Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 9:37 pm

Sretno Zeljo ljubavi moja! Nazalost bez mene sutra na Kosevu. Jednostavno ne idem gore nakon onog paljenja na nasem stadionu i tako ce ostati do daljnjeg. Neki moj licni protest. Bice nerviranja uz laptop, ali se nadam i na kraju i slavlja!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 9:50 pm

Sarajvoo horde zlaaaaa neka puse gaaaaaa
I sa njimaaaa taaaan i braca iz drezdenaaaaa


Ye be mo vam bracu naciste
1987
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 9:51 pm

barbarez je napisao/la:
pet avg 18, 2017 3:24 pm
@ponosannavas brate pametnom je i isaret dovoljan.
Ja ono nisam napisao da bi se raspravljalo za i protiv. Ono je je surova istina. Na pada mi na pamet da se pravdam, kako nisam pisao protiv ljudi rodjenih van Sarajeva, vec protiv papaka i sirovina, koji ne znaju vrijednosti i adete Sehera. Cinjenica je i da se struktura stanovnista promijenila i da joj sav sljam dosao i Sarajevo. Mogu ja prihvatiti i da me neko pogresno razumije, ili da nije shvatio sustinu, mozda se neko i pronadje u tekstu. Ali je cinjenica takva, da se sve vise odgajaju generacije koji imaju sve manje Sarajevskog smeka, nasih fora, zajebancija, mangupskog i lijepog ponasanja. Da li je to zbog roditelja ili necega drugog, ne znam, ali dokazi su tu. Kako u zivotu, tako i u tom samom derbiju.
Bio je jednom jedan profesor na SA ekonomiji. Gospodin i boem. U ta doba je iznerviran papcima znao reci * Papka nemereš ni potkovati ni obuti, zato je papak.. To ti je teško izljeciva bolest, zaraza. Dok papak bude spreman za cipele prođoše dva Boresllino šešira... a jedan traje sto godina*
Poslije drugog svjetskog rata Sarajevo je bilo preplavljeno izbjeglicama. Iako su tada bila druga vremena trebalo je dobrih dvadeset godina da grad *preodgoji* tu populaciju. Tada je postojala kriticna masa gradskog svijeta koji je svojim ponašanjem radio na tom predodgoju. Sada te kriticne mase nema dovoljno. Zato taj papanluk bez obzira na mjesto rođenja vlada svim porama života i postaje standard uobicajenog ponašanja. Sarajlije po duhu o kojim piše Zvonimir Nikolic su na žalost skoro izumrli.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 9:57 pm

Bosnia je napisao/la:
pet avg 18, 2017 8:23 pm
bistrikboy je napisao/la:
pet avg 18, 2017 6:44 pm
Kao i svaki derbi zelim da im jebemo nanu nanulicu uzduz i poprijeko!!!

Zabija Zeko.
u skladu sa godinama, ja bih nesto mladje :)
I tata bi sine :rofl:
Druga su sada vremena ni nane nisu kao što su nekada bile :ganja:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 10:09 pm

Pobjeda bi bila vrh, ali ni remi nije los, vazno je ostati neporazen. Sljedece kolo u slucaju nase pobjede protiv Sirokog i kiksa Sarajeva protiv Borca u BL, prednost nad njima bi bila odlicna. Onda ide pauza i imali bi dovoljno vremena da se spremimo za gostovanje Radniku..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 10:11 pm

pile87 je napisao/la:
pet avg 18, 2017 9:24 pm
chile je napisao/la:Strasna euforija pred derbi, zivot ti ne yebem ne tako davno prije 10-15 god derbi se sedmicama iscekivao danima zastave i dekor spremali a sad dan pred derbi kao da se i ne igra. Na sta nam svedose najvecu utakmicu svedose je na obicnu tekmu kao da igramo protiv djerzelez zenice...
Ne mali broj puta pročitam ovo na šta nam svedose derbi. Ko nam je to uradio, ko je uništio taj derbi?

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Mi sami
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 10:14 pm

ChWilla je napisao/la:
pet avg 18, 2017 4:27 pm
Vrag je napisao/la:
pet avg 18, 2017 3:34 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
pet avg 18, 2017 2:27 pm
Jel Zeba odigrao ikad derbi da valja?
Ne znam da je i jednu jacu utakmicu odigrao dobro. Derbi nikad, izgubljen. Nema ga
dvomeč sa šerifom. i stvarno je bio solidan sad sa aikom na grbavici. to je otprilike to.
Znaci ispucao je svoje do 40 godine :D
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 10:17 pm

rodrigo87 je napisao/la:
pet avg 18, 2017 9:08 pm
arctg je napisao/la:
pet avg 18, 2017 9:00 pm
Na našim ulaznicama za jug su naznačeni ulazi "B2, B3 i B4". Znači ponavlja se situacija od pretprošle utakmice na najružnijem stadionu u zemlji, odnosno tampon zona na jugu, prema istočnoj tribini. Daju ti tribinu i skrate ti je tampon zonom. Plus su opet postavili samo jedan predulaz na kojeg moraju ući i ovi sa ulaznicama za jug i ovi sa ulaznicama za zapad, pa tek pred samim tribinama se razdvajati. 5.000 ljudi na jedan ulaz, širine jednog metra. Da ne napominjem neuslovne ulaze na samu tribinu, stepenice, kapije i toalete koje nisu u funkciji. Ako na to još dodamo četničko paljenje našeg stadiona od strane krmadi koja se predstavlja kao navijači tzv. FK Sarajevo, neka svi iz Kluba odmah podnesu neopozive ostavke ukoliko su im zauzvrat obećali i promil više od 5% na narednoj utakmici i striktne mjere osiguranja na našoj ljepotici, Grbavici. Odmah! Također, ako imaju imalo obraza, sa krmadima više nikada neće napraviti zajedničku press konferenciju niti potpisati bilo kakav "memorandum". Obratite pažnju, gospodo iz Kluba koja ovo čita. Igranjem sa ovim stvarima igrate se direktno sa ljubavlju i odanošću onih koji vas podržavaju na vašem teškom putu da od Željezničara napravite giganta!
+1
Neka se kupe ako bude više od 5%
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 10:46 pm

chile je napisao/la:
pet avg 18, 2017 9:00 pm
Strasna euforija pred derbi, zivot ti ne yebem ne tako davno prije 10-15 god derbi se sedmicama iscekivao danima zastave i dekor spremali a sad dan pred derbi kao da se i ne igra. Na sta nam svedose najvecu utakmicu svedose je na obicnu tekmu kao da igramo protiv djerzelez zenice...
da ne udjem na ovaj forum koliko posla imam, ne bih ni znao da je derbi sutra. nisam cak ni kartu uzeo
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 10:56 pm

To je do vas sto ne osjecate euforiju. Drustvo i ja evo dogovaramo taktiku vec dva sata, ne znamo ko ce poceti, necemo moci spavati, popilo se i previse i ostalo :D
Nek oni kvare derbi koliko hoce, meni ga vala ne mogu zgaditi. Samo ga mi njima sutra mozemo ogaditi aBd.
Naprijed Zeljo ljubavi moja!
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 11:05 pm

pile87 je napisao/la:
chile je napisao/la:Strasna euforija pred derbi, zivot ti ne yebem ne tako davno prije 10-15 god derbi se sedmicama iscekivao danima zastave i dekor spremali a sad dan pred derbi kao da se i ne igra. Na sta nam svedose najvecu utakmicu svedose je na obicnu tekmu kao da igramo protiv djerzelez zenice...
Ne mali broj puta pročitam ovo na šta nam svedose derbi. Ko nam je to uradio, ko je uništio taj derbi?

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Da se ne lazemo znas ti to dobro kao i vecina.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 11:07 pm

chile je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
chile je napisao/la:Strasna euforija pred derbi, zivot ti ne yebem ne tako davno prije 10-15 god derbi se sedmicama iscekivao danima zastave i dekor spremali a sad dan pred derbi kao da se i ne igra. Na sta nam svedose najvecu utakmicu svedose je na obicnu tekmu kao da igramo protiv djerzelez zenice...
Ne mali broj puta pročitam ovo na šta nam svedose derbi. Ko nam je to uradio, ko je uništio taj derbi?

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Da se ne lazemo znas ti to dobro kao i vecina.
Napisi bas me zanima to mišljenje ko ?

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 11:12 pm

pile87 je napisao/la:
chile je napisao/la:
pile87 je napisao/la:Ne mali broj puta pročitam ovo na šta nam svedose derbi. Ko nam je to uradio, ko je uništio taj derbi?

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Da se ne lazemo znas ti to dobro kao i vecina.
Napisi bas me zanima to mišljenje ko ?

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Onaj sto je paradirao kocijom po tartanu koseva tj njegovi nasljednici sa sjevera i juga.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Ipe
Postovi: 258
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 11:33 pm

u jednoom grafu negde dalekoo kočijaaš stari
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 11:35 pm

Ivicahuljev je napisao/la:
pet avg 18, 2017 4:46 pm
Ne znam jel bilo vec,vezano za tekmu sutra,derby ce se moci gledati besplatno preko moja tv,potrebno je napraviti acc,da nebi sutra bila vriska za streamom
Ma to ce biti negledljivo!
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 11:37 pm

Grbavica je napisao/la:
pet avg 18, 2017 4:53 pm
garant su 'vako govorili i nakon odlaska turaka, pa nakon odlaska austrougara, pa nakon drugog svjetskog rata, pa evo i nakon ovog sad. "nema više onog starog sarajeva i one stare raje..." :D
I ti se izgleda secas kako su zvonila zvona nakon pobjede na Kosovu :D
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 19, 2017 12:11 am

reks1 je napisao/la:
pet avg 18, 2017 11:37 pm
Grbavica je napisao/la:
pet avg 18, 2017 4:53 pm
garant su 'vako govorili i nakon odlaska turaka, pa nakon odlaska austrougara, pa nakon drugog svjetskog rata, pa evo i nakon ovog sad. "nema više onog starog sarajeva i one stare raje..." :D
I ti se izgleda secas kako su zvonila zvona nakon pobjede na Kosovu :D

jok ja, model i gavran se sjećaju :D gavran janjad i lubenice prodavo, a model bio u logistici :rofl1:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 19, 2017 12:14 am

Danas Zeljo igra :cigara:
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 19, 2017 12:19 am

Uvjek sam govorio da što više igraca u timu koji su izašli iz naše škole to blize pobjedi u Derbiju.Mislim da oni u timu jedini znaju koliko nama pobjeda nad onim prodanim dušama znaci.A znaci i njima puno.Isto je tako i sa klupom.To se najbolje vidjelo u zadnjem derbiju koliko je onim drugim stalo.Zato se nadam da ce Adzem poceti,koliko je moguce,sa svim onim kojima je Zeljo u srcu a mogu odgovoriti zadatku.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 19, 2017 12:27 am

Na klix forumu neko napisao da BiH igra protiv Belgije na Grbavici,ako UEFA odbije zalbu saveza.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 180 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija