Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2017 10:08 am

slika

Lomi ga Sinisa, bolje neg da on tebe lomi :kafa:

Dobro jutro, danas novi dan, nova nafaka.
Ev rekose Kerla otpao, Kostic dolazi u petak. To je vrlo kasno, zavukli smo se s stoperom, vjerovatno ce zbog toga Boca i Bogi pocinjati ovu regularnu sezonu do Lige 6, da se Kosta malo uigra.
Postalo je mucno da se svaki moguci potez opravdava. Stvorio se kult bezgresnosti. Malo je i to mucno citati, ne valja ni samo tapkati po ramenu i govori, dobar si, odlicno je ovo. Kritika je mnogo bitna i svako ko zeli napredovati mora znati primiti kritiku i raditi da to popravi. I eto, nista, samo kazem :D
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2017 10:10 am

Rodom s mejtaša je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
sri feb 01, 2017 9:38 am
Za moj pojam su to i dalje ozbiljne pare. Najbolje je kritikovati to najčešće rade oni koji nisu u životu zaradili ni 1000 KM. Te pare su 1/3 našeg ukupnog duga prema poreznoj upravi. Da ne spominjem da smo u projektu izgradnje stadiona to je i jedan dobar dio južne tribine koju imaju u planu pored redovnih troškova koje klub ima. Menija je tamo na oku klubovima iz prve lige ako bude pametan a vjerujem da hoće ima opet lijepu šansu za sebe.
Ma ako su tri glave to je ko zmaj. igrač koji ni u Želji nije standardan niti donosi ikakvu prevagu na terenu realno i trenutno ne vrijedi više. E sad da on hoće tamo Bog do eksplodirati tamo pa napraviti još boli transfer niko sretniji od nas. Po meni je ovo solidan posao nego je jedino sad problem što nama fali igrača. Ostali smo bez dvojice solidnih rezervista (Križman i Memija), a još od ranije nam fali barem jedan štoper. Ovo treba što prije riješiti i zbog toga je problem što je Memija otišao, a ne zbog neke aman kvalitete. Ne znam kako je Slavko to isplanirao i ima li kakvu backup varijantu. Nije sigurno mogao predviti da će Križman biti tolika budala, a i možda je očekivao da Memija ode tek na ljeto. Ima još mjesec dana što i nije malo da se dovedu kakvi rezervesti na ove dvije pozicije, a što se tiče štopera to je krajnje neozbiljno ispalo i po meni je to već jedna ozbiljna greška da li njegova ili Ćenanova nebitno, ali je propust evidentan. Jednostavno se moralo nešto naći i nema isprike. Neko će morati preuzeti odgovornost budemo li ga pušili zbog loše odbrane. Malo mi se ovo ne slaže ni sa Slavkinom koncepcijom slaganja ekipe odozada. Valjda na kraju bude sve ok.
Iskreno i mene je zacudilo ovo svi treneri sklapaju ekipu od odbrane prvo, prvo što uigravaju je ta odbrana. Previše smo se fokusirati na kostica i čeka se njegov dolazak. Jedan igrač se može lako uklopiti u ekipu, problem bi bio da ih je više. Nerijetko u našoj ligi su znali doći igraci a već se i igra liga.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2017 10:11 am

Rodom s mejtaša je napisao/la:
sri feb 01, 2017 10:03 am
pile87 je napisao/la:
sri feb 01, 2017 9:38 am
Za moj pojam su to i dalje ozbiljne pare. Najbolje je kritikovati to najčešće rade oni koji nisu u životu zaradili ni 1000 KM. Te pare su 1/3 našeg ukupnog duga prema poreznoj upravi. Da ne spominjem da smo u projektu izgradnje stadiona to je i jedan dobar dio južne tribine koju imaju u planu pored redovnih troškova koje klub ima. Menija je tamo na oku klubovima iz prve lige ako bude pametan a vjerujem da hoće ima opet lijepu šansu za sebe.
Ma ako su tri glave to je ko zmaj. igrač koji ni u Želji nije standardan niti donosi ikakvu prevagu na terenu realno i trenutno ne vrijedi više. E sad da on hoće tamo Bog do eksplodirati tamo pa napraviti još boli transfer niko sretniji od nas. Po meni je ovo solidan posao nego je jedino sad problem što nama fali igrača. Ostali smo bez dvojice solidnih rezervista (Križman i Memija), a još od ranije nam fali barem jedan štoper. Ovo treba što prije riješiti i zbog toga je problem što je Memija otišao, a ne zbog neke aman kvalitete. Ne znam kako je Slavko to isplanirao i ima li kakvu backup varijantu. Nije sigurno mogao predviti da će Križman biti tolika budala, a i možda je očekivao da Memija ode tek na ljeto. Ima još mjesec dana što i nije malo da se dovedu kakvi rezervesti na ove dvije pozicije, a što se tiče štopera to je krajnje neozbiljno ispalo i po meni je to već jedna ozbiljna greška da li njegova ili Ćenanova nebitno, ali je propust evidentan. Jednostavno se moralo nešto naći i nema isprike. Neko će morati preuzeti odgovornost budemo li ga pušili zbog loše odbrane. Malo mi se ovo ne slaže ni sa Slavkinom koncepcijom slaganja ekipe odozada. Valjda na kraju bude sve ok.
Kakav rezervista?
Covjek je od 11 tekmi pod Slavkom, 10 proveo u prvoj postavi i sve odigrao po 90 minuta.
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2017 10:20 am

Jest jer nije imao ko igrati lijevog beka pa je Siniša morao. Drugo, igrao je upravo da bi se desilo ovo što se desilo, a to jest da se proda dže bilo. Realno on da je ostao bio bi rezervista jer Siniša je trenutno kompletniji igrač na poziciji koju igra. Dakle, i Križnam i Memija da su ostali bili bi rezervne opcije na pozicijama koje pokrivaju.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2017 10:20 am

Ma ne treba se opravdavati svaki potez naravno...Mora se gledati i malo objektivnije...Ovo je, po mom mišljenju, solidna cifra za Memiju...Neko napisa da vrijedi 700.000...Čega majstore???...Malo objektivnosti...Možda se mogla još neka pinka uzeti, ali nije ni ovo za popljuvati..Neka je Kerimu sretno, neka bude pametan, radi na sebi, pa neka napravi fin transfer od koga čemo i mi još malo profitirati...U svakom slučaju Kerime sretno!!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2017 10:23 am

kerim je otišao za ono što se moglo dobiti. a zašto to nije više...e na tome mi trebamo raditi. nema ili-ili, rezultatski pritisak nije izgovor, sve se radi paralelno. i memijina cijena je sigurno dobro manja nego da si izborio i solidno igrao evropu.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2017 10:27 am

avlami97 je napisao/la:
sri feb 01, 2017 9:11 am
1000 zašto 1000 zato

Tako bi otprilike mogao opisati jučerašnje-sinoćnje "naglabanje" vezano za Memijin transfer. Momak bi trebao danas otići u Dansku i potpisati ugovor. Klub i Memija su izašli sa informacijama, a one su; Klub će dobiti adekvatno obeštećenje, a Memija je zadovoljan uslovima pod kojima odlazi u novi klub. Memija je naše dijete i želim mu svu sreću i da aBd završi u ligi petice.Navijače najviše interesuje visina obeštećenja, što je normalno, te će se ta visina obeštećenja i objaviti, a ja se nadam, u onom momentu kada igrač potpiše za novi klub.

Pišemo (određen broj ljudi), kako je ova transfer politika nakaradna, a ne znamo pojedinosti. I ja bih volio da sada u ekipi zajedno igraju Zolotić, Hajradinović, Ara Hodžić, Gojak, Bajić, Hadžiahmetović, Memija...ovi igrači su mi prvi pali na pamet...i gle čuda, od 7 pobrojanih, mi smo 4 (Zola, Baja, Amir i Memija) prodali, a 3 su otišli džaba (Hajradinović, Ara, Gojak) i ne računam, pravilima propisane cifre, koje mora klub dobiti zbog igranja u omladincima. Očito da je neko nekada postavio pravila, pa kazao, igrač iz OP, kada potpisuje za prvi tim i imat će platu toliko i toliko (a svi znamo da su niske). Zašto je to tako? Valjda trebamo pitati one koji su uveli ta pravila. Možda bi nam sada umjesto "polovnjaka" igrala pobrojana djeca.

Mnogi pišu, kako nam je rad Kluba dobar, ali nešto ne valja u sportskom segmentu. Dok smo titule osvajali svi su govorili ili bar većina da smo na pravom putu. Taj put i sada možemo izabrati. Umjeto što ćemo milione plaćati Državi, na ime poreza i zakonitog poslovanja, taj novac ćemo preusmjeriti na igrače i dalje se zaduživati, dok jednog dana ne dotaknemo dno. Jesmo li, za takvo što? Većina, sigurno, nije. Rad Kluba može biti dobar samo, ako su svi segmenti u Klubu dobri. Logika mi govori, da sada idemo pravim putem, a na tom puta nas, ponekada zaustavlja MILIONSKI DUG, koji je neko napravio. Na tom putu nas ponekada zaustavlja i sređivanje stadiona. Na tom putu nas ponekada zaustavlja i igrač (Kerla), koji kaže vratite mi bar dio duga iz perioda dok sam igrao i pristat ću na novi ugovor. Niko me ne može ubijediti da smo onda radili pravilno, a sada to ne činimo, naprotiv. Onda smo štancali titule, a paralelno varali Državu, igrače, dobavljače i sve koga ne i na taj način štancali milione novih dugova. Sada ne štancamo titule i ne pravimo dugove, ali pravimo Stadion (milionski iznosi), vraćamo dugove (milionski iznosi), plaćamo poreze (milionski iznosi)...

Linija između dobrog i lošeg je nevidljiva, jer da je tako nikada ne bi prihvatili da ostanemo dužni Kerli, a taj Kerla dobar momak nikada ne tuži Klub, ali znamo reći kako je guzicom vrata zatvarao. Jesmo li baš sigurni da je tako?

Ovim postom nikoga ne želim da optužujem, a ni, da bilo koga veličam. Mnogi su govorili, napravite Stadion, halalit ćemo pet godina. Tribinu počeli praviti, nema ni dva mjeseca, a već su od halala odustali. Onoga dana, kada nam naša djeca budu prelazila u prvi tim, za pristojne cifre i kada budu imala veća primanja od "polovnjaka" sa vana, ja ću biti siguran, da smo se kutarisali negativnog balasta prošlosti i da smo zajahali na zelenu granu.

Uskoro će Skupština, te se nadam da će se imenom i prezimenom izgovoritio imena, koja su nas svojim nesavjesnim poslovanjem uvalili u finansijsku dubiozu iz koje se pokušavamo izbatrgati.

Oprostite na dužem postu.
Svaka čast na postu. Sve što si napisao je tačno, pogotovo za našu djecu i njihove plate koje trebaju sigurno veće biti i MORAJU se više cijeniti!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2017 10:28 am

teteac8684 je napisao/la:
sri feb 01, 2017 10:20 am
Ma ne treba se opravdavati svaki potez naravno...Mora se gledati i malo objektivnije...Ovo je, po mom mišljenju, solidna cifra za Memiju...Neko napisa da vrijedi 700.000...Čega majstore???...Malo objektivnosti...Možda se mogla još neka pinka uzeti, ali nije ni ovo za popljuvati..Neka je Kerimu sretno, neka bude pametan, radi na sebi, pa neka napravi fin transfer od koga čemo i mi još malo profitirati...U svakom slučaju Kerime sretno!!!
Nije problem za Memiju, on ce tamo igrati, bolje se razviti nego u BIH, ali visina odstete je mizerna.
AKo ne mozes najperspektivnijeg igraca, koji je u europskoj ligi pokazao kako se igra, prolazio po strani igrace Ferencvarosa i Standarda kao da ih nema, prodati za 700 hiljada, onda smo dotakli dno. Pogotovo u danasnjem ludom svijetu gdje se daju milionske cifre za igrace koji ni u pola ne vrijede.
Sve se vidi na igracima ( VIsca, Bajic, Amir, Stila) igraci vrijede 5 puta vise kod drugih klubova, treba jednom presjeci i prodati igraca za finu cifru!
Sramota je prodati igraca iz prvog tima, koji ima ugovor jos nekoliko godina, koji je mlad za 150 hiljada, moje misljenje!
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2017 10:29 am

A cifra onako, realna kad se sve sagleda i Memija i njegove godine, klub, liga i država. Daj Bože da on gore napreduje kako treba pa ostvari jake transfere kasnije. I Džeku smo prodali kad se pogleda njegova karijera za mizeriju pa nam je kasnije kasu napunio ko niko u historiji kluba. Možemo poželiti da tako nešto doživimo i sa Memijom.
I da, sad je valjda svima jasno da je ona prica koje se poturala sa Duljevićem, ponudom, preprodajom, tajnim kanalima, milionima obična glupost.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2017 10:31 am

Memija košta 700 hiljada al danskih kruna
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2017 10:31 am

Spominjes standard i Mađare a gdje je Memija bio poslije. Te utakmice dobro odigrao ali to je bilo prije 1,5 godina. On je sada trebao da bude stub želje ali nije, treba biti realan. Izvuklo se što se moglo i sretno mu bilo.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2017 10:32 am

KrajPrice je napisao/la:
sri feb 01, 2017 10:28 am
teteac8684 je napisao/la:
sri feb 01, 2017 10:20 am
Ma ne treba se opravdavati svaki potez naravno...Mora se gledati i malo objektivnije...Ovo je, po mom mišljenju, solidna cifra za Memiju...Neko napisa da vrijedi 700.000...Čega majstore???...Malo objektivnosti...Možda se mogla još neka pinka uzeti, ali nije ni ovo za popljuvati..Neka je Kerimu sretno, neka bude pametan, radi na sebi, pa neka napravi fin transfer od koga čemo i mi još malo profitirati...U svakom slučaju Kerime sretno!!!
Nije problem za Memiju, on ce tamo igrati, bolje se razviti nego u BIH, ali visina odstete je mizerna.
AKo ne mozes najperspektivnijeg igraca, koji je u europskoj ligi pokazao kako se igra, prolazio po strani igrace Ferencvarosa i Standarda kao da ih nema, prodati za 700 hiljada, onda smo dotakli dno. Pogotovo u danasnjem ludom svijetu gdje se daju milionske cifre za igrace koji ni u pola ne vrijede.
Sve se vidi na igracima ( VIsca, Bajic, Amir, Stila) igraci vrijede 5 puta vise kod drugih klubova, treba jednom presjeci i prodati igraca za finu cifru!
Sramota je prodati igraca iz prvog tima, koji ima ugovor jos nekoliko godina, koji je mlad za 150 hiljada, moje misljenje!
nekoliko su dvije...a od te evropske lige je prošlo godinu i po osrednjih partija u našoj ligi, koja nije osrednja nego gore od toga. normalno da amir i baja vrijede 5 i 10 puta više kad baja u ovom trenutku djeluje bolje u društvu van persija nego memija u društvu duljevića...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
HajrA
Postovi: 359
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2017 10:33 am

avlami97 je napisao/la:
sri feb 01, 2017 9:11 am
1000 zašto 1000 zato

Tako bi otprilike mogao opisati jučerašnje-sinoćnje "naglabanje" vezano za Memijin transfer. Momak bi trebao danas otići u Dansku i potpisati ugovor. Klub i Memija su izašli sa informacijama, a one su; Klub će dobiti adekvatno obeštećenje, a Memija je zadovoljan uslovima pod kojima odlazi u novi klub. Memija je naše dijete i želim mu svu sreću i da aBd završi u ligi petice.Navijače najviše interesuje visina obeštećenja, što je normalno, te će se ta visina obeštećenja i objaviti, a ja se nadam, u onom momentu kada igrač potpiše za novi klub.

Pišemo (određen broj ljudi), kako je ova transfer politika nakaradna, a ne znamo pojedinosti. I ja bih volio da sada u ekipi zajedno igraju Zolotić, Hajradinović, Ara Hodžić, Gojak, Bajić, Hadžiahmetović, Memija...ovi igrači su mi prvi pali na pamet...i gle čuda, od 7 pobrojanih, mi smo 4 (Zola, Baja, Amir i Memija) prodali, a 3 su otišli džaba (Hajradinović, Ara, Gojak) i ne računam, pravilima propisane cifre, koje mora klub dobiti zbog igranja u omladincima. Očito da je neko nekada postavio pravila, pa kazao, igrač iz OP, kada potpisuje za prvi tim i imat će platu toliko i toliko (a svi znamo da su niske). Zašto je to tako? Valjda trebamo pitati one koji su uveli ta pravila. Možda bi nam sada umjesto "polovnjaka" igrala pobrojana djeca.

Mnogi pišu, kako nam je rad Kluba dobar, ali nešto ne valja u sportskom segmentu. Dok smo titule osvajali svi su govorili ili bar većina da smo na pravom putu. Taj put i sada možemo izabrati. Umjeto što ćemo milione plaćati Državi, na ime poreza i zakonitog poslovanja, taj novac ćemo preusmjeriti na igrače i dalje se zaduživati, dok jednog dana ne dotaknemo dno. Jesmo li, za takvo što? Većina, sigurno, nije. Rad Kluba može biti dobar samo, ako su svi segmenti u Klubu dobri. Logika mi govori, da sada idemo pravim putem, a na tom puta nas, ponekada zaustavlja MILIONSKI DUG, koji je neko napravio. Na tom putu nas ponekada zaustavlja i sređivanje stadiona. Na tom putu nas ponekada zaustavlja i igrač (Kerla), koji kaže vratite mi bar dio duga iz perioda dok sam igrao i pristat ću na novi ugovor. Niko me ne može ubijediti da smo onda radili pravilno, a sada to ne činimo, naprotiv. Onda smo štancali titule, a paralelno varali Državu, igrače, dobavljače i sve koga ne i na taj način štancali milione novih dugova. Sada ne štancamo titule i ne pravimo dugove, ali pravimo Stadion (milionski iznosi), vraćamo dugove (milionski iznosi), plaćamo poreze (milionski iznosi)...

Linija između dobrog i lošeg je nevidljiva, jer da je tako nikada ne bi prihvatili da ostanemo dužni Kerli, a taj Kerla dobar momak nikada ne tuži Klub, ali znamo reći kako je guzicom vrata zatvarao. Jesmo li baš sigurni da je tako?

Ovim postom nikoga ne želim da optužujem, a ni, da bilo koga veličam. Mnogi su govorili, napravite Stadion, halalit ćemo pet godina. Tribinu počeli praviti, nema ni dva mjeseca, a već su od halala odustali. Onoga dana, kada nam naša djeca budu prelazila u prvi tim, za pristojne cifre i kada budu imala veća primanja od "polovnjaka" sa vana, ja ću biti siguran, da smo se kutarisali negativnog balasta prošlosti i da smo zajahali na zelenu granu.

Uskoro će Skupština, te se nadam da će se imenom i prezimenom izgovoritio imena, koja su nas svojim nesavjesnim poslovanjem uvalili u finansijsku dubiozu iz koje se pokušavamo izbatrgati.

Oprostite na dužem postu.
Ovaj post zasluzuje da se nadje i na ovoj stranici.
:palacgore:
TM87
 
Avatar
droba
Postovi: 179
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2017 10:34 am

Citam razmisljanja pojedinaca i ne vjerujem!!!!??? Sve menadžeri, ekonomisti, filozofi, Ja razumijem da Vam je zao što je Memija otišao ali je majstor ko god ga je u trenutnoj formi prodao za X cifru(posto nije zvanicno). Memija mozda vrijedi 300, 400 ili cak 500 hiljada eura ali trenutno s obzirom iz koje Zemlje dolazi iz koje lige dolazi (među zadnjim u Europi), iz kluba bez rejtinga (realno u Europ)i dobro ista prodamo. Ako ima među vama tako sposobnih, strucnih i punih veza kako se predstavljate, bujrum završite za Sportskog menađera(što nije neka nauka)odete u klub i dogovorite deal sa nekim procentom pa vi Mujagice, Sadikovice itd prodajite za milione, ako mozete i znate.. Najlakse je tuđim k... gloginje mlatit. Puna podrska upravi, (niko iz familije trenutno neobnasa bilo kakvu funkciju u klubu :D :D :D :D ), jer u zadnjih 25 godina nije bilo ovoliko pozitivnih pomaka u tako kratkom vremenu.

pozzzzzz : 8-) 8-)
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2017 10:37 am

Divi Steve neda se , a svi ga pred pauzu otpisali?

E moj Nedime pojma ti nemas :D Stevo ubica slika


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2017 10:38 am

arelinho je napisao/la:
sri feb 01, 2017 10:36 am
LARS1921 je napisao/la:
sri feb 01, 2017 10:31 am
Memija košta 700 hiljada al danskih kruna
Često se mišljenja moja i tvoja razilaze, ali ovaj put se moram s tobom složiti. Ta cifra je minimum koliko Memija vrijedi i bez koje nije trebao ići.
Naravno

ali uprava je uz sve napore uspjela izvući slovima milion i stotinu petnaest hiljada danskih kruna. uprava ostani
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2017 10:40 am

nigdje sredine k'o i obično...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2017 10:40 am

teteac8684 je napisao/la:
sri feb 01, 2017 10:20 am
Ma ne treba se opravdavati svaki potez naravno...Mora se gledati i malo objektivnije...Ovo je, po mom mišljenju, solidna cifra za Memiju...Neko napisa da vrijedi 700.000...Čega majstore???...Malo objektivnosti...Možda se mogla još neka pinka uzeti, ali nije ni ovo za popljuvati..Neka je Kerimu sretno, neka bude pametan, radi na sebi, pa neka napravi fin transfer od koga čemo i mi još malo profitirati...U svakom slučaju Kerime sretno!!!
Realno nema sanse za 700, pa nije Fudbal Menadjer, al i ovo za sta je otisao je malo. Realno je negdje na sredini. Moglo je bolje.
Mada eto, opravdat ce se i ovo kao i sve ostalo, a to je brate najgore. Ne moze se tako napredovati.

slika

Evo izasli smo iz zemlje, to ste trazili :D
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2017 10:42 am

Evo trafike :D

slika
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
HajrA
Postovi: 359
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 01, 2017 10:44 am

Meni ovaj istok nekako dosta nizi od sjevera ?
TM87

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 79 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija