Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 24, 2017 4:39 pm

ChWilla je napisao/la:
sri maj 24, 2017 4:17 pm
a zašto nije? :kafa:
Podoban je. :kafa:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 24, 2017 4:41 pm

Ja se nadam da ce Sabanadzovicu vec sutra ponuditi profesionalni ugovor na 5 godina. Ista stvar i sa Besirevicem kad napuni 18 godina. Produzit ugovore i Kjosevskom, Zericu, Osmankovicu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 24, 2017 4:42 pm

Njemu je vakat da trenira sa seniorima, i da dobija minute.
Mali je talenat, da bi ga od sljedeceg ljeta mogli gledati u prvih 11.
Zadnja izmjena: Plava Porodica, dana/u sri maj 24, 2017 4:43 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 24, 2017 4:43 pm

Još 7 dana 7 sati 17 minuta :baklja: :baklja:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 24, 2017 4:44 pm

Letimicno prelistah nekoliko stranica i svasta procitah. Od toga da Musa ne zna engleski do ideja pocnemo raditi kao Dinamo. Koliko znam u Nigeriji je zvanicni jezik engleski i prije ce biti da Dino Hasanovic zna nesto tog jezika, dok SP i ostali istim ne vladaju.

Dinamo? Dinamo je Mamicev klub iza kojeg stoji ZG, a Boga mi i drzava. On ima sve ovlasti, pa i to da navijacima, novinarima, njemu nepodobnim politicarima hebe mater i da mu niko nista ne smije. Mi takvog nemamo, a "navijaci" uzimaju sebi za pravo da " razgovaraju" sa clanovima Uprave. Znaci mahala, a to u Dinamu pored Maminja ne prolazi.

Svi bi mi voljeli da se moze raditi kao u Dinamu, a nismo za takvo sto napravili ni osnovne pretpostavke. Da bi radili kao Dinamo, moramo imati za pocetak milione necega. Maminjo je napravio kicmu ekipe, a oko kicme gura djecurliju, i to ne bilo kakvu djecurliju nego najbolju iz HR i regiona. O njima brine i cak za Dinamove uslove, masno ih placa.

Bokaco je u pravu treba gurati talentovanu djecu, ali nakon par kikseva svima bi hebavali mater. Memija, Baja, Amir, Dado, Dzenis... su imali srece, jer su imali dobre rezultate i borbu za titulu, inace bi se i njima sve od do.

Volio bih da Beirevic, Osmankovic, Hasanovic, Saban, Zera, Veca cine startni tim, kao i naprijed navedeni, ali sam skeptican po pitanju borbe za titulu kao sa prvopobrojanim. Ako bi se ovi nakon SAMO 10 kola nalazili na 9.-10. mjestu, ne bi znali koga bi prije najurili- trenera ili djecurliju.

Oduzih, halalite.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 24, 2017 4:50 pm

gost_manje je napisao/la:
sri maj 24, 2017 3:41 pm
Vrag je napisao/la:
sri maj 24, 2017 3:30 pm
gost_manje je napisao/la:
sri maj 24, 2017 1:48 pm


Svašta se pisalo posljednjih dana, ali veća količina gluposti mislim da nije napisana na posljednjih 100 strana foruma.

Boldirano ni najveći miševi koji su se za ovo zalagali na početku sezone ili na polusezoni više nisu smjeli da potegnu nakon što im se Miro kolektivno svima posrao u usta i natrpao nogama, a evo neki to još uvijek smatraju ispravnim. Možda bi se neko tebi i takvim kao što si ti uvukao u guzicu tim potezom pa biste svršavali 'kako Željo trenira strogoću', ali bi bar 2/3 navijača Želje otjeralo u p. materinu onog ko takvo nešto uradi - a mene i mnoge Grbavica zadugo ne bi vidjela da se to desilo.

Bujrum, kad otvoriš svoju firmu pa ti najbolji zaposlenik najavi da ide iz firme nakon isteka dogovorenog/ugovorenog perioda - a ti ga fino posadi pred zid da gleda u jednu tačku i uredno mu plaćaj platu.

Kad biste prestali tuđim k. gloginje mlatiti bili biste puno pametniji.
prvo procitaj pa onda mlati gloginje, macko
moj stav prema Miroslavu je uvijek isti i to od onog trenutka kada je odbio produziti ugovor.
poredjenje ti je glupo i nema nikakve veze sa fk
Nisam nigdje rekao da si promijenio stav, nego da ste se ti i slični povukli u mišije rupe dok je sve išlo kako treba. Pa sad kao osjetili priliku da se malo kenja po nečemu i nekome koga, realno, trenutno nismo vrijedni.

Naravno da poređenje nije glupo i da nema nikakve razlike - ugovor propisuje prava i obaveze obje strane, to što ti misliš da neko ima pravo na korak koji ti zagovaraš govori samo o tebi. Čuj ti da se nekom svetiš jer ne želi da produži ugovor? Možeš da mu se 'svetiš' ako ne ispunjava obaveze svog ugovora, i ništa drugo. Na čijoj bi strani bio da Miro nije htio igrati onako kako može zato što naši neće da mu daju xy platu u novom ugovoru? Što ne gledaš drugačiju sliku - pa ne kažeš 'neće naši da produže Miri i daju mu koliko vrijedi' a ne 'neće Miro da produži'.
Pa sta treba da ponavljam ko papagaj svaki put kada se logujem ?

Ja ti kazem da ne mozes porediti fk i firmu. Nije isto voditi fk i firmu. Da je fk voditi kao firmu bilo bi puno jednostavnije.

Miroslav da je zelio produziti bio bi najplaceniji igrac u klub, s njim se pregovaralo ne mjesec dana nego pola godine. Pola godine nas zavlaci i onda prebacuje lopticu na menadzera. I kada se sagleda realna situacija i njegov ucinak, nista nije korisniji od Kokota, Djelmica ili Tomica. On moze traziti razumnu xy sumu. I za razumnu xy sumu, a nasi ne zele da potpise moze ih samo oprati kvalitetniji igrac inace normalno da ne bi presutio. Ali to se u ovom slucaju nije desilo. Da je neki kvalitet mozda i jeste, ali u PL gdje ima protiv sebe panjeve. U SL i HNL je mrtvi prosjek. A onakvih kao Miroslav ima u Borcu iz Cacka ili Lokomotivi. Samo mi to ignorisemo zbog svog nekog zalaganja.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 24, 2017 4:53 pm

Ne znam otkud ljudima da Musa ne zna Engleski. Mislim, nije vise ni bitno, ali po onim izvjestajima 1921 tv iz Antalije, vidi se da zna sasvim dovoljno dobro. Boka je znao nas, sudeci po onom interviewu u Avazu, cak i stampu na nasem cita, a zna i Engleski.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 24, 2017 4:56 pm

Kerla yebem ti opet sve!

P.S da se ja nesto pitam, ja bih za SD postavio forumasa ponosannavas
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 24, 2017 5:08 pm

dobar ali preskup za nas.
gradi željo boli te *****
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 24, 2017 5:16 pm

Dosadno vam je, ne znate šta da radite od sebe?

Upalite PTPC i gledajte Leotar Radnik, el klasiko
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 24, 2017 5:20 pm

LARS1921 je napisao/la:
sri maj 24, 2017 5:16 pm
Dosadno vam je, ne znate šta da radite od sebe?

Upalite PTPC i gledajte Leotar Radnik, el klasiko
Saće Bosna Visoko - Velez na City TV, sudijska lakrdija u najavi, sve zbog GOSK-a
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 24, 2017 5:22 pm

Omar500 je napisao/la:
sri maj 24, 2017 5:20 pm
LARS1921 je napisao/la:
sri maj 24, 2017 5:16 pm
Dosadno vam je, ne znate šta da radite od sebe?

Upalite PTPC i gledajte Leotar Radnik, el klasiko
Saće Bosna Visoko - Velez na City TV, sudijska lakrdija u najavi, sve zbog GOSK-a
Dobro si, saćemo da vidimo tog Tatara i Brandaaa :D Ima još jedan Tatar u 2hnl, a naš, 13 golova dao za Goricu 2 na tabeli
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 24, 2017 5:27 pm

Vrag je napisao/la:
sri maj 24, 2017 4:50 pm
gost_manje je napisao/la:
sri maj 24, 2017 3:41 pm
Vrag je napisao/la:
sri maj 24, 2017 3:30 pm

prvo procitaj pa onda mlati gloginje, macko
moj stav prema Miroslavu je uvijek isti i to od onog trenutka kada je odbio produziti ugovor.
poredjenje ti je glupo i nema nikakve veze sa fk
Nisam nigdje rekao da si promijenio stav, nego da ste se ti i slični povukli u mišije rupe dok je sve išlo kako treba. Pa sad kao osjetili priliku da se malo kenja po nečemu i nekome koga, realno, trenutno nismo vrijedni.

Naravno da poređenje nije glupo i da nema nikakve razlike - ugovor propisuje prava i obaveze obje strane, to što ti misliš da neko ima pravo na korak koji ti zagovaraš govori samo o tebi. Čuj ti da se nekom svetiš jer ne želi da produži ugovor? Možeš da mu se 'svetiš' ako ne ispunjava obaveze svog ugovora, i ništa drugo. Na čijoj bi strani bio da Miro nije htio igrati onako kako može zato što naši neće da mu daju xy platu u novom ugovoru? Što ne gledaš drugačiju sliku - pa ne kažeš 'neće naši da produže Miri i daju mu koliko vrijedi' a ne 'neće Miro da produži'.
Pa sta treba da ponavljam ko papagaj svaki put kada se logujem ?

Ja ti kazem da ne mozes porediti fk i firmu. Nije isto voditi fk i firmu. Da je fk voditi kao firmu bilo bi puno jednostavnije.

Miroslav da je zelio produziti bio bi najplaceniji igrac u klub, s njim se pregovaralo ne mjesec dana nego pola godine. Pola godine nas zavlaci i onda prebacuje lopticu na menadzera. I kada se sagleda realna situacija i njegov ucinak, nista nije korisniji od Kokota, Djelmica ili Tomica. On moze traziti razumnu xy sumu. I za razumnu xy sumu, a nasi ne zele da potpise moze ih samo oprati kvalitetniji igrac inace normalno da ne bi presutio. Ali to se u ovom slucaju nije desilo. Da je neki kvalitet mozda i jeste, ali u PL gdje ima protiv sebe panjeve. U SL i HNL je mrtvi prosjek. A onakvih kao Miroslav ima u Borcu iz Cacka ili Lokomotivi. Samo mi to ignorisemo zbog svog nekog zalaganja.
Mora da je tako i nikako drugačije. Veze ti nemaš očigledno ali te to ne sprečava da glumiš neki pokušaj insajdera. :palacgore:
 
Avatar
Shortyy1921
Postovi: 164
Pridružen/a: ned apr 09, 2017 11:01 pm
Lokacija: http://forum.sport1.ba/index.php
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 24, 2017 5:31 pm

Posto sam oduševljen jednim postom sa orga, moram vam ga prenijeti ovdje, jer je zaista vrijedan čitanja.

Za mene je ovo nekako istinski glas razuma:


" Moram priznati da kako vrijeme prolazi, sve više me zabavljaju ovi fenomeni i izjave tipa: ja pravo gotivim Amara Osima i super je trener, samo ne bih volio da se vrati u Želju :D

Po meni to pokazuje jedan određeni nivo samodestrukcije, jer je to paradoksalno na više nivoa. Nisam siguran da postoji klub na svijetu čiji navijači tako razmišljaju. Kako sam inače fan paradoksa, malo sam razmišljao na tu temu. Naravno uz to se pojavljuje i ona rečenica "kako treba pokazati da se može osvojiti titula bez Amara". Evo da riješimo i to pitanje - naravno da može. Čovjek će se nekada prestati baviti ovim poslom, ako ništa, sasvim sigurno će kao i svi mi preseliti na drugi svijet. Željo će postojati i nakon toga. Dakle, fakt je da će neki drugi trener nekada osvojiti titulu sa Željom. Nije to neka posebna, niti specijalno važna činjenica. Više je zanimljivo gledati razloge zbog čega se uopšte o tome razmišlja i ko ima potrebu da to dokaže. Zbog čega bi u krajnjem slučaju navijačima Željezničara bilo važno da li je titulu osvojio Amar ili neko drugi? Meni lično, nije važno. Važan mi je isključivo uspjeh kluba. Međutim, nemam potrebe umanjivati bilo čije zasluge, pa i one za "šerpe" koje nam stoje u ormarima.
Eh sad, nakon svega gore napisanog, ispada da ljudi razmišljaju na slijedeći način - ova uprava ne može sa Amarom i Amar ne može sa ovom upravom.
Ne slažem se ni sa tim. Želim da vjerujem da su na obje strane izuzetno inteligentni ljudi. Uprava se već dokazala sa ogromnim poslom koji je uradila, te svi s ponosom možemo vidjeti kako smo se uozbiljili kao klub, kako možeš otići na stadion zateći red i rad, možeš se obratiti klubu i da ti neko, zamisli, odgovori ne pitanja koja imaš itd. Svako ko kaže drugačije je obična maliciozna sitna duša. Zbog toga uprava kluba i ima podršku, čak i pored ne baš uspješnih sportskih rezultata.
S druge strane, imamo slobodnog najtrofejnijeg trenera u historiji kluba. Ne vidim nijedan razlog za izmišljanje tople vode u ovom trenutku kada konačno ličimo na klub i malo nam nedostaje da se izdignemo iznad ove žabokrečine u kojoj svi živimo. Nama tako malo treba, ali ne smijemo sebi dopustiti da eksperimentišemo još jednu sezonu.
Kakvi god da su problemi, šta god da je u pitanju, siguran sam da su riješivi. I finansijska strana se sasvim sigurno da riješiti, jer po meni, ovo što sada radimo košta mnogo više.
Željezničaru ne treba da bude zle krvi između kluba i najuspješnijeg trenera. To će uvijek ostavljati gorak okus u ustima. Čak i onda kada budemo uspješni i u sportskom dijelu. Jer fudbal je takav, da ti se sve nekada vrati. Imamo priliku svjedočiti tome ovih dana.

Sjednite, razgovarajte. Ne morate se ni dogovoriti, ali spustite loptu, saslušajte jedni druge. Od toga klub može imati samo koristi. Meni lično, kao navijaču Želje to smeta, iritantno je. Mi kao klub treba da budemo iznad toga. Potpuno sam siguran da kad bi se to desilo da bi klub izjednačio kvalitet sportskog dijela sa kvalitetom kakav ima u upravi kluba. A onda, samo je nebo granica....

Ne zaboravimo, naredne sezone se mijenja sistem takmičenja Lige šampiona. Isti grantuje najmanje 4 utakmice, što samo po sebi donosi ogroman novac za naše uslove. Kada se tome doda i bonus za prvaka, dolazimo do približno milion eura. To je novac koji moramo uzeti. To može da bude prekretnica u razvoju kluba. Ne samo zbog novca, nego zbog lakše startne pozicije.

Sjedite i razgovarajte. Pa kad se ne dogovorite, sjedite opet. Ono što je loše treba da nestane."
Jednom Željezničar,uvijek Željezničar ! - I.O.
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri maj 24, 2017 5:39 pm

Shortyy1921 je napisao/la:Posto sam oduševljen jednim postom sa orga, moram vam ga prenijeti ovdje, jer je zaista vrijedan čitanja.

Za mene je ovo nekako istinski glas razuma:


" Moram priznati da kako vrijeme prolazi, sve više me zabavljaju ovi fenomeni i izjave tipa: ja pravo gotivim Amara Osima i super je trener, samo ne bih volio da se vrati u Želju :D

Po meni to pokazuje jedan određeni nivo samodestrukcije, jer je to paradoksalno na više nivoa. Nisam siguran da postoji klub na svijetu čiji navijači tako razmišljaju. Kako sam inače fan paradoksa, malo sam razmišljao na tu temu. Naravno uz to se pojavljuje i ona rečenica "kako treba pokazati da se može osvojiti titula bez Amara". Evo da riješimo i to pitanje - naravno da može. Čovjek će se nekada prestati baviti ovim poslom, ako ništa, sasvim sigurno će kao i svi mi preseliti na drugi svijet. Željo će postojati i nakon toga. Dakle, fakt je da će neki drugi trener nekada osvojiti titulu sa Željom. Nije to neka posebna, niti specijalno važna činjenica. Više je zanimljivo gledati razloge zbog čega se uopšte o tome razmišlja i ko ima potrebu da to dokaže. Zbog čega bi u krajnjem slučaju navijačima Željezničara bilo važno da li je titulu osvojio Amar ili neko drugi? Meni lično, nije važno. Važan mi je isključivo uspjeh kluba. Međutim, nemam potrebe umanjivati bilo čije zasluge, pa i one za "šerpe" koje nam stoje u ormarima.
Eh sad, nakon svega gore napisanog, ispada da ljudi razmišljaju na slijedeći način - ova uprava ne može sa Amarom i Amar ne može sa ovom upravom.
Ne slažem se ni sa tim. Želim da vjerujem da su na obje strane izuzetno inteligentni ljudi. Uprava se već dokazala sa ogromnim poslom koji je uradila, te svi s ponosom možemo vidjeti kako smo se uozbiljili kao klub, kako možeš otići na stadion zateći red i rad, možeš se obratiti klubu i da ti neko, zamisli, odgovori ne pitanja koja imaš itd. Svako ko kaže drugačije je obična maliciozna sitna duša. Zbog toga uprava kluba i ima podršku, čak i pored ne baš uspješnih sportskih rezultata.
S druge strane, imamo slobodnog najtrofejnijeg trenera u historiji kluba. Ne vidim nijedan razlog za izmišljanje tople vode u ovom trenutku kada konačno ličimo na klub i malo nam nedostaje da se izdignemo iznad ove žabokrečine u kojoj svi živimo. Nama tako malo treba, ali ne smijemo sebi dopustiti da eksperimentišemo još jednu sezonu.
Kakvi god da su problemi, šta god da je u pitanju, siguran sam da su riješivi. I finansijska strana se sasvim sigurno da riješiti, jer po meni, ovo što sada radimo košta mnogo više.
Željezničaru ne treba da bude zle krvi između kluba i najuspješnijeg trenera. To će uvijek ostavljati gorak okus u ustima. Čak i onda kada budemo uspješni i u sportskom dijelu. Jer fudbal je takav, da ti se sve nekada vrati. Imamo priliku svjedočiti tome ovih dana.

Sjednite, razgovarajte. Ne morate se ni dogovoriti, ali spustite loptu, saslušajte jedni druge. Od toga klub može imati samo koristi. Meni lično, kao navijaču Želje to smeta, iritantno je. Mi kao klub treba da budemo iznad toga. Potpuno sam siguran da kad bi se to desilo da bi klub izjednačio kvalitet sportskog dijela sa kvalitetom kakav ima u upravi kluba. A onda, samo je nebo granica....

Ne zaboravimo, naredne sezone se mijenja sistem takmičenja Lige šampiona. Isti grantuje najmanje 4 utakmice, što samo po sebi donosi ogroman novac za naše uslove. Kada se tome doda i bonus za prvaka, dolazimo do približno milion eura. To je novac koji moramo uzeti. To može da bude prekretnica u razvoju kluba. Ne samo zbog novca, nego zbog lakše startne pozicije.

Sjedite i razgovarajte. Pa kad se ne dogovorite, sjedite opet. Ono što je loše treba da nestane."
slika
 
fanaticZeljin
Postovi: 3089
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 24, 2017 5:43 pm

Ja bas cudan ovaj raspored dodjele pehara. Cuj sarajevo ako osvoji u 23:00haha. Mi smo izgleda i po nsbih bili glavni favoriti za titilu cim su nam dali termin odmah poslije utakmice al se onda ukazao antonio i sve pade u vodu
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 24, 2017 5:44 pm

Ne damo trofej :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 24, 2017 5:46 pm

Budemo li slučajno pobijedili Radnik, a Zrinjski u 94. minuti zabio gol za pobjedu, uzeti trofej i u najbližu kuću ga zaštekati.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 24, 2017 5:46 pm

Sarajevo je zadnje jer su jedini gostuju ovo kolo,ali mi cudno ovo za nas i Zrinjski.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 24, 2017 5:47 pm

Lakše im je namjestit 3 meča, nego da vucaraju pehar do mostara

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921, Google [Bot], MiroslavKruzik, Norsborg, SIMA_SIMAU i 242 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija