Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 5:45 pm

Meni je fascinantno to razmisljanje tih sto vide Amara u svemu, eto on ce doci dovest ce igrace kakvi nam trebaju (od koji para) nece biti pogreske sa istima, odmah ce igra da se popravi, uzimamo ligu 100% , kupt također...itd. Znaci sve super, sjajno, ne moze biti greske.

U sustini to je takvo razmisljanje, a da objasne kako, sta, gdje, od cega to ne postoji. Ide mi na nerve to njegovo univerzalno znanje i bezgresnost, yebo te zivot sve jedan covjek zna a ostali u klubu ce biti tu reda radi.

Idi Amare u ziv bio u neki europski klub pa se pitaj za sve, pa da vidimo dokle ces dogurati.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 5:55 pm

Cinjenica je da je covjek radio najbolji posao i donio nam najvise trofeja. Isto kao sto je cinjenica da ova uprava radi dobro ostatak stvari (od infrastrukture pa dalje) i vecina ljudi se vodi logikom, po meni ispravnom: zasto to dvoje ne spojiti.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 6:00 pm

Megafon i parole nesportskog sadržaja :oops1:
A leševi hladno okače lik onog zločinca, takođe koriste megafon, takođe palili ali je kazna duplo manja i to bez naznake u izvještaju delegata da je bilo zastava i parola nesportskog sadržaja, još delegat iz Sa.
Savaze stidi se..
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 6:04 pm

Boga mi, činjenice govore da kada god se on pita za sportski dio, rezultati su i više nego uspješni.
A to, što ti konstantno pljuješ čovjeka koji nam je jedini donosio trofeje to tebi na obraz.
Samo me interesuje kako administracija i dalje dopušta ovakve ispade.
Kako ne shvataš da je on najmanje kriv za tadašnje poslovanje kluba, a da je direktno najveći krivac što smo i dalje najtrofejniji klub, i što svake sezone imamo iste ciljeve, a to je dupla kruna. Da nije njega i njegove ljestvice vjerovatno bi se sad nogom udarali za ligu 6.
Ustati, nakloniti se, pa pričati o Amaru Osimu. Isto važi za svako koljeno porodice Osim.
I da, za okvire naše lige je svemoguć.
Bar ja, do sad, nisam vidio boljeg.
Vozdra.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 6:05 pm

cikazubo je napisao/la:
uto okt 03, 2017 6:00 pm
Megafon i parole nesportskog sadržaja :oops1:
A leševi hladno okače lik onog zločinca, takođe koriste megafon, takođe palili ali je kazna duplo manja i to bez naznake u izvještaju delegata da je bilo zastava i parola nesportskog sadržaja, još delegat iz Sa.
Savaze stidi se..
Majku im njihovu. Neka odigra ovu utakmicu reprezentacija na Grbavici i nikad im vise ne dati. Stoka korpirana.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 6:07 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
uto okt 03, 2017 6:05 pm
cikazubo je napisao/la:
uto okt 03, 2017 6:00 pm
Megafon i parole nesportskog sadržaja :oops1:
A leševi hladno okače lik onog zločinca, takođe koriste megafon, takođe palili ali je kazna duplo manja i to bez naznake u izvještaju delegata da je bilo zastava i parola nesportskog sadržaja, još delegat iz Sa.
Savaze stidi se..
Majku im njihovu. Neka odigra ovu utakmicu reprezentacija na Grbavici i nikad im vise ne dati. Stoka korpirana.
Nek se njima meza poslužuje na utakmicama ha ya..
Vjerovatno su imali i maksuz bujrum na janjetini u subotu. :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1317
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 6:07 pm

Nova kazna 4.000 KM.

Strsno kakve mi imamo nazovi navijace.
Blago Olimpiku.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 6:31 pm

Amar se nije pitao samo za sportiski dio i to mu je najveća greška. Pitao se i za finansije, jer da nije tako, ne bi im on lično glumio blagajnika u autobusu i dijelio plate. Kaže - dobili ste platu, je li tako Kerla? A Kerla će - sefe ne mogu da lažem uz Ramazan. Dobio sam pola plate. Amar je bio ČLAN UPRAVNOG ODBORA i direktno involviran u sve odluke tog tijela.

Amar jeste najbolji trener u PL i volio bih da opet bude trener Želje, ali samo trener, a ne neko ko ce donositi i finansijske odluke unutar Kluba, jer on to ne zna. Ne zna, kao što to nisu znali ni drugi koji su sa njim skupa radili i protuzakonito poslovali.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 6:48 pm

sergejevic je napisao/la:
uto okt 03, 2017 3:48 pm
Sistem je kada se vrlo dobro zna kuda klub zeli ici. Ukoliko pricamo samo o sistemu u cisto fudbalskom smislu onda ima previse lutanja. Naravno, to i jedina sfera gdje ne radimo kako treba. Sto se tice drugih stvari tu niko nema prigovor, infrastruktura, samo uredjenje kluba, jedna velika ozbiljnost u svim projektima su na veoma visokom nivou i tu ne treba mnogo pametovati. Ocito da je znaju te stvari mozda i najbolje u nasem sportu.
Sad onaj dio koji predstavlja najveci problem za klub.
Sistem bi bio da se napravi jedan dugorocan plan za klub, mozda pet godina, i da se ni po koju cijenu ne odstupa od istoga. Cilj je, vec dugo za nase klubove, domoci se grupne faze nekog takmicenja. Prva stvar jeste sportski direktor i covjek koji ima kapacitet da napravi taj plan i da pronadje ostatak tima koji ce se podrediti tom sistemu. Trenere, skaute, igrace, sefa strucnog staba, covjeka zaduzenog za omladinski pogon. Svi oni trebaju biti upoznati s ciljevima kluba i raditi u skladu s istima. Napraviti plan kako ekipa treba da izgleda na terenu, na kakav nacin da igra, tome prilagodjavati omladinske selekcije, po tome birati igrace koji bi se dovodili u klub. Napraviti kostur ekipe od igraca poput Kjosevskog, Zakarica, Ramovica, Graovca, samo primjer: Besirovic, Ordagic, Vukotic, Jasarevic, Bilbija...Dovesti neke od boljih igraca iz lige da se popune pozicije u timu. Vezati ih sto duzim ugovorima i ne prodavati osim u slucaju neke bas dobre ponude. Novac od iste uloziti u novog kvalitetnog igraca. Taj kostur bi trebao bit nekih sest ili sedam igraca. Dakle: Kjosevski, Graovac, Vukotic, Jasarevic, Ordagic, Ramovic i Zakaric ugurati jednog ili dva od najboljih juniora, pokusati s igracima poput Zajmovica koji bi mogli eksplodirati. Za pola godine ovaj kostur ekipe bi bio uigran, znao sta da radi na terenu, znali kako drugi razmislja. Pored njih bi svaki novi igrac izgledao duplo bolje, da ne pricamo koliko bi bilo lakse Hajdarevicu, Zericu ili Sabanadzovicu igrati u takvoj ekipi. Naravno, nije uopste lose imati tu i nekog iskusnijeg kao sto je Beslija bio svojevremeno.
Trenera ne mijenjati ni u kakvom slucaju. Ukoliko se vec mora i to uraditi mnogo je lakse pronaci trenera koji bi se uklopio u sistem i nastavio put prethodnika. Nikako ne dozvoliti da dodje neki Kostic pa da otjera 10, a dovede 11 igraca, nakon dva mjeseca eto Petrovica koji otjera 7, a dovede 6, pa eto Adzema...To nije ispravan put i to je nesto sto ozbiljan klub ne smije dopustiti. To treba krenuti od samog vrha, da se zna kako Zeljo zeli da igra, da se uvede u statut taj plan, i da svako ko dodje ovdje treba da se prilagodi klubu, a ne da pretumba sve redom.

Ne treba ici daleko i vidjeti kako Dinamo radi. Postoji okosnica ekipe koja je vec dugo zajedno i ponekad se desi da neko od njih napusti klub, ali tek onda kada se osiguraju da imaju zamjenu. To su Sigali, Antolic, Soudani, bio je Pivaric do ove sezone, Machado, Fernandes i tako dalje. Ode Fernandes njega mijenja Coric koji je mlad, ali vec dugo igra tu i ima veliko iskustvo, slicno je i s nasim Gojakom, Hodzicem, Benkovicem, Stojanovicem.
To bi bio jedan ozbiljan plan od kojeg se rijetko odstupa, naravno da je tesko doci na taj nivo, ali se mora negdje poceti.

Sistem nije mijenjanje tri trenera godisnje, a svaki od njih ima neke svoje vizije i planove kako klub treba igrati.
Ovi igraci su samo primjeri kako bi to trebalo izgledati i uvijek se moze fuliti s nekim, ali isto tako se moze pogoditi s nekim ko dodje na mala vrata, ili neki junior pokaze vanserijski talenat. Mnogo teze bi se fule desavale da se vrlo dobro zna kakav profil igraca treba i da postoji neko ko moze prepoznati to u igracima. Sigurno da je tesko naci takvog covjeka, ali on zaista vrijedi svake pare.

Tek kada se napravi jedan takav sistem mogu se ocekivati bolji rezultati i dalje od nase lige. Sve ostalo je povremeni bljesak i plod nekih okolnosti.

To je moje vidjenje "sistema." Moram reci da sam razocaran nedostatkom istog trenutno.
:palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 6:54 pm

shzna je napisao/la:
uto okt 03, 2017 5:35 pm
Navijace Amara, a ne Zeljeznicara, nabijemo na kuratz!
Koga ba ti nabijaš na nešto sto nemas ocito? Ja bih bio najsrecniji da se AMAR vrati, isto tako podržavam svakog trenera koji vodi klub, svakog igraca u plavom dresu, al u AMARA mi ne dirajte uvijek cu reagovati.... Elegant ostavi se pisanja ba o AMARU takvi kao ti ne smiju ga u usta uzimati, navijaj za gs to ti najbolje ide.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 6:56 pm

Hahahaha joj
Željezničar ante portas !
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 7:06 pm

avlami97 je napisao/la:
uto okt 03, 2017 6:31 pm
Amar se nije pitao samo za sportiski dio i to mu je najveća greška. Pitao se i za finansije, jer da nije tako, ne bi im on lično glumio blagajnika u autobusu i dijelio plate. Kaže - dobili ste platu, je li tako Kerla? A Kerla će - sefe ne mogu da lažem uz Ramazan. Dobio sam pola plate. Amar je bio ČLAN UPRAVNOG ODBORA i direktno involviran u sve odluke tog tijela.

Amar jeste najbolji trener u PL i volio bih da opet bude trener Želje, ali samo trener, a ne neko ko ce donositi i finansijske odluke unutar Kluba, jer on to ne zna. Ne zna, kao što to nisu znali ni drugi koji su sa njim skupa radili i protuzakonito poslovali.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Upravo to. Isto tako ovi danas trebaju da se pitaju samo za finansije i da ne donose sportske odluke, jer oni to ne znaju. Ne znaju kao sto ne znaju ni ovi sto s njima posluju. Ova uprava jeste najbolja sto se tice drugih stvari i volio bih da budu jos dugo u Zelji, ali samo da ne guraju nos tamo gdje mu ocito nije mjesto.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 7:08 pm

Kako meni neki liče na sektaše.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 7:11 pm

Imam želju da vidim kako bi izgledao jedan eksperiment (vjerovatno ovo necu doziviti ali želja me tjera da napišem i da prodiskutujemo zajedno)
Znam da je Zakarić naš najbolji igrač koji je krilni igrač čitav život. Međutim on dolazi do izražaja kada ima prostor ispred sebe i kada ima loptu u nogama. Ima odličan dribling i dok je uz liniju često ima opciju samo na lijevu nogu da napada jer ako ode na desnu treba centrirati u vecini slucajeva i tu nemamo puno od njega. Volio bih ga vidjeti u sredini sa nekom slobodnijom rolom gdje ce cesce imati loptu u nogama. Gdje ce imati prostor i za dribling, i za šut. (Ima slikovito prikazan sastav. )
http://prntscr.com/gstu61

Zec / Zaimović bi pored(iza) sebe imao igrače u vidu Ramovića i Zakarića koji mogu napraviti višak i navuci igraca na sebe i tako napraviti prostor krilima koji će ulaziti u prostor i i ispred sebe imati opciju da trazi napadaca ili da i dalje „igra“ sa veznjacima koji MORAJU pratiti igru.

