Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 22, 2017 11:39 pm

Pa kako je tada Memija izgledao ja se kurcio medju rajom imamo novog Dani Alvesa.. Kakav Mujdza moj @leone .. Vec tada je bio na njegovom nivou :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 22, 2017 11:44 pm

Treba nam seoska verzija Geoffreya Kondogbie :kafa:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 22, 2017 11:47 pm

Model1964 je napisao/la:
sri mar 22, 2017 11:34 pm
storm_raider je napisao/la:
sri mar 22, 2017 11:19 pm
Ajzea je napisao/la:
sri mar 22, 2017 11:14 pm


:palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore:




Ali bukvalno.. Jedan od onih kojem po prijemu vidis koliko zna, nista vise ti ne treba.
Sjecam se prve utakmice Miralema Pjanica za nasu reprezentaciju. Tada golobradi mladic, 18 godina cini mi se, rasturao u Metzu. I nakon one famozne sage 'Ja hocu da igram za drzavu od Bosne', napokon je i zaigrao. Doslovno kod prvog kontakta sa loptom se moglo vidjeti da ima tu neku magiju. Ne smiju mu prici stariji igraci 1 na 1, zonski, timski mu prilaze. Prvi put od Pjanica da sam vidio nekoga ovdje da ima slicnu magiju u nogama je bilo kada sam vidio Amirov prvi kontakt sa loptom. Strasno.
Kada vec govorimo ko od mladih na prvo gledanje zna, onda moram da spomenem malog Besima iz Radnika . Gledao sam ga kao kadeta i mislio sam da je podvaljen :) stariji igrac.
Danas protiv Francuza odlican. Ako bude pameti i malo srece bice veliki igrac.
Cenane dovedi ga u Želju :)
Sta ce biti pa mu istice ugovor na ljeto u Radniku, mislio sam da su i njega vezali bar do 2019. godine
Nema tu sta razmisljati, odmah dovoditi :)
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 22, 2017 11:54 pm

Omar500 je napisao/la:
sri mar 22, 2017 11:47 pm
Model1964 je napisao/la:
sri mar 22, 2017 11:34 pm
storm_raider je napisao/la:
sri mar 22, 2017 11:19 pm

Sjecam se prve utakmice Miralema Pjanica za nasu reprezentaciju. Tada golobradi mladic, 18 godina cini mi se, rasturao u Metzu. I nakon one famozne sage 'Ja hocu da igram za drzavu od Bosne', napokon je i zaigrao. Doslovno kod prvog kontakta sa loptom se moglo vidjeti da ima tu neku magiju. Ne smiju mu prici stariji igraci 1 na 1, zonski, timski mu prilaze. Prvi put od Pjanica da sam vidio nekoga ovdje da ima slicnu magiju u nogama je bilo kada sam vidio Amirov prvi kontakt sa loptom. Strasno.
Kada vec govorimo ko od mladih na prvo gledanje zna, onda moram da spomenem malog Besima iz Radnika . Gledao sam ga kao kadeta i mislio sam da je podvaljen :) stariji igrac.
Danas protiv Francuza odlican. Ako bude pameti i malo srece bice veliki igrac.
Cenane dovedi ga u Želju :)
Sta ce biti pa mu istice ugovor na ljeto u Radniku, mislio sam da su i njega vezali bar do 2019. godine
Nema tu sta razmisljati, odmah dovoditi :)
Ja sam dao zeleno svjetlo :ganja: , cekam @ponosannavas da vidim šta ce on reci :)
Ako se i on složi onda Cenan MORA reagovati :DD:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 22, 2017 11:59 pm

Vala sto jest jest, vas dvojica ne masite po pitanju mladih igraca. :D
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 12:00 am

Al odakle Sekulića iskopa, ono je marselo :ganja:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 12:02 am

Ljudi moji kako je samo Dino Bevab nekada izgledao kao Dani Alves..., ali eto 2 loma noge ucinise svoje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 12:02 am

Plava Porodica je napisao/la:
sri mar 22, 2017 11:39 pm
Pa kako je tada Memija izgledao ja se kurcio medju rajom imamo novog Dani Alvesa.. Kakav Mujdza moj @leone .. Vec tada je bio na njegovom nivou :D
Pa i kazem, licio je na Mujdzu u najboljim danima. A pored toga Jos je bila mogucnost napretka i tendencija rasta.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 12:03 am

Ajzea je napisao/la:
sri mar 22, 2017 11:59 pm
Vala sto jest jest, vas dvojica ne masite po pitanju mladih igraca. :D
Yebo te on i ti njega :D
Nisam ga ja izvuko nego su ga menađeri nudili
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 12:05 am

Leon_Professional je napisao/la:
čet mar 23, 2017 12:02 am
Plava Porodica je napisao/la:
sri mar 22, 2017 11:39 pm
Pa kako je tada Memija izgledao ja se kurcio medju rajom imamo novog Dani Alvesa.. Kakav Mujdza moj @leone .. Vec tada je bio na njegovom nivou :D
Pa i kazem, licio je na Mujdzu u najboljim danima. A pored toga Jos je bila mogucnost napretka i tendencija rasta.
zato sad liči na avdiju vršajevića :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 12:07 am

Grbavica je napisao/la:
čet mar 23, 2017 12:05 am
Leon_Professional je napisao/la:
čet mar 23, 2017 12:02 am
Plava Porodica je napisao/la:
sri mar 22, 2017 11:39 pm
Pa kako je tada Memija izgledao ja se kurcio medju rajom imamo novog Dani Alvesa.. Kakav Mujdza moj @leone .. Vec tada je bio na njegovom nivou :D
Pa i kazem, licio je na Mujdzu u najboljim danima. A pored toga Jos je bila mogucnost napretka i tendencija rasta.
zato sad liči na avdiju vršajevića :D
:rofl: :rofl: :rofl:

Bgm Avdo dobi poziv :kafa:
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 12:15 am

Da li ima ista od onog dolaska ljudi iz Uefe oko travnjaka sto je neko pisao da bi trebali doci u martu ili aprilu.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 12:26 am

Od kad postoji Zeljo je stvarao igrace i malo koji klub,cak u regionu,nam po tom pitanju moze parirati.Bezbroj je igracina prošlo kroz Zeljine omladinske pogone koji su imali zavidne karijere i ako se tome dodaju oni dovedeni iz malih klubova a koji su svoju afirmaciju stekli u Zelji mi smo u samom vrhu po tom pitanju u Ex Jugoslaviji.Mislim da ce se to i dalje dešavati,nekad ce biti talentovanija generacija,nekad manje talentovana ali ce toga biti i ja ne sumnjam sa nece u buducnosti biti novih Igraca koji ce biti u stanju da nose igru Zelje.Sta me brine to je zadrzavanje tih igraca u klubu.Kod nas mali Amir odigrao desetak dobrih utakmica i spominje se kao da je 7 šampionskih sezona odigrao u Zelji.Prvi iole ozbilniji transfer on ode.I ne samo on.Nekad su se ti igraci puno duze zadrzavali u Zelji,puno više davali Zelji a navijacima donosili puno lijepih poteza,dobrih i kvalitetnih utakmica.Cesto,pa i na ovom forumu,se moze procitati da cak navijaci prizeljkuju prodaju mladog igraca ako je iole nešto pokazao a zanemarujuci cinjenicu da si ga stvarao da bi imao dobrog igraca koji ce ti se oduziti dobrim igrama i rezultatima u plavom dresu.Samo sa dobrim i kvalitetnim igracima koji su zajedno na okupu više godina ce se moci praviti ozbilniji rezultati a koji ce u konacnici klubu donijeti i više novca a koji je potreban da ih kvalitetno platiš i zadrziš nekoliko sezona.Nadam se da ce se ovo u skorijoj buducnosti i desiti i da cemo uzivati u igrama naših talenata i mi malo duze na Grbavici a ne samo gledajuci ih po razno-raznim ligama.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 12:34 am

phpBB [video]
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 6:45 am

phpBB [video]

Svi oni koji nadju i jednu zamjerku na istocnoj tribini pod hitno trebaju traziti strucnu medicinsku pomoc.Dokaz ovoj mojoj tvrdnji je ovaj video.USTANI ISTOK !!!
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:46 am

Već neko vrijeme pokušavam napisati priču o svjoj prvoj posjeti Grbavici, stadionu za koji sam vezan evo preko 30 godina. Ali nikako nisam uspjevao pronaći prave riječi. Doduše nisam nikad saznao ko je protivnik bio, kada se to desilo. Ljudi koji su me odveli se ne sjećaju detalja. Ne sjećam se ni ja detalja ali par slikica sa te prve utakmice još se vrte u glavi. Kada si djete ne razumiješ važnost tog trenutka niti zašto je bitno da navijaš za Želju. Kasnije kada odrasteš, upoznaš ljude, počneš se družiti, razmišljati svojom glavom onda svatiš da tu ima nešto specijalno. Neka specijalna veza između tvog ponašanja i shvatanja života. Govorim o nama, pravim i istinskim navijačima Želje koji jedan dio ili čak cijeli život posvete ovom klubu, svako na svoj način i u skladu sa svojim mogućnostima. Oni koji su tu radi šminke me ne interesuju, oni su prolazni.
Mnogo generacija prije nas su ugradili svoj doprinos u stvaranje nečega što ima posebnu vrijednost i važnost. Nije to materijalna vrijednost, to je više nešto duhovno. Ja sam kroz svoj život upoznao mnogo ljudi, domaćih, stranih, sa svih strana. Ali sam se uvjek najbolje osjećao kada sam okružen navijačima našeg kluba ili kada dođem ovdje i pročitam postove od @boccaccio, @sergejevic, @artcg, @ajzea i kad vidim dobru zajebanciju od strane @modela, @gavrana i još dosta vrhunskih ljudi koji pišu ovdje. Naglasak je ljudi, jer iz svih tih virtualnih pisanja se vidi da su vrhunski ljudi i da smo na istim talasnim dužinama, da je to to.
Znam da svi vi imate svoju priču i da je jedinstvena ali u istom trenutku i ista kao i moja, povezala nas je ljubav prema Klubu, ljubav koja nikad neće nestati.
Ali da se vratim na moju priču i moju prvu utakmicu, navodno je to bilo na otvaranju sjeverne tribine. Kažem navodno jer amidža koji me odveo se ne može tačno sjetiti. Dan, godina, protivnik nije više ni važno. Važno je da sam od tog trenutka plavi i srcu i duši.
Ono što je jako emotivno za mene je nešto što se treba desiti uskoro, otvaranje istočne tribine. Zašto jako emotivno? Pa nakon 31 godine i otvaranja sjeverne tribine ja prvi put dovodim svog sina na utakmicu na Grbavici, na otvaranje istočne tribine i znam da će taj trenutak vječno ostati u njegovom pamćenju i sjećanju. Ja sigurno neću zaboraviti koja je Amarova prva utakmica bila. A siguran sam da neće ni on. Siguran sam da će od 1.4.2017 i Amar biti "zaražen" plavom bojom i ovim što smo mi. Radnička klasa koja je sve u životu postigla svojim rukama. I siguran sam da će u svima vama i u vašoj djeci imati odlične prijatelje i vrhunske ljude kao što i ja imam. Siguran sam da će i Amar biti Željin a Željo njegov!
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:12 am

vrbanjusa je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:46 am
Već neko vrijeme pokušavam napisati priču o svjoj prvoj posjeti Grbavici, stadionu za koji sam vezan evo preko 30 godina. Ali nikako nisam uspjevao pronaći prave riječi. Doduše nisam nikad saznao ko je protivnik bio, kada se to desilo. Ljudi koji su me odveli se ne sjećaju detalja. Ne sjećam se ni ja detalja ali par slikica sa te prve utakmice još se vrte u glavi. Kada si djete ne razumiješ važnost tog trenutka niti zašto je bitno da navijaš za Želju. Kasnije kada odrasteš, upoznaš ljude, počneš se družiti, razmišljati svojom glavom onda svatiš da tu ima nešto specijalno. Neka specijalna veza između tvog ponašanja i shvatanja života. Govorim o nama, pravim i istinskim navijačima Želje koji jedan dio ili čak cijeli život posvete ovom klubu, svako na svoj način i u skladu sa svojim mogućnostima. Oni koji su tu radi šminke me ne interesuju, oni su prolazni.
Mnogo generacija prije nas su ugradili svoj doprinos u stvaranje nečega što ima posebnu vrijednost i važnost. Nije to materijalna vrijednost, to je više nešto duhovno. Ja sam kroz svoj život upoznao mnogo ljudi, domaćih, stranih, sa svih strana. Ali sam se uvjek najbolje osjećao kada sam okružen navijačima našeg kluba ili kada dođem ovdje i pročitam postove od @boccaccio, @sergejevic, @artcg, @ajzea i kad vidim dobru zajebanciju od strane @modela, @gavrana i još dosta vrhunskih ljudi koji pišu ovdje. Naglasak je ljudi, jer iz svih tih virtualnih pisanja se vidi da su vrhunski ljudi i da smo na istim talasnim dužinama, da je to to.
Znam da svi vi imate svoju priču i da je jedinstvena ali u istom trenutku i ista kao i moja, povezala nas je ljubav prema Klubu, ljubav koja nikad neće nestati.
Ali da se vratim na moju priču i moju prvu utakmicu, navodno je to bilo na otvaranju sjeverne tribine. Kažem navodno jer amidža koji me odveo se ne može tačno sjetiti. Dan, godina, protivnik nije više ni važno. Važno je da sam od tog trenutka plavi i srcu i duši.
Ono što je jako emotivno za mene je nešto što se treba desiti uskoro, otvaranje istočne tribine. Zašto jako emotivno? Pa nakon 31 godine i otvaranja sjeverne tribine ja prvi put dovodim svog sina na utakmicu na Grbavici, na otvaranje istočne tribine i znam da će taj trenutak vječno ostati u njegovom pamćenju i sjećanju. Ja sigurno neću zaboraviti koja je Amarova prva utakmica bila. A siguran sam da neće ni on. Siguran sam da će od 1.4.2017 i Amar biti "zaražen" plavom bojom i ovim što smo mi. Radnička klasa koja je sve u životu postigla svojim rukama. I siguran sam da će u svima vama i u vašoj djeci imati odlične prijatelje i vrhunske ljude kao što i ja imam. Siguran sam da će i Amar biti Željin a Željo njegov!
Mislim da je sjever otvoren protiv hajduka 3:1,usput hvala na lijepim riječima :palacgore:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:35 am

pusi se nesto na istoku :o :o :ganja: :ganja:

Hajde 1. aprill :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:40 am

Bravo @vrbanjusa
Nazif Gljiva bi ti pozavidio
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:42 am

Charlie Sheen je napisao/la:
sri mar 22, 2017 9:13 pm
Zlomislic iz sirokog je moja zelja :D
Nisam za dovođenje njega, morali bi čim damo go' svi u horu:
"Ko nam zlo mislio, o ku.cu nam visio".
A to nije Europski :ne:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 42 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija