Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:32 am

pile87 je napisao/la:
pet apr 28, 2017 12:30 am
Plava Porodica je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
pet apr 28, 2017 12:21 am

Ne radi se o tome šta ti voliš nego šta je u interesu kluba.
Izvini ti sto se tvoje poimanje navijanja za Želju svodi na to da je važnije šta se tebi dopada nego šta je korisnije za klub.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Ocito ne pratis sta pisem, ako ne pratis, onda mi nemoj ni replicirat.
Evo prelistao sve tvoje zadnje postove i jasno mi je da ni ti ne znaš bil piskio ili kakio.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Moze li kakva strucna analiza? Hajd dok nisam lego..

Edit: @joazinho ja sam ba pljuvac.. Gotovo, etiketirala me forumska zajednica.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:33 am

Ko prica o Kerli? Momak je efendija 8-)
Spoiler:
slika
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:34 am

Molim vas da razlike u mišljenu ne pretvarate u mjerenje ćune
イビチャ・オシム
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:38 am

Još jedna molba, manite se tog globaliziranja...

Željo je ideja, pokret, filozofija, način života...

Željo nikad nije i nikad neće biti jedan napadač koji je takoreći juče došao u Želju i kojeg je Željo fudbalski oživio, vratio mu samopouzdanje i priliku da i dalje živi od novaca zarađenih od fudbala.

Ne znam samo ko izmišlja ove floskule i gluposti, čuj Ivan je Željo jes al da ne kažem šta..
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:42 am

Amidza je napisao/la:
pet apr 28, 2017 12:33 am
Ko prica o Kerli? Momak je efendija 8-)
Spoiler:
slika
Oni odgovori sjeveru mu se omakli :(
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:47 am

Rambo_Amadeus je napisao/la:
pet apr 28, 2017 12:42 am
Amidza je napisao/la:
pet apr 28, 2017 12:33 am
Ko prica o Kerli? Momak je efendija 8-)
Spoiler:
slika
Oni odgovori sjeveru mu se omakli :(
Nisam skonto, sta je to bilo? Moze i pp ako neces ovdje.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:50 am

A imao je i on pred kraj utakmice kod jednog prekida reci nesto nekom na sjeveru.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:51 am

exbabilon je napisao/la:
pet apr 28, 2017 12:32 am
Momka razumijem. Lendric je igrac vrele krvi, ima dosta bubica, lako plane i slabo koga respektuje. To na terenu zna izgledati iritantno, poslije nekih golova kad se svi kunemo u njega on samo nestane, pocne mahati rukama, setkat se..pa uleti i izjava psi neka laju.. Al sve to pada u vodu kad svojim golom donese pobjedu. Nema tu onda puno filozofije, mi boljeg napadaca tesko da cemo naci. Al daleko je Ivan od idealnog, da je sasvim cist u glavi ne bi ozivljavao karjeru kod nas.

Miro je recimo susta suprotnost od Ivana, ali samo jedan od njih je produzio ugovor i ispostovao klub. Pa razmisljajte..


Sent from my LG-K430 using Tapatalk
Ispoštovati klub nema blage veze sa potpisivanjem novog ugovora. Ispoštovati klub znači odraditi dogovoreno do kraja. Ne treba brkati elementarne pojmove.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:54 am

E da mi je neko reko da cemo se zaraziti pitarlukom reko bi mu evo ti i istok i titula i sve samo nas spasi tog sindorma, al gotovo je sad..
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:57 am

Rambo_Amadeus je napisao/la:
pet apr 28, 2017 12:50 am
A imao je i on pred kraj utakmice kod jednog prekida reci nesto nekom na sjeveru.
A to, a jebi ga, utakmica za mozdani.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 1:10 am

cikazubo je napisao/la:
pet apr 28, 2017 12:54 am
E da mi je neko reko da cemo se zaraziti pitarlukom reko bi mu evo ti i istok i titula i sve samo nas spasi tog sindorma, al gotovo je sad..
Ne smijemo postat ko oni. Kroz citavu nasu historiju smo bili dijametralna suprotnost. Tako i mora ostati. Nadam se da je ovaj val pitarluka samo neka prolazna faza, a mislim i da je puno manji nego sto se cini. Samo su glasni, mahalasi.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 1:28 am

Znaci sad je Ivan dosao na red, svako malo novi igrac...cini mi se da u timu nema igraca koji na ovom forumu nije popljuvan i omalovazen i to vecinom od najvecih boraca protiv pljuvaca.
Momak nas najbolji igrac ove sezone sad nevalja, taraba eto nema neku fix Zeljinu dezoksiribonukleinsku kiselinu.
Decko se bori izgara na terenu i da ima prisebniji, agilniji i korisniji / jednom rijecju bolji vezni red potukao bi sve rekorde lige.
Mucno je citati ove udare na igrace prije par dana Ugljesa sad Ivan. Uz Micu i Vecu jedino sto valja u ekipi (Zebu izostavih zbog godina). Od trenutnih prvotimaca samo Ivan i Veca imaju perspektivu da nesto donesu klubu...svi ostali su tu da uzmu lovu i pokusaju ostati sto duze na platnom spisku jer im je Zeljo plafon.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 1:38 am

Meni je ipak Cile jos vise fascinantno kako mi dizemo igracu i formu i cijenu i guramo ga u repku, a on na ljeto ode djaba. Jos ako ne uzmemo ligu, pa ode sve u helac :)

Laku noc :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 1:45 am

Mnogo sto sta je kod nas promasaj od podrske na stadionu kad ne treba do sutanja kad treba biti najglasniji. Baletani dodju pred jug i pjevaju nakon bolesno losih partija. Do uzdizanja pojedinaca i pljuvanja.
Sve je otislo u pogresnom pravcu, sto kolega forumas rece pitarizujemo se.
Mada isti smo mentalni sklop koliko god to pojedini pobijali zajedno odrastamo, pocnemo koke ganjati, u skolu idemo pa i po tramvajima zenske zajedno u pubertetu pocnemo fatati... samo za vrijeme tekmi obucemo druge boje dresove.
Sad se nazivamo i pogrdnim imenima, i jedni o drugima na forumima sve najgore a na kafi ili na cugi zajedno.
Bolesno, poremecen sistem vrijednosti skroz.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 2:28 am

Za kozoyebe:
-------------Veca--------------
Miro--Bogi--Kerla--Stoja
-------Zeba--Jovan-----
Zakara--Zera--Crnov
----------Lendra---------

Nekako mi ovo izgleda najodgovornije i nazad i naprijed. U odbrani moglo bi puhat sa jednim bekom(Musom) koji voli poletit naprijed, a sa druge strane drugi bek je prespor i konstantno je ispadao i protiv Krupe te i protiv Radnika , ali na toj strani nemamo opcija.
Miro bi meni na beka, ali od toga nista nema.
Vezni red bi konacno dobio malo raznovrsnije igre, a ne one sablonske nase. Zeba se ionako konstantno vraca do defanzive po loptu pa bi mozda u slucaju centralne pozicije i Blagoje odigrao dobru tekmu,jer bi bio rasterecen te ne bi on morao jedini da je pokusava povuci od nase do njihove polovine. A ispred ugurat Zeru, lakse se krece od ostalih veznjaka, a nama je cilj napadati do kraja, a mali ima slifa.
Na desnom krilu Zakara, tu ga ja cekam vec sljedece sezone, po stoti put ponavljam to je njegova pozicija.
Lijevo krilo Crnov, pokazao je da nam moze biti od pomoci, a tek je nedavno poceo trenirati sa ekipom.
Napad Ivan standardno, kozoyebi mu leze.

U zavisnosti od rezultata, ako bi vodili, izbacis Zeru ubacis malog Dinu da polahko zatvara utakmicu, a Zebu prebacis na njegovu poziciju. Poslije i Zebu zamjenis a ubacis Markovica i igras sa dva defanzivna i jednim centralnim veznim da maksimalno umrtvimo igru.
U slucaju loseg rezultata Musu ubaciti umjesto Crnova, Stevu umjesto Lendre..
Ali dzabe sve ovo kad ce sve standardno biti..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 6:43 am

Rambo_Amadeus je napisao/la:
pet apr 28, 2017 12:50 am
A imao je i on pred kraj utakmice kod jednog prekida reci nesto nekom na sjeveru.
Meni ali smirio me jedan nas bivsi fudbaler da mu ne sidjem dole na kraju utakmice. Nisam pljuvac ali fakat me pizdi lik svojim bahatim ponasanjem...
Ali sve i to je nebitno, to su radnici koji rade za platu a mi volimo Zelju i to treba da je iznad svega. Niko sretniji ne bi bio od mene da ga recimo on zabije u Tz.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 8:02 am

šta kaže neke bitne golove...

ljudi dragi u ovoj polusezoni mi imamo sedam bodova više nego zrinjski, i sedam više nego sarajevo. šta bi oni trebali, svi se poubijati, ako se mi crnjačimo?

simbolično, u tom nizu ivan ima sedam golova. koliko imaju obradović, ahmetović ili neko treći?

ne sviđa vam se, poštujem, ali niste valjda juče skontali da je lujka. hoćete titulu, naravno, svi hoćemo, pa skontajte koliko je ivana u tome što smo na pole position za nju...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 8:19 am

GoodisonPark je napisao/la:
pet apr 28, 2017 12:26 am
Vrag je napisao/la:
pet apr 28, 2017 12:10 am
GoodisonPark je napisao/la:
pet apr 28, 2017 12:00 am
Nema potrebe momka napadati kad je napisao onako kako jeste i te stvari koje je momak naveo su mu prevagnule na vagi u odnosu na broj golova.

Opet nekima od vas su golovi mnogo veći od njegovog ponašanja, glumljenja neke zvijezde (ja sam taj) i slično.. Svako gleda iz svog ugla i nekome je on najbolji a neko (kao u ostalom i ja) jedva čekamo da mu vidimo leđa.

Ne razumijem zašto ubjeđujete momka da mora imati mišljenje kao i vas nekolicina? Mislite šta hoćete i kako hoćete ali dopustite i drugima da misle onako kako žele.
Ne mora imati, ali napisa momak sve Ivanove osobine kakve bi trebao imati taj neki igrac za nas. Radio je sve sto je trebao zabijao, borio, produzio, odbio ponudu. Problem je sto se suprostavio navijacima. Postuj da budes posten. Sa njegove strane je bio korektan cak i u kupu. Ali uzet je na zub sto nije Mesi ili Ronaldo. Pa ne riješi utakmicu.

Sjeti se samo kada se ofarbao. Zuti klupa vakat ti je...
Ne ulazim u taj "DNK", to me u startu ne zanima.. Činjenica je da je Ivan davao neke bitne golove ali je isto tako činjenica da je imao i mnogo promašaja, nekada ranije je mnogo trčao i ganjao sada to više nije slučaj, sada igra nekako više za sebe nego za ekipu.

Niko njega ne pljuje i niko nije nezahvalan prema Ivanu, već jednostavno ima raje koja bi više voljela drugačiji tip napadača..
Citava ekipa vise nije kao sto je bila. Trke nema nikako. Nije sto neće da trce nego ne mogu vise
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 9:13 am

ChWilla je napisao/la:šta kaže neke bitne golove...

ljudi dragi u ovoj polusezoni mi imamo sedam bodova više nego zrinjski, i sedam više nego sarajevo. šta bi oni trebali, svi se poubijati, ako se mi crnjačimo?

simbolično, u tom nizu ivan ima sedam golova. koliko imaju obradović, ahmetović ili neko treći?

ne sviđa vam se, poštujem, ali niste valjda juče skontali da je lujka. hoćete titulu, naravno, svi hoćemo, pa skontajte koliko je ivana u tome što smo na pole position za nju...
Da igra kojim slučajem u Krupi bila bi posta pomama da se mora dovesti.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 9:18 am

i preuzeti rizik i platiti odšteta, omiljena floskula većeg broja forumaša.

ali ne igra u ligi niko sličan na toj poziciji, cifre u ovom slučaju zaista ne lažu. svi koji su vodili listu strijelaca u prvom dijelu, u drugom nisu napravili ništa, a ivan jeste. i njihove ekipe su pale na tabeli i uzele mnogo manje bodova nego mi.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 189 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija