Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 10, 2017 2:47 pm

znali iko sta je sa Jahicem??hoce li ostati kod nas ili??
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 10, 2017 2:50 pm

FOTO: Fudbaleri obavili ljekarske preglede, sutra prvi trening

http://fkzeljeznicar.ba/foto-fudbaleri- ... ing/23457/

Ako neko nije vidio..
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 10, 2017 2:51 pm

Kontam da mi ne bi sada trebali palamuditi nesto posebno o tome da li Mico treba ili ne treba igrati, ako ne produzi ugovor. Svi bi mi voljeli da on produzi, naravno i nas klub je u tom interesu, i siguran sam da klub nije izasao pred njega sa ponudom za istu platu i da je bio spreman i da mu ovu platu udupla, sto bi u okvirima ove lige bila zaista izvrsna plata na koju se dodaju svi doprinosi, pa to zaista nije mali iznos. Medjutim trazi se sa druge strane stvarno iznos koji se ne moze platiti. Vjerovatno tu postoje i odredjene klauzule i sa jedne i sa druge strane u slucaju ponude, pa se i tu valja dogovoriti. Naravno da klub trazi sto vecu klauzulu, a igraceva strana sto manju. I to je ta prica manje-vise. Ako ne uspiju da se usaglase, a to zavisi od toga da bi Mico ipak malo trebao smanjiti svoje zahtjeve, onda nece biti produzen ugovor, ostace pod starim uslovima do ljeta i tada ce Mico biti slobodan igrac. Do tada je pod ugovorom i na raspolaganju strucnom stabu i bice kako bude. Ne treba to shvatiti kao nesto sto je strasno, sve je ovo posao i profesionalizam. Nije na klub dolazila nikakva ponuda za njega, sto trenutno znaci da nema interesa. Vjerovatno i on i Menaf kontaju da bi kao slobodan igrac mogao naci angazman, pogotovo sada kada se priblizio reprezentaciji opet i kada podize formu, pa su tu vidjeli sansu, jer za sada dok je pod ugovorom, on nema ponuda, bar ne onih zvanicnih.
To su sve sada igre koje se igraju sa obje strane i te igre traju vec podugo. Ne treba to shvatati ni kobno po nas ni praviti da bude kobno po igraca.

Klub ima odredjene limite sa sredstvima i uvijek ih je imao. Vec odavno kruze price kako se klub bahato ponasao sa novcima, sto je generalno doprinijelo odredjenoj nervozi kada je Mico u pitanju i eventualno ne produzavanje ugovora, jer kao klub je spiskao novac i sada nema za Micu. Nije to uopste u pitanju, doduse vrlo brzo ce se i javno saznati koliki su troskovi kluba bili kada su transferi u proslosti u pitanju, a slika je sama po sebi takva jer je klub dao takvim razmisljanjima sansu dovodeci veliki broj igraca i raskidajuci ugovore. U raskidanju ugovora uopste nije bilo neke velike stete i to ce se sasvim sigurno ubrzo sve saznati i javno. Jednostavno je situacija takva, da klub nikad nije ni mogao ni htio dati bilo kojem igracu platu ove jacine kao sto trazi Mico sa svoje strane sada. To ne znaci da klub nema mogucnosti eventualno poduplati sadasnja primanja ovog igraca, ali dati trostruko ili vise, to je ipak van dosega, a Zeljo, iako je dobro oporavljen kao klub, za sada nije jos uvijek dosao do tih mogucnosti da bi mogao jednog zaista kvalitetnog igraca placati toliko plus doprinosi. Treba jednostavno imati granice i klub zna koliko moze i koliko ne moze i ne smije. Jer se ugovori bez pokrica nece placati. Na kraju od toga ne bi imao nista ni klub ni igrac, samo bi se ganjali poslije po sudovima. Nema jedan takav slucaj u proslosti.

U biti , zivot ide dalje, valja se sada igracima dobro pripremiti, ekipa je uglavnom na okupu, vidjecemo ko ce jos doci i kroz nametanje na treninzima eventualno postati pojacanje, svi smo svjesni da postoje pozicije koje bi se trebale popuniti. Tek sada treba doci do izrazaja Slavko Petrovic, od pocetka je bazirao svoju pricu na jakim pripremama koje on treba da odradi sa igracima, to vrijeme je doslo i vidjecemo kakav maksimum je on u stanju da izvuce od fizicke spreme svakog igraca ponaosob. On je u dosadasnjem dijelu prvenstva izvukao sto je mogao izvuci, vratio je ekipu takmicarski na jedan kolosijek koji obecava, ali sada bi trebao doci ovaj njegov period kada ce direktno pripremati ekipu i gdje ce bas sve sto zeli moci ostvariti kroz ono sto on zamislja. Ako bude po njegovim rijecima, onda bi trebali biti bolji i jaci poslije ovih priprema. Sastav je pribliznog kvaliteta, otisao je Kosoric iz prve postave, ostali koji su otisli bili su u sirem kadru. Dosao je Zeba, dosao je golman Bobic. Zeba bi trebao dati onaj svoj posebni štih, dakle malo ce se igra okrenuti od samih krila, i bice kvalitetnija nego do sada u sredini terena. A stoper bi trebao biti na moranje, i ako bi popunili jos koju poziciju gdje krpimo kroz prvenstvo, onda bi trebali nominalno biti malo jaci. Uz dobre pripreme, sve govori da ce se na nas morati ipak racunati u ligi da pucamo na sami vrh, zaostatak za prvim nije nedostizan, ja sam umjereni optimista da uz cetiri dobro odradjena kola ulazimo u ligu 6 kao respektabilna ekipa koja ce zaganjati prvo mjesto.

I mi navijaci cemo itekako imati motiva i uci cemo euforicno sa novom tribinom, nas dom se gradi i trebao bi biti sagradjen u vidu nove tribine, bice to veliki interes koji zajednicki trebamo iskoristiti i da zajedno kroz borbu igraca i pjesmu navijaca krenemo u nove pobjede. Svi skupa i samo za Zelju.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 10, 2017 2:53 pm

„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 10, 2017 2:54 pm

Bravo Bokačo :palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 10, 2017 2:56 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
uto jan 10, 2017 2:31 pm
godrina je napisao/la:
uto jan 10, 2017 2:24 pm
nek im je ovo skola da se ugovor treba ponudit dosta ranije
Ma normalno brate, ja kad sam to govorio i kad sam pričao da smo poslije decembra u mat poziciji oni su mislili da se igram FM-a po forumu. Da smo mu ljetos dali Pozderovu platu sad bi imali kapitalca koji bi se mogao prodati da ti se vrate pare koje ai uložio i da jos zaradiš al jok.
Stalno je neko drugi kriv. Jebote alibi više.
Ono što on traži je mnogo vece i od pozderove plate čak i duplo. Nema čovjek namjeru da se zadržava u našoj ligi i to je .... osim u slučaju da ga platiš evropski. A ti to ne možeš niti hoćeš.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 10, 2017 2:56 pm

storm_raider je napisao/la:
uto jan 10, 2017 2:29 pm
Ugovor je ponudjen Miri kada i Lendricu.
http://fkzeljeznicar.ba/ivan-lendric-os ... esu/21011/

prije 6 mjeseci
pa stvarno, pa treba ga zakovati za tribinu
Neka ga Butmir zabetonira
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 10, 2017 3:24 pm

pa onda na tribine pola godine ...i kraj price...koliko god je dobar momak ...neka hvala brate...ok igraj u Sevilli imat ces moju podrsku jer si uvijek ostavljao zadnji atom snage,ali BGM ostavljao si ga zbog sebe a ne zbog mene ...na kraju ce on to naplatiti a ne ja ...ali ako je mogao Lendric produziti ne vidim zasto bi se njemu popustalo i udovoljavalo ...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 10, 2017 3:25 pm

Zakaricu, ispravno si postupio :)
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 10, 2017 3:27 pm

Koliko Miro potražuje ako ima neko neku informaciju, i ako neko zna na koji period je Miro bio potpisao ugovor.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 10, 2017 3:29 pm

Velahalve je napisao/la:
uto jan 10, 2017 3:27 pm
Koliko Miro potražuje ako ima neko neku informaciju, i ako neko zna na koji period je Miro bio potpisao ugovor.

meni danas rece jedan cica da trazi 22 hiljade KM mjesecno...tako nekako....ali nemoj ovo uzimati kao istinito jer nemam pojma nije mi realno iskreno .....nemam pojma ako je tacno ....mislim Menaf trazio toliko ....sumnjam da se Miro pita bilo sta...ali volio bi da neko ima stvarno tacne podatke da viidmo jesu tacne ove cifre...bas je nerealno :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 10, 2017 3:30 pm

Citam na fb da je Petrović izjavio da Zakaric potpisuje
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 10, 2017 3:31 pm

 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 10, 2017 3:31 pm

mula je napisao/la:
uto jan 10, 2017 3:30 pm
Citam na fb da je Petrović izjavio da Zakaric potpisuje
buraz, Zakaric je potpisao da si ziv i zdrv :)

kao sto sam i rekao ranije, ugovor na dvije godine.
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 10, 2017 3:32 pm

novi ugovor mu je ponuđen ljetos. o ciframa pojma nemam, ali dogovor je bio da se produži ne da ovdje ostaje na duže staze, nego da uz neku razumnu klauzulu ode na ljeto, da se obje strane ispoštuju, jer smo valjali i mi njemu koliko i on nama.

da će na tribine i ako se ne nađe kompromis - ne vjerujem, a ni lično laički nisam za to.
Zadnja izmjena: ChWilla, dana/u uto jan 10, 2017 3:32 pm, ukupno mijenjano 1 put.
gradi željo boli te *****
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 10, 2017 3:32 pm

Hajde zvanicnaaa :shisha:

#dobrodoso#goranzakric :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 10, 2017 3:32 pm

Goran Zakarić potpisao za FK Željezničar!!!!!
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 10, 2017 3:32 pm

LARS1921 je napisao/la:
uto jan 10, 2017 3:31 pm
http://www.avaz.ba/clanak/271497/avaz-b ... eljeznicar

allahu ekber
Burazeru, uskoro mijenjas avatar:)
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 10, 2017 3:33 pm

Masallah.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 10, 2017 3:33 pm

KrajPrice je napisao/la:
uto jan 10, 2017 3:25 pm
Zakaricu, ispravno si postupio :)
http://m.avaz.ba/clanak/271497/avaz-ba- ... eljeznicar

Ovo je igrac!
Da li ce biti spreman odmah, to me jedino brine i koliko ce ganjati formu, ali dugorocno svakako dobar potez celnih ljudi. Zakaric je dokazan igrac i samo mu treba da se zaholca, zato ja jos uvijek Krizmana ne bih izbacivao iz startne, doduse Zakaric umjesto Mire ide hladno po meni. MAda nek Slavko odluci.

Dobrodosao Gorane, nek je sretno!

Kraj price, pa malo je sto si ga potpisao na 2 godine, moglo se ovo na 3 potpisat kao Tuce :kafa:
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u uto jan 10, 2017 3:34 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 188 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija