Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 11, 2017 11:34 am

@leblue to sam i ja tad govorio. I zato ne podržavam prodaju Želje jer nema iskreno ni potrebe za tim. PLus što mi je draže da sav profit ostaje u BiH. Međutim, ključna je stvar što je teško u BiH naći ljudi koji će to raditi pošteno i za korist samog kluba. Zbog toga su i bili dugovi ranije i kod nas i kod njih. Oni su sad riješili taj problem na način da im se niko više odavde nee petlajti u to sem ako Tan ne proda klub, a mi će mo se možda opet susresti sa tim problemom. zato mi navijači moramo biti svjesni nekih stvari i ne zaboravljati. Po meni redoslijed ide ispravno. Za nekih par godina stadion će generirati pare za pravljenje kampa. Pošteno poslovanje dovodi i ozbiljne partnere. Pošteno poslovanje može dovesti i ulagače do onih 49%. Uložit će ljudi i u 49% ako vide da imaš pošteno poslovanje i da rasteš. Onako u startu neće sigurno. Zbog toga u Njemačkoj ulažu i u tih 49%. U suprotnom su u pravu ovi što govore da nema ogike uložiti u tih 49%. Ne bih ni ja uložio bez obzira što volim klub, a da mi Žujo odlučuje. Ja se samo trudim da dam do znanja da ne smijemo zapostavljati omladinski pogon dok se taj kamp ne napravi. U kom smislu? Pa u smislu dobrih trenera, broja treninga, a prije svega dobrog skautinga i dovođenja djece sa strane. Prve dvije stavke su mislim ok. Naravno da može i bolje, ali ova zadnja nam je zatajila. čak sam dobio info da nismo lideri ni u kantonu više, a bili smo. Tu smo držali konce i zato je puno ovih naših koji su od malena tu u Želji. Čak vidim i da su neki navijači Želje odveli djecu gore da trenirraju. TO se ne smije dešavati. ne smije. Čak i da malo sporije pravimo stadion i kamp ovo ne smije trpiti.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 11, 2017 11:38 am

Plava Porodica je napisao/la:
sri okt 11, 2017 11:16 am
3.pretkolo europa lige Sloga Simin Han - Marsej :kafa:
Tuzla City * :zid:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 11, 2017 11:40 am

ponosannavas je napisao/la:
sri okt 11, 2017 11:14 am
Vrag je napisao/la:
sri okt 11, 2017 11:07 am
storm_raider je napisao/la:
uto okt 10, 2017 11:17 pm


Kada sam napisao 'sistem', mislio sam na uplatu doprinosa i zdravstveno osiguranje, a ne na skauting. Tu je i djetetu jasno da je bilo katastrofalnih fula. Pisao sam o novcu i tokovima kojima se postuju zakoni, a ne mimoilaze porezi davanjem novca 'na ruke'. Sto se tice ostalog, fula i tako dalje - tu je sve ispricano vec i slazemo se bez daljnjeg.
Taj sistem van terena nama nista na terenu ne donosi.
Taj sistem već doprinosi ali isto tako kao kod pitara mnogo toga će donijeti za određen period a ne odmah sada. Moglo je i sada biti bolje, ali ove greške koje stalno spominjemo su dovele do toga da smo nezadovoljni.
Nije problem jednom gresku napraviti. Problem je kada jednu te istu gresku ponavljas iz sezone u sezonu.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 11, 2017 11:56 am

@vrag slažem se ali prepričana priča. Mislim da je i uprava to konstatovala, pa samim tim vidjet ćemo naredne poteze.
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 11, 2017 12:17 pm

evo celik protiv nas desetkovan ovo se mora dobiti .
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 11, 2017 12:26 pm

Dominic je napisao/la:
sri okt 11, 2017 11:26 am
Klub bi morao iskoristiti ovaj momenat nakon bruke s terenom protiv Belgije i sto prije kandidirati projekat kod FIFA preko Saveza.Ovo je pravi trenutak jer nije bitno sto je BP sredjeno nego sto nemamo zamjenski stadion kako treba. Bilo bi lijepo da javnost zna sta se poduzima na ovu temu jer necemo valjda cekati da nam neko nesto ponudi. Nema toga nigdje.
Imamo sposobne ljude u upravi siguran sam da ce reagovati na vrijeme.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 11, 2017 12:28 pm

Žalosno je što se uopšte i priča o Husicu kao nesto pozitivno. Taj čovjek je karcinom BH fudbala, Klubove koristi kao poligon za pranje novca, svako kolo je skandalozno i niko od vrlih novinara da se pozabavi sa tom temom vec se pisu s.ranja o losem terenu. Dokle god mediji potplaceni da sute o korupciji krađi i lopovlucima u BH fudbalu nigdje mi maknuti više necemo. Počevši od skandaloznog završetka prosle sezone pa do cirkusa u ovoj u svim rangovima. BH fudbal je dotakao samo dno i ovi karcinomi pod hitno moraju da se odstrane jer inače poslije metastaze nema povratka.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 11, 2017 12:39 pm

ponosannavas je napisao/la:
sri okt 11, 2017 11:56 am
@vrag slažem se ali prepričana priča. Mislim da je i uprava to konstatovala, pa samim tim vidjet ćemo naredne poteze.
Nece ona biti prepricana dok god taj dio ne krene na bolje. Meni ubica i janez pokazuje da bas i nisu svjesni svojih greski. Pravimo ekipu za polusezonu.
Neshvatljivo je da je jedan Amar i dalje daleko od nase klupe.
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 11, 2017 12:47 pm

Budi Željo je napisao/la:
sri okt 11, 2017 12:28 pm
Žalosno je što se uopšte i priča o Husicu kao nesto pozitivno. Taj čovjek je karcinom BH fudbala, Klubove koristi kao poligon za pranje novca, svako kolo je skandalozno i niko od vrlih novinara da se pozabavi sa tom temom vec se pisu s.ranja o losem terenu. Dokle god mediji potplaceni da sute o korupciji krađi i lopovlucima u BH fudbalu nigdje mi maknuti više necemo. Počevši od skandaloznog završetka prosle sezone pa do cirkusa u ovoj u svim rangovima. BH fudbal je dotakao samo dno i ovi karcinomi pod hitno moraju da se odstrane jer inače poslije metastaze nema povratka.
Ma kriminalac neki zesci, prica se ima pare, firme po USA a ovde zivi ko moze iz ove zabokrecine da vodi firme po Americi,bog zna za koga radi i cije pare pere i sl.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 11, 2017 12:49 pm

Amar i Radomir Antic u izboru za selektora :D Hajde Amareee :D
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 11, 2017 12:50 pm

Ja se fkt izvinjavam i nadam se da necete zamjeriti ali nmg da ne primjetim kakvi debili rade na govnogovno.ba gdje na naslovnoj strani prosipa neprijateljsku ideologiju o fildzan drzavi, pu pu pu pogan jedna
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 11, 2017 12:51 pm

momak gurnut da piše šta beganović ne smije (i potpisati sebe). narodski rečeno kurton :D
gradi željo boli te *****
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 11, 2017 12:56 pm

MrRiccoli je napisao/la:
sri okt 11, 2017 12:50 pm
Ja se fkt izvinjavam i nadam se da necete zamjeriti ali nmg da ne primjetim kakvi debili rade na govnogovno.ba gdje na naslovnoj strani prosipa neprijateljsku ideologiju o fildzan drzavi, pu pu pu pogan jedna
Zurnalistika nula, nikad nisam procitao jedan dobar intervju na tom portalu a godinama vec postoje. Novinari su im isto tanki, pa ovde na ovom pod-forumu mogu se pametnije stvari procitati zato i dolazimo.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 11, 2017 1:35 pm

ChWilla je napisao/la:
sri okt 11, 2017 12:51 pm
momak gurnut da piše šta beganović ne smije (i potpisati sebe). narodski rečeno kurton :D
Ma nije...čini ti se...
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 11, 2017 2:02 pm

ma zar ijedna iole pametna osoba sa sss cita taj polu portalcic ciji textovi kostaju 50 km kao i forumcic vidi se da je gurbetsko glasilo sta je ono majko draga cuj fildzan drzava jos malo i dodik ce im pozavidjeti na patriotizmu polako pa ce tzv repka rs biti im na .mjestu fuj.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 11, 2017 2:20 pm

Budi Željo je napisao/la:
sri okt 11, 2017 12:28 pm
Žalosno je što se uopšte i priča o Husicu kao nesto pozitivno. Taj čovjek je karcinom BH fudbala, Klubove koristi kao poligon za pranje novca, svako kolo je skandalozno i niko od vrlih novinara da se pozabavi sa tom temom vec se pisu s.ranja o losem terenu. Dokle god mediji potplaceni da sute o korupciji krađi i lopovlucima u BH fudbalu nigdje mi maknuti više necemo. Počevši od skandaloznog završetka prosle sezone pa do cirkusa u ovoj u svim rangovima. BH fudbal je dotakao samo dno i ovi karcinomi pod hitno moraju da se odstrane jer inače poslije metastaze nema povratka.
To i ja pokušavam reći. **** pare, ako idu nelegalno. Tana pokazujem kao nešto pozitivno za fudbal, zato što rade po zakonu, a ovi lopovi što rade mimo pravila su karcinom našeg fudbala. Ko god vidi u Husićunešto pozitivno je ili jako naivan, ili ne želi pomak našeg fudbala.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 11, 2017 2:30 pm

Kjosevski
Sinisa-graovac-bogi-projic
Saban-elsner
Zaka-ramovic-zajmovic
Ubiparip

Izmjene
60’ zajmovic-zec;
65’ kajkut-ubiparip;
70’ zeba- ramovic
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 11, 2017 2:38 pm

south side je napisao/la:
sri okt 11, 2017 12:17 pm
evo celik protiv nas desetkovan ovo se mora dobiti .
Ma realno ako ih sad ne dobijemo ubuduće ne treba ni ići u Zenicu. 3:0 neka se svaka registruje isti nam klinac.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 11, 2017 2:42 pm

Kospicar je napisao/la:
sri okt 11, 2017 2:30 pm
Kjosevski
Sinisa-graovac-bogi-projic
Saban-elsner
Zaka-ramovic-zajmovic
Ubiparip

Izmjene
60’ zajmovic-zec;
65’ kajkut-ubiparip;
70’ zeba- ramovic
mislim da i Sinisa i Bogi imaju po 3 žuta
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 11, 2017 2:43 pm

ublehas je napisao/la:
sri okt 11, 2017 2:20 pm
Budi Željo je napisao/la:
sri okt 11, 2017 12:28 pm
Žalosno je što se uopšte i priča o Husicu kao nesto pozitivno. Taj čovjek je karcinom BH fudbala, Klubove koristi kao poligon za pranje novca, svako kolo je skandalozno i niko od vrlih novinara da se pozabavi sa tom temom vec se pisu s.ranja o losem terenu. Dokle god mediji potplaceni da sute o korupciji krađi i lopovlucima u BH fudbalu nigdje mi maknuti više necemo. Počevši od skandaloznog završetka prosle sezone pa do cirkusa u ovoj u svim rangovima. BH fudbal je dotakao samo dno i ovi karcinomi pod hitno moraju da se odstrane jer inače poslije metastaze nema povratka.
To i ja pokušavam reći. **** pare, ako idu nelegalno. Tana pokazujem kao nešto pozitivno za fudbal, zato što rade po zakonu, a ovi lopovi što rade mimo pravila su karcinom našeg fudbala. Ko god vidi u Husićunešto pozitivno je ili jako naivan, ili ne želi pomak našeg fudbala.
Pa problem je u zakonu. 70% porez na plate nema ni u drzavama zapadne evrope. I tu je porez visok, ali nije blizu 70%, plus za te pare se dobije javni sistem koji funkcionise. Generalno kad je porez visok i firme nemogu da budu konkurentne onda traze kreativne solucije da se manje plati. Covjek ima uspjesnu firmu u Americi, i investira u BH fudbal. Sta bi drzava ili BH fudbal imali od toga da on nikako ne ulaze? Nebi nista. Razumijem da nije fer konkurencija prema klubovima koji placaju porez na pune plate, ali govoriti da je Husic razlog sto je stanje u fudbalu kako jeste, je skroz nerealno. Stanje je tako zato sto amateri rade u savez i sto firme ne zele da budu sponzori timova tako da uslovi budu bolji. Pa meni je gore viditi premijera kantona na utakmici protiv Belgije, a taj kanton nije nista uradio da uslovi budu bolji.

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Google [Bot] i 244 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija