Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:45 pm

lažem, bi da je dio "uložen" u kupovinu dvije-tri utakmice...ali nije ni to zbog stadiona, nego što se ne želi.
gradi željo boli te *****
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:46 pm

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:49 pm

LARS1921 je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:46 pm
http://misamosjedimouredakciji.ba/sta-s ... zrinjskog/

esce

More komforno :D
Još razmjena Siniša Jašarević
I blagojević Redžić
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:50 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:49 pm
LARS1921 je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:46 pm
http://misamosjedimouredakciji.ba/sta-s ... zrinjskog/

esce

More komforno :D
Još razmjena Siniša Jašarević
I blagojević Redžić
moze da bracu ilice opalimo necim u vugla il da im sipamo kakve praskove u pice. :rofl1:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:51 pm

storm_raider je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:19 pm
E cuj: "Ko je kriv za stanje?"

Za koje stanje?

Daj narodu trasparentost i on misli da moze sve. Drzi ga u neznanju, kao ranije i nabijaj dug, kradi i stavljaj pare od transfera na ko zna kakve racune i nikome nista. Kako ce samo ti ljudi da odgovaraju pred sudom brzo...

Upravi podrska maksimalna!
Ali neko mora biti kriv , a po ovim dovodjenjima sve mirise da nista nije nauceno. Da se izjasnim i od mene podrska upravi ali sportski dio ovako vise ne moze jer ovdje se moraju napraviti ozbiljne rokade
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:53 pm

sergejevic je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:
ned okt 01, 2017 2:09 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned okt 01, 2017 2:00 pm
Pa ko je kriv onda za ovakvo stanje
- valjda oni koji su svjesno zavalili Klub u dugove
- valjda oni koji su ostali dužni Amaru Osimu (ŠSŠ) lovu
- valjda oni koji su dozvolili da nam Stadion liči na deponiju
- valjda oni koji su svjesno radili nezakonito
- valjda oni koji su urušavali vrijednost Kluba, nadajući se da će nekada u nekakvoj privatizaciji Klub otkupiti za jednu KM
- valjda oni koji su varali igrače (na dođem ti)
- valjda oni...
Proslo je vremena kako njih nema vise u klubu. Mislim da to odavno nije razlog za mnoge promasaje. Treba konacno priznati vlastitu krivicu i krenuti ka boljim stvarima. Ovo je vise dojadilo svakome. Eto u zadnjih par godina su tu drugi ljudi i stanje je i dalje jako lose, samo sto su sada neke stvari preokrenute. Nekada si imao rezultat, a pored toga sve ovo sto si nabrojao. Danas, nemamo rezultat, a ni te stvari. Moraju pronaci rijesenje da spoje dva dobra i to hitno.
Moj odgovor je za one koji bi tjerali ovu Upravu. Slažem se da još nije na nivou koji bi zeljeli, ali su temelji udareni zakonitim poslovanjem. To je drugi, a prvi korak je transparentnost da Klub bude Klub.

Nazalost, mi se još uvijek borimo sa posljedicama i boricemo se sve do trenutka dok nadležni Sud ne donese pravosnazne presude protiv NN osoba za protuzakonito poslovanje. Uvjeren sam da te optuzene NN osobe i dalje podrivaju atmosferu u Klubu nadajuci se povoljnijem polozaju za sebe i na koncu povlacenju optuzbe. Sustina.

Svi vidimo da steka na sportskom planu. Steka, ali steka uz zakonito poslovanje.

Cekamo lovu od Evrope i Bajicevog transfera, te se nadam da cemo tada ojacati sportski dio.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:57 pm

LARS1921 je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:46 pm
http://misamosjedimouredakciji.ba/sta-s ... zrinjskog/

esce

More komforno :D
Bilo bi vrhunsko da ovo ima veze s Vukoticem. Mozda su samo dosli po Stevu. :D

Vidjet cemo sad na Kosevu jel Vukota nas igrac.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 3:59 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:33 pm
I da.
Nama su stranci polovnjaci i otpad iz Srbije.

Duzno postovanje svima, ali mi treba da budemo bolji od svih timova Srbije i Hrvatske osim Partizana, Zvezde, Dinama, Hajduka i Rijeke, mozda i Osjeka.
Znaci duzno postovanje ostalim klubovima, ali kako da nas unaprijede igraci iz tih drugih ekipa. Kako? Kad je vec sto valja u tim klubovima kaparisano ovim jacim ili spremno za inostranstvo. Mozda ima neki izuzetak, ali vrlo vrlo malo.
I eto, kako onda da takvi igraci nama budu pojacanja i nosioci igre. Nema logike.

Treba platiti igraca. Treba! Ali neces dovest nekog kao Zvezda i placati ga pola miliona. Isprsi se za 3 takva igraca u svakoj liniji. Isprsi se onoliko koliko bi dao dvojici - trojici polovnjaka ( dajes im na ruke kad potpisu, dajes im platu i na to sve dajes porez ). Na kraju ces imat vise koristi od njeg nego od njih vise.

Ja znam da Zeljo nije bankomat i da se nema toliko para, ali ne moze me niko ubjediti da se nije moglo bolje iskoristiti u posljednjih godina. Previse polovnjaka je proslo kroz klub a ni jedan kako treba igrac. Za tih more polovnjaka se dalo kolko se dalo, ali ne moze me niko ubjediti da se nije mogao platiti igrac 10-15 hiljada , jer bolan kolko para toliko muzike. Ima ona narodna, ako ne znas sta je dobro onda uzmi skupo jer to je sigurno dobro.

Znam ja da ovdje ima komentara sta onaj mlati, sta on laprda.
Al evo sta kaze neko u koga se kunemo. Ne znam u kojoj minuti govori ovo za igrace slabijih ekipa u Srbiji i Hrvatskoj.
Pa kad kaze neko ovakav onda se ozbiljnije shvati.

phpBB [video]
Za ono sto je primao jahic i lendric, a sto jos primaju bekric, zec i nikolic mislim da smo mogli produziti sa mirom ugovor i imati najjaca krila ikada u vidu zakarica i stevanovica i tako samo dopunjavati tim. I slazem se sa ovim isprsi se i dovedi u svaku liniju igraca koji odskace, a ostale ces lahko pripojiti
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 4:01 pm

i ovim pametnjakovicima od novinara se dobro najebem mamice. Nesto ne vidjoh tekstove za propast kupa bih, ko je kriv za ovo ko je kriv za ono..
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 4:04 pm

Mi smo imali previše SKUPIH fula od igrača. Imamo ih i hranimo i dalje u klubu. To je suština. Desi se svuda, nama previše.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 4:05 pm

Mene interesuje gdje je to Adzem vidio Elsnera i Ubiparipa pa su oni dovedeni? Ako nije Adzem nijh trazio onda ko dovodi igrace?
Zadnja izmjena: SIMA_SIMAU, dana/u ned okt 01, 2017 4:07 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 4:06 pm

LARS1921 je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:46 pm
http://misamosjedimouredakciji.ba/sta-s ... zrinjskog/

esce

More komforno :D
Idi Stevo Nikolicu i ne okreci se. Pokusat im na foru uvaliti jos kojeg. Dovedes jednog, jedan ide gratis. Dok se rijesimo ovih "igracina" koje smo nagomilali ko Del Boy polovne kompjutere koji ne rade, trebat ce nam mnogo vremena.
Dobro je to @Leon objasnio, u vezi stranaca pogotovo, identicno ono o cemu ja duze vremena pisem, stranci moraju biti igraci koji ce povuci ekipu ka boljem u svakom trenutku a ne sline poput Sinise, Blagojevica, Markovica, Projica. Znaci 4 igraca koji su prevage a stranci su, 2-3 igraci poput Ramovica, Zeca itd koji zele i imaju motiv da napreduju i ostatak nasa djeca poput Kjosevskog, Hajdarevica, Sabanadzovica, Osmankovica, koji bi uz 4 jaka stranca jos vise i brze napredovali, ne bi strahovali hoce li Blagojevica prenijeti, na koju je nogu ustao, da ne spominjem ostale strance koji imaju jos manji kvalitet nego on..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 4:07 pm

Ukoliko nas je neko ranije svjesno gurao u provaliju, onda ovi danas to rade nesvjesno(?) i po logici i oni trebaju odgovarati. Kakva podrska vise? Za sta? U redu, napravile su se ogromne stvari oko infastrukture, i to treba da bude jedna predivna prica o ljudima koji su to pokrenuli. Ne treba to da bude omca oko vrata svima redom. Valjda su je napravili jer vole ovaj klub, jer zele da svima bude bolje, napravili su je jer im je posao da rade za ovaj klub, a nisu je napravili da poslije mogu raditi sta hoce. Ja tu ne vidim nikakvu razliku. Oni prvi osvajali trofeje i zele zasluge, drugi napravili tribinu i zele zasluge, a gdje je tu Zeljo. Svako ko i dalje daje neke smijesne podrske na svaki potez je neprijatelj ovog kluba. Isto koliko i oni koji svaki potez popljuju i traze neke glave. Nema razlike. Zalosno je da je najmanje bitan Zeljo i da se na to najmanje misli.
Neki se raduju odlaskom Bogicevica i ostalih, a vec smo potpisali novog Bogicevica i ostale. Koji ce nam ***** Elsner i Ubiparip? Sta je to sto oni donose sto nemamo u ekipi? Do jucer je za Kajkuta pisano kao da je najbolji napadac na svijetu i da je zamjena za Lendrica, a danas ti isti pisu da je Kajkut igrac za klupe da bi opravdali dolazak ovog levata u klub. To su oni koji ne pisu zbog Zelje, koji pisu zbog nekih svojih hirova ili ciste koristi. Neki su tvrdili da nije moguce naci boljeg napadaca od Kajkuta i da niko nece doci u Zelju, a danas je Kajkut krampa za klupe i treba nam neki ***** iz Novog Pazara. Imamo jednog slicnog. Idol navijaca strasnog Novog Pazara, najbolji bek njihove lige i tako dalje.
Ne moze se nakon vise od dvije godine i dalje pozivati na neke prije i da su oni i dalje krivi za sve lose. Necemo se lagati. Ostalo je mnogo dobrih stvari od ranije. Mnogo trofeja, zanimljiva ekipa, visegodisnji ugovori s najboljim mladim igracima u drzavi, a znamo kakav su rezultat napravili u Evropi i kakve su transfere poslije napravili. To je mnogo novca koji je dosao u klub i najveca zasluga pripada onima prije. Nakon toga se neko napravio pametan i mislio da zna bolje pa je skupio nekoliko slepera polovnjaka i amatera, poceo mijenjati trenere kao na traci i svaki losiji rezultat je rezultirao smjenom sefa strucnog staba. Ko god to radio velika je neznalica. Da stvar bude gora jos uvijek je tu i jos uvijek prosipa svoje neznanje. Pred pocetak sezone je opet smijenio trenera iako mu je par sedmica ranije dao veliku podrsku. Taj treba otici iz kluba ma ko on bio. Jasno je da ne zna i jasno je da ne misli prestati sa svojim dovodjenjem slepera polovnjaka i amatera, te smjenama trenera.

Edis Mulalic trener na duze staze, ogromna podrska u stvaranju novog Zelje. Ostao u klubu polusezonu.
Vlado Capljic trener tri kola.
Milos Kostic jos jedan tvorac novog Zelje. Trener za velike stvari, moderan, zna sve. Poslije sest kola dosao pjan na trening da se bije s igracima.
Slavko Petrovic covjek iza kojeg stoji cijela uprava na kraju sezone. Poslije prelaznog roka covjek koji dobija otkaz.
Admir Adzem trener za promociju mladica. Prvi transfer Sasa Kajkut, drugi Elsner, treci Ubiparip...Jedva si rijesis Bogicevica, Jahica, Bekrica, Zebe...eto jos gorih.

Ne znam da li treba spominajti igrace. Bekrica predvodnika novog Zeljeznicara. Godinu poslije mahala, smijenjuje trenere, pravi ekipu i taktiku za utakmice, dogovara se s igracima, proziva trenera po medijima. Bogicevic visak u klubu, trenira s juniorima, izvrijedjan na najgori nacin. Tri mjeseca poslije na terenu s kapitenskom trakom u ruci. Ne treba ni spominjati da je to specijalitet nekoga u klubu. Salji igrace da treniraju s juniora dok ne raskinu ugovor. Tomic, Stanic, Bogicevic, Kokot...lista je duga i ocito da neko nema pojma o ljudskim vrijednostima. Srozava ugled kluba i onda se pita zasto nam je trenutno Elsener pojacanje. Otjera se covjek koji je zasluzan za mnoge igrace koji su nam donjeli odlicne rezultate i ogromne transfere. Lopov, krade, zivljaka, nesposoban. Odjednom najgori na svijetu. Mijenja ga najbolji na svijetu na toj poziciji, Tica, poslije par mjeseci nestaje iz kluba. Alihodzic na celu omladinskog pogona? Nije moguce da vise niko ne valja ovim ljudima. Popljuvan je svako redom od Amara, preko Zubana i Dogana, do svakog medija u drzavi. Koliko je moguce da niti jedan jedini ne valja? Evo vidimo danas neki i ovaj portal prozivaju. Ne valja ni jedan forumas koji ne klima glavom na svaki potez. Ne valja savez, ne valjaju sudije, ne valja Zrinjski, ne valjaju bisi ljudi iz skupstine kluba, ne valja niko. Samo eto par ljudi valja.

Ne vrijedi spominjati ni razna prepucavanja sa svakim zivim preko saopstenja.
Mozda neko misli da je klub njegov i da je nekada spasio klub od gasenja i da mu to daje svako pravo da radi sta zeli i kako zeli?
Na kraju posjeta na stadionu najbolje govori sta se misli o radu ovi ljudi. Eh da, ne valjaju ni navijaci. "Poneka zapaljena baklja na jugu pokaze sve onom zeli da vidi." Placenici ni vi ne valjate.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 4:08 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:57 pm
LARS1921 je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:46 pm
http://misamosjedimouredakciji.ba/sta-s ... zrinjskog/

esce

More komforno :D
Bilo bi vrhunsko da ovo ima veze s Vukoticem. Mozda su samo dosli po Stevu. :D

Vidjet cemo sad na Kosevu jel Vukota nas igrac.
Meni nekako najrealnije da su jucer dosli u Sarajevo pa eto dosli pogledati utakmicu :D
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 4:08 pm

MrRiccoli je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:59 pm

Za ono sto je primao jahic i lendric, a sto jos primaju bekric, zec i nikolic mislim da smo mogli produziti sa mirom ugovor i imati najjaca krila ikada u vidu zakarica i stevanovica i tako samo dopunjavati tim. I slazem se sa ovim isprsi se i dovedi u svaku liniju igraca koji odskace, a ostale ces lahko pripojiti
Ne bih ja rekao. Misljenja sam da je Zakaric na lijevoj strani igrac manje, isto kao i Miro. Zakaric je najbolji kad igra na desnom krilu, i sa desne strane ulazi u sredinu, valjda smo to i svi skontali do sad. Ne kazem ja nista, dobar je Miro, ali da Miro nije otisao Zakari bi se jos hebavalo sve(I guess :D ) jer bi i dalje igrao zavaljen na lijevom krilu.

Al poenta oko tih plata i igraca stoji
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 4:10 pm

@mrkimedo
sta ovo rade na kosevu predstavnici krupe ? Na pomolu razmjena Ahmetovic - Fajic :D
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 4:12 pm

Sportski segment!!!! Ne mogu to vise da vidim! :psujem: :zid:
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 4:14 pm

Minjore je napisao/la:
ned okt 01, 2017 4:10 pm
@mrkimedo
sta ovo rade na kosevu predstavnici krupe ? Na pomolu razmjena Ahmetovic - Fajic :D
Ili mozda Kadusic-Jasarevic :D
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 4:14 pm

Samo 2-3 kvalitetna igraca su mogla sve promijeniti ali sad je kasno pricati. Zao mi je Ade koji je zavaljen i na kojem ce se raja izivljavati a on ni luk jeo ni luk miriso. Valjda izdvoje koji dinar zimus za pojacanja inace nam je i evropa u pitanju sa ovim amatercinama u ekipi, cast rijetkim izuzetcima. Ove amatercine ce rastjerati i ovo malo raje sto dolazi pa ce koristi od sminkanja stadiona vise imati savez nego Zeljo..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 01, 2017 4:16 pm

Pompey je napisao/la:
ned okt 01, 2017 4:08 pm
MrRiccoli je napisao/la:
ned okt 01, 2017 3:59 pm

Za ono sto je primao jahic i lendric, a sto jos primaju bekric, zec i nikolic mislim da smo mogli produziti sa mirom ugovor i imati najjaca krila ikada u vidu zakarica i stevanovica i tako samo dopunjavati tim. I slazem se sa ovim isprsi se i dovedi u svaku liniju igraca koji odskace, a ostale ces lahko pripojiti
Ne bih ja rekao. Misljenja sam da je Zakaric na lijevoj strani igrac manje, isto kao i Miro. Zakaric je najbolji kad igra na desnom krilu, i sa desne strane ulazi u sredinu, valjda smo to i svi skontali do sad. Ne kazem ja nista, dobar je Miro, ali da Miro nije otisao Zakari bi se jos hebavalo sve(I guess :D ) jer bi i dalje igrao zavaljen na lijevom krilu.

Al poenta oko tih plata i igraca stoji
Pa slazem ima i toga ali opet imali bi jos jednog igraca jer mi imamo malo igraca. Nije meni krivo sto su se pare trosile ali mi je krivo sto smo bezveze previse igraca dovodili i davali plate umjesto da smo doveli 4 i da nas kostaju kao ovih 10 imali bi sad tim koji bi nadopunjavali sto iskusnim sto nasom djecom. Ovako smo previse lutali i doveli bekrica i zastitili ga i dali ugovor na 3,5 godine to niko normalan ne bi uradio. Pare su se trebale bolje rasporediti jer smo po prvi put mogli dati jako dobre plate, a to bi donijelo rezultate jer gomilanje igraca nikad nije niti ce

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], MATORI, milanribar, TheBlue i 264 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija