Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 12:19 pm

Elegant je napisao/la:
sub jul 22, 2017 12:17 pm
Znaci da se zakljuciti da je Slavko problem a imamo top igrace sa kojima on "ne zna" raditi, a ima druga strana koja tvrdi obrnuto da imamo top trenera i lose igrace.

Samo se u krug vrtimo.
Ma brate sve top do top igraca :lol: :lol: Cujem da AIK hoce da otme Bega od Norrköpinga, za Stanica se bori nekoliko turski klubova, Krupa zeljela sindikalca sa parama za Vukotica, Sinisa pred potpisam bio za Partizan, Vojvodina bacila oko na Jovana... :D
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 12:19 pm

Budemo li u ponedjeljak igrali fudbala gosku ne gine 5
Cuva Bog Zelju svog!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 12:20 pm

Svi treneri su neznalice, igrači su znalci
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 12:22 pm

Do skora smo mi mogli dovest igrace koji su solidni iz lige za dz, dok vec sada nema puno razlike izmedju timova u plbih. Dok mi placamo doprinose, vracamo dugove, gradimo tribine, sredjujemo administraciju drugi su rahat i ugl igracima dadnu pare na ruke. Do prije par godina rijetki su vezali igrace profesionalnim ugovorima dok se polako situacija mijenja. Mi se nismo izdigli iz ovog sivila. Sto se tice organizacije kluba jesmo ali sto se tice terena tu smo katastrofa i sumnjam da cemo biti ozbiljni kandidati za titulu.

Sacekat cemo zimski prelazni rok, vjerovatno tad ima vise igraca? Haha...
MIRZA RASCIC
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 12:24 pm

salemprolic je napisao/la:
sub jul 22, 2017 12:12 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
sub jul 22, 2017 11:52 am
Prebacuje ga opasno koliko god on zelio da zvuci ozbiljno.. Nek' se ne ljuti ali nek' procita dva puta sta je napisao i sad i nekad prije..
A evo i ja sam kad je Slavko dosao i dao onih 10-ak intervjua rekao Boga mi ovaj covjek ce nam valjati pravo. Ne znam jesam li na forumu pisao ali sam pricao sa rajom. Zna znanje, autoritet je. Svasta nam je nesto napricao i to sa velikim samopouzdanjem da je mene iskreno kupio i ocekivao sam mnogo. Kako je vrijeme odmicalo sve ga je manje bilo da daje izjave, a nasa igra bila sve gora i gora sa kulminacijom u zadnjih nekoliko kola gdje smo zayebali sto bi slabo ko uspio zayebati. Onda saznas da on autoritet nije ni u svojoj kuci a kamoli fudbalskoj bagri, da njemacke discipline nema, da ga igraci sprdaju, i da jedino Zeba kao kapiten donekle tu konce drzi, jer kako sam on kaze, zao mi ga, dobar je covjek, na stranu sto je los trener. Zato i toliko forsiranje Zebe od strane Slavke jer i sam zna ako se zavadi s njim da mu je tu i kraj. Mijenja se ljudima misljenje to je normalno. Evo ja prvi kazem da sam kad je Slavko dosao mislio da je to to i da smo uboli bingo. Sad mislim potpuno drugacije.
I mene je prenosilo samo obrnuto :D Meni se u startu nije svidjala njegova prica jer mi je zvucala nerealno i populisticki. Znao sam da je pola suplja i demagoska.. S druge strane imas covjeka koji je ispunio rezultatski cilj koji mu je uprava zacrtala i on nije birao sredstva da taj rezultatski cilj ostvari. Titulu smo, bar po meni, izgubili zbog sramotnog pristupa nasih igraca u te dvije kljucne tekme a da smo je nekim slucajem uzeli siguran sam da bi bar 90% raje koja kritikuje Slavkine rezone sada pricala hvalospjeve o njemu.. Boba nam je falila i protiv Aika da ga preskocimo.. Trebao je samo neko ko moze zabiti gol iz dvije sanse a jedna od njih je bila za vodstvo.. Bolje smo stajali u ovom dvomecu nego u vecini nasih evropskih utakmica protiv jacih ekipa.. Protiv tih jacih ekipa se jedino onako moze i igrati. Jako nazad i cekati tu jednu, dvije sanse za gol.. Tako smo dobili Ferencvarosa gore.. Nije problem promijeniti misljenje ali po meni ga je bezveze promijeniti u mjesec dana i to u mjesec dana u kojem smo bili sasvim solidni, s obzirom s cim smo raspolagali i odradili zacrtano jer je rijetko ko ocekivao dda mi prodjemo dalje..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u sub jul 22, 2017 12:26 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 12:26 pm

salemprolic je napisao/la:
sub jul 22, 2017 12:12 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
sub jul 22, 2017 11:52 am
Prebacuje ga opasno koliko god on zelio da zvuci ozbiljno.. Nek' se ne ljuti ali nek' procita dva puta sta je napisao i sad i nekad prije..
A evo i ja sam kad je Slavko dosao i dao onih 10-ak intervjua rekao Boga mi ovaj covjek ce nam valjati pravo. Ne znam jesam li na forumu pisao ali sam pricao sa rajom. Zna znanje, autoritet je. Svasta nam je nesto napricao i to sa velikim samopouzdanjem da je mene iskreno kupio i ocekivao sam mnogo. Kako je vrijeme odmicalo sve ga je manje bilo da daje izjave, a nasa igra bila sve gora i gora sa kulminacijom u zadnjih nekoliko kola gdje smo zayebali sto bi slabo ko uspio zayebati. Onda saznas da on autoritet nije ni u svojoj kuci a kamoli fudbalskoj bagri, da njemacke discipline nema, da ga igraci sprdaju, i da jedino Zeba kao kapiten donekle tu konce drzi, jer kako sam on kaze, zao mi ga, dobar je covjek, na stranu sto je los trener. Zato i toliko forsiranje Zebe od strane Slavke jer i sam zna ako se zavadi s njim da mu je tu i kraj. Mijenja se ljudima misljenje to je normalno. Evo ja prvi kazem da sam kad je Slavko dosao mislio da je to to i da smo uboli bingo. Sad mislim potpuno drugacije.
Ovo je zanimljivo i ovo je ono zbog cega ti se u stomaku okrene.
Ako je istina ovo, mi smo onda za koje kolo ponovno na nekom minusu i u konkurenciji za novog trenera cemo imati standardna lica.

Mada ovo moze biti i drugacije interpretirano. Ovdje kako sam skontao Zeba je ovo rekao.
Mozda Zeba nagidje na svoju stranu.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 12:30 pm

Blueworld21 je napisao/la:
sub jul 22, 2017 12:11 pm
Pisem u afektu ne znam ni sta pišem vise slikaslikaslika priznam javno sizofrenicar sam kad je Željo u pitanju. Bujrum na kafu ko god hoće nek se obrati tm8287 za lokaciju on je stariji slika

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
ne druzi se sa tm8287 nije dobar,

moja ocekivanja za sezonu stoje u mom potpisu,

a od ponedjeljka ide spektakl
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
kikirikikospice
Postovi: 173
Pridružen/a: uto jun 13, 2017 12:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 12:32 pm

Pod broj jedan, da li je moguce da svi nismo slozni oko jedne stvari. Nekoliko igraca iz prve postave je limitirano sto se tice fudbalskog znanja, a na klupi ne postoje rezervne opcije, ili su kvalitetom podjednaki. Rezultat toga je NEMOGUCNOST pariraranja AIK-u. Izjave i mišljenja da se igrači koji vec godinama igraju seniorski fudbal mogu uprade - ovati su banalne i dokaz koliko se ne razumijemo.

Slavko je igrao i ovaj dvomec i citavu proslu sezonu s onim sto ima i iz toga izvlacio maksimum. Valjda je sada svima jasnije zasto su proslu sezonu 3 (fudbalski,tehnicki) najkvalitetnija igraca cinila udarnu iglu u napadu, pa je to izgledalo jednodimenzionalno ( Lendric, Stevanovic, Zeba). Dodajte ovoj 3 i Krizmana pa ce vam stvari biti kristalno jasne.

Citam u ranijim postovima da je Projic bio Slavkina C opcija. Uzmemo li u obzir da je u svom prvom meču koji je startao, ponio epitet najboljeg pojedinca u nasim redovima, onda ne vidim razlog za ismijavanje Slavkinih skauting sposobnosti.

Na kraju ja to vidim ovako:

Da su zamijenili uloge Slavko i trener AIK-a, da li bi Željo prošao, apsolutno ne.

Da li neki igrač Željezničara može upasti među 14 AIK-a, samo Kjosevski.

Samo nam treba strpljenja da poluprofesionalci jednom za svagda napuste naše platne liste, a njihovo mjesto zauzmu dragulji OP.


 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 12:33 pm

sajo10 je napisao/la:
sub jul 22, 2017 12:19 pm
Elegant je napisao/la:
sub jul 22, 2017 12:17 pm
Znaci da se zakljuciti da je Slavko problem a imamo top igrace sa kojima on "ne zna" raditi, a ima druga strana koja tvrdi obrnuto da imamo top trenera i lose igrace.

Samo se u krug vrtimo.
Ma brate sve top do top igraca :lol: :lol: Cujem da AIK hoce da otme Bega od Norrköpinga, za Stanica se bori nekoliko turski klubova, Krupa zeljela sindikalca sa parama za Vukotica, Sinisa pred potpisam bio za Partizan, Vojvodina bacila oko na Jovana... :D
I onda neko kaze sto nismo igrali otvorenije u SveCkoj, dali jedan primili cetri.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
staaarinavijac
Postovi: 608
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 12:33 pm

Iz nekoliko praktičnih razloga , uprava bi mogla "razmisliti" o slijedećoj transformaciji standardne postave tima :
s obzirom na dobar prijedlog da se prvih 11 osloni na talentovane juniore uz KAPITALCA u svakoj liniji , sve trenutne igrače iz prvih 11 ( osim Kjosevskog , kojeg možemo i prodati kako bi adekvatno platili kapitalce ) prekomandovati u B-tim , a na teren izvesti slijedeće :
SP
junior Čapljić
junior Hare A. junior
junior junior Ćenan A. junior junior
Hotić D.ž

Trojica kapitalac već su na platnom spisku kluba , samo još finansijski "pogurati" Vladu i Demira ...
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 12:33 pm

Treba ovim igracima jedna cvrsta ruka
A ovaj gospodin ima i dvije :D
Spoiler:
slika
Zadnja izmjena: Pompey, dana/u sub jul 22, 2017 12:36 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 12:35 pm

On im nebi dao da prave racun bez krcmara haha..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 12:38 pm

Treba neko ko ce donijeti nesto novo, al djaba i to kad imas olose u ekipi i otjerat ce i njega.
Ovi nasi treneri nisu za nesto vise, ne vidim pravog trenera za nas.
Okrecemo se u krug iznova.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 12:39 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 22, 2017 12:17 pm
Neko vec napisa, ista stvar kao s Odom. Nista mu nije dovedeno, tj. jest 1 . Zanima me zasto je samo 4 kontaktirano, znaci 4 su odmah otpali, sta li je to trazio Slavkec iz svoje kartoteke?!
Treba ocekivati isti scenario kao i s Odom, samo Odi su dovedeni klocevi a Slavku nije dovoljno dovedeno.
Sad ko i dodje, valja ganjati formu, spremu i sta vec, jer ti slobodni igraci preko ljeta nisu nigdje trenirali. To je i najveci problem.

U svim klubovima ovim ozbiljnijim dovode se igraci i pored trenerovih zelja, oni igraci koji odgovaraju filozofiji.
Problem je sto kod nas taj ko dovodi pojma nema.
Nas je najveci problem sto nemamo sistema.
Primjer dovedes Ramovica a vec imas Zebu koji je standardan,Bekrica s velikom platom i Žeru koji mora dobit šansu.
Beka čekali do kraja prelaznog roka a napadača i veznjaka ni na mapi.
Ćelavi ako ima mu*a nek izađe u javnost i kaze to i to sam trazio i nisam dobio, inače je podjednako kriv za svaki eventualni neuspijeh kao i ovi što mu nisu doveli ono što je tražio.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 12:40 pm

kikirikikospice je napisao/la:
sub jul 22, 2017 12:32 pm
Pod broj jedan, da li je moguce da svi nismo slozni oko jedne stvari. Nekoliko igraca iz prve postave je limitirano sto se tice fudbalskog znanja, a na klupi ne postoje rezervne opcije, ili su kvalitetom podjednaki. Rezultat toga je NEMOGUCNOST pariraranja AIK-u. Izjave i mišljenja da se igrači koji vec godinama igraju seniorski fudbal mogu uprade - ovati su banalne i dokaz koliko se ne razumijemo.

Slavko je igrao i ovaj dvomec i citavu proslu sezonu s onim sto ima i iz toga izvlacio maksimum. Valjda je sada svima jasnije zasto su proslu sezonu 3 (fudbalski,tehnicki) najkvalitetnija igraca cinila udarnu iglu u napadu, pa je to izgledalo jednodimenzionalno ( Lendric, Stevanovic, Zeba). Dodajte ovoj 3 i Krizmana pa ce vam stvari biti kristalno jasne.

Citam u ranijim postovima da je Projic bio Slavkina C opcija. Uzmemo li u obzir da je u svom prvom meču koji je startao, ponio epitet najboljeg pojedinca u nasim redovima, onda ne vidim razlog za ismijavanje Slavkinih skauting sposobnosti.

Na kraju ja to vidim ovako:

Da su zamijenili uloge Slavko i trener AIK-a, da li bi Željo prošao, apsolutno ne.

Da li neki igrač Željezničara može upasti među 14 AIK-a, samo Kjosevski.

Samo nam treba strpljenja da poluprofesionalci jednom za svagda napuste naše platne liste, a njihovo mjesto zauzmu dragulji OP.
:pljesak:
Poslije derbija sam se nadao da cu vidjeti ledja mnogim "fudbalerima",oni su nazalost vecinom jos uvjek tu
Sad bar znam da cu bez kidanja zivaca da pratim Zelju sezonu dvije,tj dok ne ode I posljednji "fudbaler" koji je nosio dres na derbiju(sem Vece,on bas I nema veze sa zalaganjem na terenu)
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 12:40 pm

Blueworld21 je napisao/la:
sub jul 22, 2017 12:11 pm
Pisem u afektu ne znam ni sta pišem vise slikaslikaslika priznam javno sizofrenicar sam kad je Željo u pitanju. Bujrum na kafu ko god hoće nek se obrati tm8287 za lokaciju on je stariji slika

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
I ja gledam sta ti je.. jos ti Hadzijalagic stvarno lijepo pise..
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 12:41 pm

Gledam i ove naše konkurente... Koliko god smo mi loše odradili ovaj prijelazni rok, nisu ni oni ništa bolje... Široki bi mogao doživjeti ono što smo mi nakon Standarda, Zrinjski je u sličnoj situaciji kao i mi, Sarajevo nepoznanica (ali ništa spektakularno koliko vidim) i to je to.

Pohvale za cijene ulaznica. Ovako je malo bolje.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 12:41 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
sub jul 22, 2017 12:39 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 22, 2017 12:17 pm
Neko vec napisa, ista stvar kao s Odom. Nista mu nije dovedeno, tj. jest 1 . Zanima me zasto je samo 4 kontaktirano, znaci 4 su odmah otpali, sta li je to trazio Slavkec iz svoje kartoteke?!
Treba ocekivati isti scenario kao i s Odom, samo Odi su dovedeni klocevi a Slavku nije dovoljno dovedeno.
Sad ko i dodje, valja ganjati formu, spremu i sta vec, jer ti slobodni igraci preko ljeta nisu nigdje trenirali. To je i najveci problem.

U svim klubovima ovim ozbiljnijim dovode se igraci i pored trenerovih zelja, oni igraci koji odgovaraju filozofiji.
Problem je sto kod nas taj ko dovodi pojma nema.
Nas je najveci problem sto nemamo sistema.
Primjer dovedes Ramovica a vec imas Zebu koji je standardan,Bekrica s velikom platom i Žeru koji mora dobit šansu.
Beka čekali do kraja prelaznog roka a napadača i veznjaka ni na mapi.
Ćelavi ako ima mu*a nek izađe u javnost i kaze to i to sam trazio i nisam dobio, inače je podjednako kriv za svaki eventualni neuspijeh kao i ovi što mu nisu doveli ono što je tražio.
cemu tolika negativna energija,opusti se.....

savjet: ne jedi hladnu lubenicu
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 12:42 pm

Izvjestaj?

Edit. Nisam vidio da je objavljen.
Zadnja izmjena: Kospicar, dana/u sub jul 22, 2017 12:45 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 12:44 pm

Evo i u gigantu Juventusu ima sukoba igraca i trenera ali uprava produzi ugovor s Alegrijem i Bonuci kaze da nije vise mogao trpiti i otisao je tj. ovi su ga prodali za manje nego sto su trebali ali sve za atmosferu i dobrobit kluba.

Kod nas se smije podsmjehivati treneru, jebati mu sve, ici s treninga kad hoces.
Nije samo dati podrsku Slavku i misliti da si rijesio sve. Cak i na ustrb finansija rijesi se mahalaca i pokusaj dovesti sto vece profesionalce, a Graovac, Sinan sigurno jesu.

Kad se toga rijesi, moguce je dovesti i "modernijeg" trenera koji nece bit sabotiran radi toga sto ih trenira doslovno kako treba.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 35 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija