Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 27, 2017 10:42 am

salle86 je napisao/la:
čet apr 27, 2017 10:35 am
PSG-Monaco 5:0
Monako igra polufinale lige šampiona a poderaše ih Parižani. No to nije smak svijeta, život ide dalje.
Tako bi trebalo i kod nas...
NEX STOP = TUZLA
Odmarao trener prvu postavu, pogledaj sastav, da je onaj nas bar odmarao pa mi nebi bilo krivo toliko, nego se predadose, nisu ni izasli na teren.
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 27, 2017 10:42 am

salle86 je napisao/la:
čet apr 27, 2017 10:35 am
PSG-Monaco 5:0
Monako igra polufinale lige šampiona a poderaše ih Parižani. No to nije smak svijeta, život ide dalje.
Tako bi trebalo i kod nas...
NEX STOP = TUZLA
Odmarao trener prvu postavu, pogledaj sastav, da je onaj nas bar odmarao pa mi nebi bilo krivo toliko, nego se predadose, nisu ni izasli na teren.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 27, 2017 10:42 am

Ljudi dragi, vi kao da ne shvatate cijelu ligu. Htio to neko priznati ili ne, Široki je među najjačim ekipama u ligi. Bez obzira na to što igraju u LZO. Nijanse odlučuju u našoj ligi uvijek. Ima igrača iz naše ekipe koji bi igrali u prvih 11 Širokog, ali ima i njihovih koji bi igrali kod nas. Isto tako je i s ostalim ekipama. Niko ne odskače u ligi, niko.

Tu, kao što rekoh, nijanse odlučuju. Oni su bili svježiji, to se vidjelo u svakom duelu, sprintu... Još njihova igra ima smisla, trener je to dobro posložio. Tome dodajte da im je Kup sve u ovoj sezoni. Zrinjski dobio po ušima, mi dobili po ušima. Očekivano, kad se sve uzme u obzir. Nama se igranje na dva fronta malo obilo od glavu. Ali svakako je liga bitnija, tu trebamo ići do kraja.

Mi smo zakazali. Mi uvijek moramo podržavati igrače. O psovkama neću, samo ću reći gluho i daleko bilo. Idemo dalje, slijedi prebitna tekma u Tuzli.

VTŽ!
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 27, 2017 10:43 am

slavko ima komplex od sirokog... sva tri poraza koja je dozivio, od sirokog :D
100/94/37/34 - i to je to!
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 27, 2017 10:45 am

cikazubo je napisao/la:
čet apr 27, 2017 10:11 am
boju dao si nebu... je napisao/la:
čet apr 27, 2017 9:59 am
Los dan, losa utakmica, katastrofalne greske, manjak koncentracije...nismo zasluzili prolaz, a vjerujem da bi sve bilo drugacije da smo imali drugaciji nastup(pristup) u prvoj utakmici.
Juce je bilo dosta lose, kako na terenu, tako i na tribinama.

Zalosno je sto generalno na ovim prostorima imamo pogan mentalitet, ako nista onda zbog atmosfere kao npr. u Engleskoj kad neki tim gubi i igra ocajno, a navijaci daju podrsku bez obzira na sve.
Navijanje pri rezultatu 0-5 , sjećam se gledam na tv-u tekmu 90 min se ibretio navijanju. Doduše jug nije izdao juče, izdali su istok i sjever, na poluvremenu svi prema izlazima idu odoše kući, a kunem se da smo grmili do kraja da bi se zijanili i naši i njihovi igrači, ma nismo ni morali podršku davati već samo da smo ostali na svojim mjestima i ispoštovali ako ništa manijake, upravu, i grb, igrači bi sigurno osjećali obavezu da pojedu Slobodu nakon ove sramote, ovako je sve poljuljano i opet težak ispit za Slavku koji mora sređivati "glave" igračima..
phpBB [video]

Ne znam sta bih ti rekao...jucer sam gledao utakmicu u kojoj od pocetka moj tim gubi cijelo vrijeme. Nisam navijao u smislu da sam pjevao i skandirao (bio na istoku), ali nisam ni psovao nasim igracima. Aplauzom sam nagradio svaki dobar potez, pa cak i one lose koji su bili u najboljoj namjeri i sa maximalnim zalaganjem jer moj klub i nase igrace dozivljavam i volim na takav nacin.
O navijanju, o tribinama svakoj pojedinacno, o izboru pjesama, pljuvacima itd. bi se moglo razglabati i diskutovati 100 god.
Meni se cini da smo na Grbavici izgubili onu simbiozu tribina...jug fura svoje, po meni cesto nesto sto nije logicno u tom trenutku (ona jucer "finale kupa" na 0:3 ili na derbiju ona neka u prvih 15 min. drugog), sjever standardni repertoar, a evo od prije mjseec i istok koji ne zna "koga da prati" kad istovremeno krenu jug i sjever sa razlicitim skandiranjem.
Po meni, Jug mora biti taj koji ce diktirati navijanje cijelog stadiona, a da bi se to desilo mora se malo i pratiti utakmica na terenu, puls na ostalim tribinama i sl.
Npr. nije mi logicno da se vrti neka "lagana pjesmica" 10-ak min. u momentima kada nasa ekipa pravi ogroman pritisak na protivnika ili u obrnutoj situaciji. Moraju osjetiti te neke stvari i momcima na terenu dati vjetar u ledja koji ce ispratiti cijeli stadion.
Ne znam, nisam pametan...nisam bio na jugu skoro 30 god., neke stvari ocigledno nisu kao prije. Zna se i u Enleskoj ili Njemackoj sta je kop koji grmi 90 min., ali isto tako tamo skoro 50% vremena grmi cijeli stadion.

Da me neko ne shvati pogresno...ne kritikujem i ne pljujem nase navijace, samo kazem sta mi se ne svidja jer mislim da uvijek moze bolje.
Svakom nasem navijacu kapa dole...osim pljuvacima i struĆnjacima koji za 5-7-10 KM misle da su popili svu pamet svijeta.

Idemo dalje!

MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 27, 2017 10:48 am

teatrale36 je napisao/la:
čet apr 27, 2017 10:42 am
salle86 je napisao/la:
čet apr 27, 2017 10:35 am
PSG-Monaco 5:0
Monako igra polufinale lige šampiona a poderaše ih Parižani. No to nije smak svijeta, život ide dalje.
Tako bi trebalo i kod nas...
NEX STOP = TUZLA
Odmarao trener prvu postavu, pogledaj sastav, da je onaj nas bar odmarao pa mi nebi bilo krivo toliko, nego se predadose, nisu ni izasli na teren.
Ako si gledao obje tekme, onda je očigledno i da je Slavko odmarao ekipu. Igrali su - kao na treningu obje. Možda čak i sa manje inteziteta :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 27, 2017 10:51 am

Slazem se sa ChWillom, mentalni siromasi smo svi na balkanu pa tako i nasi igac a i mi navijaci. Jos kada dodamo tu ne kulturu i slabo pamcenje ( pogotovo svega dobrog) dobijemo ovu situaciju.
I sam sam bio dobro razocaran i ljut jucer i sinoc ali jutros malo razmisljam ipak je to sport, moras i izgubiti. IDEMO DALJE ZAJEDNO DO TITULE!
Ne bih puno analizirao igru ali ono sto mi najvise smeta i mislim da je najveci problem, je koristenje istih igraca od strane trenera koji hoce SVE ( borba na 2 fronta, mogu zamisliti da imamo jos jedno takmicenje na sta bi licili). I da je najbolji strucnjak u fizickim pripremama to ne moze proci nigdje a ne kod nas, gdje je profesionalizam na niskom nivou. Trazio je igrace da ima sirinu a to ne koristi?!
O taktici ne bih, nisam strucan ali kao i u svemu, ako si pametan, mudar moras imati alternativu, neki plan B, C. Nisu bas svi ostali treneri u BiH toliko kreteni da te za 2-3 mjeseca ne procitaju. Nadam se da ce se Slavko zapitati na vrijeme tj. ODMAH, jer su i njega izgleda malo ponijeli rezultati.
Pa jedan Monaco sinoc izvede rezerve u kupu i izgubi 5:0 jer su ocigledno odredili prioritet, ne moze sve. I Real odmarao igrace sinoc, nije to nista cudno i novo, a kod nas je cak i pozeljno za ove profesionalce.
Naredne dvije utakmice su kljucne i nadam se da cemo ih aBd pobjediti uz dosta srece jer ce nam definitivo trebati.
VtŽ
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 27, 2017 11:00 am

Malo smo previse razocarani a to je najvise zbog onog naseg ili smo sampioni ili smo kur..ine. Mi kao i vecina ekipa u bh smo vise nego limitirani igracki. To sto je ljepse kad mislimo da smo dobri pa ne vidimo stvarnost to je nesto drugo. Para da kupimo stvarni kvalitet se jos nema a rezultati su naturili da Slavko koristi to sto ima i plasira igru kakvu plasira jer od ove ekipe bolje ne moze a i doveden je zbog svog sistema koji nam je tad bio pravo potreban. Skupljeno je sto se u datom momentu moglo skupiti i ja sam cijelokupno zadovoljan dosadasnjim rezultatima. E sad sto smo htjeli i zasluzili mnogo vise je drugi par cipela. Ne mozemo ocekivati od dovedenih igraca da se bore za Zelju ko sto bi to nasa djeca radila. Slavki ne zamjeram toliko sto nema nasih omladinaca jer izgleda da ih momentalno nema puno na izbor ali da bi mogo malo rizikovati ponekad, mogo bi.
Mene najvise nervira dizanje pojedinaca u visine, balkanski mentalitet igraca/pojedinca to ne moze normalno podnijeti. Moram ovde izostaviti Miru koji se sa tim nosi ali to je vise zbog njegove licne odluke da postigne nesto vise i pobjegne odavde nego sto mu Zeljo kao nesto znaci.
Elem ceka nas opet rekonstrukcija na ljeto, pa bih volio da se par mladih ozbiljno ukljuci u igru vec sad jer neko od ovih postojecih ce morati igrati u evropi, ako ne dobiju sansu a odu svi ovi koji trebaju otici plus neke koje otjeramo imat cemo totalno novu ekipu koja nece imati dvije zajednicke utakmice u nogama.
Je.bo jedan poraz puno vise je u igri. Ne smijemo dozvoliti da se smanji znacaj ovoga sto je ova uprava napravila. Moramo se ujediniti sad vise nego ikada. VTZ
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 27, 2017 11:01 am

Kakvih padobranaca je bilo na istoku pa to je strava, sekunda mi je falila da lika ispred stociram, debil od 5 minute psuje igracima mrtve, majku, a pojma nema o fudbalu.
Poraz je sastavni dio ove igre, ne treba tako reagovati, svi mi volimo Zelju i krivo nam je, ali ako oni igraju 3 mjeseca bez poraza, prvi smo na tabeli, pa moze se ispostovati jedna losa utakmica. Treba od sada staviti u svaki sektor ljude na zadatku, pa ko opsuje odmah ga po nosu i izbaciti sa stadiona, kuci zeni pa psuj!
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 27, 2017 11:09 am

KrajPrice je napisao/la:
čet apr 27, 2017 11:01 am
Kakvih padobranaca je bilo na istoku pa to je strava, sekunda mi je falila da lika ispred stociram, debil od 5 minute psuje igracima mrtve, majku, a pojma nema o fudbalu.
Poraz je sastavni dio ove igre, ne treba tako reagovati, svi mi volimo Zelju i krivo nam je, ali ako oni igraju 3 mjeseca bez poraza, prvi smo na tabeli, pa moze se ispostovati jedna losa utakmica. Treba od sada staviti u svaki sektor ljude na zadatku, pa ko opsuje odmah ga po nosu i izbaciti sa stadiona, kuci zeni pa psuj!
Ovo mi je jaran poslao,momak koji je vidio desavanja na Istoku mu je poslao poruku na klix forumu.
Brate,sjedim kod izlaza sa tribine,dva momka normala sjede pored mene,cuo ih nisam.
Zabija Siroki 3 gol sa vrha tribine psuju Stevanovicu,Kjosevskom,Kerli od do. Nista ne ostavljaju. Momak ustade kaze im da zacepe da ne psuju nasim igracima,ako im se ne svidja nek odjebu sa stadiona. Kad jedan od njih njemu opsova sve. Momak krenu gore kad njih 5-6 hoce da ga biju. Momak se usuti,sjede opet pored mene i na tel,poruke. Dodje par vidjenijih momaka sa Juga, starijih,znam ih iz vidjenja dok smo svi mladji bili u roku 3 minute. Zovu te sa vrha. Dodje jedan,kao znaju se da smiri. Ubili su ga ko u filmu. Izveli ga vani i namarali. Onih ostalih 4-5 sto su se kurcili nigdje ih,pobjegli. Usutili se,a jedan najebao.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 27, 2017 11:09 am

Ja sam sinoć samo čekao kada će s Istoka zagrmiti "biće Željo ku.ac šampion, ku.ac šampion, ku.ac šampion" pa da to ostale tribine preuzmu i da ori! Kakvo dno dna...
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 27, 2017 11:10 am

I treba to tako @kremenko
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 27, 2017 11:13 am

Bio sam ja blizu toga na Istoku. Covjek rekao nesto u fazonu da trebamo podrzati nase igrace,a ko nece neka ide u p..... materinu. Poslije su kod ulaza dosli neki i izbila je tuca. Policiji 100 godina treba da dodje. Ljudi ih zovu u pomoc oni gledaju i nista.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 27, 2017 11:26 am

FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 27, 2017 11:27 am

Šta reći poslije ovoga... glava se još nije ohladila, tužan i razočaran...
Ne boli me poraz, nit sam tužan zbog izgubljene utakmice, sport je ovo, dešava se, Bože moj. Razočaran sam ponašanjem na tribinama. Nijedan poraz na utakmici me nije zabolio kao ovaj poraz na tribinama...
Kao društvo smo dosegli dno dna. Ne znam, možda i nismo, možda možemo i gore. Smatrao sam nas porodicom, gdje vlada jedinstvo, poštovanje, dobra volja, pozitivna energija. Ovo što sam sinoć doživio na istoku je sve samo ne ovo što sam nabrojao. Iskreno se nadam da će se nekad iskorjeniti korov koji je pokvario kompletnu pozitivnu priču i energiju oko našeg kluba.
Ne mogu da shvatim da neko može navijati za Želju, dolaziti na utakmice a svjesno praviti štetu tom istom klubu za kojeg kao on navija. Ja dolazim zbog Želje, zbog tog osjećaja pripadnosti, zbog naše historije, vrijednosti koje naš Željo gaji još od osnivanja. Zapitaš se kako pomoći klubu kojeg voliš. Pa ako nemaš vremena i mogučnosti da direktno radiš za klub ili volontiraš, onda eto bar dođeš na tu utakmicu. Na taj način pomogneš, kupiš kartu, potrošiš glas, dlanove, animiraš ljude oko sebe, širiš pozitivno priču... Kad momcima loše ide ti još glasnije navijaš, još glasnije plješčeš, a ne obrnutno. Pogriješi igrač, daj mu aplauz, možda ga motivišeš i podigneš pa dobije samopouzdanje... Bodri svoje igrače, pomozi im na taj način, nemoj ih još više indisponirati tako što ćeš se popeti na mrežu i direktno psovati pripadnost, porodicu, mrtve itd. Podrži ekipu koja nosi naš dres jer oni su dio Želje, a MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ...
Ne mogu da shvatim da je toliko teško biti razuman, realan, racionalan. Zašto se za sve kod nas traži kontra usluga? Kao dao si pare za kartu pa očekuješ neki aman spektakl i predstavu? Bolan dođi zbog Želje, dođi zbog zajedništva, dođi da budemo porodica, a porodica se bezuvjetno voli i pomaže i ne očekuješ ništa za uzvrat zar ne? Realnost je da nisi uvijek u vrhu, da ne igraš uvijek dobro, takav je sport, takav je život. Ako ne može na terenu, onda bar možemo uvijek biti najbolji u tome koliko volimo svoje i svoj klub. To smo bar pokazali bezbroj puta i neka tako i ostane.

Puna podrška ekipi, treneru, upravi i svima koji dobro misle našem Želji. Svi na Grbavicu već slijedeću utakmicu, neka bude puna i da momke bodrimo kako god u Tuzli završilo.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 27, 2017 11:29 am

uvijek može gore. bar smo to mogli dosad naučiti :D
gradi željo boli te *****
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 27, 2017 11:33 am

ljudi, cilj je ispunjen... izborili smo evropu, nakon dolaska slavka, to je bilo u domenu naucne fantastike... sada smo jedini tim koji ije sigurno ozborio evropu... a vi ovde pljuljete po igracima... stidite se... a imamo sad priliku da uzmemo trofej, koji niko, osim mozda mene, ocekivao nakon odlaska kostica... stvarno me je sramota nekad kad vidim sta govorite igracima... zapitajte se da li oni vi pljuvaci zasluzujete da budete navijaci ovog kluba...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 27, 2017 11:34 am

Ch.Willa1986 je napisao/la:
čet apr 27, 2017 11:27 am
Šta reći poslije ovoga... glava se još nije ohladila, tužan i razočaran...
Ne boli me poraz, nit sam tužan zbog izgubljene utakmice, sport je ovo, dešava se, Bože moj. Razočaran sam ponašanjem na tribinama. Nijedan poraz na utakmici me nije zabolio kao ovaj poraz na tribinama...
Kao društvo smo dosegli dno dna. Ne znam, možda i nismo, možda možemo i gore. Smatrao sam nas porodicom, gdje vlada jedinstvo, poštovanje, dobra volja, pozitivna energija. Ovo što sam sinoć doživio na istoku je sve samo ne ovo što sam nabrojao. Iskreno se nadam da će se nekad iskorjeniti korov koji je pokvario kompletnu pozitivnu priču i energiju oko našeg kluba.
Ne mogu da shvatim da neko može navijati za Želju, dolaziti na utakmice a svjesno praviti štetu tom istom klubu za kojeg kao on navija. Ja dolazim zbog Želje, zbog tog osjećaja pripadnosti, zbog naše historije, vrijednosti koje naš Željo gaji još od osnivanja. Zapitaš se kako pomoći klubu kojeg voliš. Pa ako nemaš vremena i mogučnosti da direktno radiš za klub ili volontiraš, onda eto bar dođeš na tu utakmicu. Na taj način pomogneš, kupiš kartu, potrošiš glas, dlanove, animiraš ljude oko sebe, širiš pozitivno priču... Kad momcima loše ide ti još glasnije navijaš, još glasnije plješčeš, a ne obrnutno. Pogriješi igrač, daj mu aplauz, možda ga motivišeš i podigneš pa dobije samopouzdanje... Bodri svoje igrače, pomozi im na taj način, nemoj ih još više indisponirati tako što ćeš se popeti na mrežu i direktno psovati pripadnost, porodicu, mrtve itd. Podrži ekipu koja nosi naš dres jer oni su dio Želje, a MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ...
Ne mogu da shvatim da je toliko teško biti razuman, realan, racionalan. Zašto se za sve kod nas traži kontra usluga? Kao dao si pare za kartu pa očekuješ neki aman spektakl i predstavu? Bolan dođi zbog Želje, dođi zbog zajedništva, dođi da budemo porodica, a porodica se bezuvjetno voli i pomaže i ne očekuješ ništa za uzvrat zar ne? Realnost je da nisi uvijek u vrhu, da ne igraš uvijek dobro, takav je sport, takav je život. Ako ne može na terenu, onda bar možemo uvijek biti najbolji u tome koliko volimo svoje i svoj klub. To smo bar pokazali bezbroj puta i neka tako i ostane.

Puna podrška ekipi, treneru, upravi i svima koji dobro misle našem Želji. Svi na Grbavicu već slijedeću utakmicu, neka bude puna i da momke bodrimo kako god u Tuzli završilo.
:palacgore:
Svaka cast.
Svog podrzi,kakav je god,nemas boljeg u tom trenutku.
Protivnika provociraj,prozivaj,pa i psuj. Na Sudiju takodje galami.
Kako neko moze na svog psovati,ne ide mi u glavu i djaba :roll:
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 27, 2017 11:44 am

Jos mi ne ide u glavu :shock:
phpBB [video]
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 27, 2017 11:49 am

Kada su igrači došli pred jug, neko je ispred B sektora počeo odmah Ivanu psovati od do. S obzirom da je u isto vrijeme i jedan od vođa pričao, skoro niko se nije obazirao na to dok se Ivan nije zaletio prema tribini. Bogičević ga je odmah odvukao nazad. Čuo sam od Lendrića da govori "Kome ćete vi mater psovat", ali nisam siguran da je on išta ikome opsovao. Možda jeste, ali ja nisam to čuo. Jedan od viđenijih momaka sa juga je onda sišao do ograde dolje na jugo-zapadu, zovnuo Ivana, pružio mu ruku i rekao da se ne nervira bezveze i Ivan se momentalno smirio. Onda je taj neko što je psovao se zaletio prema tom momku i Ivanu na ogradi, pružio ruku kroz ogradu ali nije ni blizu bio da ga okrzne, kamo li udari. Taj momak je odgurnuo tog lika i došli su još neki da ih rastave, u tom je i murija prišla a igrači su krenuli prema svlačionicama. Ivan nakon razgovora sa tim momkom više nije bio ni približno ljut kao pet minuta ranije. Šta se dalje dešavalo na tribini, ne znam. U to kakav je Ivan, ti momci sa juga (mada se u mnogome slažem sa monologom na kraju utakmice), taj neki lik što je psovao, ne ulazim. Ovo vam govorim iz perspektive nekoga ko je bio na terenu i jedan metar iza Lendrića i tog momka. Toliko.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 75 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija