Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 8:50 pm

i danas patnja kao i svaka ove sezone na grbavici....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 8:51 pm

neka bude sta mora biti, ali da se u Statut kluba zapise:

"Igracima FK Zeljeznicar izricito je zabranjeno prilaziti bilo kojoj tribini prije ili nakon zavrsetka utakmice izuzev ako je rijec o proslavi osvajanja prvenstva ili kup takmicenja. Igraci su publiku, ukoliko to publika zeli, duzni pozdraviti sa centra igralista nakon cega su duzni napustiti teren."

i

"Igracima FK Zeljeznicar izricito je zabranjena svaka komunikacija sa publikom prije, za vrijeme i nakon utakmice"


sve u svemu iza nas je uspjesna sezona koju smo mogli krunisati trofejom. steta nismo, bod je falio. bice bolje.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 8:51 pm

Oni koji tjeraju gledaoce nisu ni igrači ni trener ni uprava nego prije svega frustrirani iskopleksirani pljuvači. Ne znam kako ali da bi postali evropski klub mora se nekako zabraniti seljačinama da se ponašaju na stadionu kao da su na svojoj njivi odakle su šljegli. Nije mi samo jasno ko ih tjera da dolaze na utakmice kad imaju takvo mišljenje o igračima. Stadion nam sve više postaje arena za pražnjenje bolesnih pojedinaca.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 8:52 pm

Od Slavka do navijaca rugali smo se i otjerali Krizmana koji nam je mozda i mogao pomoci. Slavko autoritet gradio na Sanelu koji bi sigurno mogao biti od koristi u drugom dijelu sezone iako je pokazao paksu karakter. Davali smo finu lovu za covjeka s kojim se trebalo drugacije. Tako ja mislim.
Sezona se jedino moze izvuci minimalno s drugim kolom EL, kako zbog atmosfere tako i love. Trece kolo bi vec bila euforija i napad za titulu naredne godine.
Da li cemo se moci dici u samo cetiri sedmice s toliko odlazaka i toliko novih igraca? Tesko, ali se nadam nekom cudu kao prije dvije godine iz Budimpeste!
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 8:53 pm

salemprolic je napisao/la:
ned maj 28, 2017 8:49 pm
Eto prodje i ovo...idemo dalje...lijepa posjeta danas s obzirom na rezultate i igre u zadnje dvije sedmice. Bocca, Bogi, Kerla, Ugljesa, Bekric, Miro, Lendric za sad idu, nadam se da ce ih biti jos. Nemamo puno vremena do prve evropske tekme, valjda cemo se nekako skuckati ko god nam trener bio. Sta god da bude, Zeljini bolesnici ce uvijek biti tu!
Odakle ti da Bekric, Ugljesa i Bogu idu?
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 8:54 pm

Sjecam se od prije par godina jedan intervju Kolarova, pitaju ga da li razmislja da karijeru zavrsi u Srbiji, on odgovara što mi treba da mi tamo negdje po Čačku psuju. Isto tako i sa Ivanom, neka si Ivane, pljuvacima i ja isto želim a ti sa 19 golova imaš pravo. Zajebi profesionalnost', kakvih pojedinaca imamo na tribinama profesionalnost je decenijama daleko.
P.S Slavko ostani, dovedi mlađih igraca i uriniraj po našim kritikama.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 8:55 pm

Slavko puna podrska. Covjek je sve rekao na presici, dao komentar kakav bih i sam napisao. Ako uprava odluci da ga zadrzi nece pogrijesiti. Para za boljeg trenera nenamo, iz nase lige nema adekvatne zamjene na klupi. Hocu da vidim pehare i bez Amara. Nije Zeljo Amar Osim. Nadam se da ce doci prava pojacanja i da ce slijedece sezone biti bolje.
Sto se publike i Lendrica tice, nemam komentara, ne zna se ko je gori i ko je veci primitivac. Za stoku nema mjesta na grbavici, bio to igrac ili dio publike.
Volim Te Željo!!!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 8:57 pm

nema opravdanja za ono sto je Ivan uradio kao sto nema opravdanja ni za psovanje.

dupli crveni!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 8:57 pm

mali plavisa je napisao/la:
ned maj 28, 2017 8:53 pm
salemprolic je napisao/la:
ned maj 28, 2017 8:49 pm
Eto prodje i ovo...idemo dalje...lijepa posjeta danas s obzirom na rezultate i igre u zadnje dvije sedmice. Bocca, Bogi, Kerla, Ugljesa, Bekric, Miro, Lendric za sad idu, nadam se da ce ih biti jos. Nemamo puno vremena do prve evropske tekme, valjda cemo se nekako skuckati ko god nam trener bio. Sta god da bude, Zeljini bolesnici ce uvijek biti tu!
Odakle ti da Bekric, Ugljesa i Bogu idu?
Pa idu, za Ugljesu se jos od zimus to skoro zna. Bekrija i Bogi nema potrebe valjda ni objasnjavati. Dvije istrosene rage koje nemaju nit kvaliteta nit snage nit ista da pomognu Zelji u iducoj sezoni.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 8:58 pm

Isplacite se jos veceras a od sutra hocu bumove, dresove na oruge, vizuelizaciju juga, teren, krov na istoku, potencijalne rivale u LE. Bez ibzira na sve lijepo vrijeme je pred svima nama
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 8:58 pm

storm_raider je napisao/la:
ned maj 28, 2017 8:46 pm
Ajzea je napisao/la:
ned maj 28, 2017 8:41 pm
avlami97 je napisao/la:
ned maj 28, 2017 8:32 pm
Ja sam musliman i Bosnjak i svakog onog ko bi me uvrijedio na nacin, na koji je uvrijedjen Lendrc, bih ga rado dzenazirao.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Potpuno isto razmisljamo.

Ako oni na sjeveru kojima je ono porucio nisu nista uradili, dabogda mu karijera propala. Ja to stvarno tako mislim.
Ipak, dosta raje mi rece da mu se psovala ustaska majka.

"Gazi ba lije" vam smeta? Zasto opravdavati govn a sa nase strane?
Ako mu je bilo tog psovanja, odakle god, onda ga apsolutno podrzavam. Inace, iskompleksiranom olosu, koji dodje da opogani tribinu takvim psovkama treba usta zacepiti. Da se ne lazemo, bude ih. Pojedinci su, nije ih mnogo, ali ih bude.
Protiv Sirokog je bilo milijardu posto, ustaske majke i sestre (ima maloljetnu sestru).
Tada forumasi mene napadose sto sam stao na stranu Ivana.. Ne, nego cu stati na stranu fasizma, sovinizma, etc.

Sada nemam razloga da ne vjerujem da je toga bilo, rece mi par prijatelja sa sjeverne tribine (nase). Psuju mu i oni majku zbog reakcije, ali bar ne ustasku.

Uostalom, kao da neko moze pomisliti da toga nema. Sjetimo se psovki Culumu vezano za bolesno dijete ili Sehicu mrtve sestre. Takvi ljudi su bolesni, zasluzuju da poginu i da im se les zalije krecom i to na mjestu za koje ni onaj gore ne zna da postoji.

Ja ne vidim razliku u psovanju ustaske majke i prizivanju na gazenje ba lija.

Kako god, neka je sezona zavrsila. Da je jos dva kola trajalo, obolio bih.
Meni danas ovo bi dobra utakmica, ali oci mi se nece vise zamazati jednom partijom. Nikad vise..

Crnov meni odlican danas.
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u ned maj 28, 2017 9:00 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 8:59 pm

Dominic je napisao/la:
ned maj 28, 2017 8:52 pm
Od Slavka do navijaca rugali smo se i otjerali Krizmana koji nam je mozda i mogao pomoci. Slavko autoritet gradio na Sanelu koji bi sigurno mogao biti od koristi u drugom dijelu sezone iako je pokazao paksu karakter. Davali smo finu lovu za covjeka s kojim se trebalo drugacije. Tako ja mislim.
Sezona se jedino moze izvuci minimalno s drugim kolom EL, kako zbog atmosfere tako i love. Trece kolo bi vec bila euforija i napad za titulu naredne godine.
Da li cemo se moci dici u samo cetiri sedmice s toliko odlazaka i toliko novih igraca? Tesko, ali se nadam nekom cudu kao prije dvije godine iz Budimpeste!
trebalo se drukčije, ali samo u dijelu pregleda prije potpisa ugovora. mimo toga, kad je do tog potpisa već došlo, svojim odnosom je zaslužio i gore i suspendovao bi ga svaki trener.

križman je teži slučaj i on je možda stvarno mogao pomoći. ali i on je namjerno uradio sve da ga se otjera, jer nije mogao sa slavkom.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3885
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:00 pm

Ako je istina da se to psovalo, onda tom čovjeku i svim ostalim koji to namjeravaju zabraniti prilazak stadionu. Balijama, ustašama i četnicima nije mjesto na Grbavici niti će ikada biti. Čekaj malo, AKO se to uistinu dogodilo, to se psovalo NAŠEM igraču. Osim zabrane pristupa, izdati i uputnicu za Jagomir. U slučaju da se to nije desilo, nek' bude opomena za ostale kojima bi to slučajno moglo pasti napamet.
Lendriću, žao mi je što je ovako završilo. On da nije labilan on ne bi nosio naš dres, ali kako god morao je reagirati normalno, šta god da se desilo. Ako pojedinac s tribine može utjecati na igrača, onda se treba zapitati...
Drugo, vidim 24 šuta na gol. Sljedeće sezone igrati bez gledalaca, niko ne smije znati ko igra za Željezničar i tek u zadnjem kolu pogledati tabelu.
Koliko sam upratio, rekao bih 3500 ljudi, šta je sasvim ok.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:00 pm

salemprolic je napisao/la:
ned maj 28, 2017 8:57 pm
mali plavisa je napisao/la:
ned maj 28, 2017 8:53 pm
salemprolic je napisao/la:
ned maj 28, 2017 8:49 pm
Eto prodje i ovo...idemo dalje...lijepa posjeta danas s obzirom na rezultate i igre u zadnje dvije sedmice. Bocca, Bogi, Kerla, Ugljesa, Bekric, Miro, Lendric za sad idu, nadam se da ce ih biti jos. Nemamo puno vremena do prve evropske tekme, valjda cemo se nekako skuckati ko god nam trener bio. Sta god da bude, Zeljini bolesnici ce uvijek biti tu!
Odakle ti da Bekric, Ugljesa i Bogu idu?
Pa idu, za Ugljesu se jos od zimus to skoro zna. Bekrija i Bogi nema potrebe valjda ni objasnjavati. Dvije istrosene rage koje nemaju nit kvaliteta nit snage nit ista da pomognu Zelji u iducoj sezoni.
Ja koliko znam imaju vazece ugovore, neki malo duzi neki krace tako da ti ta prica ne pliva
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:00 pm

Očigledno niste bili na sjeveru večeras. Lendriću ni jedna jedina psovka nije upućena do onoga što je uradio. Mrš iz kluba govno bahato.

Inače sjever nikad mirniji nije bio nego večeras, a možete naći moje postove kad sam pljuvao po bolesnicima sa sjevera. Toliko o tome.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:01 pm

Ma svi smo mi ljudska bića i na nešto smo više osjetljivi na nešto manje. I mene je Ivan znao nervirati često, ali da je srčan igrač jeste. Pa sjetimo se Džeke kad je onom nekom liku prišao htio da ga bije i još mu i psovao. Slažem se da treba biti i profesionalac ali nekad neke riječi baš pogode i uradi se ono što ne bi trebalo. I sam znam nekad opsovat ponešto pa mi kasnije bude krilo al da urličem ko neki na utakmica to je već seljački. Okrenimo se sljedećoj sezoni, iz ove što više pouka izvući i gledati ubuduće koga dovodimo.
 
KeepTheBlueFlag
Pobjednik 1. sezone S1 Lige
Postovi: 320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:01 pm

Tužnije mi je danas bilo ovo gledati nego derbi i gubitak titule :?
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:01 pm

Svaka čast Ivanu što je odgovorio pljuvačima. Čovjek je dao tolike golove. I ovu utkmicu je najviše trčao a tim što im je pokazao nešto ili opsovao i treba, jer to nisi nikakvi navijači Želje i njima treba zabranit prilazak klubu.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:02 pm

slika
SAMPIONIIII! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:03 pm

boja mora je napisao/la:
ned maj 28, 2017 9:01 pm
Svaka čast Ivanu što je odgovorio pljuvačima. Čovjek je dao tolike golove. I ovu utkmicu je najviše trčao a tim što im je pokazao nešto ili opsovao i treba, jer to nisi nikakvi navijači Želje i njima treba zabranit prilazak klubu.
ako planira i dalje živjeti od fudbala mora naučiti da to prešuti. šta god da je bilo, a što nije opravdanje na drugoj strani. ne više zbog nas, samo zbog sebe...
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 197 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija