Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:45 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:43 pm
Onda citaj.
Radije bih čitao o tome šta mislite o Mujagiću. Naše dijete, a neće da produži ugovor, a ni loš napadač nije. Za razliku od Stevanovića, mnogo toga ga veže za ovaj Klub.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:47 pm

delinjo je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:40 pm
@ajzak ne citas jebi ga brate...procitaj sta sam napisao...u piatnju je zavlacenje ....izvini sto Lendra nije otisao za parama ???? ...ili je Miroslav klasa za Lendru ?
Ne znam i ne ulazim zasto je zavlacio. Naravno da niko nece odluku donijeti odmah, svi ce imati citav set razgovora sa savjetnikom i razmisliti vise puta o eventualnim opcijama, o pozitivnim i negativnim stranama onoga na sta se odlucimo. Zasto je Miroslavu trebalo toliko vremena da se izjasni, iako se nije bas direktno izjasnio, ali helem nejse.. To, zaista, niti znam niti ulazim u to.

Ne mijesaj Lendrica, slab sam na Haubicu. :D :D

Istina je, oprasmo sa Miroslavom. Nadam se da ce sa krajem ovog dana zavrsiti i sva ta fama koja se stvorila oko njegovog potpisa. Znamo da nece produziti, znamo da ce igrati i nadamo se da ce nastaviti u istom ritmu. To je, valjda, kljuc svega..

Valjda ce sve biti uredu sa Crnovom, a prve doktorske prognoze i jesu takve bile. Ja sam sve vise ubijedjen da ce nam se i on dobro isplatiti i bar se djelimicno vratiti u onu formu u kojoj je bio, pa mozda cak i presisati je. Svjestan je da mu je ovo biti ili ne biti, ako je iole pametan, grist ce da se vrati na staro ili mu dogodine ne gine raspali Celik.
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u pon jan 23, 2017 11:50 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:50 pm

arctg je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:45 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:43 pm
Onda citaj.
Radije bih čitao o tome šta mislite o Mujagiću. Naše dijete, a neće da produži ugovor, a ni loš napadač nije. Za razliku od Stevanovića, mnogo toga ga veže za ovaj Klub.
Ma Mujaga nije bio bas bitan faktor, pa valjda zbog tog je u sjeni Mice.
Ako cemo iskreno, nije ni imao neku ulogu da se moze reci da li je igrac ili nije, a u omladinskoj ligi je igrao dobro, a znamo I kako je losa ta liga.
Svakako da je steta izgubiti jednog od najboljih juniora, ali I ta "djeca" su mnogo umislila. Valjda postoji neka hijerarhija. Ne mozes ni ocekivati da igras pored Lendre. Cekaj priliku, daji maksimum, I Dzeko je bio prebacen u B tim, pa je jos vise radio...
Ta ufuranost je mnoge mlade igrace I ubila. Svako danas soli pamet I misli da je upravu.

Vrijeme ce pokazati da li ce Mujaga postati dobar igrac.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:50 pm

arctg je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:43 pm
Onda citaj.
Radije bih čitao o tome šta mislite o Mujagiću. Naše dijete, a neće da produži ugovor, a ni loš napadač nije. Za razliku od Stevanovića, mnogo toga ga veže za ovaj Klub.
Ma i Mujaga je dijete sa strane. Doso iz Jelaha, zabijao golove, sad mu pune glavu da je Batistuta ili novi Dzeko i imamo to sto imamo. Daj Boze da griješim, ali predvidjam mu za 3-4 godine 1. Ligu FBiH.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:50 pm

@ajzak moram jbg ...jedan moze produziti a drugi zavlaci maksimalno i na kraju ispali ...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:53 pm

Ajzea je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:38 pm
Brkoo je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:34 pm
@delinjo, buraz jesi li zaboravio nacin na koji je Djelmic dosao i nacin na koji je otisao? Dosao nakon sto je vec skoro sve dogovorio sa Olimpicom, a otisao na tako ruzan nacin, imao ugovor i nije se kod nas pojavio na prozivci nego se zajebavao sa zenom po Americi a prije toga nije zelio da produzi ugovor, klub mu nudio 40% finansijski bolji ugovor u odnosu na onaj koji je imao. Hvala mu na svemu ali nek ide u Borac ili neku slicnu ekipu pa nek uporedi kako je kad ne znas hoces li dobiti uopste platu a dok si igrao za Zelju imao si redovnu platu svaki mjesec, doprinose, premije itd..
Svi sad valjaju, samo Miroslav ne valja jer, zamisli, ode za parama ko i svaki normalan insan. Kakva ljubav, kakve pizde materine.. Ima Zeljeznicar armiju navijaca koja ga istinski voli, bez ikakvih ugovora, premija, pogodnosti, etc. Ovi na terenu neka fudbal igraju i mane nas price o kojekakvoj ljubavi..
Nije problem sto je otisao za parama nego je problem nacin na koji je to uradio. Od sad nikoga ne treba dizati u nebesa, sve po zaslugama kao sto je napisao @ponosannavas
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:54 pm

@storme je li to pokusavate skontat stream za utakmicu protiv Capljine?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Manager2016
Postovi: 89
Pridružen/a: sri avg 31, 2016 2:24 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:55 pm

Zanimljivo, sad ne valja ni Mujagic? Ima li kod nas iko da valja od ove djece? Ili cim ne potpise po automatizmu je letva?
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:55 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:50 pm
arctg je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:45 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:43 pm
Onda citaj.
Radije bih čitao o tome šta mislite o Mujagiću. Naše dijete, a neće da produži ugovor, a ni loš napadač nije. Za razliku od Stevanovića, mnogo toga ga veže za ovaj Klub.
Ma Mujaga nije bio bas bitan faktor, pa valjda zbog tog je u sjeni Mice.
Ako cemo iskreno, nije ni imao neku ulogu da se moze reci da li je igrac ili nije, a u omladinskoj ligi je igrao dobro, a znamo I kako je losa ta liga.
Svakako da je steta izgubiti jednog od najboljih juniora, ali I ta "djeca" su mnogo umislila. Valjda postoji neka hijerarhija. Ne mozes ni ocekivati da igras pored Lendre. Cekaj priliku, daji maksimum, I Dzeko je bio prebacen u B tim, pa je jos vise radio...
Ta ufuranost je mnoge mlade igrace I ubila. Svako danas soli pamet I misli da je upravu.

Vrijeme ce pokazati da li ce Mujaga postati dobar igrac.
Meni je krivo zato što gubimo nekoga ko bi za godinu dana dostojno mogao zamijeniti Lendrića, da se ne uvrijedi Ajzea. :D malo više vremena sa prvim timom, na treninzima, pripremama i putovanjima, malo više druženja sa prvotimcima te malo više minutaže, ako ništa, u riješenim utakmicama, siguran sam da bi ga iskovali u izuzetnog napadača. Ne možemo očekivati da iz cirkus-junior lige odjednom napravi nešto u prvom timu. To skoro nikome nije pošlo za rukom. Volio bih kada bi Slavko malo više obratio pažnju na njega. Neka nama i Lendrića, i Nikolića i Križmana na kraju krajeva, ali Mujagić jeste naše dijete i ja mu borbu i partije za Želju kada je bilo najkritičnije ne mogu zaboraviti. Da li je uticaj nekih menadžera, prijatelja, roditelja ili nekog četvrtog u pitanju pa neće da produži ugovor, ne znam. Ali suma sumarum, volio bih da se upravo u nas isprofilira u pravog napadača. Sa Hirošem, koji evo ode u Čelik, smo propustili tu priliku, a riječ je, također, o velikom talentu.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:56 pm

Manager2016 je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:55 pm
Zanimljivo, sad ne valja ni Mujagic? Ima li kod nas iko da valja od ove djece? Ili cim ne potpise po automatizmu je letva?
a gdje si ti mogao vidjeti da valja ili ne valja svejedno ???? gdje si ti upratio pa mozes bilo sta reci o tom momku ,dobar i los svejedno ?
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Manager2016
Postovi: 89
Pridružen/a: sri avg 31, 2016 2:24 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:58 pm

delinjo je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:56 pm
Manager2016 je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:55 pm
Zanimljivo, sad ne valja ni Mujagic? Ima li kod nas iko da valja od ove djece? Ili cim ne potpise po automatizmu je letva?
a gdje si ti mogao vidjeti da valja ili ne valja svejedno ???? gdje si ti upratio pa mozes bilo sta reci o tom momku ,dobar i los svejedno ?
Ovako u slobodno vrijeme sam gledao redovno juniore, gdje sam imao itekako sta da vidim od Mujagica. A gdje si ti vidio da ne valja?
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:59 pm

Jel i njemu Zuban menadzer?
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 24, 2017 12:00 am

Ne mozemo pisati o Mujagicu jer ne znamo razlog zbog kojeg nece da produzi ugovor. Za Stevanovica se zna razlog zato i pisu ljudi svoja misljenja.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 24, 2017 12:01 am

Manager2016 je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:58 pm
delinjo je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:56 pm
Manager2016 je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:55 pm
Zanimljivo, sad ne valja ni Mujagic? Ima li kod nas iko da valja od ove djece? Ili cim ne potpise po automatizmu je letva?
a gdje si ti mogao vidjeti da valja ili ne valja svejedno ???? gdje si ti upratio pa mozes bilo sta reci o tom momku ,dobar i los svejedno ?
Ovako u slobodno vrijeme sam gledao redovno juniore, gdje sam imao itekako sta da vidim od Mujagica. A gdje si ti vidio da ne valja?
i u juniorima si ti zakljucio da valja i da treba igrati za prvi tim ????? gdje sam ja napisao da ne valja ???? kako cu komentarisati nekoga ko ima 17 odigranih minuta za prvi tim .....
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Manager2016
Postovi: 89
Pridružen/a: sri avg 31, 2016 2:24 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 24, 2017 12:02 am

Nije Mujagic jedini.Konkretno nije on bitan kao pojedinac, nego se postavlja pitanja zasto "nasa" djece sve vise zele da idu iz kluba?
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 24, 2017 12:03 am

Pa dao je neke golove i za prvi tim koliko se ja sjecam. S njim se pogrijesilo i nemojte govoriti da je drugačije kada nije.
Uopšte mu ne zamjeram što ide i od njega ce biti igrača samo da ga povrede zaobiđu i da pronađe pravi klub za sebe jer mi to nismo očigledno.
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 24, 2017 12:04 am

Meni je strasno zao sto smo olako pustili Hirosa i sve mi se cini da bi nam se on mogao obiti od glavu..

Mujagicu su vec napunili glavu, tako da...
Nikada nisam volio one krakate napadace koji sluze k'o grtalice niti bih kada rekao da ce od njega biti neki igrac, bar kada ga pratim na terenu.. Ipak, on haman kad god udje, nesto i napravi, valjda i to nesto govori majka ga yebala.. Ako nista, da se dobro obrati paznja na njega..
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u uto jan 24, 2017 12:05 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 24, 2017 12:05 am

Mene samo zanima kad ce pojedini shvatiti da igrac gleda sebe jer njihov radni vijek traje najdalje do njihove 40-te godine,ljubav i oni gaje prema svojoj porodici koju treba obezbjediti,tako da meni pojedini toliko smijesno djeluju kad krenu lupat bezveze a do juce su najglasniji bili u dizanju u nebesa tog istog igraca kog sada na tribine salju!Za Miru se izjasnio gospodin Petrovic koji je koliko znam aktuelni trener naseg kluba,a pojedini zamisljajte kad budete bili na tribinama da je i Miro negdje tu pored vas!Dosao,pokazao i odlazi dalje po isteku svog ugovora bez mrlje u nasem klubu i sretno mu bilo!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 24, 2017 12:05 am

arctg je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:55 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:50 pm
arctg je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:45 pm


Radije bih čitao o tome šta mislite o Mujagiću. Naše dijete, a neće da produži ugovor, a ni loš napadač nije. Za razliku od Stevanovića, mnogo toga ga veže za ovaj Klub.
Ma Mujaga nije bio bas bitan faktor, pa valjda zbog tog je u sjeni Mice.
Ako cemo iskreno, nije ni imao neku ulogu da se moze reci da li je igrac ili nije, a u omladinskoj ligi je igrao dobro, a znamo I kako je losa ta liga.
Svakako da je steta izgubiti jednog od najboljih juniora, ali I ta "djeca" su mnogo umislila. Valjda postoji neka hijerarhija. Ne mozes ni ocekivati da igras pored Lendre. Cekaj priliku, daji maksimum, I Dzeko je bio prebacen u B tim, pa je jos vise radio...
Ta ufuranost je mnoge mlade igrace I ubila. Svako danas soli pamet I misli da je upravu.

Vrijeme ce pokazati da li ce Mujaga postati dobar igrac.
Meni je krivo zato što gubimo nekoga ko bi za godinu dana dostojno mogao zamijeniti Lendrića, da se ne uvrijedi Ajzea. :D malo više vremena sa prvim timom, na treninzima, pripremama i putovanjima, malo više druženja sa prvotimcima te malo više minutaže, ako ništa, u riješenim utakmicama, siguran sam da bi ga iskovali u izuzetnog napadača. Ne možemo očekivati da iz cirkus-junior lige odjednom napravi nešto u prvom timu. To skoro nikome nije pošlo za rukom. Volio bih kada bi Slavko malo više obratio pažnju na njega. Neka nama i Lendrića, i Nikolića i Križmana na kraju krajeva, ali Mujagić jeste naše dijete i ja mu borbu i partije za Želju kada je bilo najkritičnije ne mogu zaboraviti. Da li je uticaj nekih menadžera, prijatelja, roditelja ili nekog četvrtog u pitanju pa neće da produži ugovor, ne znam. Ali suma sumarum, volio bih da se upravo u nas isprofilira u pravog napadača. Sa Hirošem, koji evo ode u Čelik, smo propustili tu priliku, a riječ je, također, o velikom talentu.
Normalno da nije dobro gubiti talentovane igrace iz naseg omladinskog pogona I na tome se treba raditi I pokusati naci pravo rjesenje. Ako vec neko pokazuje kvalitet u omladincima.kao Mujaga, onda ubacivati nekad ili sta vec, ali nije dobro da nam ponajbolji omladinci odlaze.
Vidjet cemo u sta ce izrasti Mujaga, da li ce negdje drugo neko imati strpljenja s njim. Vjerovatno I logicki gledano niko mu ne bi trebao vise trpiti nego njegov klub koji od njeg moze samo profitirati, ali kod nas je sad situacija da se mora Evropa izboriti I sve je.podredjeno tom cilju.
Po meni steta, ali eto vrijeme.je pred nama opet kazem. Daleko je on trenutno od pravog napadaca, ali ako ga neko istrpi jedino tako moze postati neko I nesto, eh da li ce to uraditi neko negdje tamo I to prije nekog "svog" onladinca, tesko je znati ...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 24, 2017 12:06 am

Leon_Professional je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:41 pm
Brkoo je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:34 pm
@delinjo, buraz jesi li zaboravio nacin na koji je Djelmic dosao i nacin na koji je otisao? Dosao nakon sto je vec skoro sve dogovorio sa Olimpicom, a otisao na tako ruzan nacin, imao ugovor i nije se kod nas pojavio na prozivci nego se zajebavao sa zenom po Americi a prije toga nije zelio da produzi ugovor, klub mu nudio 40% finansijski bolji ugovor u odnosu na onaj koji je imao. Hvala mu na svemu ali nek ide u Borac ili neku slicnu ekipu pa nek uporedi kako je kad ne znas hoces li dobiti uopste platu a dok si igrao za Zelju imao si redovnu platu svaki mjesec, doprinose, premije itd..
Zar Zeljo nije ispred svega?!
Ako se time.vodimo, onda I bez Djelmica ne bi bilo kao sa Djelmicem, s njim bi jaci bili.
Normalno da je Zeljo ispred svega. Ako nas je zajebao jednom, treba ga pustiti da jos koji put to uradi? Ako ne mozemo naci boljeg od Djelmica na ljetnom transfer roku, kad su mnogi igraci dostupni onda ne treba uopste da pricamo o nekakvom iskoraku..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, billybih, cvrle_jedanesterac, Google [Bot] i 91 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija