Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
salle86
Postovi: 5133
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 2:08 pm

Bosnia je napisao/la:
ned maj 28, 2017 1:20 pm
salle86 je napisao/la:
ned maj 28, 2017 12:48 pm
Bosnia je napisao/la:
sub maj 27, 2017 11:48 pm


Pretjerao je malo ali samo su 3 igraca su pokazala kvalitet za Zelju, ostali su polovnjaci koji su tu jer nema bolje. Kvalitet Lendrica, Mire i Kjosevskog je ono sto zelji treba
a eto do ove sezone (ili prije ove uprave) vazda bilo po 15-16 igrača "koji su za Želju"
Zadnji out smo finu ekipu imali sezone 13/14. Gdje nam je prosjek godina bio ispod 24, gdje smo imali 7-8 igraca iz omladinskog pogona, gdje smo Sarajevo zvali ФК САРАЈЕВО zbog polovnjaka iz srbije... od te godine pa naovamo smo mi ФК ЗЕЉЕЗНИЦАР...

Pogledaj imena te godine, puna potencijala i kvaliteta:

- Kjosevski nadolazeci golman gurnut u 1 tim. 18 godina
- Zolotic gurnut u 1 tim 19 godina
- Kvesic doveden mladi igrac 22 godine
- Benjamin Colic bio izvanredan talenat 21 godina
- Memija sa 17 godina priblizavan 1 timu
- Svraka bio u zivotnoj formi do te sezone. Nase dijete
- Doveden tomic sa 21 ili 22 godine. Mladi igrac
- Damir Sadikovic priblizen 1 timu sa 18 godina
- Eldin Adilovic tada igrao za nas fenomenalno i te godine prodat
- Armin Hodzic 18 godina stim da nije bio nas igrac
- Rijad Bajic sa 19 gurnut u 1 ekipu

Pogledaj danas ekipe

- Kjosevski standardan golman (odlicno)
- Memija prodat ove godine (ok nismo ga mogli zadrzati, nije nasa greska)
- Stevanovic
- Lendric

- Osmankovic odigrao 10 minuta ove sezone u ligi

To je to od igraca sto imaju vrijednost u ekipi stim da Stevanovic nema vise jer ode za dzaba. Ovi ostali ne vrijede nicemu. Hem staro, hem polovno hem ne mozes uzeti dinara.

Niti jednog igraca nemas da je standardan iz nase skole osim Kjosevskog koji je rekoh vec pridruzen 1 ekipi prije 3 godine i Memiju kojeg smo vec prodali za 150 eura...

Vidi ne kazem da su fule u transfer politici krivci iskljucivo mi, bilo je igraca koji su dosli sa reputacijom odlicnih igraca ali su zakazali, to nije greska nase struke ako neko odjednom propadne, primjer Zahirovic, za nase uslove je covjek bio dobar transfer, onda Jahic, Zeba itd...

Poenta je da smo prestali biti klub u sta smo se dicili i zakleli da cemo biti, a to je proizvodnja omladinaca i guranje u 1 tim... Nema toga vec par godina i rezultat je da smo prinudjeni dovoditi polovnjake tipa Kokota, Livaje, raznih Crnova i Krizmana...

Islo se na sve ili nista dovodjenjem starijih igraca na ustrb davanje minuta omladincima, na kraju niti smo sta osvojili niti imamo omladince sa minutazom u nogama...

Koga ces prodati poslije Kjosevskog? Nikoga.

Imas tog Osmankovica i Zerica koji kad odu iz kluba i uspije negdje drugo mi cemo lajati kako ne vole zelju i gledaju samo sebe... Halo 10 citavih minuta Osmankovic dobio ove godine, Zeric 70 i to je to!
ovo je nogomet, nije umjetničko klizanje
mene uopšte ne interesuje da li imamo tim od 20 godina ili 40
svakako iz ove lige se igrači gotovo da i ne prodaju, tako da tu "potencijalnu zaradu od mladog igrača" možemo okačiti mačku o rep
istina, ovogodišnji tim nije "izgledao lijepo" ali isto kao ovaj tim je vrlo lahko mogao do titule, koju su spriječile 2 stvari: 1.Miloš Kostić i 2.Ivan Beus
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 2:08 pm

Ja se ne nadam apsolutno nicemu i mislim da je to velika privilegija. :D Ako se kojim slucajem cudo desi, niko sretniji od mene. Ako ne desi, jbg to sam i ocekivao. Tako da, rasterecen sam danas potpuno. Jedino mi mogu usrat raspolozenje ako bude velika patnja protiv Radnika.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 2:16 pm

:lol: Svasta pisu Zrinjevci:

Dogovoreno :D
Odmarate u Međugorju, Šulenta platio smještaj :clap:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 2:17 pm

igla je napisao/la:
ned maj 28, 2017 2:06 pm
Malo se vi previše nadate čudu nekom, imam osjećaj da če opet gadna večer na forumu biti.
E upravo..
Laganini poslije tekme suplju baciti sta valja sta ne valja, a ovako se 95%raje nada cudu nekom i opet ce biti istresanja na forumu.
Samo opusteno ljudi, mi smo tu zbog Zelje, a ne zbog levata.. Od njih samo mozes dobiti dublju depresiju.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 2:20 pm

Nesto kontam na nas na kladionici 1.10 na svinju 1.15 a na ublehe 1.35. Kod nas proslava u 19 I 15 u Mostaru u 9 a na anamo one u 11. Luda slucajnost.
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 2:21 pm

Brate nista te skonto nisam...
Zadnja izmjena: Amidza, dana/u ned maj 28, 2017 2:21 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 2:21 pm

Više bi se nadao da Sarajevo igra s Zrinjskim nego ona kozojepska tvorevina od kluba.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 2:21 pm

Zar ima jos neko ko vjeruje da titula moze zalutati na Grbavicu, vi ne da ste optimisti...
I ako bude 3 milje na stadionu treba se nogom u dupe udarati, ocito raja zivi u zabludama i nekom svom svijetu...ovi antifudbaleri i demagog su razocarali raju pravo i entuzijazam sjebali do daske. Toliko lijepih prica gomila smlata na terenu moze zasjeniti za ne povjerovati. Daj boze da i iduca sezona ne ispasta radi ovoga, narocito ako demagog ostane na klupi. Malo poslusajte raju oko sebe dosta njih vise voli svoje zdravlje od gledanje bunkera protiv krupe, zrinjskog pa i pitara.
U biti vidjecemo danas sve, ja ocekujem veceras ovdje coporativno pljuvanje po raji kojoj je dosta ovakve igre i odnosa prema dresu i navijacima. Vecina nije ni svjesna da raja voli Zelju a ne navija za njega a ovaj Zeljo na terenu i klupi nije taj Zeljo koga vole, nikad se losiji fudbal nije igrao na grbavici kao ove zadnje dvije godine. Razlog vjerovatno sto su Zeljovci u timu postali edemicna vrsta.
Zadnja izmjena: chile, dana/u ned maj 28, 2017 2:21 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 2:22 pm

Pa u ova dva slucaja osvajamo logicki.
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 2:23 pm

Kako god...The Show Must Go On
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

ned maj 28, 2017 2:26 pm

19adi21 je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
ned maj 28, 2017 2:02 pm
Kojeg datuma igramo evropske utakmice?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
ako budemo drugi, igramo 29. juna i 6. jula

a ako budemo prvi i odemo u lp 11. jula i 18. jula

uglavnom, racunaj ovo drugo :D
Hvala kralju.
Nadam se da drugu igramo kuci (ako smo u EL) :D a ako nismo svejedno je.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 2:28 pm

Amidza je napisao/la:
ned maj 28, 2017 2:16 pm
:lol: Svasta pisu Zrinjevci:

Dogovoreno :D
Odmarate u Međugorju, Šulenta platio smještaj :clap:

O cemu?!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 2:28 pm

Joj kad kazu za ovaj Zrinjski "Plemici" ja bi se rokno najradije. Sve go fasista i onaj kamenjarski glavonja dole, a satro Plemic. Boze sacuvaj.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 2:29 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned maj 28, 2017 2:28 pm
Amidza je napisao/la:
ned maj 28, 2017 2:16 pm
:lol: Svasta pisu Zrinjevci:

Dogovoreno :D
Odmarate u Međugorju, Šulenta platio smještaj :clap:

O cemu?!
Ma kao za Slobodu
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 2:30 pm

salle86 je napisao/la:
Bosnia je napisao/la:
ned maj 28, 2017 1:20 pm
salle86 je napisao/la:
ned maj 28, 2017 12:48 pm
a eto do ove sezone (ili prije ove uprave) vazda bilo po 15-16 igrača "koji su za Želju"
Zadnji out smo finu ekipu imali sezone 13/14. Gdje nam je prosjek godina bio ispod 24, gdje smo imali 7-8 igraca iz omladinskog pogona, gdje smo Sarajevo zvali ФК САРАЈЕВО zbog polovnjaka iz srbije... od te godine pa naovamo smo mi ФК ЗЕЉЕЗНИЦАР...

Pogledaj imena te godine, puna potencijala i kvaliteta:

- Kjosevski nadolazeci golman gurnut u 1 tim. 18 godina
- Zolotic gurnut u 1 tim 19 godina
- Kvesic doveden mladi igrac 22 godine
- Benjamin Colic bio izvanredan talenat 21 godina
- Memija sa 17 godina priblizavan 1 timu
- Svraka bio u zivotnoj formi do te sezone. Nase dijete
- Doveden tomic sa 21 ili 22 godine. Mladi igrac
- Damir Sadikovic priblizen 1 timu sa 18 godina
- Eldin Adilovic tada igrao za nas fenomenalno i te godine prodat
- Armin Hodzic 18 godina stim da nije bio nas igrac
- Rijad Bajic sa 19 gurnut u 1 ekipu

Pogledaj danas ekipe

- Kjosevski standardan golman (odlicno)
- Memija prodat ove godine (ok nismo ga mogli zadrzati, nije nasa greska)
- Stevanovic
- Lendric

- Osmankovic odigrao 10 minuta ove sezone u ligi

To je to od igraca sto imaju vrijednost u ekipi stim da Stevanovic nema vise jer ode za dzaba. Ovi ostali ne vrijede nicemu. Hem staro, hem polovno hem ne mozes uzeti dinara.

Niti jednog igraca nemas da je standardan iz nase skole osim Kjosevskog koji je rekoh vec pridruzen 1 ekipi prije 3 godine i Memiju kojeg smo vec prodali za 150 eura...

Vidi ne kazem da su fule u transfer politici krivci iskljucivo mi, bilo je igraca koji su dosli sa reputacijom odlicnih igraca ali su zakazali, to nije greska nase struke ako neko odjednom propadne, primjer Zahirovic, za nase uslove je covjek bio dobar transfer, onda Jahic, Zeba itd...

Poenta je da smo prestali biti klub u sta smo se dicili i zakleli da cemo biti, a to je proizvodnja omladinaca i guranje u 1 tim... Nema toga vec par godina i rezultat je da smo prinudjeni dovoditi polovnjake tipa Kokota, Livaje, raznih Crnova i Krizmana...

Islo se na sve ili nista dovodjenjem starijih igraca na ustrb davanje minuta omladincima, na kraju niti smo sta osvojili niti imamo omladince sa minutazom u nogama...

Koga ces prodati poslije Kjosevskog? Nikoga.

Imas tog Osmankovica i Zerica koji kad odu iz kluba i uspije negdje drugo mi cemo lajati kako ne vole zelju i gledaju samo sebe... Halo 10 citavih minuta Osmankovic dobio ove godine, Zeric 70 i to je to!
ovo je nogomet, nije umjetničko klizanje
mene uopšte ne interesuje da li imamo tim od 20 godina ili 40
svakako iz ove lige se igrači gotovo da i ne prodaju, tako da tu "potencijalnu zaradu od mladog igrača" možemo okačiti mačku o rep
istina, ovogodišnji tim nije "izgledao lijepo" ali isto kao ovaj tim je vrlo lahko mogao do titule, koju su spriječile 2 stvari: 1.Miloš Kostić i 2.Ivan Beus
Sezona 2013/14 nas je vodio Dino Djurbuzovic sa klupe, a AO iz tunela. Dugo smo drzali celnu poziciju, a ispusili smo je par kola prije kraja. Mi zavrsili 4. Zrinjski prvak. Sarajevo je bilo medju prve 3 ekipe i osvojilo KUP, zahvaljujuci tome smo izborili Evropu. Dino je dobio nogu, a u Evropi nas vodio Adzem - prodjemo Lovcen, a izbaci Metalurg iz Mak.

Sezonu 2014/15 vodio nas je Adzem, a na klupi mu se kao trener golmana pridruzio AO. Adzem je sakupio veliki broj bodova i bio pri vrhu, ali je dobio nogu nakon dobre polusezone. U januaru u Katar odlazi AO, koji je za trenera postavio Memica. Greddic mijenja odluku AO i postavlja Odu za trenera, koji se do kraja borio protiv punca za titulu.

Ostatak price znate.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 2:30 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned maj 28, 2017 1:23 pm
Smrdi na dvicu
Svi na Grbavicu :ganja:


Bez zajebancije, ne pehiram majke mi, ali pobjeda danas bi bila svjetsko cudo, ni manje ni vise. Ovi nasi patuljci kad krenu nizbrdo nema kraja, zato se ne sikirajte sta god bude.
Ja odoh u kop posljednji put ove sezone, i ponovo iz sveg srca da navijam, a mozda je ovo jedno od posljednjih navijanja na starom Jugu.
Treba se dostojanstveno oprostiti i nastaviti urinirati po navijackoj sceni.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 2:32 pm

a malo im je samo smjestaj. :D

Veceras Mico posljednji put plese na nasoj Grbavici. Treba kakav transparent na Sjever il Istok staviti :D
@Storme, bil sta od onog da najboljem igracu po izboru forumasa nesto urucimo ? :ganja:
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 2:36 pm

Znam da nije tema, ali stvarno gospodski potez Memisevica - platio svima iz Radnika hotelski smjestaj u Vogosci.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 2:41 pm

E stvarno nam je ovaj portal neki medijski partner...

Da je sreće sad bi pustili vijest kako je Široki suspendovan iz svih evropskih takmičenja, te da 4. mjesto u ligi vodi u EL. :D
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 2:44 pm

gost_manje je napisao/la:
ned maj 28, 2017 2:41 pm
E stvarno nam je ovaj portal neki medijski partner...

Da je sreće sad bi pustili vijest kako je Široki suspendovan iz svih evropskih takmičenja, te da 4. mjesto u ligi vodi u EL. :D
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:

ps. Hocel biti karata prije utakmice, i kad planiraju kapije otvoriti :D
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 253 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija