Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 01, 2017 1:32 am

cist penal na blagojevicu, vidjet cete u izvjestaju sutra
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 01, 2017 1:33 am

Ma uz Lendrica treba jedan jablan.
Gdje je Lendric najvise golova postigao? Na Grbavici i protiv saban ekipa na strani. Protiv imalo jace ekipe uz los teren on je igrac manje, te lopte u prostor ne prolaze jer su tereni ocajni a to je njegova glavna karakteristika, a kada igras protiv jakih ekipa nemas 5 zicera po utakmici, nego jedan i ti taj moras iskoristiti. Nekad iskoristi,nekad ne.
Da imamo jos jednog napadaca jablana, pa da na ovakvim terenima i protiv ovakvih ekipa on igra, uz sjajne centarsuteve Miroslava puno bi to bilo bolje, a da Ivan igra na Grbavici gdje je podloga bolja i gdje njegova brzina dolazi do izrazaja.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 01, 2017 1:37 am

1921.ba je napisao/la:
pon maj 01, 2017 1:32 am
cist penal na blagojevicu, vidjet cete u izvjestaju sutra
Jesmol kod vas dali treći gol?
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 01, 2017 1:40 am

Vratite Zorana Kokota u napad :D :prst: :kafa:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 01, 2017 1:42 am

cikazubo je napisao/la:
ned apr 30, 2017 7:35 pm
AsharaK je napisao/la:
ned apr 30, 2017 7:32 pm
ja bih protiv Zrinje probo sa Markovićem, Bekrićem i Zebom u sredini :)
Hasanovica obavezno ostaviti u ekipi, momak definitvno moze, nije on toliko limitiran koliko mislimo, treba mu jos ovih utakmica.
Hasanovic nije los, jak je, bori se, ali naprije je los. Doduse i teren ovaj na Tusnju je ocajan, lopta skakuce, kao da nemaju valjak da uvaljaju.
A Dino je danas u prvom dijelu meca bio pravo los. Dosta greski, nabijenih lopti, trpao je svoje saigrace. Poslije su mu se malo noge odvezale, ali opet nista spektakularno naprijed, ali definitivno sanus treba dobiti, jer danas je bio bolji od vecine.

Opcenito sad o nekim igracima, jer u prijasnji post nisam htio udrobiti sve :D
Blagi je igrac malog nogometa, to sam pisao dosta ranije. On svaku loptu hoce da pođoni, povuce po travi, danas to pogotovo nije moglo. Dosta njegovih gresaka je bilo i uvjetovano Dininim trpanjem, kako neko rece, smetao mu je, visio mu oko vrata. Mada opcenito, Blagi ovu sezonu igra dosta losije nego prije, sta li je problem?! Sistem, saigrac u sredini, ne znam, to je za dublje analize strucnih lica.. :)

Miroslave lutko, danas si pokazao da ti niko oprepelit ne moze u ovoj ligi. One dvije lopte su fantazija, ono se ne vidja cesto kod nas. Vjerovatno neces ostati kod nas, ali ako ima 1% sanse treba pokusati opet.
Ljudi pogledajte onaj njegov sut, pa poslije njegovu reakciju. Skoro da place, gleda u nebo i pita ZASTO?! Meni je taj potez duboko ostao urezan, imam cijelu sliku tog momenta. Svaka cast MAJSTORE. :klanjase2: :klanjase2:

Musa se moze izdvojiti kao bolji pojedinac. Ima muda, zna povuci, svidja mi se kako je odigrao zadnje 2. Crnov ako uzememo u obzir sve okolnosti, poprilicno dobar. Hvala mu na dobroj kretnji i majstorskoj realizaciji.
Lendra imao sansu, promasio. Ostalo blijedo.
Stojanovic-Kerla mogu u isti kos. Katastrofa. Prvi kriv za prvi gol, drugi kriv za stativu. Ne znam zasto se lopte pelja i ne izbije u polje ili u aut?!
Bogi ucitelju, da Bogda ti vec sutra vidio ledja. Ti si ocajan, prvi gol padnes ko krava na koljena a drugi smijesno gradis loptu. Ma ocaj teski, najlosiji igrac.
Zeba danas neprimjetan, nema ga u duelima, nema nekih poteza i pravljenja viska. Izvini kapitenu, ali lose.
Dinu sam vec analizirao i Blagija.
Veca opet odbranio ono sto je mogao, golove apsolutno nije kriv. Bravo Veca.
Izmjene su bile solidne. Tuce je podebeo, ali opet ima znanje neko u nogama, malo je tecnije bilo njegovim ulaskom. Zakara nista spešl :D
Stevo hvala ti amajlijo za trofeje, nadam se da ces i ovdje ga uzeti. Strasno bitan gol i u Bjeljini i ovdje.

Dosta kukavica u ekipi imamo. Pristup nedopustajuci za jedan klub kao sto je Zeljeznicar kojem je ova tekma bila najbitnija za titulu.
Zakomplicirali ste, sad se vadite. Ne znam kako, ali Evropa nije cilj, Evropa je minimum i to ste uzeli. Borite se za titulu, ej titulu znate sta je to..

Laku noc. Bit ce Zeljo opet sampion! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 01, 2017 1:50 am

Možda Lazo ne bi zabio 25 golova ali bi svojom igrom doprinio da drugi zabiju najmanje toliko.. Bježi tamo nemoj mi vaditi živac kad se sjetim kakvu loptu nije dodao Crnovu na derbiju i sad mi muka bude..

Lazo je tehnikom i snagom Ronaldinjo za ovog, kad je zagradi ne može mu 5 štopera ništa.. Dok se od Ivana lopte odbijaju ko u panj da je pogodila.. Slavko kad je došao rekao je odmah da je on tehnički izrazito tanak igrač..

Nego pusti sad to, da mi aBd uzmemo titulu, Ivan najbolji strijelac, i da uzmemo ljetos neku pinku za njega.. Vuk sit a i ovce na broju :)

Čuj Tuce podebeo :), hvalite ga slobodno šta ste se stisli.. Bekrija izdominirao kad je ušao..Majstor bio i ostao :D

Sve u svemu dobro smo danas prošli kako je moglo biti, Laku noć ;)
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 01, 2017 1:55 am

GoodisonPark je napisao/la:
pon maj 01, 2017 1:50 am
Možda Lazo ne bi zabio 25 golova ali bi svojom igrom doprinio da drugi zabiju najmanje toliko.. Bježi tamo nemoj mi vaditi živac kad se sjetim kakvu loptu nije dodao Crnovu na derbiju i sad mi muka bude..

Lazo je tehnikom i snagom Ronaldinjo za ovog, kad je zagradi ne može mu 5 štopera ništa.. Dok se od Ivana lopte odbijaju ko u panj da je pogodila.. Slavko kad je došao rekao je odmah da je on tehnički izrazito tanak igrač..

Nego pusti sad to, da mi aBd uzmemo titulu, Ivan najbolji strijelac, i da uzmemo ljetos neku pinku za njega.. Vuk sit a i ovce na broju :)

Čuj Tuce podebeo :), hvalite ga slobodno šta ste se stisli.. Bekrija izdominirao kad je ušao..Majstor bio i ostao :D

Sve u svemu dobro smo danas prošli kako je moglo biti, Laku noć ;)
Ma izgleda van forme totalno. Rekoh to i poslije Sirokog. Opet kazem, mozda izgleda tako jer je veci od Zebe a navikle se oci na Zebu :D
Kazem, bilo je tecnije njegovim ulaskom. Nije se krio od lopte, kombinovao s Mirom desno.

Al jos jednom da se zadivim Miroslavu STEVANOVICU!!! Danas je igrao SVE pozicije i dijelio lopte kao rukom.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 01, 2017 2:00 am

Leon_Professional je napisao/la:
pon maj 01, 2017 1:55 am
GoodisonPark je napisao/la:
pon maj 01, 2017 1:50 am
Možda Lazo ne bi zabio 25 golova ali bi svojom igrom doprinio da drugi zabiju najmanje toliko.. Bježi tamo nemoj mi vaditi živac kad se sjetim kakvu loptu nije dodao Crnovu na derbiju i sad mi muka bude..

Lazo je tehnikom i snagom Ronaldinjo za ovog, kad je zagradi ne može mu 5 štopera ništa.. Dok se od Ivana lopte odbijaju ko u panj da je pogodila.. Slavko kad je došao rekao je odmah da je on tehnički izrazito tanak igrač..

Nego pusti sad to, da mi aBd uzmemo titulu, Ivan najbolji strijelac, i da uzmemo ljetos neku pinku za njega.. Vuk sit a i ovce na broju :)

Čuj Tuce podebeo :), hvalite ga slobodno šta ste se stisli.. Bekrija izdominirao kad je ušao..Majstor bio i ostao :D

Sve u svemu dobro smo danas prošli kako je moglo biti, Laku noć ;)
Ma izgleda van forme totalno. Rekoh to i poslije Sirokog. Opet kazem, mozda izgleda tako jer je veci od Zebe a navikle se oci na Zebu :D
Kazem, bilo je tecnije njegovim ulaskom. Nije se krio od lopte, kombinovao s Mirom desno.

Al jos jednom da se zadivim Miroslavu STEVANOVICU!!! Danas je igrao SVE pozicije i dijelio lopte kao rukom.
Šalim se i ja malo a kako ne bi bio van forme kad nije odigrao haman ni poluvrijeme kada sabereš sve minute. Opet zadovoljan sam kako je danas odigrao, ona asistencija Miri kad je prozujala lopta pored stative, pa je onda imao onu jednu on lijevom sa 16, kada je neko izblokirao a iz tog kornera čini mi se da smo i zabili gol, onda 2 šprinta nazad u odbranu, uglavnom fino od njega Bgm. Mogao bi on nama nekim potezom i titulu donijeti znaju on i Zeba kako to hoda :karanje:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 01, 2017 2:19 am

GoodisonPark je napisao/la:
pon maj 01, 2017 2:00 am
Leon_Professional je napisao/la:
pon maj 01, 2017 1:55 am
GoodisonPark je napisao/la:
pon maj 01, 2017 1:50 am
Možda Lazo ne bi zabio 25 golova ali bi svojom igrom doprinio da drugi zabiju najmanje toliko.. Bježi tamo nemoj mi vaditi živac kad se sjetim kakvu loptu nije dodao Crnovu na derbiju i sad mi muka bude..

Lazo je tehnikom i snagom Ronaldinjo za ovog, kad je zagradi ne može mu 5 štopera ništa.. Dok se od Ivana lopte odbijaju ko u panj da je pogodila.. Slavko kad je došao rekao je odmah da je on tehnički izrazito tanak igrač..

Nego pusti sad to, da mi aBd uzmemo titulu, Ivan najbolji strijelac, i da uzmemo ljetos neku pinku za njega.. Vuk sit a i ovce na broju :)

Čuj Tuce podebeo :), hvalite ga slobodno šta ste se stisli.. Bekrija izdominirao kad je ušao..Majstor bio i ostao :D

Sve u svemu dobro smo danas prošli kako je moglo biti, Laku noć ;)
Ma izgleda van forme totalno. Rekoh to i poslije Sirokog. Opet kazem, mozda izgleda tako jer je veci od Zebe a navikle se oci na Zebu :D
Kazem, bilo je tecnije njegovim ulaskom. Nije se krio od lopte, kombinovao s Mirom desno.

Al jos jednom da se zadivim Miroslavu STEVANOVICU!!! Danas je igrao SVE pozicije i dijelio lopte kao rukom.
Šalim se i ja malo a kako ne bi bio van forme kad nije odigrao haman ni poluvrijeme kada sabereš sve minute. Opet zadovoljan sam kako je danas odigrao, ona asistencija Miri kad je prozujala lopta pored stative, pa je onda imao onu jednu on lijevom sa 16, kada je neko izblokirao a iz tog kornera čini mi se da smo i zabili gol, onda 2 šprinta nazad u odbranu, uglavnom fino od njega Bgm. Mogao bi on nama nekim potezom i titulu donijeti znaju on i Zeba kako to hoda :karanje:
vise Jahic ima minuta :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 01, 2017 3:20 am

Vi ste jos i dobro prosli, skontajte koja je patnja bila gledati ovu ocajnu partiju Zeljeznicara medju primitivcima od domacih navijaca... Naprosto i dalje ne mogu da vjerujem kako smo primili 2 gol, jer oni su bili totalno pali nakon naseg gola, a ja sam se sjebo kako ih nasi "branici" pustaju da se dosetkaju do gola... Onaj Musa veze nema, centarsut ocajan, pasovi ocajni, trcanje ocajno, samo nesto skakuce oko lopte i dobar je samo kada ima cist pravac da trci za loptom ali i to obicno usere na kraju. Da ne pricam koliko je ocajan u odbrani i kako se nikako ne vraca da zatvori svoju poziciju... Valjda mu fali puno utakmica...

Bekric bi morao vise igrati, covjek je za malo vremena puno toga napravio... Ima potrebno iskustvo za finish utakmica.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 01, 2017 3:26 am

SWRA_1921 je napisao/la:
pon maj 01, 2017 3:20 am
Vi ste jos i dobro prosli, skontajte koja je patnja bila gledati ovu ocajnu partiju Zeljeznicara medju primitivcima od domacih navijaca... Naprosto i dalje ne mogu da vjerujem kako smo primili 2 gol, jer oni su bili totalno pali nakon naseg gola, a ja sam se sjebo kako ih nasi "branici" pustaju da se dosetkaju do gola... Onaj Musa veze nema, centarsut ocajan, pasovi ocajni, trcanje ocajno, samo nesto skakuce oko lopte i dobar je samo kada ima cist pravac da trci za loptom ali i to obicno usere na kraju. Da ne pricam koliko je ocajan u odbrani i kako se nikako ne vraca da zatvori svoju poziciju... Valjda mu fali puno utakmica...

Bekric bi morao vise igrati, covjek je za malo vremena puno toga napravio... Ima potrebno iskustvo za finish utakmica.
Musa je uz Miru danas bio nas najbolji igrac..
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 01, 2017 7:57 am

vi prvo pišete kako nam vezni red nema ideje, kako je spor, prevaziđen, u lošoj formi, nikakav...a onda kako treba visoki napadač na kojeg se nabijaju lopte i ivan nije taj za naše lige. e skontajte sami gdje griješite :D

kad je lazo bio prvi izbor u napadu, nismo bili šampioni i nismo dobili nijednu tešku utakmicu protiv konkurenata za titulu. a kad je 2011./12. eldin adilović bio prvi izbor u napadu - nismo nabijali loptu a on spuštao, nego smo imali dominantan vezni red koji je izigravao svakoga "kako treba". i on nije bio kloc i jablan (kako je to i danas u dobroj mjeri ostala negativna i neosnovana percepcija) nego jedan od najboljih napadača želje iza rata po svim parametrima...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 01, 2017 8:29 am

VIDEO/ FOTO: FK Sloboda – FK Željezničar 2:2

http://1921.ba/video-foto-fk-sloboda-fk ... ar-22-3555
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 01, 2017 9:15 am

Joj Krleze kod drugog gola...dragi boze sta je ono...Penal na Blagojevicu je bio, isto kao sto je mogao svirati onaj na Ordagicu...Nadam se da Krleza ide na klupu, isto kao i Stojanovic...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 01, 2017 9:20 am

Jos smo mi dobro i igrali kad pogledas izvjestaj, al odbrana je katastrofa ....
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 01, 2017 9:23 am

Kada ode Miro... jadna nam majka
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
bablaz
Postovi: 119
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 12:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 01, 2017 9:39 am

Forum pratim, rijetko pisem, danas cu pokusati izmijeti svoje misljenje.
1. Generalno smo procitani. Slavko je, po meni, limitiran trener, koji jako puno kalkulise, i nije unaprijedio igru od kako je dosao ni za 10%. Zasto smo procitani? Svi znaju da su nam stoperi limitirani sa tehnikom (Kerla pogotovo). Imalo ozbiljnija ekipa nam izadje u bilo kakav presing i onda nabijamo loptu bez veze. Ne sjecam se da je Lendric napravio nesto na dugu loptu.
2.Za igru sa ovakvim spicem trebas imati jako dobar vezni red. Koji igra jednostavno, puno trci, nudi se i sto je najvaznije: ne grijesi puno. Mi to nemamo. Jucer posebno smo imali problem sa posjedom. Zasto? Zato sto imamo na dvije pozicije (Kerla i Dino) jako limitirane igrace. Kad dobiju loptu voda u usima.. Pored toga imamo i Zebu u vezi koji nije onaj Zeba definitivno. E sad dolazimo do Jovana. Najbolje partije je pruzao u paru sa Amirom, jer je Amir jako dobar u igri bez lopte. Bez igraca tipa Amira Jovan puno rizika preuzima na sebe, te tako puno i grijesi. Mislim da je Bekric najbolje rijesenje za ovu poziciju.
3. Tranzicija po osvojenoj lopti 0 bodova. Kontre jako lose istrcavamo. Oduzmemo loptu na 30 metara od naseg gola i obavezno krenemo u kontru sa 2, 3 igraca.
4. Stoperi nam stoje nisko, jer nemaju snage i brzine. Kad dodamo tome i Stojanovica kiji je jako spor imamo problem jer nam linije stoje daleko. Izmedju Lendrica i Kerle uvijek ima minimalno 40 metara.
Sve u svemu rastiman smo orkestar, a dirigent je po meni razocarenje.
Pokusati izgurati do kraja ovo i onda remont ekipe, a ja da se pitam zahvalio bih se i treneru.
U ekipi imamo jako puno presporih igraca: stoperi, Stojanovic, Dino, Markovic, Zeba, Nikolic i ako igraju 4 od nabrojanih imamo ogromne probleme sa pravljenjem viska.
Ja bih se zahvalio: Stoperima, Stojanovicu, Dini, Markovicu, Stevi, Zakaricu. Kad dodamo da nam idu sigurno Lendric, Musa, Miroslav, pa i Vedran imamo ogroman problem. I da jos dodam Samdi Krizman je svemirski brod za Crnova i Zakarica.
Nafam se da ca nas sreca pomaziti da osvojimo titulu, jer samo je takomozemo osvojiti.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 01, 2017 9:50 am

88
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 01, 2017 9:50 am

Nek neko napravi gifove s ovim Mirinim asistencijama. Ovo se mora imati u arhivi kad pocne prica o najboljem igracu lige :kafa:
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 01, 2017 9:53 am

bez obzira na sve, ove godine na tron se penju sve tri nase selekcije i imat cemo strijelca lige!

hajde da se i mi ponasamo skladu sa CINJENICNIM stanjem. bice vremena za analize i mudrovanje.

TEBE VOLIM TEBI PJEVAM

:zeljeznicar1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: cipiripi, Google [Bot] i 260 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija