Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 6:08 pm

godrina je napisao/la:
ned sep 24, 2017 6:06 pm
@leon bravo za analizu i 100% si u pravu i ja sam to onako tiho komentarisao na utakmici sinoc :D
samo jesi li siguran za tu sliku kod gola, da si je "ufatio" u momentu kad onaj debil ide na loptu da je udari ili kad je vec udario
ja sam pokusavao usporit video i bas sam bio ubjedjen da je gol cist
na sudije se definitivno nemamo pravo zalit
slika
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 6:11 pm

LARS1921 je napisao/la:
godrina je napisao/la:
ned sep 24, 2017 6:06 pm
@leon bravo za analizu i 100% si u pravu i ja sam to onako tiho komentarisao na utakmici sinoc :D
samo jesi li siguran za tu sliku kod gola, da si je "ufatio" u momentu kad onaj debil ide na loptu da je udari ili kad je vec udario
ja sam pokusavao usporit video i bas sam bio ubjedjen da je gol cist
na sudije se definitivno nemamo pravo zalit
slika
Sudija je isto tako poništio čist gol slobode.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 6:17 pm

To ne možemo znati dok ne dobijemo snimak iz boljeg ugla
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 6:18 pm

da nismo primili ovaj gol iz ofsajda, ne bi ni došli do te prilike :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 6:19 pm

Za onaj gol Grahovca sam ubjedjen da je off. A, po meni, cist penal nad Sinanom. A mi imamo snimak iza gola.


Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 6:23 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 6:24 pm

e ovo jest ofsajd
a njihov ponisten gol je ispravno ponisten, ja sam bio u liniji i dosta njihovih tamo je reklo da je ok odluka
samo onaj prekrsaj pred kraj mozda je penal bio
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 6:27 pm

maxum1921 je napisao/la:
ned sep 24, 2017 6:19 pm
Za onaj gol Grahovca sam ubjedjen da je off. A, po meni, cist penal nad Sinanom. A mi imamo snimak iza gola.
Vi se cekate. Bas to zelim i ja da vidim, jer cinilo se da ima kontakt, eh sad na ovim kamerama se ne vidi.

@godrina, ja na Tv nikako nisam uspio zaustaviti bas kad udara loptu :D
Evo lars je. A ono je prije udarca, znaci djelic sekunde prije, a on nije Bolt da uspije istrcat :D
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 6:29 pm

Ma sva sportska sreca i sudijske odluke se vrate negdje. Ovo ili nas je stigao stari dug, ili ce nam se i ovo vratit' u iducim kolima. Nismo ni zasluzili nista vise od ovakvog poraza, pošteno je reci da nisu ni oni nista napravili ali su više htjeli pobjedu i eto. Idemo dalje.
Vjerovatno se vecina nece sloziti ali ja mislim da bi nam Koljic dobro dosao.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 6:32 pm

Lijepa je komunikacija, bez obzira na na rezultat i igru sinoć. Piše se realno, sa dosta argumenata, ima različitih viđenja ali svako to nekako na svoj način pokušava prezentovati i dati i koji argument za to. Ja bih se osvrnuo prvo na nas, ovdje na forumu, i uputio prijedlog moderaciji da se komentari zaključaju za vrijeme Željinih utakmica, a ako postoji opcija, ili kada postoji opcija da se pokuša direktno na forumu odraditi tekstualni prenos, malo detaljniji, i sigurno realniji od svih koje možemo pratiti na portalima i internetu.
Što se tekme tiče....ja nemam problem nikada prihvatiti poraz Želje, kada on dođe kao poslijedica nečega što smo prikazali na terenu, igre, angažovanosti, propuštenih prilika, nedostatka sreće, sudijskih grešaka, kvalitete protivnika. Normalno je sve to jer su i porazi sastavni dio igre. Međutim kada u igri Želje primjetim nezalaganje, bezmudost, kurcobolju, nonšalantnost, dekoncentraciju, nedisciplinu, mahanje rukama i rasprave među igračima, onda imam mnogo problema, i svašta bi i rekao, napisao, ali i uradio. Utakmica sinoć je bila jedna ot takvih, u kojoj nismo pokazali apsolutno ništa, i u kojoj su našu ekipu karakterisale gore navedene stvari.
Prihvatiću da su nam igrači tehnički limitirani. Prihvatiću i da su intelektualno limitirani. Takođe i nedostatak nogometnog znanja mi je ok. Ali da ne ostave zadnji atom snage na terenu, da ne poštuju dogovorene stvari iz svlačionice to NE MOŽE nikako. Po meni je to sinoć bio slučaj, jer drugog objašnjenja za onakvu igru nemam.
Dva dana sam prošle sedmice bio u Tuzli, pričao sa njima, oni su se usrali samo tako. I navijači, i simpatizeri, ali i u klubu. Morali smo imati te informacije, i uvažiti ih u odabiru taktike. Da smo ih pritisli od samog starta, uvalili bi im dvicu u prvih 20 minuta...
Elem neise po meni i do Ade je, iskreno taktički je loše postavio stvari sinoć. Uglavnom loša igra više nego poraz prepolovili su posjetu protiv Zrinjskog, i nabili dodatni pritisak na ekipu. Daj Bože na hajr i na dobro..
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 6:37 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
ned sep 24, 2017 6:29 pm
Ma sva sportska sreca i sudijske odluke se vrate negdje. Ovo ili nas je stigao stari dug, ili ce nam se i ovo vratit' u iducim kolima. Nismo ni zasluzili nista vise od ovakvog poraza, pošteno je reci da nisu ni oni nista napravili ali su više htjeli pobjedu i eto. Idemo dalje.
Vjerovatno se vecina nece sloziti ali ja mislim da bi nam Koljic dobro dosao.
A imas penal u Bjeljini, a ima i srece od pocetka.
Kad budemo morali vracati to sve, a ne budemo popravili igru, bit ce nam lose. Jer ti i kad nemas srece ili protivnik ima, ako si dobar dobit ces.

Mada mi se na to i ne vadimo kad nam ekipa ovako odigra. Posteno, vec sam objasnio zasto.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 6:51 pm

I nije Jadranko ostao nazad već Siniša kod njihovog gola
イビチャ・オシム
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 6:52 pm

izvinjavam se na offu, ali ima li neko iskustva s ovim kupovanjem karti za repku, koliko raniej bih trebao doci ? moze u pp da ovdje ne pisem, izvinajvam se administraciji i svima
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 6:54 pm

Penal je i za nas i za slobodu bio, ali nije svirao.
1987
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 6:54 pm

Ako mi ovdje nakon toliko gledanja i zaustavljanja i nismo bas sigurni da li je ofsajd, onda se ne moze smatrati nekom greskom. Sudija je imao jednu sekundu da sve to vidi i uprati, bez zaustavljanja i bilo sta da je odlucio tesko mu je nesto reci. Bukvalno je u centimetar sve bilo i daleko od toga da je to ono sto nas je kostalo bodova u Tuzli.
Sve ovo je ocekivano od nase ekipe i dobre igre, pobjede, neko guranje, onda i lose utakmice, porazi...
Ne smijemo zaboraviti da smo mi u sezonu usli s tri beka, tri stopera, jednim veznim, jednim pravim krilom, bez prave zamjene za najboljeg napadaca, te novim trenerom dan pred pocetak prvenstva.
Ovo je odlicno kad se sagledaju sve okolnosti, imamo i previse bodova.
Adzem je izmislio jos jednog stopera, izmislio je dva veznjaka, izmislio lijevo krilo i gura koliko se moze.
Daleko smo mi od neke ozbiljne ekipe koja moze racunati na pobjedu protiv bilo koga na strani u ovoj ligi, moze se desiti, ali ne treba poletiti nakon neke od njih. Tanko je ovo.
Nikako da se jednom odlucimo sta zelimo. Greska za greskom u postavljanju sportskih ciljeva. Zelimo titulu? Ne zelimo se uvaliti za igrace i dajemo samo koliko sigurno mozemo bez nekog rizika. Zelimo iskusne igrace da nas vode do titule poput Bogicevica, Zebe, Blagojevica, Kajkuta, Projica. Opet cemo ganjati bolju ekipu do kraja s ovim sto imamo, a onda na kraju necemo uspjeti, pa opet u krug. Mislim da se treba rijesiti vecine ovih gore nabrojanih, uigravati Graovca i Kemu, Ramovica, Zakarica, Zeca, Anela, Kjosevskog, Hajdarevica, Zajmovica za narednu sezonu. Na zimu dovesti dva beka, napadaca, lijevo krilo, mozda i veznjaka boljeg od Blagojevica i spremati se za buducnost. Ovako vise ne ide, sve iste stvari gledamo i preslikane od ranijih godina. Uvezati cemo mi opet nekoliko pobjeda, pobjediti Zrinjski, uci u borbu za oba trofeja, a onda cemo ispuhati na kraju i ostati bez icega sa Bogicevicem, Zebom, Kajkutom i ostalim kao glavnim igracima.
Dosadilo je nekako gledati sve isto iznova i iznova, a nas fudbal je u teskoj krizi, a tako je kad su dvije najvece ekipe u velikim problemima. Ne zna se ko je danas komicniji i na sta su neki srozali fudbal u ovom gradu. Samo neka se pogleda posjeta i reci ce im sve kako rade i kamo vode ove klubove. Slavko ima nasu podrsku, Slavko noga dan pred pocetak prvenstva, dajemo sve, hocemo sve a ulazimo u sezonu skrpljeni kao Celik koji je hvatao igrace po ulici, Tica dolazi da ustroji omladinski pogon, Tica nakon pola godine odlazi...
Previse je lutanja i ne izgleda obecavajuce.
Naravno, Adzemu se nema sta prigovoriti, kao ni nekim igracima posebno ovim mladjim i oni trebaju nasu podrsku, ali trebaju oni podrsku i onih ciji je posao da je pruze.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 6:55 pm

Nije niko ostao :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 7:15 pm

sergejevic je napisao/la:
ned sep 24, 2017 6:54 pm
Ako mi ovdje nakon toliko gledanja i zaustavljanja i nismo bas sigurni da li je ofsajd, onda se ne moze smatrati nekom greskom. Sudija je imao jednu sekundu da sve to vidi i uprati, bez zaustavljanja i bilo sta da je odlucio tesko mu je nesto reci. Bukvalno je u centimetar sve bilo i daleko od toga da je to ono sto nas je kostalo bodova u Tuzli.
Sve ovo je ocekivano od nase ekipe i dobre igre, pobjede, neko guranje, onda i lose utakmice, porazi...
Ne smijemo zaboraviti da smo mi u sezonu usli s tri beka, tri stopera, jednim veznim, jednim pravim krilom, bez prave zamjene za najboljeg napadaca, te novim trenerom dan pred pocetak prvenstva.
Ovo je odlicno kad se sagledaju sve okolnosti, imamo i previse bodova.
Adzem je izmislio jos jednog stopera, izmislio je dva veznjaka, izmislio lijevo krilo i gura koliko se moze.
Daleko smo mi od neke ozbiljne ekipe koja moze racunati na pobjedu protiv bilo koga na strani u ovoj ligi, moze se desiti, ali ne treba poletiti nakon neke od njih. Tanko je ovo.
Nikako da se jednom odlucimo sta zelimo. Greska za greskom u postavljanju sportskih ciljeva. Zelimo titulu? Ne zelimo se uvaliti za igrace i dajemo samo koliko sigurno mozemo bez nekog rizika. Zelimo iskusne igrace da nas vode do titule poput Bogicevica, Zebe, Blagojevica, Kajkuta, Projica. Opet cemo ganjati bolju ekipu do kraja s ovim sto imamo, a onda na kraju necemo uspjeti, pa opet u krug. Mislim da se treba rijesiti vecine ovih gore nabrojanih, uigravati Graovca i Kemu, Ramovica, Zakarica, Zeca, Anela, Kjosevskog, Hajdarevica, Zajmovica za narednu sezonu. Na zimu dovesti dva beka, napadaca, lijevo krilo, mozda i veznjaka boljeg od Blagojevica i spremati se za buducnost. Ovako vise ne ide, sve iste stvari gledamo i preslikane od ranijih godina. Uvezati cemo mi opet nekoliko pobjeda, pobjediti Zrinjski, uci u borbu za oba trofeja, a onda cemo ispuhati na kraju i ostati bez icega sa Bogicevicem, Zebom, Kajkutom i ostalim kao glavnim igracima.
Dosadilo je nekako gledati sve isto iznova i iznova, a nas fudbal je u teskoj krizi, a tako je kad su dvije najvece ekipe u velikim problemima. Ne zna se ko je danas komicniji i na sta su neki srozali fudbal u ovom gradu. Samo neka se pogleda posjeta i reci ce im sve kako rade i kamo vode ove klubove. Slavko ima nasu podrsku, Slavko noga dan pred pocetak prvenstva, dajemo sve, hocemo sve a ulazimo u sezonu skrpljeni kao Celik koji je hvatao igrace po ulici, Tica dolazi da ustroji omladinski pogon, Tica nakon pola godine odlazi...
Previse je lutanja i ne izgleda obecavajuce.
Naravno, Adzemu se nema sta prigovoriti, kao ni nekim igracima posebno ovim mladjim i oni trebaju nasu podrsku, ali trebaju oni podrsku i onih ciji je posao da je pruze.
:zeljeznicar1:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 7:19 pm

shzna je napisao/la:
ned sep 24, 2017 5:06 pm
Eh da je tu Dado Sadikovic mi bi imali 10b vise od Zrinjskog
Nismo ga shvatili, mogao je biti nas Riquelme.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 7:20 pm

sergejevic je napisao/la:
ned sep 24, 2017 6:54 pm
Ako mi ovdje nakon toliko gledanja i zaustavljanja i nismo bas sigurni da li je ofsajd, onda se ne moze smatrati nekom greskom. Sudija je imao jednu sekundu da sve to vidi i uprati, bez zaustavljanja i bilo sta da je odlucio tesko mu je nesto reci. Bukvalno je u centimetar sve bilo i daleko od toga da je to ono sto nas je kostalo bodova u Tuzli.
Sve ovo je ocekivano od nase ekipe i dobre igre, pobjede, neko guranje, onda i lose utakmice, porazi...
Ne smijemo zaboraviti da smo mi u sezonu usli s tri beka, tri stopera, jednim veznim, jednim pravim krilom, bez prave zamjene za najboljeg napadaca, te novim trenerom dan pred pocetak prvenstva.
Ovo je odlicno kad se sagledaju sve okolnosti, imamo i previse bodova.
Adzem je izmislio jos jednog stopera, izmislio je dva veznjaka, izmislio lijevo krilo i gura koliko se moze.
Daleko smo mi od neke ozbiljne ekipe koja moze racunati na pobjedu protiv bilo koga na strani u ovoj ligi, moze se desiti, ali ne treba poletiti nakon neke od njih. Tanko je ovo.
Nikako da se jednom odlucimo sta zelimo. Greska za greskom u postavljanju sportskih ciljeva. Zelimo titulu? Ne zelimo se uvaliti za igrace i dajemo samo koliko sigurno mozemo bez nekog rizika. Zelimo iskusne igrace da nas vode do titule poput Bogicevica, Zebe, Blagojevica, Kajkuta, Projica. Opet cemo ganjati bolju ekipu do kraja s ovim sto imamo, a onda na kraju necemo uspjeti, pa opet u krug. Mislim da se treba rijesiti vecine ovih gore nabrojanih, uigravati Graovca i Kemu, Ramovica, Zakarica, Zeca, Anela, Kjosevskog, Hajdarevica, Zajmovica za narednu sezonu. Na zimu dovesti dva beka, napadaca, lijevo krilo, mozda i veznjaka boljeg od Blagojevica i spremati se za buducnost. Ovako vise ne ide, sve iste stvari gledamo i preslikane od ranijih godina. Uvezati cemo mi opet nekoliko pobjeda, pobjediti Zrinjski, uci u borbu za oba trofeja, a onda cemo ispuhati na kraju i ostati bez icega sa Bogicevicem, Zebom, Kajkutom i ostalim kao glavnim igracima.
Dosadilo je nekako gledati sve isto iznova i iznova, a nas fudbal je u teskoj krizi, a tako je kad su dvije najvece ekipe u velikim problemima. Ne zna se ko je danas komicniji i na sta su neki srozali fudbal u ovom gradu. Samo neka se pogleda posjeta i reci ce im sve kako rade i kamo vode ove klubove. Slavko ima nasu podrsku, Slavko noga dan pred pocetak prvenstva, dajemo sve, hocemo sve a ulazimo u sezonu skrpljeni kao Celik koji je hvatao igrace po ulici, Tica dolazi da ustroji omladinski pogon, Tica nakon pola godine odlazi...
Previse je lutanja i ne izgleda obecavajuce.
Naravno, Adzemu se nema sta prigovoriti, kao ni nekim igracima posebno ovim mladjim i oni trebaju nasu podrsku, ali trebaju oni podrsku i onih ciji je posao da je pruze.
Otprilike se slažem sa viđenjem i razmišljanjem kolege, samo se oko Ade ne slažem. Neko je spomenuo da treneru treba par mjeseci da se primjeti njegov stil igre, filozofija, način razmišljanja, i to ima smisla. Ali autoritet, disciplina, trka, kritika, ali i samo kritika moraju se pokazati odmah. Iskreno meni toga i te kako kod Ade fali...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 24, 2017 7:29 pm

Tipovanje 6. kolo Premijer Lige: viewtopic.php?f=79&t=567
Tipovanje 6. kolo Prve Lige: viewtopic.php?f=79&t=566

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 80 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija