Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 10:22 pm

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 10:22 pm

ChWilla je napisao/la:
ned maj 28, 2017 10:18 pm
storm_raider je napisao/la:
ned maj 28, 2017 10:15 pm
Istina je da se mali Zera nije sastavio sa loptom doslovno, ali ne mozemo na osnovu toga suditi o njegovim kvalitetima. To sto je dobio priliku i sto je sa prvom ekipom dovoljno govori. Treba istrpiti decka. Nemojte porediti svakoga sa Bajicem i Amirom, to je najgore sto mozete uraditi ovoj djeci. Svi oni imaju svoj put i nadam se da cemo sutra i Zeru gledati u nekoj jakoj ligi. Prelako smo pustili Gojaka, a znate svi kako i zasto (da je bilo vise razuma to se ne bi desilo). Nasa djeca moraju dobiti priliku i vise minuta, pa cemo onda znati znaju li ili ne. Vedran 99% ide, a Bobic je odlican golman.

Europa na Grbavici za mjesec dana! Kao san...
ne može ba biti razuma kad se traži da dijete od nepunih 17 godina ima garantovanu minutažu, a mi ganjamo titulu. **** treniranje strogoće na uštrb interesa kluba, ali to naprosto ne može.
Sve znam, ali se valjda moglo nesto izdejstvovati. Mada, lako je sada biti pametan, tako da je sve to sada prica u prazno.

Ne znam @Omare.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 10:24 pm

Brkoo je napisao/la:
ned maj 28, 2017 10:07 pm
Zeric za 13-14 minuta pokazao zasto ne igra?
Zanimljivo. :roll:
Sto se tice Osmankovica, odusevio me danas, par greski je imao ali je stavio Obradovica u dzep. Jos kad se baci glavom na krampon :klanjase2:
Kako Veca odbrani onaj zicer sa par metara :klanjase2: Kasnije ona odbrana kod suta glavom Obradovica :klanjase2:
ne znam, ispadao je kemo dosta puta, lutao po terenu, čak po mom mišljenju obradović ga je "pravio smiješnim"
ali to se može oprostiti mladom igraču koji je tek dobio priliku i to u situaciji kad gori
meni dovoljno da je ginuo, trudio se
nije za očekivati da odma igra kao fabio kanavaro, ali vremenom sigurno hoće dok se malo oslobodi
ono što njemu treba je jak saigrač, da ga koriguje u postavljanju, da ispravlja njegove greške kojih će biti neminovno
bogičević je u velikom dijelu utakmice to bio, na kraju se i on malo pogubio
tako je trebalo biti čitave sezone, neko + kemo...ali valjda je imperativ rezultata učinio svoje
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 10:24 pm

Slovenac, ne pisi velikim i podebljanim slovima. Hvala
Željezničar ante portas !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 10:25 pm

Grbavica je napisao/la:
ned maj 28, 2017 10:19 pm
Boga mi ni Baja nije odmah bio ono sto je bio u zadnjoj sezoni. I za njeg se govorilo da je slina, mlitav, nezainteresovan i sta sve ne. Pa kasnie kad bi stani pani pokaza od cega je napravljen.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
momak je fanatično radio na sebi, usr'o se radeći, i radi i dalje. i zahvaljujući tome, već je sad preozbiljan evropski napadač.

e radi li žera tako?
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 10:33 pm

Zeric je lijencuga velika, veca od Sadikovica. Ali momku treba pruziti sansu. Ako nista onda zbog motivacije
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 10:35 pm

ChWilla je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
ned maj 28, 2017 10:19 pm
Boga mi ni Baja nije odmah bio ono sto je bio u zadnjoj sezoni. I za njeg se govorilo da je slina, mlitav, nezainteresovan i sta sve ne. Pa kasnie kad bi stani pani pokaza od cega je napravljen.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
momak je fanatično radio na sebi, usr'o se radeći, i radi i dalje. i zahvaljujući tome, već je sad preozbiljan evropski napadač.

e radi li žera tako?
To je pravo pitanje. Ne samo za Zeru nego i ostale omladince. Nije potpis ugovora zavrsen poso, to je tek pocetak "deranja guzova".


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 10:35 pm

ma meni je vrhunac sezone jadranko bogićević. Frajer tužio klub u septembru ili oktobru. Nakon toga ga vrate u isti klub, i u martu nosi kapitensku traku kluba kojeg je tužio. Toga nema ni u somalijskoj ligi...
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 10:35 pm

AsharaK je napisao/la:
ned maj 28, 2017 10:24 pm
Slovenac, ne pisi velikim i podebljanim slovima. Hvala
ŠO? :D
Nemam pojma đe sam ostavJo cvike. Da bi šta napiso moram sve uvecati i podebljati :rofl:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 10:36 pm

Kemo je beton bio sa obzirom na poziciju koju igra, u kakvoj atmosferi je igrao, te svojih prvih cijelih 90.minuta.
Zera nije nista pokazao, ali da nema slifa nije istina. Pokazao je i protiv Gorazda, a i protiv Sirokog kad nam je cijela ekipa rahmetli bila.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 10:36 pm

kad bi vi znali što ne znate, ko je sve tužio klub u neka doba. samo nije bilo portala, fejsbuka i jutjuba.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 10:38 pm

ChWilla je napisao/la:
ned maj 28, 2017 10:36 pm
kad bi vi znali što ne znate, ko je sve tužio klub u neka doba. samo nije bilo portala, fejsbuka i jutjuba.
Ne pocinji :ne:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 10:39 pm

a ima i danas stvari koje se ne iskopaju. ih...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 10:39 pm

Ma Kemo odlican bio..Kako elegantno pruzi onaj pas u stilu vrrsnog veznog igraca u prvom poluvremenu za Lendru koliko se sjecam kad je bila ona dobra prilika..

SLAVKO OSTAJE
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 10:40 pm

ChWilla je napisao/la:
ned maj 28, 2017 10:36 pm
kad bi vi znali što ne znate, ko je sve tužio klub u neka doba. samo nije bilo portala, fejsbuka i jutjuba.
Tužili bi i dan danas da imaju šta "napismeno"
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 10:40 pm

Milan, Ajax, Inter, United, Liverpul, Notingem forest, Aston Vila...svi prvaci i visestruki prvaci Evrope, mozete li zamisliti da njihovi navijaci kopiraju pitare? Smijesno, jel'de? Trebaju nam njihovi navijaci biti primjer. Isuvise usko gledamo, ucimo od neuspjesnijih i nebitnih, nazalost. Tema skidanje dresova i igrajte pi.cke. Celtic, trebam li spominjati njihove navijace. U jednoj tekmi gube 5 razlike, a njihovi navijaci, kao iz inata daju jos zescu podrsku.

Sto se pravimo pametni, ucimo od najboljih.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 10:42 pm

Kemo je stvarno odigrao odlično. Momku treba dati šansu i vjerujem da će je iskoristiti.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 10:43 pm

Podrska na njih nije imala efekat. Mozda bi pametnije bilo da im je jug na vakat zaprijetio.. Sta znas, mozda bi bar potrcali.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 10:44 pm

Ma i da nije odlicno odigro treba mu dati podrsku.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 10:45 pm

Bio sam danas na sjeveru i sve je išlo u tonu sarkazma i šbb kbb. Neko je rekao vodi Zrinjski i tu je i bilo i ono malo utopista poravnilo. Nebitno.Mislim da danas je okupila se ona kritična masa kojoj je Željo važniji od rezultata. Željo kao ono nešto čemu pripadaš i što ti je porodica. Na jedan od standardnijih načina primili smo gol kao i većinu ove godine bez prilaska naših protivničkim igračima i uz par pasova bi šta bi. Ljudi zabiše. Poslije toga meni se učinilo da kao da su sve frustracije ovog prvenstva polako počele izlaziti iz publike a kuliminiralo je kad je kapetan amerika izvadio loptu iz gola i hebao majku sjeveru koji mu je uzvratio najgrim psovkama i koncertom zvižduka ( ne znam je li se neko iz donjeg reda prije toga obratio njemu sa tom psovkom u.... majke). Uglavnom čovjek je pukao kao najveći niželigaški primitivni napadač, a prstenjak na centru , psovka opet sjeveru, pa zapadu, pa skidanje dresa je ne znam za kakvu disciplinsku kaznu od kluba ako imalo smo profesionalni mislim da bi to trebalo uraditi ( ne branim navijače al navijači uvijek će biti psovanja i to je preko mali milion godina ustaljena tradicija stadiona širom svijeta). Miro mu nije ašćare htio dodati loptu u mrtvoj šansi nego je odigrao povratnu nie veze poslije Ivanove minijature prije izlaska. Jednostavno poslije šutanja flaša prilikom izmjene ne znam u kojoj utakmici uvrijeene zvijezde znao sam da će njegovo ponašanje doživjeti metastazu i možda je na vrijeme trebalo to zaustaviti. Idemo dalje nadam se bez siledžija u dresu svetinje. Pogledati igrače Radnika kako stoje na terenu i naše pa nekad čovjek bi rekao ko je ovdje ganjao titulu jer kod ovih se zna gdje koji igrač igra, a kod nas stekao sam utisak da je to jedna toliko ko kauč kad propadne rupetina na sredini terena (koje nemamo) izmeu napada i zadnje linije a koju je krpio Miro neprekidnim prelijetanjem s lijeve na desnu stranu i većinom se kao prednji vezni nudio. Marković, Zeba,Blagoje nevidljivi (Blagoje i nekako danas čak i ona bomba kod drugog gola), ova dvojica potrošena i Marković je odšepao izraubovan, kao i Zeba na kraju utakmice kao sa Solunskog fronta. U jednoj revijalnoj utakmici previše žući se prosulo i sa tribina i sa terena od pojedinaca prema onima zbog kojih se igra fudbal. I onda kad je se spustila zavjesa i Mujić odsvirao za 2016/17 onda me je tek zadesio šok. Bolovao sam sve od derbija zbog bezm.udosti, bezvoljnosti, nevjerovatnog pada igre i svega i propuštene (amaterski) na tacni servirane titule al taman me prošlo i rekoh odoh danas da ipak sa svojom porodicom damo obol ovoj kakvoj takvoj sezoni i pozdravimo se do euro utakmica sa Željom, al taj šok koji je kraj utakmice izazvao je kad su igrači otišli prema jugu. Sve mi je jasno i loša igra i sve što su nam priredili nama koji bolujemo za Željom i nikako natopljenim znojem za ono što je trebalo da urade da izgore za Želju, ali onaj stroj i naređenje bukvalno da skinu dresove i da ih Veca pokupi i da stoje onako postrojeni goli jadni mene je prenerazilo, vratilo film ( možda pregrubo poređenje) u neke dane ratnih strahota, i onda mi se vratila i slika skorašnja koja je bila na forumu kad svi sjede na travi pognutih glava a vaz im drže navijači na treningu na terenu. Taj srbijansko-beogradski scenario nije slika ni prilika koju mi trebamo furati. Nije to Željo zaslužio, nije to naš identitet, kako da igra neko kme su skinuli sve sa njega a da sutra razmišlja hoće li mu se još nešto strašnije desiti ako porješi pas, promaši zicer itd. Mora ova priča ostati u granicama sporta, mora ovo biti granica između terena i tribina ne u podršci i navijanju u duhu igre, sporta, nego u ovom načinu iskazivanja nezadovoljstva jer prvi put sam pželio zašto nisam izašao poslije Mujićevog zvižduka nego onu golu kolonu koja se prestrašeno vukla prema izlazu iz stadiona što sam gledao. Ne mora se niko složiti sa mojim vienjem i komentarom al preko 30 godina praćenja Želje dalo mi je za pravo da ovo svoje vieđnje podjelim na forumu i jedan od najtužnijih momenata koje sam doživio na sportskoj manifestaciji i to na svojoj NAŠOJ Grbavici ,BAŠ danas sam doživio.
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 18 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija