Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 8:48 pm

Igrač Slobode nije dotakao loptu, ali je sapleo Ramović a. Po meni čist penal i zuti za igrača Slobode.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 9:05 pm

Nisam imao priliku da gledam utakmicu jučer ali gledam baš izvještaj i ne mogu da vjerujem da onakav gol sebi dozvolimo,četiri naša igrača stoje kraj jednog igrača Slobode i nikome na pamet da skoči za njim,i tako primamo jeftin gol. Ako već ne skaču zašto ne pokrivaju samog igrača koji je 2 metra od njih nego gledaju u loptu..
A stvarno šteta ljudi opucaju jednom na gol i primimo gol..
S obzirom da nisam gledao utakmicu kako je Ordagić odigrao,jel' ičemu bio ?
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 9:07 pm

Raptor44 je napisao/la:
ned sep 24, 2017 9:05 pm
Nisam imao priliku da gledam utakmicu jučer ali gledam baš izvještaj i ne mogu da vjerujem da onakav gol sebi dozvolimo,četiri naša igrača stoje kraj jednog igrača Slobode i nikome na pamet da skoči za njim,i tako primamo jeftin gol. Ako već ne skaču zašto ne pokrivaju samog igrača koji je 2 metra od njih nego gledaju u loptu..
A stvarno šteta ljudi opucaju jednom na gol i primimo gol..
S obzirom da nisam gledao utakmicu kako je Ordagić odigrao,jel' ičemu bio ?
jest na nečemu bio jedino...
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 9:23 pm

Penal ko kuca.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 9:26 pm

Igrači Željezničara sa 2 žuta: Blagojević, Bogičević, Projić, Ramović
Igrači Čelika sa 2 žuta: Šišić, Kadrić, Adilović, Kouadio, Mahmutović

Sljedeću utakmicu igraju protiv Mladosti, tu će biti kartona
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 9:37 pm

Stari poznanik :D Ban doživotno
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 9:39 pm

Što ne ostaviste covjeka da se ispricamo :lol:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 9:39 pm

neumoran :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 9:42 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
Doktor1921 je napisao/la:
ned sep 24, 2017 9:31 pm
Ova utakmica je odraz naseg kvaliteta i igrackog i trenerskog, jednostavno smo izgubili taj pobjednicki mentalitet i to je to, bez ideje igramo, primamo golove malo je reci smijesne odnosno bolje receno zalosne. Trebamo gledati realno na stvari nesto se mora mijenjati sve je ovo lijepo infrastruktura, reprezentacija ali nema onog najbitnijeg a to je ono zbog cega se pune tribine a to je "pravi fudbal" i uspjesi odnosno titule, ja ne znam sta oni kontaju i na koji nacin ce se sada oprati i igraci i trener i uprava.
Od cega se sad trebaju prati ?
Igrali pravi fudbal i titulu slavili pred 5-6 milja. Prethodnu sezonu nismo igrali pravi fudbal (pisao dr1921 u vise navrata) prosjek 6969 u sezoni, a u LzP preko 9200. Doktore dogovori se sam sa sobom, a i svi oni koji na ovakav način pišu i razmišljajuslika

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 9:52 pm

Odgovarate trolu koji je ekspresno banovan.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 9:56 pm

Svi znamo ko može biti partybraker u trenutnoj ekipi. Ti momci moraju biti sklonjeni po svaku cijenu, jer ništa dobrog ne mogu donijeti niti ekipi niti klubu. Neki i iz B ekipe rovare i dalje. Mahalaju bez ikakve potrebe, a podršku imaju i u ekipi, a Bgm i na klupi. Nevjerovatno koliko sami sebi štetimo u zadnje dvije godine.
Još malo oko očekivanja od ove ekipe i od ove sezone. Po meni (a ne moramo se slagati) ova ekipa je značajno limitirana. Dijelom godinama, dijelom neznanjem, a dijelom i neiskustvom.Trener bez obzira na potencijal i znanje, nema iskustva, i iskreno jako sam pesimističan da se može taktički nadmudrivati sa Husrefom, Bakom, a vidjeli smo sinoć i sa Slavkom. Od takve ekipe ja iskreno očekujem žestoku borbu za Europu, i ništa više od toga. Pitanje je koliko strpljenja imamo i da li će nas to zadovoljiti, ili će donijeti dodatno komplikovanje situacije u i oko našeg Želje.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 10:24 pm

Veteran1965 je napisao/la:
ned sep 24, 2017 9:56 pm
Svi znamo ko može biti partybraker u trenutnoj ekipi. Ti momci moraju biti sklonjeni po svaku cijenu, jer ništa dobrog ne mogu donijeti niti ekipi niti klubu. Neki i iz B ekipe rovare i dalje. Mahalaju bez ikakve potrebe, a podršku imaju i u ekipi, a Bgm i na klupi. Nevjerovatno koliko sami sebi štetimo u zadnje dvije godine.
Još malo oko očekivanja od ove ekipe i od ove sezone. Po meni (a ne moramo se slagati) ova ekipa je značajno limitirana. Dijelom godinama, dijelom neznanjem, a dijelom i neiskustvom.Trener bez obzira na potencijal i znanje, nema iskustva, i iskreno jako sam pesimističan da se može taktički nadmudrivati sa Husrefom, Bakom, a vidjeli smo sinoć i sa Slavkom. Od takve ekipe ja iskreno očekujem žestoku borbu za Europu, i ništa više od toga. Pitanje je koliko strpljenja imamo i da li će nas to zadovoljiti, ili će donijeti dodatno komplikovanje situacije u i oko našeg Želje.
Jeste, nazalost. Po kafanama ponovo pricaju, te Adzemu ne valja ovo, te lici na Celu, te ima srece. Medjutim to su igraci koji igraju i koji su nosioci igre htjeli mi to priznati ili ne. Nije nama niko kriv sto smo osudjeni na Zebu, Bogicevica ili Kajkuta. Kad je citav forum brujao da nam trebaju pravi stoper i napadac za neki uspjeh u ligi i titulu(iako i sad ja vjerujem u nju), mi smo dobili Kajkuta i jos jednu godinu Bogicevica, ali ruku na srce oni igraju solidno, a mi bolje nemamo.
E sad tu veliku ulogu imaju i navijaci ako se tako mogu nazvati. Cuj molim te usli navijace i smjenili Kostica, usli navijaci da dadnu "podrsku" pred derbi, "navijac" trazio od Zebe da skine traku na Kupresu. Koji su to navijaci? Jesu to oni sto su odmalena na Jugu? Garant jesu ! Klub se mora ograditi od takvih navijaca, a igraci se ne trebaju ofirati i sjediti po kafanama s njima. Jedva se docekalo da se dadnu papiri Kosoricu odnosno svi su pjevali u klubu kad ih je zatrazio. Izgleda danas platis kafu, bacis dres "navijacu" i ti si zasticen k'o polarni medvjed. Hajka na Cenana se bas vodi zbog dijela navijaca( nije mi drag, ali nije nista vise kriv od ostalih za neuspjeh), kad smo se brukali protiv Viteza i Zrinjskkog, te u Tuzli prije toga, ide pjesma, cudni nekakvi aršini :D cuj savez napolje ,a nama savez sad potrebniji vise od navijaca :D kako god, ovo su neki normalni problemi barem meni koji se mogu rijesiti, a svi se moramo okrenuti Zrinjskom i probati uzeti to. Volim Zeljeznicar !
Modus vivendi !
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 10:27 pm

Ma ovo je penal bio ko kuća nad Ramovićem, a simulacija za žuti karton nije bila milion%, velika greška Valjića. Mnogo sudijskih grešaka prati naše mečeve općenito. Onaj prošli crveni Graovca prije par kola protiv Širokog je isto bila greška kad bjelica nije vidio korner za nas pa onda dao Graovcu žuti zbog prigovora. Mora se povesti racuna o ovome, sjeku nas sudije iz kola u kolo a ako nam slučajno u nekoj utakmici nešto i poklone onda do kraja sude maksimalno kontra nas da bi se kao "oprali".

Nevjerovatno je sinoć na utakmici bilo da nam često prave pometnju sa manje igrača u fazi napada, recimo bilo je situacija 2 na 3, pa 3-5 ili kod gola 2 njihova igrača a 6 naših i mi se tako loše postavimo da je to za nepovjerovati. Mislim da bi u narednim sličnim gostujućim utakmicama trebalo dati šansu Hasanoviću, momak je ko stvoren za ovakve protivnike, non stop je na leđima igraču a i kad ga prođu on je za sekundu ponovo tu, dosadan, fizički jak, zna i klepati po nogama a i drugi naši vezni igrači bi imali mnogo više slobode u igri.

Ono što je sigurno je to da je pred Adžemom još mnogo posla, prostora za napredak ima koliko hoćeš.

Idemo sad napuniti Grbavicu, to je prioritet, yebeš rezultate ako će nam to biti glavni i osnovni razlog da napunimo Grbavicu, "šta će nam 13000 ljudi" kada gazimo sve redom, kada smo prvi na tabeli i kada sve ide kao podmazano!? Naravno neka nas lijepo je to, ali tad već nismo svi prijeko potrebni, potrebni smo najviše kada i ne ide sve kako treba, kada treba pružiti gromoglasnu podršku i podići našu ekipu, kada ponekad treba na galamu i pritisak uvaliti neki pobjednički gol.

Zato svi pravac u Dolinu, napraviti atmosferu kakvu samo Grbavica zna napraviti, neka se protivnicima opet odsjeku noge, neka opet mi budemo taj igrač prevage koji će donijeti prijeko potrebne bodove. Ništa nije ni blizu gotovo, prvenstvo se tek zakuhava i bodovi iz narednog meča nas vraćaju kako psihološki tako i bodovno u igru za najviši plasman.

Nek nam je sa srećom..
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 10:28 pm

Gledam izvjestaj na bht 1 i one stranice sto postavljaju, niko nije spomenuo da se igrač Slobode nalazio u ofsajdu, a da su njima neopravdano ponistili gol, penal nad Ordagicem, crveni Siniše kad je pokupio Ordagića kontranapad i još pišu da su nas nadigrali u svim segmentima igre, jednom prišli golu i zabili gol iz ofsajda.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 10:37 pm

O Dado o Dado o Dadooo
ti ne znas da volim te jaaa

Jest raja u ovom gradu luda... Mi redamo pobjede, prvaci svemira, dodjdmo u Tuzlu gdje tradicionalno igramo lose, onda nam i Evropa upitna

S druge strane Miljacke, pitari losi Boze sacuvaj, nema ko ih ne uzme, ispadnu iz kupa, dobiju Radnika koji je u fazi raspadaa i danas citam ni titula im nije daleko.

O Boze hahahahaa
1987
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 10:39 pm

:D :D :D

Šteta što Dado nije tu
Željezničar ante portas !
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 10:39 pm

Pa zamislite ljudi kakva smo mi ekipa, koji kvalitet imamo, kada priželjkujemo da nam Dino Hasanović igra u prvih 11....ili kada trner ubacuje Beganovića da okrene utakmicu..
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 10:40 pm

AsharaK je napisao/la:
ned sep 24, 2017 10:39 pm
:D :D :D

Šteta što Dado nije tu
Nikad nije dobio pravu sansu. :(
1987
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 10:42 pm

shzna je napisao/la:
ned sep 24, 2017 10:40 pm
AsharaK je napisao/la:
ned sep 24, 2017 10:39 pm
:D :D :D

Šteta što Dado nije tu
Nikad nije dobio pravu sansu. :(
Ja, bili smo zločesti prema tom dečku
Željezničar ante portas !
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 10:46 pm

Neznalice moj ašarače, neznalice.

Supertalenat je i dalje bez kluba, ceka rasplet trke Reala i Juventusa za njeg.

Juventus daje Dybali ciste papire ako im dodje Dadinho.
1987

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 184 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija