Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 1:09 am

Jaozinho22 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 1:01 am
Informacija za Kerlu je provjerena 1/1!
Htjeli vi to ili ne, tako vam je.
Jedino sto tražimo je srce i Zeljin DNK -a!
Ti vidio ugovor ?
 
Avatar
Valter
Postovi: 1318
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 1:09 am

nikad_izvini je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:59 am
Samo da sumiram priču u nekoliko rečenica.

Prije dvije sezone borimo se sa pitarima za titulu, mi pošteno, a oni je kupiše.
Prošle sezone se javno hvalimo kako nismo htjeli da kupimo Europu. Ode koeficijent u Europi. Odoše pare.
Sad nam titulu ispred nosa otima Zrinjski, a pitari spašavaju sezonu preko nas. Mi pošteni.

Čestitam upravi na odličnom poslu. Sad bi mogli malo da odjebete i povedete sa sobom Ćenana, Nikolića, Petrovića i sve ostale degenerike koji nam se posraše po sred usta, a onda još dobro nogama naguraše.
[/size]
Debili nesposobni
Gospon Neandertalac dobro došao
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 1:10 am

Brkoo je napisao/la:
ned maj 21, 2017 1:03 am
Reha1921 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:45 am
Treba forsirati nasu djecu **** ove placenike boli njih ona stvar za Zeljom dok smo gurali svoju djecu bilo je i rezultata i trofeja,ovi sad placenici imaju uslove sto nijedna generacija posle rata nije imala u Zelji i kako vracaju vucaraju se po terenu ko krepani kerovi.
Kakvih trofeja je bilo sa djecom?
Sta smo to osvojili dok su treneri bili Adzem i Odovic?
Pogledaj ekipu tek kad se Amar drugi put vratio, i koliko je djece tu bilo. Onda sezona kad se osvojila dupla kruna itd. Pod djecom ne mislim na Jamaka, Svraku itd, nego na mladje igrace. Titulu djeca tesko mogu osvojiti, ali miks bas kvalitetnih igraca i talentovane i kvalitetne djece bi mogao.
Ovo oko uslova se slazem u potpunosti..
Pa dobro nije se osvajalo sa djecom ali bar je bilo igre igrao se lijepo fudbal za gol vise a ne ko ovi levati nisu u stanju osutati po golu za 90 minuta bolje nasu djecu gurati nego dovoditi polovnjake poput Zakarica :zeljeznicar1:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 1:13 am

cikazubo je napisao/la:
ned maj 21, 2017 1:02 am
AsharaK je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:56 am
Manijaci !
phpBB [video]

8-)
Bilo je prejako danas, strašna ekipa na tribini, svi isto obučeni, navijanje manijakalno 90+, korteo pa ganjanje hordi, i zezancija na nivou pogotovu kad je Šiljak prolazio i kad su se na sjeveru počeli širiti, nove pjeme, dozivanje igrača pola sata prije početka, ma taj najvijački dio je bio top.
Dimenzija iznad ove lige.
Avangarda !
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 1:13 am

Valter je napisao/la:
ned maj 21, 2017 1:09 am
nikad_izvini je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:59 am
Samo da sumiram priču u nekoliko rečenica.

Prije dvije sezone borimo se sa pitarima za titulu, mi pošteno, a oni je kupiše.
Prošle sezone se javno hvalimo kako nismo htjeli da kupimo Europu. Ode koeficijent u Europi. Odoše pare.
Sad nam titulu ispred nosa otima Zrinjski, a pitari spašavaju sezonu preko nas. Mi pošteni.

Čestitam upravi na odličnom poslu. Sad bi mogli malo da odjebete i povedete sa sobom Ćenana, Nikolića, Petrovića i sve ostale degenerike koji nam se posraše po sred usta, a onda još dobro nogama naguraše.
[/size]
Debili nesposobni
Gospon Neandertalac dobro došao
'Određene' struje su uočile 'pogodan momenat' (barem misle da jesu) da se rehabilitira neka 'stara priča' koja je Željovcima umalo podmetnuta.
 
Avatar
Shortyy1921
Postovi: 164
Pridružen/a: ned apr 09, 2017 11:01 pm
Lokacija: http://forum.sport1.ba/index.php
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 1:13 am

Hocemo ulaganje u omladinski pogon i djecu nasu dosta je vise ba, hocu da gledam Zerica, Osmankovica ,Besirevica, pa makar se za opstanak borili, a manekeni na celu sa strucnjakom Petrovicem pitam vas jeste li pogledali momke u Krupi i na Kosevu, je li vas stid pitam se, zasto onakav pristup kao da se radi o utakmici na terminu, bez imalo volje, zara, kao da vas neko tjera da igrate manekeni? Je li vas stid rahmetli Mirze koji je zivio za Zelju i svih ostalih Manijaka na nebeskom kopu, je li vas stid najbolje navijacke skupine u Bih i medju 3 na Balkanu!
Jednom Željezničar,uvijek Željezničar ! - I.O.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 1:14 am

Ajzea je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:55 am
chile je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:51 am
Zaboli i Slavku i igrace kita oni sad mirno spavaju bar vecina a vecini nas slijedi jos jedna ne prespavana noc zbog nespospbnih majmuna koji su sticajem okolnosti zalutali na Grbavicu i obukli plavi dres.
Ti lljudi nisu svjesni sta nama znaci Zeljo...ostace upisani u istoriju kluba kao saka najvecih gubitnika... kako se fino popisase po nama :cry: :cry:
Slazem se za sve sem za dio gdje ce biti "upisani u historiju kluba". Treba zamesti svaki trag da je ova, sto ti dobro opisa, saka gubitnika, uopste igrala za Zelju.
Pisane tragove spaliti a za svjedoke se ne brinuti. Oni, odnosno navijaci, to svakako i zele.
Naprotiv treba to upisati i istaknuti narocito u svlacionici da vide naredne generacije kakvi ni u snu ne smiju biti.
I dalje ne mogu da svarim to da igras utakicu za titulu znas da ti je bod dovoljan a ti ne napadnes kako treba protivnika, pa majku mu da je igralo 11 forumasa onu travu na kosevu bi preorali dok nebi popadali od nemoci.
Kako koji minut prolazi sve vise boli ovaj poraz, nadam se da ce vec od jutra poceti pisati portali imena ko je sve spakovao kofere jer ako imaju i mrvu obraza sami ce se pokupiti od cele preko stopera do Nikolica.
Da zbog idiota pijem apaurine i opet nema sanse zaspati :zid:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 1:15 am

Slažem se sa par forumaša koji rekoše da SP ipak nema tog materijala za osvajanje titule.
Nažalost , u pozadini svega uvijek stoji novac.Da bi suvereno osvojili ovu ligu trebali bi imati svih 11 igrača kao što je bar M. Stevanović ... a to traži dosta para.I pored najbolje volje i najbolje namjere Uprava nema toliko novaca ... i krug se na neki način zatvara - pokušavaš da afirmiraš ponekog talentovanog juniora, angažuješ nekad dobrog igrača kojem je forma nula , vraćaš naše veterane da se u Želji oproste od aktivnog igranja , itd.
Uprava napravila korak naprijed ( u funkcionisanju kluba), sportski segment dva koraka nazad ...
Ako uprava odluči da SP ostane, gotovo je sigurno da će posjeta na Grbavici opasti ...
 
nikad_izvini
Postovi: 217
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 1:18 am

Valter je napisao/la:
ned maj 21, 2017 1:09 am
nikad_izvini je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:59 am
Samo da sumiram priču u nekoliko rečenica.

Prije dvije sezone borimo se sa pitarima za titulu, mi pošteno, a oni je kupiše.
Prošle sezone se javno hvalimo kako nismo htjeli da kupimo Europu. Ode koeficijent u Europi. Odoše pare.
Sad nam titulu ispred nosa otima Zrinjski, a pitari spašavaju sezonu preko nas. Mi pošteni.

Čestitam upravi na odličnom poslu. Sad bi mogli malo da odjebete i povedete sa sobom Ćenana, Nikolića, Petrovića i sve ostale degenerike koji nam se posraše po sred usta, a onda još dobro nogama naguraše.
[/size]
Debili nesposobni
Gospon Neandertalac dobro došao
Nisi ni blizu, al nejse.

Definicija gluposti je iznova raditi istu stvar, a očekivati različit rezultat. Masa novca je izgubljena zbog debilizama i nesposobnosti. Pitari nam uzimaju titule ispred nosa, levati tipa Ćenana i Nikolića dovode igrače, ziheraš sjedi na klupi, a potrošili smo Odovića i Mulalića ko kakve jeftine čarape.

To je debilno, drug moj.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 1:20 am

Valter je napisao/la:
ned maj 21, 2017 1:09 am
nikad_izvini je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:59 am
Samo da sumiram priču u nekoliko rečenica.

Prije dvije sezone borimo se sa pitarima za titulu, mi pošteno, a oni je kupiše.
Prošle sezone se javno hvalimo kako nismo htjeli da kupimo Europu. Ode koeficijent u Europi. Odoše pare.
Sad nam titulu ispred nosa otima Zrinjski, a pitari spašavaju sezonu preko nas. Mi pošteni.

Čestitam upravi na odličnom poslu. Sad bi mogli malo da odjebete i povedete sa sobom Ćenana, Nikolića, Petrovića i sve ostale degenerike koji nam se posraše po sred usta, a onda još dobro nogama naguraše.
[/size]
Debili nesposobni
Gospon Neandertalac dobro došao
Nije ovo @Neandertalac. Radi se o liku sa klixa. Kad treba srati po svima u klubu uvijek je prvi, kad treba ponuditi neki prijedlog ili rjesenje nema ga nigdje. Vjerovatno neko kome ne odgovara ova uprava. Sad je docekao svojih 5 minuta i izasao iz rupe. Jedino sto zna napisati je da smo trebali(morali) kupiti titulu a prosle godine evropu, a lijepo receno da u klubu i oko kluba nece biti necasnih radnji dok je ova uprava tu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 1:20 am

Ako stvarno stoji Kerli to u ugovoru, mi smo idioti.

Iako, ne vidim kako ce neko ugovorom regulisati minutazu...
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 1:21 am

staaarinavijac je napisao/la:
ned maj 21, 2017 1:15 am
Slažem se sa par forumaša koji rekoše da SP ipak nema tog materijala za osvajanje titule.
Nažalost , u pozadini svega uvijek stoji novac.Da bi suvereno osvojili ovu ligu trebali bi imati svih 11 igrača kao što je bar M. Stevanović ... a to traži dosta para.I pored najbolje volje i najbolje namjere Uprava nema toliko novaca ... i krug se na neki način zatvara - pokušavaš da afirmiraš ponekog talentovanog juniora, angažuješ nekad dobrog igrača kojem je forma nula , vraćaš naše veterane da se u Želji oproste od aktivnog igranja , itd.
Uprava napravila korak naprijed ( u funkcionisanju kluba), sportski segment dva koraka nazad ...
Ako uprava odluči da SP ostane, gotovo je sigurno da će posjeta na Grbavici opasti ...
Ma kakvi svih 11 ko Miro Stevanovic, da je jos samo 2-3 takva. Ostalo nasa omladina + pokoji "iskusniji" igrac koji poznaje ovu ligu i zdravo. To je ono kratkorocno, za trofej, za titulu. Pravo je pitanje sta dalje. Iducih 5-10 godina i dalje. Ja garantujem, da izadju iz kluba s konkretno definisanom vizijom sto se tice igrackog kadra i strucnog staba, da bi to ljudi podrzali. Bez obzira sta to bilo. Bilo mladi i borba za Europu ili nesto drugo. Samo da se tacno zna sta i kako. A ne, lupam, 4 polovnjaka iz Srbije, 2 iz Hrvatske, 3 ovdasnja, nesto povratnika i par ovih sto im reanimiramo karijere + dvoje nase djece na klupi i dokle se stigne.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 1:21 am

Kuci sam dosao, a sebi jos nisam niti cu.Stalno nesto krenem napisati pa obrisem, nemam nista pametno reci osim da su mi se posrasli u dan, u sedmicu i u godinu.Ne kontam samo jednu stvar: Gdje su igracima muda, karakter i naravno obraz.U igri je titula i oni izadju na teren kao da igraju termin, bez ikakve zelje za pobjedom.Pa yebo ga zivot da su se oni borili i dali sve od sebe pa izgubili, yebiga desi se to se i moze razumjeti ali onakvo zalaganje mi stvarno ne ulazi u glavu
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 1:22 am

Ma ova uprava je beton ljudi su za kratko vrijeme dosta dobrog uradili za klub samo jedina primjerka je dovođenje poluamatera od igraca zato nema rezultata.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 1:22 am

Upravo samo posteno,a Zelju zajebaju ;)
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 1:25 am

igla je napisao/la:
ned maj 21, 2017 1:20 am
Ako stvarno stoji Kerli to u ugovoru, mi smo idioti.

Iako, ne vidim kako ce neko ugovorom regulisati minutazu...
Ako je to u ugovoru, a cuo sam milion puta da to ljudi spominju (ne znam ko je pokrenuo pricu) glave trebaju da lete.

Samo, bojim se da nije. Kerla meni ide na qrac kao malo ko, ali objektivno, koliko je Bokacini bolji? Ne kazem da nije, ali ne praviti Maldinija od njega. Hajmo bit realni, sjetit se njegove utakmice protiv Krupe recimo. Kretnje nikakve, prostor ne osjeti uopste, izlijece naprijed, ne izlazi kad treba - taraba. Bogicevic se zaista pokaza kao nas najbolji stoper, bez obzira sto ga ljudi po navici pljuju, "sindikalac" i to. Ispade najstabilniji i najinteligentiji. Mozda to vise govori o njegovoj konkurenciji nego o njemu, ali je realnost.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 1:27 am

Je li Kerla bio suspendovan protiv Zrinjskog i Krupe jer tada nije igrao? Kako nije, kad pise u ugovora da mora igrati?
 
nikad_izvini
Postovi: 217
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 1:27 am

Brkoo je napisao/la:
ned maj 21, 2017 1:20 am

Nije ovo @Neandertalac. Radi se o liku sa klixa. Kad treba srati po svima u klubu uvijek je prvi, kad treba ponuditi neki prijedlog ili rjesenje nema ga nigdje. Vjerovatno neko kome ne odgovara ova uprava. Sad je docekao svojih 5 minuta i izasao iz rupe. Jedino sto zna napisati je da smo trebali(morali) kupiti titulu a prosle godine evropu, a lijepo receno da u klubu i oko kluba nece biti necasnih radnji dok je ova uprava tu..
Za ovo podvučeno i boldirano, lažeš. Pa vidjelo se odavno gdje idemo. Nema titula i nema uspjeha dok nas levati vode. Kao što se reklo da nema mutnih radnji ( poštujem ), reklo se i da će biti titula. I ? Đe su titule ? Jel ti kontaš da ih možemo uzeti kad nemamo nikoga u savezu, nećemo da premiramo Radnika, a kamoli da kupimo u Krupi.

To sam odavno pisao i govorio. Moraš imati jakog SD-a.Mi ga nemamo. Moraš imati sposobne ljude u klubu koji NEĆE DOZVOLITI da na povaljuju gdje god stignu. Moraš imati stručnog trenera. Moraš imati ekipu koja zna šta je Željezničar.

Samo tako mi možemo nešto da uradimo. Ovi, na ovaj način, nas blamiraju i ponižavaju. Ko to ne vidi, budala je.

Idi pošteno na svoj račun, nemoj iči pošteno na račun ŽELJEZNIČARA, jer živimo u bari punoj krokodila. Imaš samo dvije opcije, il si krokodil il te pojedu za doručak. Koliko mogu da primjetim u cijeloj priči mi smo jebana strana.
Zadnja izmjena: nikad_izvini, dana/u ned maj 21, 2017 1:28 am, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 1:28 am

Ajzea je napisao/la:
ned maj 21, 2017 1:27 am
Je li Kerla bio suspendovan protiv Zrinjskog i Krupe jer tada nije igrao? Kako nije, kad pise u ugovora da mora igrati?
Povrijedjen je bio, koliko ja znam. Aduktor valjda. Ne kazem da ima veze s ovim "mora igrat", nego 'nako. :D
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
The Desert Fox
Postovi: 187
Pridružen/a: pet feb 26, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 1:30 am

Amidza je napisao/la:
ned maj 21, 2017 1:25 am
igla je napisao/la:
ned maj 21, 2017 1:20 am
Ako stvarno stoji Kerli to u ugovoru, mi smo idioti.

Iako, ne vidim kako ce neko ugovorom regulisati minutazu...
Ako je to u ugovoru, a cuo sam milion puta da to ljudi spominju (ne znam ko je pokrenuo pricu) glave trebaju da lete.

Samo, bojim se da nije. Kerla meni ide na qrac kao malo ko, ali objektivno, koliko je Bokacini bolji? Ne kazem da nije, ali ne praviti Maldinija od njega. Hajmo bit realni, sjetit se njegove utakmice protiv Krupe recimo. Kretnje nikakve, prostor ne osjeti uopste, izlijece naprijed, ne izlazi kad treba - taraba. Bogicevic se zaista pokaza kao nas najbolji stoper, bez obzira sto ga ljudi po navici pljuju, "sindikalac" i to. Ispade najstabilniji i najinteligentiji. Mozda to vise govori o njegovoj konkurenciji nego o njemu, ali je realnost.
Bokacini za klasu bolji od Bogicevica i Kerle zajedno. To je moje licno misljenje na osnovu utakmica koje je odigrao.
Zadnja izmjena: The Desert Fox, dana/u ned maj 21, 2017 1:31 am, ukupno mijenjano 1 put.
Željezničar über alles !

Deutsche Afrikakorps !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 106 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija