Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
1950
Postovi: 168
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:12 pm

Haklapuc je napisao/la:
pet jul 21, 2017 9:44 pm
ChWilla je napisao/la:
pet jul 21, 2017 9:28 pm
ma nisam tebi ni rekao. nego stvarno ne znam gdje su se preko noći promijenili neki aršini.
O obeštećenjima ne treba ni sanjati. Ali da je bilo previše fula da bi bila slučajnost, to je jasno kao dan. Apsolutno ne sumnjam u dobre namjere, ali u sportskom dijelu kluba fali stručnosti bez ikakve dileme. I dalje ne vidim nikakvu dugoročnu viziju, sve je od danas do sutra i dok se to ne promijeni nećemo napraviti nikakav iskorak i zavaravati se da je "sretnija" ekipa prošla dalje, a ustvari je pravi komentar da je ispala bezmudija ekipa.
Nije Evropa problem, ostvaren je cilj, problem je s ovakvim kadrom ući u ligaško takmičenje.
Očit problem je guranje omladinaca u stranu čim u klubu ima nekih para da se plaćaju istrošeni igrači sa strane, a i tu je po mom mišljenju kriv nedostatak muda da se mladom igraču pruži šansa.
Treba nekad i rizikovati da bi se isplatilo, nemoguće je da za 3 godine iz juniora nije izašao igrač koji bi bar mogao biti u prvih 11. I onda se pitamo što juniori ne žele da produže ugovor, jednostavno ne vide da će im neko pružiti bilo kakvu šansu i samim tim je logično da će se hvatati noge što prije.
Imam osjećaj da će se i ova generacija mladih igrača gurnuti u stranu, daj Bože da griješim.
Put kojim ide sportski dio kluba mi se nimalo ne sviđa, pa nemoguće je da jedna Krupa ili Radnik imaju bolje skaute za mlade igrače od najvećeg kluba u državi. Takvi talentovani igrači bi pješke došli u Želju, ali jednostavno niko u klubu nema oko za njih.

Opet ponavljam, bez preuzimanja rizika nema napretka, može nam se bukvalno posrećiti kao prošle godine da su svi loši pa da do kraja budemo u igri za trofeje, bez nekih promjena iz korijena nećemo daleko dogurati.
Sadašnji trener je sasvim druga priča, ali o tom potom.
Okej je to sto si napisao ali je problem u tome sto bi prica bila dosta drugacija da smo dobili Krupu, sad bi mozda bilo nema veze Maribor je prejak.
Između ostalog vizija je potrebna ali moram ti pitat kakvu smo viziju imali kad smo duplu uzeli?
Željo je trenutno u periodu rehabilitacije, a za viziju kao i sve ostalo je potreban novac kao i vrijeme.
Moramo svi bit srtpljivi pogotovo u ovom periodu kada nikome ne odgovara jak Željo, nemoj padat pod utjecaj raznih pljuvača i ostalih sila koje se bore protiv Želje.
Sjedi i uživaj u raspadu BHPL klubova dok mi koračamo naprijed.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:12 pm

storm_raider je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:03 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pet jul 21, 2017 8:54 pm
@Storme kad ce anketa jesmo li zadovoljni prelaznim?!
Liga sutra pocinje. Eto cekali smo.
Smije li se sad Cenanu jebat sve?
Kada se zavrsi prelazni rok. Ko, vi? Cekam i ja ako dozvolis. :D

Nekulturno je psovati.
Ma mi navijaci :D

Necemo psovati, necemo bit nekulturni.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:14 pm

Almir je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:09 pm
Nemam volje iscitati sve postove poslije utakmice ali treba razumjeti raju sto negoduje, ipak treba vremena da se navikne na ispadanje u drugom pretkolu poslije silnih uspjeha u evropi tokom zadnje decenije dok se sav novac usmjeravao na prvi tim a ovi nasli i da grade nesto, kao da ce nam stadion i pomocni objekti pomoci da napravimo neki iskorak..
:palacgore: :palacgore:

Dobro si me nasmijao. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:25 pm

Postavlja se samo jedno kljucno pitanje, da li smo mi kvalitetniji tim sada pred pocetak ove sezone, ili smo bili kvalitetniji prosle sezone.

Tu imate odgovor na sva pitanja, a liga pocinje sutra sko ste zaboravili.

Znaci da Ronaldo dodje trebaju mu 3 tekme da se uigra, sto mislim da Slavko nema ako kiksa prve 4 tekme bit ce belaja, jer citajjuci samo ovdje sta raja pise, necu ni da mislim sta pricaju oni sa istoka i sjevera


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:28 pm

Sad bi Gotala trubaci docekali.. I crveni tepih :D
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:34 pm

Malo je reci da sam razocaran prelaznim rokom najavljivali se Subic, Ordagic, Vukotic, Gotal, Besirevic, Jasarevic, Piletov Duljevic na kraju dosao Graovac kao dokazan igrac I par pokusaja od igraca...
Srcu draga, boja PLAVA !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:36 pm

Ordagić dolazi, samo što nije, viđen sa šiljkom
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:39 pm

Bijedo ljudska i sljamovi od novinara evo ucite od kolega kako se pravi izvjestaj o fudbalu..
http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx? ... &id=983933
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:42 pm

LARS1921 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:36 pm
Ordagić dolazi, samo što nije, viđen sa šiljkom
Po nama forumasima mnogi su dosli. Samo zvanicna zakazala il ce nam porukom javiti
Srcu draga, boja PLAVA !
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:43 pm

kontranogama je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:09 pm
Istorijski nasa najveca kvaliteta je bio dobar vezni red. po meni nakih stopera imamo, ali vezni red treba totalno remontirati, i ovo mislim nikad nije bilo da nemamo centarfora od kojeg se moze nesto ocekivati. Znaci nakav napadac i ove mlade koji imaju kakav takav motor u guzici.
vezni red je sve, samo što mi naše opravdavamo "nema ni sa kim igrati" a on je dobar
pod hitno prije svih Blagojvić i Zeba da probaju klupu, a ovi koji bi igrali (Ramović, Žera, Šaban, pa i Dino i još nake djece) bi morali dati 200% jer znaju ko je na klupi.
Zeba i Blagojvić, o Uglješi da ne govorimo (njega bk za sve) svaki put kad se zamjene samo što ne pljunu trenera
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:45 pm

SanMan je napisao/la:
kontranogama je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:09 pm
Istorijski nasa najveca kvaliteta je bio dobar vezni red. po meni nakih stopera imamo, ali vezni red treba totalno remontirati, i ovo mislim nikad nije bilo da nemamo centarfora od kojeg se moze nesto ocekivati. Znaci nakav napadac i ove mlade koji imaju kakav takav motor u guzici.
vezni red je sve, samo što mi naše opravdavamo "nema ni sa kim igrati" a on je dobar
pod hitno prije svih Blagojvić i Zeba da probaju klupu, a ovi koji bi igrali (Ramović, Žera, Šaban, pa i Dino i još nake djece) bi morali dati 200% jer znaju ko je na klupi.
Zeba i Blagojvić, o Uglješi da ne govorimo (njega bk za sve) svaki put kad se zamjene samo što ne pljunu trenera
Daj pun bager djece uzrasta do *18 godina.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:59 pm

pile87 je napisao/la:
SanMan je napisao/la:
kontranogama je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:09 pm
Istorijski nasa najveca kvaliteta je bio dobar vezni red. po meni nakih stopera imamo, ali vezni red treba totalno remontirati, i ovo mislim nikad nije bilo da nemamo centarfora od kojeg se moze nesto ocekivati. Znaci nakav napadac i ove mlade koji imaju kakav takav motor u guzici.
vezni red je sve, samo što mi naše opravdavamo "nema ni sa kim igrati" a on je dobar
pod hitno prije svih Blagojvić i Zeba da probaju klupu, a ovi koji bi igrali (Ramović, Žera, Šaban, pa i Dino i još nake djece) bi morali dati 200% jer znaju ko je na klupi.
Zeba i Blagojvić, o Uglješi da ne govorimo (njega bk za sve) svaki put kad se zamjene samo što ne pljunu trenera
Daj pun bager djece uzrasta do *18 godina.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Slobodno reci, daj kadete da izginemo slika

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk

21 10 4

Petrović Slavko
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:59 pm

pile87 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:45 pm
SanMan je napisao/la:
kontranogama je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:09 pm
Istorijski nasa najveca kvaliteta je bio dobar vezni red. po meni nakih stopera imamo, ali vezni red treba totalno remontirati, i ovo mislim nikad nije bilo da nemamo centarfora od kojeg se moze nesto ocekivati. Znaci nakav napadac i ove mlade koji imaju kakav takav motor u guzici.
vezni red je sve, samo što mi naše opravdavamo "nema ni sa kim igrati" a on je dobar
pod hitno prije svih Blagojvić i Zeba da probaju klupu, a ovi koji bi igrali (Ramović, Žera, Šaban, pa i Dino i još nake djece) bi morali dati 200% jer znaju ko je na klupi.
Zeba i Blagojvić, o Uglješi da ne govorimo (njega bk za sve) svaki put kad se zamjene samo što ne pljunu trenera
Daj pun bager djece uzrasta do *18 godina.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
:rofl: :rofl:
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:00 pm

Prelazni rok ce se produziti jos sat vremena nakon 00:00 kako bi mogli zavrsiti sve planirane transfere..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
HajrA
Postovi: 360
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:02 pm

Nekad se na ovom forumu mpglo procitati lijepih stvari i saznati dosta korisnih informacija. Na zalost u zadnje vrijeme ovdje se pisu totalne nebuloze, lupeta se i izmislja. Diskusije su na nivou djeteta od 6 godin. Glavni likovi su mediokriteti tipa Model1946 i sl. Predpostavljam da ce i ovaj post biti obrisan, jer ovdje se moze srati samo po onim koji nisu u mogucnosti da odgovore. Kad neko kritikuje lobotomce sa foruma e to nije dozvoljeno. Budite pozdravljeni i nastavite da se .......
TM87
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:12 pm

vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:59 pm
pile87 je napisao/la:
SanMan je napisao/la: vezni red je sve, samo što mi naše opravdavamo "nema ni sa kim igrati" a on je dobar
pod hitno prije svih Blagojvić i Zeba da probaju klupu, a ovi koji bi igrali (Ramović, Žera, Šaban, pa i Dino i još nake djece) bi morali dati 200% jer znaju ko je na klupi.
Zeba i Blagojvić, o Uglješi da ne govorimo (njega bk za sve) svaki put kad se zamjene samo što ne pljunu trenera
Daj pun bager djece uzrasta do *18 godina.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Slobodno reci, daj kadete da izginemo slika

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk
Ne kontam, Ramović 24g i 9mj, Žerić 19g i 4mj, Šaban 18g i 2mj, Dino 21g i 6mj, Kemo 20g i 3mj
gdje vi tu vidite djecu i kadete i kad ih mislite ubaciti u igru
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:14 pm

:lol:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:14 pm

Bolje da si mu sve po spisku opsovao nego taj broj sto si mu napisao...
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:16 pm

Auuu ovo je bio nizak udarac :rofl1:
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:18 pm

Nije problem broj
Prelistaj njegove postove pa ako nađeš sta pametno spucaj me volejOm u vugla
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot] i 195 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija