Ako ste iz Amerike ili Kanade, pridruzite se grupi "Manijaci-USA/Canada": https://www.facebook.com/groups/357188808007960/

slika

Moderatori/ce: jovanmaksimovic, storm_raider, boccaccio, Izlija, Omar500

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

LARSSON
Predsjednik S1 Lige prognozera
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:50 pm

AsharaK je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:34 pm
Larsone jel bilo žutih kartona kod Borca?
Samo Raspudic ne igra protiv nas
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Brkoo
Kontakt:
Status: Online

sub nov 04, 2017 4:50 pm

salle86 je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:41 pm
Brkoo je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:36 pm
salle86 je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:26 pm

I šta ćemo sad, glave skidati, tjerati sve i svakog, takmičiti se ko će pasti gore o našim ljudima.
Kakav god da je Adžem, mene je "kupio" Anelom, Harisom, Kemom ... i ostalim dječacima. Tako da mu mogu i halaliti koji kiks. I neću jedva čekati da bilo kome ko ima vezu sa Željom kažem "buaaaa odlazi". Više volim da se malo strpim
Ja sam dovoljno bio strpljiv, zanima me samo titula i kup, hocu titulu ili kup da osvojimo, izgovori me ne zanimaju. Igra nam je goli qrac, sekunde jedne nismo napredovali u tom segmentu, Zrinjski je bio u krizi ali i takav Zrinjski ima igru, cim imas igru, neki sistem lakse ti je i iz krize izaci, kod nas sve ide na individualni kvalitet. Mi protiv Viteza, nabijamo loptu citavu utakmicu, sto naravno njima i odgovara, izbij-nabij, vuci, udri, sto vise faulova i sjeckanja igre, kradje vremena itd, identicna stvar je bila i u Tuzli. Ovako ce nam biti i u BL i Sirokom, a i na Grbavici protiv Sarajeva, ali ce tad biti kasno za kukanje jer cemo biti u govnima do guse..
I šta je rješenje, mijenjati svakih 10 utakmica trenera i komplet igrače dok ne pogodimo dobitnu kombinaciju.
Jel fakat misliš da je to najbolje rješenje?
I eto Zrinjski ima igru a mi nemamo, Bože baci ciglu i budi precizan.
Tuđe govno miriše, naše smrdi
Rjesenje ti je napisao @amidza, samo normalan trener cije se odluke ne kose sa zdravim razumom. Do ove utakmice sam mislio da je Adzem taj, ali mi je danas dokazao da nije sposoban da vodi prvi tim. Koliko smo igraca doveli u zadnje dvije -tri godine? Preko 70, koliko je njih opravdalo povjerenje i pokazalo kvalitet? Na prste ruke se moze prebrojati. Katastrofalna sportska politika. Ko je doveo ovog Elsnera ruke mu se osusile.
Zrinjski ima igru, ima konstantnost(dobre i karakterne igrace). Na pocetku sezone napustili taj klub i Tomic i Petrak itd a ljudi doveli nove igrace i samo ih ubacili u svoj sistem, u sistem gdje i Pezer, (bivsi igrac Celika) lici na dobrog fudbalera i opet ce ljudi biti prvaci..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Edis Mulalic 1921

sub nov 04, 2017 4:51 pm

Kakve veze trener ima? Covjek dosao dan pred prvenstvo,gura pet omladinaca,dva boda iza prvog uz paklen raspored doduse,ali ja ne vidim gdje on pogrijesio.Pa Kajkut je treci spic Zrinjskog,sa Zecom nismo imali srece,Elsner je za plakat.Momak ne mijenja tempo, ne moze usprintat.Mislite da ivra za 200 eura? Aaaaa...Onda kad se nadovezu losi dani za Zakarica i Blagojevica mi ne mozemo Famosa dobit.
Modus vivendi !

Simply Blue
Kontakt:

sub nov 04, 2017 4:51 pm

Prije dvije godine smo u duelima sa timovima koji su kasnije ispali iz lige, ostali bez ukupno 9 bodova, Rudar i Slavija su nam otkinuli tih 9 bodova, bili je još kikeva, ali Travnik i Borac su nam svake sezone tvrd orah pa se to nekako i dalo svariti..Samo kiksevi protiv Rudara i Slavije su nas te sezone koštali izlaska u Evropu. Samo kad se sjetim nonšalancije protiv Slavije kući, Rudara u gostima..

Prošle godine, kiksevi protiv Čelika i Viteza koji su se grčevito borili za opstanak su nas koštali 5 bodova, jedan nam je trebao za titulu.

Ove godine protiv fenjeraša već smo u deficitu 5 bodova.. Ako zbog naših pojedinih nazovi igrača i njihovih predstava ne poludim, drugo me ništa neće oboriti.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

ChWilla
Kontakt:

sub nov 04, 2017 4:52 pm

kolektiv 12-15 minuta igrao lopte, a vi perete jednog i po igrača. i tih 12-15 minuta što jesmo igrali je bilo sa elsnerom na terenu...
gradi željo boli te *****

sahmat
Kontakt:

sub nov 04, 2017 4:54 pm

Evo 5 sezona a mi izgleda nemamo namjeru da uzmemo titulu, sve se nekako tolerisalo ali ovo je već bezobrazluk, svaki trener 0 osim Ode, igrači 5 njih vrijedno spomena u ove 4ipo godina, a prošlo je njih dosta kroz klub. Idemo nazad, skačemo sebi sami u stomak, pa jel problem da se dovede trener koji je fudbalski pametan, sa kojim ćeš imati igrače da trče, da se barem malo profesionalno ponašaju, da zabiju gol (Odović, Osim), a mi imamo suprotno sve na guzove pobjeđujemo, slučajno.. dovode se razne ublehe za šefa stručnog štaba (Kostić, Mula, Petrović, Čapljić i Adžem..).

Uprava odličan posao odrađuje, pravimo pravi FUDBALSKI HRAM. Ta su imena već zlatnim slovima upisana u historiju FKŽ na čelu sa gosp. Misimovićem.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

Milomir Odović!

LeBlue
Kontakt:

sub nov 04, 2017 4:56 pm

Imamo dosta liminitiranih igraca, i cim ti nedostaju 2 od 3 najbolja igraca u ekipi nastaje problem. Uz to nema ni Projica, pa imas igrace koji neigraju svoje standardne pozicije. Sve to utice na igru. Jedino pozitivno iz ovoga sto je Vojo pokazao klasu. Definitivno nas najbolji napadac zadnjih godina. Kad igra nasa najbolja postava, , mislim da je to ekipa koja bi bolje i odigrala protiv AIKa, ali dzaba kad imas dosta amatera i onda nemamo puno igraca na raspolaganju. Nadam se da ce doci kvalitetan sportski direktor, barem bi on mogao viditi da Elsner nema pojma.

Hadzijalagic
Kontakt:

sub nov 04, 2017 4:58 pm

ChWilla je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:52 pm
kolektiv 12-15 minuta igrao lopte, a vi perete jednog i po igrača. i tih 12-15 minuta što jesmo igrali je bilo sa elsnerom na terenu...
Kakav crni kolektiv? Mi kolektiva nemamo od "Odine djece".. Imamo skupinu pojedinaca koji nas obrukaju sa vremena na vrijeme..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Minjore
Prijatelj foruma
Kontakt:

sub nov 04, 2017 5:01 pm

Moj Adzeme...

Brkoo
Kontakt:
Status: Online

sub nov 04, 2017 5:03 pm

Kakva bolan Odina djeca, sve te igrace je Adzem promovisao u prvi tim. Oda nijednog novog nije ubacio. Na te igrace je Oda dodao Djelmica i Kokota..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u sub nov 04, 2017 5:04 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

ISB87
Kontakt:

sub nov 04, 2017 5:04 pm

Amar Osim!!!!!!!!!!!
MIRZA RASCIC

exbabilon
Kontakt:

sub nov 04, 2017 5:07 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:39 pm
Kada se pobjedi a igra se kritikuje to je samo iz ovog razloga,sto se nazalost kad tad obije o glavu.Nema potrebe da se napada u coporu.
Bravo.
Al u tim trenucima uvijek isti pisu uvijek iste, izlizane floskule. Pobjeda je najvaznija. Kukate ko da smo sedmi. Niko vam ne moze ugodit. Adzeme mangupe, samo naprijed. Igraju nam djeca. Na tribinama 2 hiljade, a vi kukate na losu igru, bla bla bla.......
14 kola+2 tekme kupa, ne znam imamo li u zbiru 5 dobro odigranih poluvremena, da to svih 45 minuta lici na nesto. Ako cemo gledati citave utakmice, jedna-dvije, plafon. I ne, ne napredujemo.

KrajPrice
Kontakt:

sub nov 04, 2017 5:08 pm

Sloboda i Vitez, pametnom dosta!
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:

fcz
Kontakt:

sub nov 04, 2017 5:09 pm

**** vise trenera, dajte nam fudbalere!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Hadzijalagic
Kontakt:

sub nov 04, 2017 5:10 pm

Brkoo je napisao/la:
Kakva bolan Odina djeca, sve te igrace je Adzem promovisao u prvi tim. Oda nijednog novog nije ubacio. Na te igrace je Oda dodao Djelmica i Kokota..
Namjerno sam stavio navodnike a koliko me secanje sluzi pod Odinom palicom su napravili uspjeh i posle se neki podali za finu cifru..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

LeBlue
Kontakt:

sub nov 04, 2017 5:12 pm

ISB87 je napisao/la:
sub nov 04, 2017 5:04 pm
Amar Osim!!!!!!!!!!!
On ce preuzeti reprezentaciju. Skontao je poslije nekoliko pokusaja da se tesko moze uspjeti u Evropi bez ozbiljnog sponzora. Ne vidim njegov motiv da nas vodi, nazalost. Kad se ima novac, i kad se ima neka strategija sta se zeli postici, onda je trener samo jedna karika. Trebalo bi biti tako kad smijenis trenera, da se nista znacajno neosjeti, jer se iz kluba ima strategija sta se zeli postici. A kod nas kad smijenis trenera, isto kao opet radis stvari iz temelja, dodje novi trener, sa novi igracima, itd. To tako nebi trebalo da ide.

Plavi orkestar
Kontakt:

sub nov 04, 2017 5:15 pm

Volim Zelju a pojedinci ma kako se zvali mi nikad u zivotu nisu niti ce biti iznad Zelje.Oni koji brane nekoga ko nanosi štetu klubu,narušava njegov teško steceni ugled i onoga ko se igra sa strpljenjem navijaca ne vole Zelju nego vole pojedinca.Zašto to oni znaju i nece napisati.Ovo je danas bila tragi-komedija i ne samo danas što je najzalosnije.Molim upravu da pošto razmišlja o pravljenju kampa za omladinsku školu napravi i kakav mali kamp za trenere pa da se tamo uce a ne da se uce u prvom timu Zelje a da u prvi tim dovedu nekoga ko ima bar malo iskustva u tom poslu a koje je stekao radeci u iole ozbiljnijem klubu.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

ChWilla
Kontakt:

sub nov 04, 2017 5:16 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sub nov 04, 2017 5:10 pm
Brkoo je napisao/la:
Namjerno sam stavio navodnike a koliko me secanje sluzi pod Odinom palicom su napravili uspjeh i posle se neki podali za finu cifru..
puno je tu bilo čudnih stvari koje čovjek ne zna kome bi pripisao. jeste, adžem ih je sve gurnuo, osim dženisa u drugom dijelu, koji je uz budimpeštu jedino tad i odigrao nešto za nas. ali pod odom su definitivno mnogo bolje izgledali kao tim. mada - kad se vide uslovi rada ni adžem sigurno tada nije uradio loš posao, daleko od toga. a onda i oda sve to izgubi u nekoliko sedmica...

ja sam i tad mislio i pisao, da je nama psihološki odgovarala uloga otpisanih...
Zadnja izmjena: ChWilla, dana/u sub nov 04, 2017 5:16 pm, ukupno mijenjano 1 put.
gradi željo boli te *****

djoxxx1921
Kontakt:

sub nov 04, 2017 5:16 pm

KAKO IH NIJE STID OVE RAJE STO IH PRATI??? Pa ja prvi i jos stotine momaka prelazimo kilometre i kilometre, preko Bijeljine, Kaknja, Tuzle, Gabele, Zenice, zrtvujemo svoje vikende, zapostavljam i zenu i djecu, trosimo pare, je*em auto, policijske torture, pisam ispod je*ene smrdljive tribine, po govnima gazim, i na kraju da gledam ovo??? Pa jer ne zasluzujemo borbu? Jel puno trazimo?? Jel vam puno to da taj dres casno natopite znojem?? Je*em vam sve jadno pickasto. Picke jedne mrtve. Sutio sam i klimao glavom kad smo deseti bili, podrzavao, usutkavao, nadao se boljem.. Vise ne mogu, danas sam pukao totalno i moju podrsku vise nemaju. Ovaj sef strucnog staba i ovi manekeni na terenu, ne zasluzuju grb naseg kluba! Ovo nije moj Zeljo, ovo je jedna velika sramota!!!

neroazzuro
Kontakt:

sub nov 04, 2017 5:22 pm

Ne znam vala, ja za ovo krivim samo one piz.durine od igrača. Ovo danas su i bez trenera morali uzet, vidilo se jasno ko dan.
Na isti fazon nam bodove uzimaju i ovi kao i sloboda, malo agresivnijim pristupom.
Stvarno sam se razočarao u njih kao karaktere.
Ovaj Elsner u kojeg svi upirete oči je samo van kontinuiteta, to se vidi. A daleko od toga da je on bio najgori.

Trenutno korisnika/ca: adi, Bing [Bot], Brkoo, cipiripi, Google [Bot] i 33 gosta.

Prijava  •  Registracija