Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 18, 2017 10:36 pm

Tryg je napisao/la:
sub mar 18, 2017 10:35 pm
Kad je bht sport?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sutra u 22:30

Za pola sata repriza Slobode na bhtu
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 18, 2017 10:38 pm

Zanimljivo :D
Na otvaranje Istoka dolazi u goste najvecem i najtrofejnijem BH premijerligašu... najstariji i najnetrofejniji BH premjerligaš
:placeodsmijeha: simbolika
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 18, 2017 10:39 pm

Utakmicu nazalost nisam gledao. Bio sam na putu. Jedva cekam izvjestaj.
Zeljo samo :karanje: i ne vadi ga.
Za otvaranje tribine nikakva pirotehnika i gluposti. Ne treba nista bolje od navijanja,grla dlanova,Tife Grbavice,zastava kao na utakmici Leicestera sad u LP i mozda neka poruka. Nikakve baklje,petarde i sl
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3885
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 18, 2017 10:41 pm

Kakav dan... Da sam ga sam sebi crtao ne bi moglo bolje.
Mislio sam napisati nešto kratko o igračima, ali većinom je to napisano, pa ne bih ponovo.
Prvo poluvrijeme je bilo jako, jako dobro. Ipak, drugi dio nije bio na tom nivou i vidio sam momente kao i protiv Mladosti DK. Na sreću, nismo kopirali to drugo poluvrijeme.
Na početku lige 6 vraća nam se Crnov (nadam se) i Zakarić bi se trebao približiti željenoj kilaži, tako da bi nam lijeva strana trebala biti još ubojitija.
Derbi će vjerovatno biti 15.4., jer je Uskrs dan poslije, taman da na Dan željezničara demonstriramo silu i pokažemo ko je gazda u gradu!
Brz oporavak momcima stradalim u nesreći!
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI!
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 18, 2017 10:42 pm

ma vala protiv slobode treba bakljadu da gori svaka tribina bukvalno ....jednom otvaramo tribinu treba zaliti momacki ...zivjeli .1
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 18, 2017 10:43 pm

Ma ja vjerujem da ce biti ogromna bakljada na otvaranju..Ali sa tim nemam problem i neka bude,treba zaciniti atmosferu ali jbt glupo je ko danas ili u srijedu paliti jednu baklju i radi toga dobiti kaznu..Sreca momci na vrijeme reagovase pa ne planu onaj trans vise..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 18, 2017 10:43 pm

Stvarno je bio predivan dan i eto blizu je da zavrsi. Nadam se da cemo imati jos ovako lijepih dana. Rijetko sta obraduje kao Zeljo, a isto tako zna i rastuziti. Danas izuzetno teska utakmica, igraci su poginuli na terenu, umor je ucinio svoje, ali bilo je drugacije nego protiv Mladosti. Danas smo vjerovali da ne mozemo prosuti bodove, igraci su vjerovali u to, kao i trener Petrovic. Ne treba zaboraviti da su igraci veoma umorni, teske utakmice su za nama, na blatnjavim terenima, u mocvarama, a tu je tesko i hodati. Djelovalo mi je da samo Miroslav Stevanovic nema problem s trcanjem, a ostali igraci su izgledali tromo. Kako nasi, tako isto i igraci Radnika. Sada ce nam dobro doci ova pauza da se malo konsolidujemo, napunimo baterije i krenemo u nove pobjede. Sve nam se otvorilo.

Pisao sam da je Zakaric ostao duzan, i da mora pod hitno nesto napraviti da skine pritisak sa sebe, a on je to danas uradio. Sjajan pogodan, jos onaj jedan prodor, i po meni solidna partija u globalu. Stojanovic je u prvom poluvremenu takodjer bio dobar i imali smo nekih napada po njihovoj strani. Drago mi je zbog Zakarica i siguran sam da ce on biti bolji iz utakmice u utakmicu. Ne bih vise pojedince izdvajao, svi su dali svoj maksimum da se pobjedi danas i doprinjeli ovom rezultatu, kao i onim iza nas. Da, treba jos spomenuti i Stanica, kao i malog Dinu. Pokazali su da se moze na njih racunati na najvisem nivou i da ce dati sve od sebe za ekipu i dres koji nose. Pored Muse, Nikolica, Bekrica, Ugljese, Matea sada imamo i njih dvojicu koji mogu uci s klupe ne da prezivimo, vec i da promjene ritam utakmice i donesu prevagu. To je velika stvar i to je ono sto nas izdvaja od ostalih. Vidjecemo sta ce biti s Ivanom Crnovom kada se oporavi. Nije se bas mnogo ocekivalo od njega, a bas takvi igraci su nas cesto najvise odusevljavali, a ja vjerujem da ce i on napraviti dobre stvari za ekipu. Nije jednostavno igrati protiv ekipe u kojoj umjesto Zakarica udje Crnov, Bekric umjesto Zebe ili Musa umjesto Stevanovica.

Malo sam razocaran posjetom danas, ali je atmosfera bila veoma dobra. Opet kazem jedan jako lijep danas za nas i sve je bilo u znaku plave boje. Nista cudno. Svako proljece je tako, ali mi mu se uvijek iznova obradujemo. Lijep ambijent na jugu s onim zastavama i bas sam nedavno razmiljao da iste fale na toj tribini. Uvijek je to lijepo vidjeti. Opet mnogo djece i dama na sjeveru i to je ono sto treba isticati i promovisati. Jos jedan veliki plus za sve nas. Trebaju ljudi u klubu dobro razmisliti i pronaci rijesenje da se ovo podigne na jos veci nivo. Do sada su polozili sve ispite, pa i mnogo vise od toga, ali nema odmora dok traje obnova. Ja vjerujem da ce se i tome posvetiti paznja. Mozda napraviti neke porodicne pakete ulaznica, da se privuku djeca i dame u jos vecem broju.

To je neki apel na upravu. Takodjer mi sami moramo napuniti stadion u prvom susretu lige za prvaka. Jug, zapad, sjever i naravno istok. Sve mora biti puno i da podrzimo klub jos vise i jos jace. Na punoj Grbavici nas je tesko nadigrati, danas su momci zbog podrske i lijepog ambijenta dali i vise nego mogu.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 18, 2017 10:44 pm

delinjo je napisao/la:
sub mar 18, 2017 10:42 pm
ma vala protiv slobode treba bakljadu da gori svaka tribina bukvalno ....jednom otvaramo tribinu treba zaliti momacki ...zivjeli .1
Skupi lovu za kaznu pa bujrum
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 18, 2017 10:44 pm

Okolele je napisao/la:
sub mar 18, 2017 10:43 pm
Ma ja vjerujem da ce biti ogromna bakljada na otvaranju..Ali sa tim nemam problem i neka bude,treba zaciniti atmosferu ali jbt glupo je ko danas ili u srijedu paliti jednu baklju i radi toga dobiti kaznu..Sreca momci na vrijeme reagovase pa ne planu onaj trans vise..
apsolutno ...slazem se :palacgore:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 18, 2017 10:45 pm

Ne znam samo cemu kritike prema Stojanovicu, momak je maestralno odigrao, lopta nije prosla, srce je na terenu ostavio. Bravo momcino nasa, samo tako nastavi, GRB ZELJE JE SVETI, A TO JE OVAJ MOMAK PREPOZNAO!
Željezničar ante portas !
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 18, 2017 10:45 pm

Model1964 je napisao/la:
sub mar 18, 2017 10:44 pm
delinjo je napisao/la:
sub mar 18, 2017 10:42 pm
ma vala protiv slobode treba bakljadu da gori svaka tribina bukvalno ....jednom otvaramo tribinu treba zaliti momacki ...zivjeli .1
Skupi lovu za kaznu pa bujrum
ma jednom otvaras tribinu i nek gori sve i nemam nista protiv u ovakvim utakmicaama...mene nervira npr danas je bilo bespotrebno kao i u srijedu...to su gluposti ali kada je derbi ili ovako neka prilika...mislim da je ok ...pali se i na Old Trafordu pa sta sad ....treba samo gledati interes kluba ali bakljadu obozavam vidjeti na punim tribinama kad je derbi...ima neki smek jbg
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3885
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 18, 2017 10:47 pm

AsharaK je napisao/la:
sub mar 18, 2017 10:45 pm
Ne znam samo cemu kritike prema Stojanovicu, momak je maestralno odigrao, lopta nije prosla, srce je na terenu ostavio. Bravo momcino nasa, samo tako nastavi, GRB ZELJE JE SVETI, A TO JE OVAJ MOMAK PREPOZNAO!
:palacgore:
Momak nije Kvesa, ali je sasvim solidno rješenje na lijevom beku. Dosta je udaraca pretrpio i danas i protiv Mladosti.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 18, 2017 10:47 pm

AsharaK je napisao/la:
sub mar 18, 2017 10:45 pm
Ne znam samo cemu kritike prema Stojanovicu, momak je maestralno odigrao, lopta nije prosla, srce je na terenu ostavio. Bravo momcino nasa, samo tako nastavi, GRB ZELJE JE SVETI, A TO JE OVAJ MOMAK PREPOZNAO!
Ma momak je konstantan svaku utakmicu otkako je dosao..Od priprema pa do ovih ligaskih i kup utakmica..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Strogo_plav
Postovi: 91
Pridružen/a: uto jan 24, 2017 12:30 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 18, 2017 10:47 pm

Ja sam tek sad vidio ko je dao drugi za Celik, definitivno cu slatko zaspati :D
Cijeli život tvoja smo trupa!
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 18, 2017 10:50 pm

delinjo je napisao/la:
sub mar 18, 2017 10:45 pm
Model1964 je napisao/la:
sub mar 18, 2017 10:44 pm
delinjo je napisao/la:
sub mar 18, 2017 10:42 pm
ma vala protiv slobode treba bakljadu da gori svaka tribina bukvalno ....jednom otvaramo tribinu treba zaliti momacki ...zivjeli .1
Skupi lovu za kaznu pa bujrum
ma jednom otvaras tribinu i nek gori sve i nemam nista protiv u ovakvim utakmicaama...mene nervira npr danas je bilo bespotrebno kao i u srijedu...to su gluposti ali kada je derbi ili ovako neka prilika...mislim da je ok ...pali se i na Old Trafordu pa sta sad ....treba samo gledati interes kluba ali bakljadu obozavam vidjeti na punim tribinama kad je derbi...ima neki smek jbg
Ponavljam i tebi i drugim piromanima
Skupi lovu za kaznu pa bujrum
Boli me što to tebi ima neki šmek.
Paljevina izbija lovu iz đepa klubu.
Samo vi palite, a kada se bude gradio Jug bice kukanja *Puno pet stoja za desetogodišnju*.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 18, 2017 10:51 pm

AsharaK je napisao/la:
sub mar 18, 2017 10:45 pm
Ne znam samo cemu kritike prema Stojanovicu, momak je maestralno odigrao, lopta nije prosla, srce je na terenu ostavio. Bravo momcino nasa, samo tako nastavi, GRB ZELJE JE SVETI, A TO JE OVAJ MOMAK PREPOZNAO!

A dobro, nije sad nešto, nek ide u autobus i nek se vrati da igra za zrinjski :violina:

Idemo prvo gledamo rapsodiju na Tušnju pa onda na Grbavici, nema spavanja
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 18, 2017 10:51 pm

Ma ja vjerujem da ce klub organizovati neki vatromet.
Bilo bi dobro da tekma bude mozda u subotu oko 18h il 19h.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 18, 2017 10:52 pm

Grbavica je napisao/la:
sub mar 18, 2017 6:42 pm
Ko zivi željezničar on moze i sa igračima slaviti pobjedu na terenu, mi ostali cemo sa tribina...


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
!!!!!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 18, 2017 10:53 pm

slika
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 18, 2017 10:57 pm

LARS1921 je napisao/la:
Tryg je napisao/la:
sub mar 18, 2017 10:35 pm
Kad je bht sport?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sutra u 22:30

Za pola sata repriza Slobode na bhtu
Nista od tog, zena gleda Zvijezde Granda :(


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 98 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija