Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Zeljo1921*
Postovi: 39
Pridružen/a: sub jul 22, 2017 9:23 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:50 pm

Ne znam sta vam je cudno pa ovo se priprema od kraja prosle sezone nego ga nisu mogli smijeniti radi ostvarenog cilja izlaska u evropu (4 boda u zaostatku od evrope bili kad je Petrovic preuzeo), losa igra kroz citavu sezonu i na kraju ispadnes od Aik-a koji nije ni medju prvih 5 ekipa u Svedskoj (ne mislim na ovu sezonu) i koji se mogao proci da su se stvari drugacije postavile ima istine i da nije sve njegova krivica ali ne mozemo smijeniti 20 igraca... naravno da njemu leti glava sto je i dobro jer Adzem ne moze imati losiju igru samo ne znam je li ima licencu?
 
Avatar
Zeljo1921*
Postovi: 39
Pridružen/a: sub jul 22, 2017 9:23 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:51 pm

mirzoni1921 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:49 pm
Bocca fol nesto prca a kluba u 3 talijanskoj ne može naci. Tugo moja
Ne prca klub nego Petrovica.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:52 pm

storm_raider je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:30 pm
21 pobjeda i 5 poraza?? Ma daj.
Statistika je ko bikini. Niko se nece sjecati npr. da nas je Kjosevski vadio u vise navrata, da je npr. protiv Radnika odbranio nemoguce, zicer Obradovica sa manje od 5 metara, da je bilo drugacije, Slavko bi dobio otkaz mnogo prije. Kad pricas sa navijacima vecina je zeljela da Slavko ode, jer ovaj fudbal i filozofija koju je on forsirao je moguca samo u manjim klubovima, npr u Krupi, Radniku, jaka odbrana a u napadu ako sta bude, bude. Jos na sve ovo nije imao kontrolu nad svlacionicom, pa kojem to normalnom treneru bi Zeba mogao onako da se ponasa, ili Blagojevic, Bekric itd. Slavko nije imao muda da se obracuna sa bilo kojim igracem nego je isao linijom manjeg otpora. Zasto je Amar nas najtrofejniji trener? Pored fudbalskog znanja on je i mangup, on ce Zebu otjerati u hiljadu picki materina, psovati mu sve najmilije sto ima, bez obzira sto je ovaj kapiten, a Zeba ce sutiti i igrati jer zna ako progovori to ce biti samo gore po njega. E to Adzemu fali, malo samo mangupluka i fakinluka jer sa ovim papcima i stokom se ne moze drugacije. Ako krene fino sa njima za par mjeseci cemo opet traziti novog trenera..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:52 pm

Ako su igraci izabrali Adzema za trenera onda bi moglo valjati, jer mogu oni, pokazali su protiv Zrinjskog.

Opet cu reci, Adzem ima kvalitet i mogao bi biti dobar, ali nije do trenera sigurno.
Hajde eto, nek ste i Slavka otjerali, bio je tanak u napadu, al nista niste uradili dok ne otjerate ove sto su Slavka.
Stanite iza Adzema i nek u B tim posalje "dusebriznike"..

MA u ostalom. Procitajte @ChWillin post i to je to. Covjek je objasnio.

Ovaj Bocin potez je jadan. KAd imas igrace koje sprdaju trenera onda svi pocnu to raditi i sa Slavkom se otelo kontroli.
A ko garantuje da nece s Adzemom isto?!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:52 pm

Kapiten je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:45 pm
u koliko je press ?
Jel' zakazan
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
salle86
Postovi: 5136
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:54 pm

... a ne treba opet se ni stavljati na stranu SP. Jer nije sve ni crno, a ni bijelo. Svi smo mi većinom vidjeli da nije idealno, ali smo "šutili" zobg rezultata. Čovjek je stigao bodovni zaostatak.
nego da li postoji i 1% mogućnosti da su ipak igrači ovaj put upravu, isti ti igrači koji su (možda) posla stajali mulalića, kostića?
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:55 pm

Ustanem dobro mahmuran da pročitam kako nam je kolega forumaš prodverao noć i kako je podmladak a zateknem diskusiju o treneru koji nije trebao da nas vodi ni proljetos a kamoli cijelo ovo vrijeme. Istina je da trenutna uprava zna o sportu malo više od prosječnog navijača ali kakve sve bljuvotine čitam na njihov račun to nije normalno. Ima nas svakakvih i to je ljepota šireg auditorijuma kako i ovog foruma ali da ima i takvih nahlada koje cijelo vrijeme samo žele da im vide leđa nikako da provarim. Svjedok sam mnogih dešavanja u i oko kluba zadnjih nekoliko decenija i životom garantujem da su rijetki u klubu bili sa ovoliko ljubavi prma klubu i sa željom da naprave neki iskorak naprijed, rijetki su bili ali nikada na okupu već raspoređeni kroz prostor i vrijeme. Ima još par ljudi u klubu koji nisu dorasli veličini kluba ali i njih će vrijeme istisnuti.

O Adi neću puno, solidan izbor za trenera Želje, voli ga kao i većina ovdje, iskreno i srcem cijelim, svoj život je podredio sportu i Želji pa u startu ima prednost nad ostalim kandidatima koji su bili u opcijama, nema oraha u džepovima pa je još draži. Žao mi ga je što mu je uvaljen vruć krompir ali znam da ima svoju logiku kako nešto pozitivno napraviti u ovoj situaciji, nadam se da će imati podršku iz kluba kao što su je imali i predhodni treneri i da će mu udovoljiti nekim sitnim zahtjevima u organizaciji kao i nekim krupnijim u igračkom kadru jer će mu trebati. Treba će mu i podrška nas navijača jer će sve oči biti uperene prema nama i očekivaće se totalni krah, mi smo možda i najbitnija karika u daljem napredovanju naprijed, ne možda već sigurno to jesmo samo je pitanje koliko smo mentalno sposobni da ne podlegnemo podmetanjima i lažima sa svih strana pa i iz naših redova. Šta reći više nego sretno nam svima sa nadom da će novi/stari trener imati uspijeha u prvih par kola koje će mu ostaviti prostora i dati vremena da napravi pomak u igri i podmlađivanju kadra.
イビチャ・オシム
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:56 pm

Kaze daj nam neki boom ove sedmice. Eto nam ga na... Po svemu sudeci Adzem je ovdje privremeno, tj. 1-2-3 kola dok se ne nadje neko konkretnije rjesenje ili dok se, po svemu sudeci, ne dogovore sa Amarom. Jedino mi je to logicno u svemu ovome, jer ovo trenutno apsolutno nema smisla. Sa ovim necemo osvojiti titulu ni u seniorima, ni u juniorima. Ako su vec mislili nesto mijenjati u taktici mogli su Adzema udruziti da radi zajedno sa Petrovicem i daje mu sugestije po pitanju tog ofanzivnog dijela. Ovako su ostavili juniore bez trenera na kojeg su navikli, a dali seniorima, koji su prosli jedan rezim priprema, novog lika sa kojim znaju da se mogu za...avati kako hoce.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:57 pm

vrbanjusa je napisao/la:Ublehe su konacno dokazale da su ublehe. Sve su posrali sto su uradili. Mogu kupiti prnje i oni. Svi zajedno. Neznalice odlazite **** vas otac glupi.

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk
Pojma nemaju, preventivno smijenili trenera da imaju alibi za novi rezultatski neuspjeh...dvolične hinje

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:58 pm

Brkoo je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:30 pm
21 pobjeda i 5 poraza?? Ma daj.
Statistika je ko bikini. Niko se nece sjecati npr. da nas je Kjosevski vadio u vise navrata, da je npr. protiv Radnika odbranio nemoguce, zicer Obradovica sa manje od 5 metara, da je bilo drugacije, Slavko bi dobio otkaz mnogo prije. Kad pricas sa navijacima vecina je zeljela da Slavko ode, jer ovaj fudbal i filozofija koju je on forsirao je moguca samo u manjim klubovima, npr u Krupi, Radniku, jaka odbrana a u napadu ako sta bude, bude. Jos na sve ovo nije imao kontrolu nad svlacionicom, pa kojem to normalnom treneru bi Zeba mogao onako da se ponasa, ili Blagojevic, Bekric itd. Slavko nije imao muda da se obracuna sa bilo kojim igracem nego je isao linijom manjeg otpora. Zasto je Amar nas najtrofejniji trener? Pored fudbalskog znanja on je i mangup, on ce Zebu otjerati u hiljadu picki materina, psovati mu sve najmilije sto ima, bez obzira sto je ovaj kapiten, a Zeba ce sutiti i igrati jer zna ako progovori to ce biti samo gore po njega. E to Adzemu fali, malo samo mangupluka i fakinluka jer sa ovim papcima i stokom se ne moze drugacije. Ako krene fino sa njima za par mjeseci cemo opet traziti novog trenera..
Ne fali Adzemu toga vjeruj mi. Vratite se na cvilin post od prije po sata, sat i tu je lijepo objasnjeno sto je Amar mogo raditi to sto je radio a sto drugi ne mogu. Nastranu sto je najbolji, najuspjesniji, i sve ostalo.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:59 pm

Morzhy je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:Ublehe su konacno dokazale da su ublehe. Sve su posrali sto su uradili. Mogu kupiti prnje i oni. Svi zajedno. Neznalice odlazite **** vas otac glupi.

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk
Pojma nemaju, preventivno smijenili trenera da imaju alibi za novi rezultatski neuspjeh...dvolične hinje

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
Supci samo takvi! Nek ih matere od sad gledaju i daju im pare.
Neznalice napolje.

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk

21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
Zeljo1921*
Postovi: 39
Pridružen/a: sub jul 22, 2017 9:23 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:00 pm

Brkoo je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:52 pm
storm_raider je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:30 pm
21 pobjeda i 5 poraza?? Ma daj.
Statistika je ko bikini. Niko se nece sjecati npr. da nas je Kjosevski vadio u vise navrata, da je npr. protiv Radnika odbranio nemoguce, zicer Obradovica sa manje od 5 metara, da je bilo drugacije, Slavko bi dobio otkaz mnogo prije. Kad pricas sa navijacima vecina je zeljela da Slavko ode, jer ovaj fudbal i filozofija koju je on forsirao je moguca samo u manjim klubovima, npr u Krupi, Radniku, jaka odbrana a u napadu ako sta bude, bude. Jos na sve ovo nije imao kontrolu nad svlacionicom, pa kojem to normalnom treneru bi Zeba mogao onako da se ponasa, ili Blagojevic, Bekric itd. Slavko nije imao muda da se obracuna sa bilo kojim igracem nego je isao linijom manjeg otpora. Zasto je Amar nas najtrofejniji trener? Pored fudbalskog znanja on je i mangup, on ce Zebu otjerati u hiljadu picki materina, psovati mu sve najmilije sto ima, bez obzira sto je ovaj kapiten, a Zeba ce sutiti i igrati jer zna ako progovori to ce biti samo gore po njega. E to Adzemu fali, malo samo mangupluka i fakinluka jer sa ovim papcima i stokom se ne moze drugacije. Ako krene fino sa njima za par mjeseci cemo opet traziti novog trenera..
Tako je Brko!!! :pljesak:
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:01 pm

Petrović je izbacio Boccu iz prvih 11 nepravedno nakon jednog "lošeg" poluvremena u Mostaru na prijateljskoj utakmici iako je odigrao pripreme odlično i bio jedan od boljih igrača. Umjesto njega ubacio Kerlu koji je odigrao polusezonu kako je odigrao. Voli Želju i voli navijače, nema potrebe da ga vrijeđate.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:02 pm

Debela Kar'na otisla, vozdra i ne vracaj se. Bravo uprava!
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:02 pm

Ljudi u upravi sami sebe tjeraju iz nekog razloga. Blago receno razocaran sam.

Adzemu zelim puno srece, trebace mu..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:04 pm

Slavko je dobio nogu izmedju ostalog zbog svlacionice i mahale, a sam je kriv. Ne mogu ti igraci napustati trening, javno te pljuvati, a ti se ponasas kao da se nista nije desilo. Autoritet 0, vizija 0, igra 0, taktika 2-, selekcija igraca i famozna biljeznica 2-...trebao je fasovati nogu jos u maju.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:05 pm

Adzeme ubleho odlazi! Cenane ubleho odlazi! Vukoticu ubleho odlazi! I povedi ostale sa sobom!

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk

21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:05 pm

Nego raja mi tu nista ne mozemo strahoviti je bivsi, a bivsim sve najbolje.
Okrenuti se Adjemu ne treba ga pljuvati, kritikovati i sta sve ne bas suprotno...sutra za nas starta prvenstvo docekati ga najbolje i podrzati maksimalno. Turbulentno jeste ali mi moramo dalje u nove pobjede i nadati se da ce podmladjivati tim da li dozirano ili naglo to je na njemu.
Da nece vracati otpisane, tu je Slavko napravio pocetnicku gresku u koracima sa Bogocevicem.
Vec sutra cemo vidjeti naznake mada ce njemu trebati vremena da bilo sta implementira u ovaj tim. Mozda bude i pozitivan sok koji nam je prijeko neophodan.
Podrsku mora dobiti sa tribina to je nedvojbeno
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:05 pm

Neka i Adzemu, Zeba i ekipa diktira sta cemo i kako cemo.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:05 pm

Bolje je sad nego u septembru da kasnimo -7 pa da nam opet neki trener ispira mozak a i pojedini forumasi da smo bili pred ispadanjem da niko ne bi mogao stici evropu i sl
Nikad gori Zeljo u ove dvije takmicarske sezone nismo akcije i poteza vidjeli na terenu
Nije ni Ado bajno rjesenje ali najbitnije je da smo se Slavke rijesili
Jos Cenan i sportski segment da odlete

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 166 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija