Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 2:23 pm

Asharak jel istina da si ponudio svoj mandat?
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 2:23 pm

Ja lično nisam za smjenu Aldina Ćenana jer do sada nisam primjetio neke negativnosti, čovjek radi u skladu sa mogućnostima i ja bih njegov dosadašnji rad ocjenio kao pozitivan..

Može li neko argumentovano napisati koje su to neoprostive greške Ćenana i zbog čega bi morao koliko danas otići sa pozicije SD?

Možda on baš radi pogrešno ali mi obični navijači to ne vidimo i daj neka neko sa nama podjeli te informacije pa da kvalitetno prodiskutujemo a ne da psujemo majku onako radi ćeifa bez veze jer nam pozicija "Juga" koju su nam drugi Željovci ostavili u amanet to omogućuje.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 2:23 pm

LARS1921 je napisao/la:
uto jul 25, 2017 2:23 pm
Asharak jel istina da si ponudio svoj mandat?
jesam, ali očekujem da se jednoglasno odbaci
Željezničar ante portas !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 2:24 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto jul 25, 2017 2:22 pm
Ma neće Mirso napustiti radi Sabrine 100%
samo može obratno :kafa:
gradi željo boli te *****
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 2:25 pm

Tryg je napisao/la:
uto jul 25, 2017 2:15 pm
Po mom shvatanju, 99% foruma kao ne zna cime se bavi Cenan, i 99% foruma ne zna da je Cenan marioneta od Misimovica. I 99% foruma ne zna ako tjeramo Cenana tjeramo i Misimovica. Pa de onda prosvjetlite nas 1% sto ne znamo cim se bavi Cenan sta je njegov posao, i zasto uprava ne kaze da se pita samo jedan covjek sve a da su svi ostali marionete.

Mnogi dolaze sa pricom da "mi" ne znamo cim se bavi Cenan, de prosvjetlite nas cim se bavi i koje je dobre stvari uradio ili koje su uradjene na tom segmentu pa da vagamo sa ovim losim, kojih ruku na srce ima puno. Ako se naravno smatraju losim stvarima spanci pozderi secerovici jahici itd...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nemam pojma cime se bavi i na koji nacin radi. Ali bas zato sto nemam pojma, ne pricam o covjeku niti ga pljujem. Nema gore stvari bolan, nego pametovati o necemu o cemu pojma nemas. Ima ona jedna stara vjerska, nemoj pricati o onome o cemu ne znas i nemas znanje.
Ali bitno je da se ovdije pametuje, tipicna nasa posla. Sta god krene da se radi, ma sta ce on, znam ga ja vazda bio supak. Ma kakav on, piso u gace ko mali, on fol SD, a do jucer kafanu drzao. Ubi nas prijatelju ono nase, ma sta ce on....
Reci mi postoji li i jedna osoba u Zelji da nije bila popljuvana. Ne postoji vjeruj mi. Cudio sam se nekad Ivicinom ironojom i pametovanjem. A sad mi je sve jasno, zna on prvi da od neba do dna u Bosni je najkraci put.
Zato ako malo skontas niko ti ne treba da te prosvijetli, nego je poenta da samo seremo i kad treba i kad ne treba. Za to smo rodjeni.
 
MileZeljovac
Postovi: 56
Pridružen/a: ned jul 23, 2017 10:15 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 2:25 pm

Ma nece niko otici ne budite djeca sta vam je.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 2:29 pm

dosta raje se pravi naivno, pa čak i glupo u dosta situacija. nešto zahtjevaju, traže, insistiraju, spominju se neki igrači, a zaboravljaju prijašnju situaciju. zaboravljaju razne ćutuke, japance turiste koji potpisaše ugovor sa nama, rušenje krova na zapadu, džunglu iznad juga i na istoku, svlačionice sa odvaljenim pločicama i bez tople vode, petice u po' somuna sa lukom u evropi, dresove koji više liče na majice za fizičko, pa o tome kako je 2 miliona za uspješnog privrednika pussy smoke, pa ne bi tih para od tog privrednika, nazivanje navijača konzumentima, duplih računa, dugova za porez, vodu, dugova igračima, prevoznicima... sve se to zaboravlja, ali izgleda opet se priželjkuje. ne trebaju nama dušmani, dovoljni su ovi koji "vole" želju a rade sve i radili su sve da ga svuku na nivo slobode i čelika.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 2:31 pm

GoodisonPark je napisao/la:
uto jul 25, 2017 2:23 pm
Ja lično nisam za smjenu Aldina Ćenana jer do sada nisam primjetio neke negativnosti, čovjek radi u skladu sa mogućnostima i ja bih njegov dosadašnji rad ocjenio kao pozitivan..

Može li neko argumentovano napisati koje su to neoprostive greške Ćenana i zbog čega bi morao koliko danas otići sa pozicije SD?

Možda on baš radi pogrešno ali mi obični navijači to ne vidimo i daj neka neko sa nama podjeli te informacije pa da kvalitetno prodiskutujemo a ne da psujemo majku onako radi ćeifa bez veze jer nam pozicija "Juga" koju su nam drugi Željovci ostavili u amanet to omogućuje.
Cenan je jedan obicni pitar koji je zavaljen u kredite do guse. Doveo je preko 50 igraca u klub, a ti igraci i raskidi ugovora su nas kostali ko zna koliko, a onaj Nikolic je sve to prikrio sa laznim izvjestajem na skupstini. Cenan je skautirao svakog igraca pojedinacno i svakom treneru je zavrnuo ruku da mora uzeti tog igraca jer je to njegov i samo njegov izbor.
Tako pise u textu koji sam maloprije postavio.

Jel dovoljno argumentovano?

Edit: evo jos jednom za "opoziciju" :oops:

http://fkzeljeznicar.ba/osvrt-na-poslov ... cem/19516/
Zadnja izmjena: boju dao si nebu..., dana/u uto jul 25, 2017 2:33 pm, ukupno mijenjano 1 put.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 2:31 pm

Na mnogim bh. portalima danas je objavljena vijest o ostavci Upravnog odbora Plavih sa GrbaviceNaš portal, misamosjedimouredakciji.ba, je uspio dobiti jednog od ljudi koji obavljaju funkciju u upravljačim strukturama Željezničara koji je sa čuđenjem doživio ovu vijest.

Naime, on ističe da je vijest saznao iz medija, međutim on kao član upravljačih struktura za sada nije obavješten o tome, te da je vrlo moguće da je vijest o ostavkama samo špekulacija.

Međutim, s obzirom na posljednja dešavanja u Željezničaru, ništa nije isključeno!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 2:31 pm

Grbavica je napisao/la:
uto jul 25, 2017 2:29 pm
dosta raje se pravi naivno, pa čak i glupo u dosta situacija. nešto zahtjevaju, traže, insistiraju, spominju se neki igrači, a zaboravljaju prijašnju situaciju. zaboravljaju razne ćutuke, japance turiste koji potpisaše ugovor sa nama, rušenje krova na zapadu, džunglu iznad juga i na istoku, svlačionice sa odvaljenim pločicama i bez tople vode, petice u po' somuna sa lukom u evropi, dresove koji više liče na majice za fizičko, pa o tome kako je 2 miliona za uspješnog privrednika pussy smoke, pa ne bi tih para od tog privrednika, nazivanje navijača konzumentima, duplih računa, dugova za porez, vodu, dugova igračima, prevoznicima... sve se to zaboravlja, ali izgleda opet se priželjkuje. ne trebaju nama dušmani, dovoljni su ovi koji "vole" želju a rade sve i radili su sve da ga svuku na nivo slobode i čelika.
kriva drina se ne moze ispravljati.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 2:33 pm

Reha1921 je napisao/la:
uto jul 25, 2017 2:31 pm
Na mnogim bh. portalima danas je objavljena vijest o ostavci Upravnog odbora Plavih sa GrbaviceNaš portal, misamosjedimouredakciji.ba, je uspio dobiti jednog od ljudi koji obavljaju funkciju u upravljačim strukturama Željezničara koji je sa čuđenjem doživio ovu vijest.

Naime, on ističe da je vijest saznao iz medija, međutim on kao član upravljačih struktura za sada nije obavješten o tome, te da je vrlo moguće da je vijest o ostavkama samo špekulacija.

Međutim, s obzirom na posljednja dešavanja u Željezničaru, ništa nije isključeno!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 2:33 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:
uto jul 25, 2017 2:16 pm
kvalitet je napisao/la:
uto jul 25, 2017 2:00 pm
boju dao si nebu... je napisao/la:
uto jul 25, 2017 1:44 pm


Hajde samo 1-2 stvari navedi zbog cega navedeni uposlenik kluba treba dobiti otkaz...cisto da razjasnimo neke stvari. Sta to nije napravio ili je pogresno napravio?
Evo ovako. Otkad je ovdje mi nismo poštenog mladog igrača doveli, zar ne? Ljudi ga nisu viđali po utakmicama drugih timova, zar ne? Jer je prošla cijela sezona, a Slavko i on nisu uspjeli niti jednog mlađeg igrača ubaciti u prvi tim, zar ne? Jer su nam otišla dva najbolja igrača iz prošle sezone, a nije doveo dostojne zamjene, zar ne (znači, neozbiljan igrački kadar za Evropu)? Nije uspio dovesti igrače koji su nam se, bukvalno, nudili, a koji bi nam itekako bili od koristi, zar ne (Vukotić npr.)? Jer je on nadležan za dovođenje igrača, a mi sezonu dočekasmo bez pojačanja koja su nam neophodna, bar 2 ili 3, zar ne?

Eto ti malo više stvari, ako treba još više i detaljnije, nije problem. Dobro znam šta su nadležnosti sportskih direktora širom svijeta i samo prema tome ću navoditi.

Volio bih vidjeti anketu s pitanjem da li smo za odlazak Čenana. Uz odgovore, "da, s cijelom upravom", "da, samo on" itd.
Ja, ja, anketa obavezno, a prije ankete procitati nesto zanimljivo. ;)

http://fkzeljeznicar.ba/osvrt-na-poslov ... cem/19516/

Obratiti paznju na dio teksta "sportski segment". :oops:

Evo ti jedan zanimljiv podatak sa drugog foruma:

Od 01.06.2016. došli su:
Uglješa Radinović, Adnan Šećerović,

Otkad je postavljen za glavnog skauta, došli su:
Dimitris Toskas, Matteo Boccaccini (obojica želje Kostića, posudba), Milivoje Lazić, Dino Bevab, Stevo Nikolić, Sanel Jahić, Darko Marković, Sandi Križman, Zajko Zeba, Adnan Bobić, Goran Zakarić, Ivan Crnov,

Otkad je postavljen za SD došli su:
Daniel Stojanović, Semir Kerla, Musa Muhammed (posudba), Danijel Graovac, Josip Projić, Asim Zec, Sinan Ramović, Dženan Zajmović.

22 igrača su dovedena, a od toga je njih 12 još u klubu.


Nije problem Cenan, problem je Misimovic jer je uradio za par godina ono sto neki nisu za 20. ;)
A frajera... Meni spinovati ne možeš. Ja sam za Misimovića i ostale, ali protiv Čenana. On je, prema statutu, zadužen za sportski dio. A, svi se slažemo, sportski dio je najslabiji sektor Kluba. Znači, Čenan je najslabija karika. To logika govori. Samo ovo je dovoljno za njegov odlazak, ali hajmo dalje.

Sportski direktor je, kao što sam rekao, zadužen za sportski dio. Trenutno roster našeg kluba nije dovoljno dobar. Konkretno mi odgovori na ova pitanja:

1. Ko je doveden umjesto Lendrića?
2. Ko je doveden umjesto Stevanovića (donekle to jeste Zec, ali i nije, jer je Stevanović bio najbolji igrač lige i pojačanje na toj poziciji bi trebao biti bar jednakog kvaliteta, a objektivno Zec to nije)?
3. Kojeg mladog i perspektivnog igrača smo doveli (neko kao Višća svojevremeno)?
4. Koliko mladih igrača smo promovirali prošle sezone (Kemo i Denis su trebali davno imati ozbiljne minute).
5. Evidentno je da nam fali nekoliko igrača. Kad nas je Gotal izradio, zašto nismo imali plan b ili plan c? A bez ozbiljnog napadača smo ušli u sezonu.
6. Šta on radi u Švedskoj?
7. Na koliko utakmica Prve lige FBiH je bio? Na koliko utakmica Premijer lige?

Hajde za početak ovo.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 2:33 pm

Ohanite svega vam
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 2:33 pm

Pres služba FK Željezničar se oglasila povodom navodnih ostavki uprave kluba

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/pres ... luba/89594
Željezničar ante portas !
 
KLIS
Postovi: 535
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 2:34 pm

Ovaj scenario smo već gledali i siguran sam da neće biti ništa od toga. UO i NO će ponuditi ostavke da pokažu da slušaju glas navijača, Skupština će odbiti i to je to.
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 2:35 pm

A vi se ponadali da gavran ode :kafa:
 
Avatar
HanibalTM
Postovi: 70
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 10:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 2:35 pm

Amar Osim SD ?

Poslano sa mog SM-G925I koristeći Tapatalk

Željezničar über alles! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 2:36 pm

Nista, samo se ispipavao puls malo. :kafa:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 2:36 pm

NECE ONI NIĐE
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 2:37 pm

stavite mu laksativ u hamburger :kafa:
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 33 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija