Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 12:38 am

I onda mi kazu zasto sam toliko bio za odlazak strahovitog, pa ljudi moji veceras sam vise na utakmici vidio nego na svim Slavkovim zajedno. Dodavanja, trke, sutevi iz daljine sto doduse prizeljkujem i prizivam godinama.
Ako se po jutru dan poznaje ocekuje nas dosta fina sezona. Istina protivnik nije reprezentativan ali opet ne pamtim kad sam zadovoljniji izasao sa stadiona. Pohvale Adjemu idu i za minute Sabanu.
Cak me ugodno iznenadio i celavi nevezano za golcinu, odigrao je utakmicu kakvu od njega nisam vidio od prve polusezone u Zelji.
Ima se tu jos mnogo toga dotjerati ali za pocetak odlicno.
Bravo ZELJO.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
NoKe
Postovi: 144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 12:40 am

A kada cijeli sjever zagrmi " p.š.g.a p.d.ru y.b.mo ti m.at.r " nekom protivnickom golmanu..e to je Željo. Niko da pohvali momke sa Juga za Catu.. sad vam zao Cenana ..a danima smarate kako nije on za Zelju. De se dogovorite sami sa sobom sta zelite.
 
Avatar
Gola
Postovi: 476
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 12:40 am

Ima li neko statistiku vecerasnje utakmice?
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 12:42 am

Elegant je napisao/la:
uto jul 25, 2017 12:05 am
droba je napisao/la:
pon jul 24, 2017 11:56 pm
Sportskog direktora i predsjednika skupstine podhitno mjenjat!!!!
Adis ni sam ne zna zasto je predsjednik skupstine, SD ce sam podnjeti ostavku.
Znate vas dvojica uopce sta je funkcija predsjednika skupštine ?
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 12:43 am

skretnicar je napisao/la:
uto jul 25, 2017 12:41 am
Niko ne tjera upravu , nego cenana i vi ste sami o tome ovdje pricali 5 dana...sad prozivate jug i govorite da je skandiranje kupljeno, jadno.
Ovi sto pisu da je kupljeno, bolje im je da prestanu..

Sa druge strane, opravdavas li horsko psovanje majke?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 12:43 am

ISB87 je napisao/la:
uto jul 25, 2017 12:30 am
Dobra utakmica na Grbavici, nastavi Adzeme.

Hitno nam treba desni bek, sto se mene tice nisam neki strucnjak i gledam na transfermarktu nekog Tomislava Barisica(?) Nase drzavljanstvo, 93 godiste. Mislim da je igrao u Velezu? Zna li neko sta vise o njemu?
Koliko znam imamo desnog beka na probi vec 7 dana.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 12:44 am

Dodje 4 i kusur milje na utakmicu, par momaka koji vode navijanje se dogovore da ce prozvati Cenana, povedu to, 200 ljudi to podrzi, ostatak suti... Ali otislo je u eter, navijaci Zelje tjeraju Cenana.

Yebo Cenana, nek ide, ali vec iducu utakmicu ce mozda par momaka u ime svih navijaca Zelje tjerati nekog drugog. A mozda su i s ovim poceli. Urazumite se i progledajte.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 12:45 am

Meni je ovaj Gosk malo bolji od proslogodisnjeg Gorazda. Ljudi na zagrijavanju ne mogu okvir gola pogoditi. Bukvalno sam pratio zagrijavanje. Svaki deseti sut im je isao u okvir gola, a i ti sutevi jedva dodju do golmana.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 12:46 am

Da ne bude zabune Gošk realno jeste loš ali se onda sjetim kupa i Goražda na Grbavici (koje je mislim još slabije od ovog Goška) kada smo pobjedili sa više golova razlike ali igra tada nije bila ništa spektakularno, a mogu slobodno reći za nijansu bolja od onoga što smo gledali kroz sezonu. Tada smo prvo poluvrijeme muku mučili a u drugom je bilo ko malo bolje.

Igrači su napokon prodisali i dobili više slobode u igri, bravo Ado samo nastavi tako.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 12:47 am

GoodisonPark je napisao/la:
uto jul 25, 2017 12:46 am
Da ne bude zabune Gošk realno jeste loš ali se onda sjetim kupa i Goražda na Grbavici (koje je mislim još slabije od ovog Goška) kada smo pobjedili sa više golova razlike ali igra tada nije bila ništa spektakularno, a mogu slobodno reći za nijansu bolja od onoga što smo gledali kroz sezonu. Tada smo prvo poluvrijeme muku mučili a u drugom je bilo ko malo bolje.

Igrači su napokon prodisali i dobili više slobode u igri, bravo Ado samo nastavi tako.
I onda se sjetim dvomeca protiv Radnika u kupu i odlicne igre... I donesem isti zakljucak. Ne znam..
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 12:48 am

Jedna lijepa utakmica, sve pohvale za Zakarica, Ramovica i Blagojevica.
Kjosevski je okej, nije imao puno posla, bio je nesiguran tokom jednog kornera kada je otisao u prazno. Projic fin za sada, Stanica ne znam kako da ocijenim, promijeni covjek tri pozicije :D , Stevanovic dobi dzaba zuti, krivac za gol, ali eto, s obzirom da nije poceo sa klupe moze se naslutiti da ce ici. To znaci da nam treba i desni bek sada. Graovac i Kemo su bili dobri, imali po jednu vecu gresku sto sam uspio primijetiti. I dalje mislim da se Kemi treba pruziti prilika, iako GOSK svakako nije mjerilo, ali zna otresti igraca i svidja mi se sto ima damu, kad je ono krenuo silovito u napad, covjek bi zavrsio u protivnickom sesnaestercu da sudija nije omeo Nikolica :D . Sigurno je da ce grijesiti, ali moze odlcno napredovati uz Graovca koji ga zna korigovati, a i preuzeti cesto preuzeti odgovornost. Ali kada se Kemo oslobodi pritiska, vidjet cete kako i on zna organizovati akcije iz dubine. Zakaric je zvijer, ali bukvalno. Kada zamijeni stranu sa Zecom, sigurno je da nastane konfuzija u protivnickim redovima. Zec je strasno brz, to se danas dalo vidjeti, steta sto mu ona nije usla u gol. Nadam se da ce nadoci, bude tu netacnih pasova i manjka koncentracije kada nekad ne odigra i ne isprati akciju. Blagojevic danas odlican, super se snasao na poziciji, fenomenalno iznosio loptu i imao je potpunu podrsku naprijed od Zebe i pogotovo Ramovica, koji se meni posebno svidio. Zeba prolazna ocjena, ali opet cu reci, ne moze on odigrati cijelu utakmicu. Zao mi za Nikolica i sta fuli, desava se. Izgubio zadnjih trideset minuta snagu, ocito da ne moze igrati cijelu utakmicu.
Uzasno mi je drago za Sabanadzovica sto je dobio sansu. Radinovic je fino odigrao, vjerovatno ce imati sansu jer je izgleda i Markovic bivsi. Zeric je povrijedjen?

Adzem nije jos obavio ni trening sa ekipom, ali vidjeli smo ta dva prednja vezna i zamjene pozicija kod krilnih igraca. On ima strasno mnogo posla ispred sebe i zelim mu svu srecu da to istjera kako treba. Pogotovo kod odstranjivanja odredjenih igraca koji ce uskoro opet praviti probleme, kao sto je bio slucaj i sa svim trenerima. Morat ce im stati u kraj, jer ako im to dopusti, i njega ce doci glave. Moguce je da je on toga sasvim svjestan i da je spreman da i to rijesi.

Psovanje i prozivanje Cenana je bilo nepotrebno i ruzno za cuti. Ne bih dalje da komentarisem sto se toga tice.

Golovi Zakarica i Blagojevica :klanjase2: :klanjase2:
Volim te Zeljo! :zeljeznicar1:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 12:50 am

mamba21 je napisao/la:
uto jul 25, 2017 12:43 am
ISB87 je napisao/la:
uto jul 25, 2017 12:30 am
Dobra utakmica na Grbavici, nastavi Adzeme.

Hitno nam treba desni bek, sto se mene tice nisam neki strucnjak i gledam na transfermarktu nekog Tomislava Barisica(?) Nase drzavljanstvo, 93 godiste. Mislim da je igrao u Velezu? Zna li neko sta vise o njemu?
Koliko znam imamo desnog beka na probi vec 7 dana.
Znal sta?!

Mogao bi onda ako taj zadovolji da Sorti lagano se zaputi prema Bg.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 12:51 am


mamba21 je napisao/la:
ISB87 je napisao/la:
uto jul 25, 2017 12:30 am
Dobra utakmica na Grbavici, nastavi Adzeme.

Hitno nam treba desni bek, sto se mene tice nisam neki strucnjak i gledam na transfermarktu nekog Tomislava Barisica(?) Nase drzavljanstvo, 93 godiste. Mislim da je igrao u Velezu? Zna li neko sta vise o njemu?
Koliko znam imamo desnog beka na probi vec 7 dana.
Imamo ali pitanje je koliko je sad to aktualno ipak je bio slavkin izbor.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 12:53 am

skretnicar je napisao/la:
uto jul 25, 2017 12:41 am

Ne podrzavam psovanje bilo kome ko ima funkciju u klubu, podrzavam tjeranje onih koji dovoljno dobro ne rade svoj posao, to je u ovom trenutku cenan.

Kako ne radi dovoljno dobro svoj posao?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 12:53 am

Moze li ime tog desnog beka?
MIRZA RASCIC
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 12:54 am

storm_raider je napisao/la:
uto jul 25, 2017 12:47 am
GoodisonPark je napisao/la:
uto jul 25, 2017 12:46 am
Da ne bude zabune Gošk realno jeste loš ali se onda sjetim kupa i Goražda na Grbavici (koje je mislim još slabije od ovog Goška) kada smo pobjedili sa više golova razlike ali igra tada nije bila ništa spektakularno, a mogu slobodno reći za nijansu bolja od onoga što smo gledali kroz sezonu. Tada smo prvo poluvrijeme muku mučili a u drugom je bilo ko malo bolje.

Igrači su napokon prodisali i dobili više slobode u igri, bravo Ado samo nastavi tako.
I onda se sjetim dvomeca protiv Radnika u kupu i odlicne igre... I donesem isti zakljucak. Ne znam..
Dobro ona prva tekma gore je bila dobra ali u realno lošim uslovima ali revanš na Grbavici je bila partija kakvu smo mogli poželjeti, Musa lijevo, Stevo u napadu, sve je tada izgledalo jako dobro. Bio sam mišljenja da je to neka smjernica i da će se igra iz kola u kolo popravljati i ići ka boljem, međutim zašto je Slavko već u narednoj vratio sve na staro i počeo forsirati jedno te isto vjerovatno nikad nećemo saznati.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 12:55 am

Kakva bi tek bila igra da igraju Zeric - Ramovic. Neko ko je bolje pratio juniore kakav je Šubo ?
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 12:55 am

skretnicar je napisao/la:
uto jul 25, 2017 12:50 am
storm_raider je napisao/la:
uto jul 25, 2017 12:43 am
skretnicar je napisao/la:
uto jul 25, 2017 12:41 am
Niko ne tjera upravu , nego cenana i vi ste sami o tome ovdje pricali 5 dana...sad prozivate jug i govorite da je skandiranje kupljeno, jadno.
Ovi sto pisu da je kupljeno, bolje im je da prestanu..

Sa druge strane, opravdavas li horsko psovanje majke?
Ne podrzavam psovanje bilo kome ko ima funkciju u klubu, podrzavam tjeranje onih koji dovoljno dobro ne rade svoj posao, to je u ovom trenutku cenan.
Iznervirali su me postovi par ljudi koji govore da je 'kupljeno skandiranje'. Veze s vezom ta recenica nema, od koga to kupljeno, kakve su to nebuloze, Bože dragi.
Uživajte u ovakvoj predstavi Željezničara, nadam se da ce nastaviti u ovom ritmu.
To sam cekao. Slazem se i jedni i drugi iz ekstrema idu u ekstrem. Sto se tice tjeranja, slazem se. Legitimnim nacinima i treba pokazati nezadovoljstvo.

Isto tako je cinjenica takodjer da je velika vecina navijaca ostala nijema na to tjeranje. Drugi put, ako ga bude, mozda nece ostati nijema. A mozda i hoce.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 12:56 am

Zakaric top...kod Slavka ubila ga je taktika i trošenje u odbrani...bit će nas najbolji igrač...Ramović,Graovac,Projic,Blagojević dobri..izgleda da Siniša ide jer odavno je izrazio želju za odlaskom..tako da nam treba desni bek,stoper i napadač i bili bi ko bombona
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 12:57 am

Ma treba obustaviti ligu i pehar uruciti prvoplasiranom. Ko je prvi?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], milanribar i 140 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija