ch.Willa1986
Kontakt:

sub nov 04, 2017 11:22 pm

Stvarno smo postali teski i ko navijaci i ko drustvo generelano. Kako mi kao navijaci koji volimo svoj klub da ocekujemo neki poseban pristup igraca prema imenu FK Zeljeznicar, kad mi kao navijaci nemamo takav pristup. Pogledajte u sta se navijacka scena pretvorila, kakva nam je posjeta, kakva negativa... Pljujemo sve, pozitivu slabo promovisemo ili nikako...

Misljenja sam da kad nas bude na tribinama u prosjeku 10 000, kad bas budemo punili kasu kluba, tada cemo i moci da trazimo i zahtjevamo promjene, bolje igrace, uslove itd.
Sa ovom mizernom posjetom i navijanjem nemamo pravo glasa. Koliko dajemo toliko i dobijamo nazad. Mislim da od pocetka sezone, jednu utakmicu su navijavijaci donijeli prevagu i podigli ekipu, a to je bilo sa sjevera protiv Borca. Sve ostalo tanko...
Sto bi se reklo, treba nam "mase", mrsavi smo i na tribinama a i na terenu. Da li ce teren vratiti masu na tribine ili ce masa podici teren na nivo koji zelimo ostaje da vidimo, ali jedno bez drugog ne ide... Hajde da mi napravimo prvi korak, budimo bolja podrska uz kritiku bez pljuvanja i negative...

Sent from my MI 5s using Tapatalk

cipiripi
Kontakt:
Status: Online

sub nov 04, 2017 11:52 pm

Koliko su navijaci bitni vidjelo se je u utakmici protiv Borca i kada su juniori igrali. Dakle kada igraci ostavljaju srce na terenu i kada se bore, onda raja to i prepozna i dadne im vjetar u ledja. Kada igraju p.ickasto kao u nazad pola godine onda je i ocekivana reakcija i nadrdanost raje na tribinama.
Jednostavno svaki mjesec za Bekrica, Jahica, Zebu, Markovica, Nikolica Kajkuta damo skoro 30 000 na plate a za te pare mozemo dovesti 3 ekstra igraca za prvog tima koji ce biti prevaga na terenu koji ce ti garantovati bolju i efikasniju igru i koji ce vratiti publiku na stadion.
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

staaarinavijac
Kontakt:

ned nov 05, 2017 12:02 am

Skoro sve isti igrači u jednom kolu dobiju solidnog premijerligaša, u sljedećem izgube od slabijeg premijerligaša , pa opet dobiju , itd.Negdje ili nešto je u tom sportskom segmentu opasno truhlo , ali nikako da se konačno detektira pa da se svim silama pokuša ispraviti ...
Igrači su takvi kakvi su , korisni su samo ako "ginu " na terenu i u istovrijeme potpuno koncentrisani na igru ...
Da bi preuzeo klub kakav je Željo , moraš biti zaista samokritičan i iskren prema sebi i to bi onda pokazalo tvoju dobronamjernost u smislu postizanja dobrih rezultata sa Željom ... ako ti se nudi pred sam početak prvenstva preuzmeš klub sa nekoliko limitiranih igrača ,a ti još uvijek nemaš profesionalnu licencu , onda će ti savjest sugerisati da ipak još malo sačekaš i stekneš iskustva ... , al' eto ... mnogi polete da preuzmu tim ne razmišljajući
o posljedicama i mogućim problemima...
Uprava je odlučila da , u nedostatku para za adekvatna pojačanja , forsira podmladak ... OK ... al' ŠTA AKO , recimo , i dalje nastave sa poboljšanjem infrastrukture u klubu i stadionu a sportski segment počne da propada ? ... nije nemoguće , ali hajd da vidimo na šta če sve ovo izaći ...

BlueSide
Kontakt:

ned nov 05, 2017 12:05 am

Pravo na kritiku mi daje 20 i kusur godina na tribini a ne 5KM ili 1000KM ili bilo kakve pare. Klubu ne štete oni koji napisu kritiku za ono sto je preocigledno, klubu STETE oni koji uredno uzimaju plate i to povelike a po terenu se vuku ko pickice i onaj ko ih je poslao na teren, boli njih qurac za navijace.
Niko ovdje ne skida glave nego samo jasno i glasno kaze radite ono za sta ste Dobro placeni i sto se ocekuje od vas, a ako nemozete onda brate idite tamo gdje to prolazi ovdje vam nece prolaziti, dosta je silovanja mozga
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M

1921.ba
Kontakt:

ned nov 05, 2017 12:07 am

Omar500 je napisao/la:
sub nov 04, 2017 11:15 pm
Snimak je sada na BHT1, ja budala cu opet gledati, umjesto da sacekam izvjestaj, manje bi se nervirao :D
kroz pola sata ide
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

bianco blu
Kontakt:

ned nov 05, 2017 12:14 am

ko će iz uprave odgovarati na dovođnje ovog balvana elsnera?

Plava Porodica
Kontakt:

ned nov 05, 2017 12:16 am

Treba pohvaliti i Graovca danas. Za štopera odlično odigrano na beku. Stalno se ubacivao , kada god je pružio pas ka Zakariću odmah je utrčavao u prostor za dupli pas.. Uz sve to imao je i dobrih ubačaja sa strane.
Npr za onu slinu iz pazara je Meunier.
UPRAVA NAPOLJE!!!

Mi u Želji smo ratnici,a ne svileni akademci,i to nek vam je jasno dok igrate ovdje! :zeljeznicar1:

bianco blu
Kontakt:

ned nov 05, 2017 12:21 am

nikad nisam trenirao fudbal, ali sam bolji igrač od elsnera.
Kako da dođem do prvog tima, igraću za 500 km?

Plavi orkestar
Kontakt:

ned nov 05, 2017 12:28 am

bianco blu je napisao/la:
ned nov 05, 2017 12:21 am
nikad nisam trenirao fudbal, ali sam bolji igrač od elsnera.
Kako da dođem do prvog tima, igraću za 500 km?
Nikako.Konkurencija je prejaka.10 Elznera je u prvih 18.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

bianco blu
Kontakt:

ned nov 05, 2017 12:28 am

neki dan onaj Vukomanović dobio otkaz u slovanu bratislava.
Pa eto, ako šta uprava konta da njega kontaktiraju.

1921.ba
Kontakt:

ned nov 05, 2017 12:44 am

VIDEO/ FOTO: NK Vitez – FK Željezničar 1:1

http://1921.ba/video-foto-nk-vitez-fk-z ... ar-11-4107
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

bianco blu
Kontakt:

ned nov 05, 2017 12:54 am

Joco Stokić za kajkuta, Gabriel Omar Batistuta lično

Simply Blue
Kontakt:

ned nov 05, 2017 1:06 am

Skoro pa fini neki ljudi na tribinama, hvale Stanića..a kako i ne bi ....tek sad vidjeh njegovu bombu nakon što smo izjednačili....naš najbolji igrač od Čelika na ovamo...još da je bio sphogodak danas, ali ne da se usranom do potoka..
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

Trenutno korisnika/ca: adi, Bing [Bot], Brkoo, cipiripi, Google [Bot], neroazzuro i 39 gostiju.

Prijava  •  Registracija