Jovan bi dobijao loptu od stopera i formirali bi se tzv. „trokutovi“ (Ima slikovito prikazano).
http://prntscr.com/gstui2

Zavisno s koje strane krece napad bek bi isao uz liniju a drugi bek bi formirao treceg stopera i tako se svi zajedno pomjerali prema toj strani, ali svi nema izuzetka, svi moraju igrati istu igru. Moraju jedni drugom ledja cuvati i u napadu se nuditi. Moraju uvijek biti formirana bar 2 trokuta i tako se uspostavlja dominacija. Ako to ne prolazi uvijek, mozes svakako loptu vratiti nazad pa promjeniti stranu i opet „lomiti“ protivnika.

Kada hocemo defanziviju postavku, postavio sam sastav koji bi otprilike sa ovim rosterom volio vidjeti. (Sada imena nisu ni bitna koliko su bitne kretnje).

http://prntscr.com/gsttrf

Postavis defanzivu gdje ce napadac u ovom slucaju Zec biti malo ispred veznog reda i cekati da se da znak za PRESING, kada se dobije znak za presing ne moze sam Zec ganjati i ispadati, mora imati potporu veznog u ovom slucaju prvog Ramovica a iza njih cijele tri linije moraju u istom ritmu pomjerati naprijed i osvajati prostor i garantujem da se nece niko naigratii lopte protiv nas ako se ovo sprovede u djelo.
Barcelona ne moze cijelu utakmicu igrati u tom ritmu, s toga uvijek mozes vratiti nazad, stajati blizu jedni drugih i braniti prostor i igrati kontru, imas Zeca, Ramovica i Zakarica koji mogu pobjeci svakoj odbrani u ligi. Odigras dva brza pasa u dubini i izbacis jednog od ove trojice, uz potporu bar 2 igrača glava će zaboliti svakog ko izadje visoko protiv nas.

Ne da mi se vise pisati, prepusticu drugima da daju svoje misljenje i mozda isprave nesto sto ja nisam ispravno rekao.
Volio bi da forum ide u ovom smjeru, da svi svoje misljenje mozemo dati na jedan noramlan nacin za dobrobit Zelje, bez provokacija i „ja sam veci navijac od tebe“ nema od toga ni zeljo ni forum dobiti.

Volim te Željo!
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 7:17 pm

Bosnia je napisao/la:
uto okt 03, 2017 5:40 pm
JUZNJAK je napisao/la:
uto okt 03, 2017 5:13 pm
https://fkzeljeznicar.ba/ukupan-prihod- ... -km/28465/

Ok zaradismo ovoliko...


http://m.****.ba/bh_fudbal/zestoka-kazna-za-mulalica-zeljo-puni-kasu-saveza/253918

Dadosmo im ovoliko... (4000 nas kaznise za baklje za istu tekmu...)


Idemo naprijed...
21.000KM je prihod, a ne profit. Kladim se da je organizovanje jedne takve utakmice minimalno 5-6 hiljada
21.000 KM je i prihod i profit
Jer Zeljo nikome nista nikada ne placa :ganja:

I fali mi onaj slovenacki vehabija. Koliko god nas iritirao i terorisao zazelio sam se njegovih nadahnutih opervacija narocito na temu
:baklja:
Zadnja izmjena: 11plavih'92, dana/u uto okt 03, 2017 7:23 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 7:17 pm

sergejevic je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:
uto okt 03, 2017 6:31 pm
Amar se nije pitao samo za sportiski dio i to mu je najveća greška. Pitao se i za finansije, jer da nije tako, ne bi im on lično glumio blagajnika u autobusu i dijelio plate. Kaže - dobili ste platu, je li tako Kerla? A Kerla će - sefe ne mogu da lažem uz Ramazan. Dobio sam pola plate. Amar je bio ČLAN UPRAVNOG ODBORA i direktno involviran u sve odluke tog tijela.

Amar jeste najbolji trener u PL i volio bih da opet bude trener Želje, ali samo trener, a ne neko ko ce donositi i finansijske odluke unutar Kluba, jer on to ne zna. Ne zna, kao što to nisu znali ni drugi koji su sa njim skupa radili i protuzakonito poslovali.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Upravo to. Isto tako ovi danas trebaju da se pitaju samo za finansije i da ne donose hehe odluke, jer oni to ne znaju. Ne znaju kao sto ne znaju ni ovi sto s njima posluju. Ova uprava jeste najbolja sto se tice drugih stvari i volio bih da budu jos dugo u Zelji, ali samo da ne guraju nos tamo gdje mu ocito nije mjesto.
Jedan od rijetkih stvari u kojima se neću složiti sa tobom. U mojih skoro dvadeset godina rada nisam vidio da tako neko radi, unutar jedne firme ili ti kluba dobro je samo ako ljudi suradjuju a to ne zabijenje nosa u necije od toga nema hljeba i nikad nije bilo.

Ja čekam da ovi iz kluba odu pa da dođu ti koji će bolje nastaviti graditi stadion napraviti kamp i da konačno imamo leprsavu igru uz uslov da uzimamo titule i da se dodatno ne zaduzujemo. Jer se to sve traži od ovih znači oni koji dođu iza ovih logicno je da mogu i znaju bolje.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 7:21 pm

sergejevic je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:
uto okt 03, 2017 6:31 pm
Amar se nije pitao samo za sportiski dio i to mu je najveća greška. Pitao se i za finansije, jer da nije tako, ne bi im on lično glumio blagajnika u autobusu i dijelio plate. Kaže - dobili ste platu, je li tako Kerla? A Kerla će - sefe ne mogu da lažem uz Ramazan. Dobio sam pola plate. Amar je bio ČLAN UPRAVNOG ODBORA i direktno involviran u sve odluke tog tijela.

Amar jeste najbolji trener u PL i volio bih da opet bude trener Želje, ali samo trener, a ne neko ko ce donositi i finansijske odluke unutar Kluba, jer on to ne zna. Ne zna, kao što to nisu znali ni drugi koji su sa njim skupa radili i protuzakonito poslovali.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Upravo to. Isto tako ovi danas trebaju da se pitaju samo za finansije i da ne donose hehe odluke, jer oni to ne znaju. Ne znaju kao sto ne znaju ni ovi sto s njima posluju. Ova uprava jeste najbolja sto se tice drugih stvari i volio bih da budu jos dugo u Zelji, ali samo da ne guraju nos tamo gdje mu ocito nije mjesto.
Kad bi se u Želji dva dobra sastavila, mislim da bi nastao smak svijeta-sudnji dan.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 7:31 pm

A pile kad tako napises i zvuci utopijski, ali zaista ne treba mnogo da se sve to spoji u jedno. Samo pogledas ko nam uzima titule i ko nas pobjedjuje i ne mozes da se ne postidis. Nista oni nemaju vise od nas. Ne moze se sad reci mi sve dajemo na infrastrukturu kad solidno ulazemo i u igracki kadar i to se spominjalo vise puta da nece trpiti ekipa zbog radova oko stadiona. Sto kaze avlami da se dva dobra sastave i da postoji covjek kod nas koji zna uz ove uslove rezultat nikad ne bi bio upitan.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 7:33 pm

ao ako dodje treba da odlucuje o svemu sto ima veze sa terenom, plate, ko gdje sta etc.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 03, 2017 7:39 pm

A ja se opet ne mogu oteti dojmu da se Amar pitao vise nego je "trebalo" jer je bio primoran, jer su svakakvi ljudi sjedili u klubu. Zar on nije Senada i jos neke ljude doveo? Pa i Greda je dobar posao radio. Isto tako je javna tajna da je Amar svoje pare davao klubu. I ovakav model finansiranja istoka je njegova ideja - to su rijeci Senada Misimovica, ne moje.

Evidentno je da je ovo ponajbolja uprava od rata, isto onoliko koliko je evidentno da su za sport nestrucni taman onoliko koliko su strucni za ove ostale stvari. Zato negdje naprdujemo, a negdje nazadujemo.

Da li postoji raskol izmedju ove uprave i Amara, ima li on uopste zelju da se vrati ili oni da ga pozovu nazad? Nadam se da nisu samo sujete u igri. Sta god je u pitanju ispasta FK Zeljeznicar i to je velika steta. Nisam siguran da li cemo ikada saznati gdje je tacno problem. Mislim na konkretne stvari, ne mahalske poluinformacije. Kad bi se nasao neki pametan novinar da porazgovara otvoreno s obje strane.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 338 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija