Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:00 am

a đe je ona, "danas svi igraju fudbal" :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:00 am

Nema potrebe momka napadati kad je napisao onako kako jeste i te stvari koje je momak naveo su mu prevagnule na vagi u odnosu na broj golova.

Opet nekima od vas su golovi mnogo veći od njegovog ponašanja, glumljenja neke zvijezde (ja sam taj) i slično.. Svako gleda iz svog ugla i nekome je on najbolji a neko (kao u ostalom i ja) jedva čekamo da mu vidimo leđa.

Ne razumijem zašto ubjeđujete momka da mora imati mišljenje kao i vas nekolicina? Mislite šta hoćete i kako hoćete ali dopustite i drugima da misle onako kako žele.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:01 am

Ne mora ih skautirat kao i dosad, samo nek izvadi krv. :lol:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:03 am

Kad smo kod tih fraza, odmah mi ovo padne na pamet. Da malo razbijemo teške teme :) :D

http://www.tarzanija.com/46-komentators ... -prevodom/
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:04 am

GoodisonPark je napisao/la:Nema potrebe momka napadati kad je napisao onako kako jeste i te stvari koje je momak naveo su mu prevagnule na vagi u odnosu na broj golova.

Opet nekima od vas su golovi mnogo veći od njegovog ponašanja, glumljenja neke zvijezde (ja sam taj) i slično.. Svako gleda iz svog ugla i nekome je on najbolji a neko (kao u ostalom i ja) jedva čekamo da mu vidimo leđa.

Ne razumijem zašto ubjeđujete momka da mora imati mišljenje kao i vas nekolicina? Mislite šta hoćete i kako hoćete ali dopustite i drugima da misle onako kako žele.
Zato jer je to nazahvalno glupo i nepromišljeno. Igrači koji igraju u našem dresu predstavljaju klub. Igrač kojeg ti tjeraš jer ti se ne sviđa njegova frizura je igrao za Želju za 1800 KM a najbolji je strijelac lige igrači se tjeraju radi lose igre a ne što nekom smeta kako sebe momak motivise.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:06 am

Hurmasica je napisao/la:
pet apr 28, 2017 12:00 am
a đe je ona, "danas svi igraju fudbal" :D
:lol:

E bra'o, jer "nema vise malih i velikih ekipa".
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:10 am

Hurmasica je napisao/la:
pet apr 28, 2017 12:00 am
a đe je ona, "danas svi igraju fudbal" :D
:D
Spoiler:
46 komentatorskih fraza sa prevodom


Fudbalska sezona se zahuktala, Zvezda je već par puta kiksnula i sprema smenu trenera, Černomerec i Ludogorec su ozbiljni timovi koji haraju i Ligom Evrope, a milion „ljubitelja fudbala“ u Srbiji šalta sport klubove i arene i zakljinje se da će od sada tekme gledati bez tona jer im komentatori idu na *****. Za one koji još nisu pronašli petlju da stisnu „mute“ na daljinskom, Tarzanija je upriličnila posetu RTS-u gde smo razgovarali sa očevima fraza, Peđom Strajnićem, Neđom Kovinjalom i Acom Stojanovićem i konačno dobili prevode njihovih omiljenih sintagmi.

1. Početno ispitivanje snaga – igra se 70. minut Čuka-Jagodina, a lopta se i dalje vrti u krugu centra igrališta, kao srede da igraju.

2. Teške noge od priprema – nisu od priprema nego od litre Džeka dnevno po Sloveniji i Antaliji. I dve pakle crvenog Marlbora, ako si Neca Milijaš.

3. Igrači i stručni štab sigurno nisu planirali ovakav početak (kad rano prime gol) – pa da, planirali su da vode 3:0 već negde oko 20. minuta, a posle da čuvaju noge, jer prvenstvo je dugo.

4. Dobio je upotrebljivu loptu – ovo ume da bude prijatna promena nakon što dobijete nekoliko izbušenih.

5. Sudija je bio neumoljiv – a inače je veoma umoljiv: „Nemo’ žuti, molim te katemolim!“ „Ok, ganut sam, nema žutog!“
6. Preskaču sredinu terena – jedino što znaju je da dunu loptu 60 metara unapred, a i gube 5:0 pa to deluje nekako opravdano.

7. Lopta nije htela u gol – „Lopto, hoćeš sa mnom do kladže. Ajde bre… pih kakva si, ništa nećeš.“

8. Danas svi igraju fudbal – kaže se kada ispadneš od Šamrok Roversa čiji igrači inače toče benzin na Šelovoj pumpi nadomak Dablina.

9. Još nije namestio nišanske sprave – šutnuo je do lokalne crkve.

10. Vruć domaći teren – navijači se deru, a sudija stoji pod latentnom, ali stalnom pretnjom da će mu izbušiti gume na spačeku, ako ne sudi penal, dva.

11. Spoj mladosti i iskustva – u timu igraju klinci koje uprava planira da proda Inčonu za 300k, i matorci, povratnici iz Krila Sovjetov, ljubitelji splavova.

12. Domaći navijači navijaju fer i korektno – tek pokatkad se čuje Nož, žica, Srebrenica ili Srbe na vrbe, a niko još bakljom nije pogodio desnog beka gostiju.

13. Matirao je golmana – „Skakač F6, opaaa! Ne, ne, golmane, kralj ne može da preskače polja. Pa ne može, jebiga, otkud znam što ne može.“

14. Penali su lutrija – do te rečenice komentatora, svi gledaoci misle da su penali složene, ali precizne računske operacije u kojima pobeđuju obrazovaniji i oni koji su bolje provežbali zbirku.

15. Neoprezan start stamenog štopera – Rnić je nekom namerno ušao petom u koleno.

16. Poslao je loptu u jednu, a golmana u drugu stranu – šutnuo levo, golman se bacio desno. Da je slučajno i golman otišao levo, komentator bi rekao da je traljav šut i da se tako ne pucaju penali.

17. Iskusno seče igru protivnika blagim faulovima – Saša Ilić nema snage od 14. minuta pa krlja spontano.

18. Napad je najbolja odbrana – zbun. Napad je napad, a nije zgoreg ni odbranu imati.

19. Lopta ga je pogodila u nezgodno mesto – udarila ga u KURČINU. Eto, rekli smo, nije toliko sramota.
20. „Kakav brazilski potez! – srpski fudbaler koji nije Neca Tomić, pokušao i uspeo takvu akrobaciju zvanu dribling.

21. Nemci igraju svih 90 minuta – ne, nego će u 87. minutu izaći sa terena pa da im trener jebe mater.

22. Imaju dugačku klupu – da, bar sedam, osam metara, bukovo drvo, kvalitet.

23. Sudija mu je pokazao put u svlačionicu – ovo je mera kojoj se pribegava u slučaju izuzetno neinteligentnih igrača sa očajnom orijentacijom u prostoru, koji ni uprkos mnogobrojnim oznakama ne umeju da odu sami.

24. Gosti rasterećeni ulaze u utakmicu – kad ovo čuješ, znaš da je kvota na goste bar 8,50.

25. 2:0 je najopasniji rezultat – da, svima kad bi ponudio da povedu 2:0 oni bi odbili, jer je to veoma opasno.

26. Igraju i protiv tradicije – poslednju utakmicu igrali ’56 u finalu FA kupa.

27. Vrebaće svoju šansu iz kontranapada – ne mogu da izađu iz sopstvenog šesnaesterca.

28. Utakmica je završena najnepopularnijim rezultatom – pa i nije, ako si metno iz iksa u iks.

29. Nažalost, ovo je naša fudbalska realnost – popularno u letnjim mesecima, tokom kvalifikacija za evrokupove.

30. Takozvani skraćeni korner – komentator ne propušta priliku da pokaže raskoš svog vokabulara kada je dosuđen slobodnjak sa boka.

31. Nisu ispoštovali dogovor iz svlačionice – FLEŠBEK (treninge pred tekmu): „Ajmo, istrči još dva kruga lagano, pa idemo u svlačionicu da se dogovorimo tamo.“

32. Trener domaćih meša karte – uvodi štopera kasapina umesto krila, da tera loptu u kuruze i čuva 1:0.

33. Ovo je najnezgodniji trenutak da se primi gol – kaže se za golove koji su primljeni na samom početku tekme, na isteku prvog poluvremena i u prvom poluvremenu uopšte, kao i za golove primljene po početku drugog poluvremena, pred kraj utakmice i za golove primljene uopšte.

34. Igra na poziciji lažne devetke – Van der Vart je previše dobar da sedi na klupi, a previše lenj da trči pa šetka po krugu centra.

35. Lopta je okrugla – nije, lopta je loptasta, 3-D.

36. Perspektivni napadač – kaže se za 23-godišnjeg igrača koji ulazi sa klupe u nadoknadi čija je jedina perspektiva da ga menadžer zavalja Inčonu ili Tereku za 100 soma po sezoni pa da otvori kafić na Obiliću.

37. Igra kratkih pasova – besomučno dodavanje zadnjeg veznog i beka, štopera i golmana sa procentom uspešnosti od 100 odsto.
38. Plaćamo danak neiskustvu na međunarodnoj sceni i lako dobijamo kartone – neki Pavlović iz Jagodine nabio kopačku u usta čamugi, pravi odraz neiskustva.

39. Prava je šteta što jedna od ove dve ekipe mora da ispadne već u polufinalu – jebiga, ako bi obe ušle u finale, bila bi malo gužva.

40. Počasni pogodak – Bajern uvaljao šest komada i onda počeli da se zajebavaju i primili gol. Nema sumnje, to je u mnogome spaslo čast Majnca.

41. Ne uspevaju da nametnu svoj ritam – Strajnić hoće da kaže da Partizan ne može da pređe pola.

42. Rutinski presečena opasna akcija protivnika – Van Bomel zaboo ona dva prednja metalna krampona u nečiju metatarzalnu kost, pri tome ga nije mnogo zanimalo da li je akcija protivnika opasna i, uopšte, da li je lopta u igri.

43. Sve je fudbalski odradio – kaže se obično kada igrač šutira iz prve i prebaci severnu tribinu.

44. Tako se izvode penali! – iz sve snage je raspalio po sredini, visoko, nadajući se da golman nije dovoljno lud da ostane u sredini.

45. Odbrambeni igrači reklamiraju ofsajd poziciju – četiri majmuna stoje sa podignutom desnom rukom, umesto da ganjaju napadača koji u međuvremenu daje gol, a nakon tog gola trče ka pomoćnom sudiji, unose mu se u facu i deru se. Onda jedan dobije žuti karton i svi se smire.

46. Praznik fudbala – istok poluprazan, ima nešto ljudi i na zapadu.
EDIT: preduhitrio si me :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:10 am

GoodisonPark je napisao/la:
pet apr 28, 2017 12:00 am
Nema potrebe momka napadati kad je napisao onako kako jeste i te stvari koje je momak naveo su mu prevagnule na vagi u odnosu na broj golova.

Opet nekima od vas su golovi mnogo veći od njegovog ponašanja, glumljenja neke zvijezde (ja sam taj) i slično.. Svako gleda iz svog ugla i nekome je on najbolji a neko (kao u ostalom i ja) jedva čekamo da mu vidimo leđa.

Ne razumijem zašto ubjeđujete momka da mora imati mišljenje kao i vas nekolicina? Mislite šta hoćete i kako hoćete ali dopustite i drugima da misle onako kako žele.
Ne mora imati, ali napisa momak sve Ivanove osobine kakve bi trebao imati taj neki igrac za nas. Radio je sve sto je trebao zabijao, borio, produzio, odbio ponudu. Problem je sto se suprostavio navijacima. Postuj da budes posten. Sa njegove strane je bio korektan cak i u kupu. Ali uzet je na zub sto nije Mesi ili Ronaldo. Pa ne riješi utakmicu.

Sjeti se samo kada se ofarbao. Zuti klupa vakat ti je...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:13 am

Halalite sto ga ne volim..ja se jos jednom izvinjam sto ga moje oci ne vole vidjeti..
Samo mi recite da prihvatate izvinjenje pa da proucim fatihu i legnem spavati.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:19 am

pile87 je napisao/la:
pet apr 28, 2017 12:04 am
GoodisonPark je napisao/la:Nema potrebe momka napadati kad je napisao onako kako jeste i te stvari koje je momak naveo su mu prevagnule na vagi u odnosu na broj golova.

Opet nekima od vas su golovi mnogo veći od njegovog ponašanja, glumljenja neke zvijezde (ja sam taj) i slično.. Svako gleda iz svog ugla i nekome je on najbolji a neko (kao u ostalom i ja) jedva čekamo da mu vidimo leđa.

Ne razumijem zašto ubjeđujete momka da mora imati mišljenje kao i vas nekolicina? Mislite šta hoćete i kako hoćete ali dopustite i drugima da misle onako kako žele.
Zato jer je to nazahvalno glupo i nepromišljeno. Igrači koji igraju u našem dresu predstavljaju klub. Igrač kojeg ti tjeraš jer ti se ne sviđa njegova frizura je igrao za Želju za 1800 KM a najbolji je strijelac lige igrači se tjeraju radi lose igre a ne što nekom smeta kako sebe momak motivise.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Momak je napisao da mu se ne sviđa ponašanje, mentalitet tog igrača i to je njegovo pravo. Meni se recimo ne sviđa što frajer ne zna osnovne elemente fudbalske igre, što je sebičan, što ne može da primi haman ni jednu loptu, što fula previše zicera itd.. Čak je i Slavko jednom prilikom izjavio da je Ivan sa tehnikom na "VI". Ne pljujem ja njega nedaj Bože, hvala mu za svaki gol i za sve što je uradio ali ja priželjkujem napadača koji će igrati za ekipu i koji će asistirati saigraču kada je ovaj u boljoj poziciji.

Lazar je mnogima bio taraba a meni je on omiljen igrač, naravno ja nisam skakao za vrat nikome da ga ubjedim kako nije u pravu..
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:20 am

Zeljo mi te volimo kako god zavrsilo...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:21 am

Plava Porodica je napisao/la:Halalite sto ga ne volim..ja se jos jednom izvinjam sto ga moje oci ne vole vidjeti..
Samo mi recite da prihvatate izvinjenje pa da proucim fatihu i legnem spavati.
Ne radi se o tome šta ti voliš nego šta je u interesu kluba.
Izvini ti sto se tvoje poimanje navijanja za Želju svodi na to da je važnije šta se tebi dopada nego šta je korisnije za klub.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:24 am

pile87 je napisao/la:
pet apr 28, 2017 12:21 am
Plava Porodica je napisao/la:Halalite sto ga ne volim..ja se jos jednom izvinjam sto ga moje oci ne vole vidjeti..
Samo mi recite da prihvatate izvinjenje pa da proucim fatihu i legnem spavati.
Ne radi se o tome šta ti voliš nego šta je u interesu kluba.
Izvini ti sto se tvoje poimanje navijanja za Želju svodi na to da je važnije šta se tebi dopada nego šta je korisnije za klub.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Ocito ne pratis sta pisem, ako ne pratis, onda mi nemoj ni replicirat.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Shortyy1921
Postovi: 164
Pridružen/a: ned apr 09, 2017 11:01 pm
Lokacija: http://forum.sport1.ba/index.php
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:25 am

I da gubiš 10 - 0 , s juga bi se pjesma čula: Mi te voliimo, mi te voliiiiiiimo ! :)
Jednom Željezničar,uvijek Željezničar ! - I.O.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:25 am

Plava Porodica je napisao/la:
pet apr 28, 2017 12:13 am
Halalite sto ga ne volim..ja se jos jednom izvinjam sto ga moje oci ne vole vidjeti..
Samo mi recite da prihvatate izvinjenje pa da proucim fatihu i legnem spavati.
Kerla, jesi to ti ? :D
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:26 am

Vrag je napisao/la:
pet apr 28, 2017 12:10 am
GoodisonPark je napisao/la:
pet apr 28, 2017 12:00 am
Nema potrebe momka napadati kad je napisao onako kako jeste i te stvari koje je momak naveo su mu prevagnule na vagi u odnosu na broj golova.

Opet nekima od vas su golovi mnogo veći od njegovog ponašanja, glumljenja neke zvijezde (ja sam taj) i slično.. Svako gleda iz svog ugla i nekome je on najbolji a neko (kao u ostalom i ja) jedva čekamo da mu vidimo leđa.

Ne razumijem zašto ubjeđujete momka da mora imati mišljenje kao i vas nekolicina? Mislite šta hoćete i kako hoćete ali dopustite i drugima da misle onako kako žele.
Ne mora imati, ali napisa momak sve Ivanove osobine kakve bi trebao imati taj neki igrac za nas. Radio je sve sto je trebao zabijao, borio, produzio, odbio ponudu. Problem je sto se suprostavio navijacima. Postuj da budes posten. Sa njegove strane je bio korektan cak i u kupu. Ali uzet je na zub sto nije Mesi ili Ronaldo. Pa ne riješi utakmicu.

Sjeti se samo kada se ofarbao. Zuti klupa vakat ti je...
Ne ulazim u taj "DNK", to me u startu ne zanima.. Činjenica je da je Ivan davao neke bitne golove ali je isto tako činjenica da je imao i mnogo promašaja, nekada ranije je mnogo trčao i ganjao sada to više nije slučaj, sada igra nekako više za sebe nego za ekipu.

Niko njega ne pljuje i niko nije nezahvalan prema Ivanu, već jednostavno ima raje koja bi više voljela drugačiji tip napadača..
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:26 am

Rambo_Amadeus je napisao/la:
pet apr 28, 2017 12:25 am
Plava Porodica je napisao/la:
pet apr 28, 2017 12:13 am
Halalite sto ga ne volim..ja se jos jednom izvinjam sto ga moje oci ne vole vidjeti..
Samo mi recite da prihvatate izvinjenje pa da proucim fatihu i legnem spavati.
Kerla, jesi to ti ? :D
Selam prisutnima :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:30 am

Plava Porodica je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
pet apr 28, 2017 12:21 am
Plava Porodica je napisao/la:Halalite sto ga ne volim..ja se jos jednom izvinjam sto ga moje oci ne vole vidjeti..
Samo mi recite da prihvatate izvinjenje pa da proucim fatihu i legnem spavati.
Ne radi se o tome šta ti voliš nego šta je u interesu kluba.
Izvini ti sto se tvoje poimanje navijanja za Želju svodi na to da je važnije šta se tebi dopada nego šta je korisnije za klub.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Ocito ne pratis sta pisem, ako ne pratis, onda mi nemoj ni replicirat.
Evo prelistao sve tvoje zadnje postove i jasno mi je da ni ti ne znaš bil piskio ili kakio.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:31 am

@storme, možel' neka anketa na fazon da li smo zadovoljni izlaskom u Evropu koji je već ostvaren, da li je titula jedino što nas interesuje ili Titula ali i Evropa nije loša ?
Usput @PP, je jedan kroz jedan momak, Željovac od glave do pete ! Upoznao sam ga prošle godine na gostovanju u Tuzli kad ga je Lendra zabio za 0-1 :D Momak živi Željezničar 24h, tako da ću vas zamolit da ne :ne: po momku !
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 28, 2017 12:32 am

Momka razumijem. Lendric je igrac vrele krvi, ima dosta bubica, lako plane i slabo koga respektuje. To na terenu zna izgledati iritantno, poslije nekih golova kad se svi kunemo u njega on samo nestane, pocne mahati rukama, setkat se..pa uleti i izjava psi neka laju.. Al sve to pada u vodu kad svojim golom donese pobjedu. Nema tu onda puno filozofije, mi boljeg napadaca tesko da cemo naci. Al daleko je Ivan od idealnog, da je sasvim cist u glavi ne bi ozivljavao karjeru kod nas.

Miro je recimo susta suprotnost od Ivana, ali samo jedan od njih je produzio ugovor i ispostovao klub. Pa razmisljajte..


Sent from my LG-K430 using Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 162 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija