Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 04, 2016 2:16 am

kad nije do sada naucio nesto ne vjerujem da ce nauciti.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 04, 2016 2:19 am

Probajte pogledati situaciju neutralnim očima i možda primjetite da je Bekrić u naletu zapeo za busen i dobro se ozljedio u padu, linijski sudija je bio u liniji sa dva igrača i nije mogao ocijeniti udaljenost između igrača i iz njegove perspektive je ovo djelovalo kao rušenje u prodoru i morao je signalizirati prekršaj na što je po fudbalskim pravilima glavni sudija morao dosuditi karton. Bekrija je cijelo vrijeme ležao na terenu u bolovima i u tom trenutku mu nije padao na pamet protivnički igrač već njegovo koljeno koje je napola od stakla i ovdje nije bilo simuliranja niti trunke. Linijski je sudija pogriješio kod signaliziranja prekršaja ali bez ikakve namjere da ošteti Čelik već zbog slabog pregleda igre jer je pratio Lendrića koji je stajao u ofsajdu. Kada je sve bilo gotovo i sudija dodjelio crveni karton i "prošao voz" Bekrić je tek počeo da obraća pažnju na teren, u takvoj situaciji bi 99,9999999999 % igrača u svijetu prešutilo nepostojanje kontakta, nije ništa toliko ofirno pa da se sada Bekriću puno prebacuje neko simuliranje a na kraju krajeva koliko je preživio samo u ovoj sezoni nefer sudijskih odluka red je valjda da mu se to nekad malo i vrati.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 04, 2016 2:23 am

Ma u svakom slucaju ono sto je pod hitno, ono sto nam gori je novi travnjak. Kad se istok zavrsi ako Bog da, neka im je to prvo na umu. Ovih zadnjih par meceva na Grbavici ja ne pamtim da sam losiji teren vidio.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 04, 2016 2:29 am

Vala mogla bi i ona UEFA nešto donirati, pa u pm, jedni smo od rijetkih koji sve sebi prave, pogotovo na ovim prostorima. Nek nagrade trud i rad na infrastrukturi.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 04, 2016 2:32 am

Teren jeste bio loš al da nikad nije bio lošiji .....odvadi malo, nisam previše star niti je to tako davno bilo ali bilo je i previše utakmica gdje se i travka tražila na terenu a ne busen, pogotovo u 16-ercu.
イビチャ・オシム
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 04, 2016 2:35 am

Ima se i to u planu uprava o svemu misli.
Samo sto su stavili prioritete i jedan pojedan se ostvaruje ako Bog da.
Travnjaku samo treba još dodatne brige i pađnje a da je toliko loš nije.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 04, 2016 2:41 am

Raja totalno odvojena od realnosti, kakvi su tereni po BiH naš je zlatan.
イビチャ・オシム
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 04, 2016 8:46 am

Model1964 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Nije sportski, sve to stoji, ali smo mi osvojili 3 boda i neka se zale kome hoce sada. To da mi trazimo da se njihov igrac postedi suspenzije, ne bi proslo ni da zivimo u Svicarskoj, a ne u Bosni i Hercegovini. Nije mi drago, ali Samire neka si, potez kola opet. U zivotnoj je formi. :D :D
Zar i ti sine barute :r
"Brute", ne barute.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 04, 2016 8:56 am

Ako nista, bar ce nam dati nagradu za Fair play.
Jest da ovo nije trebalo, dobili bi ih mozda I lakse bez crvenog, ali sta sad, desilo se, sudija pogrijesio jednom na nasu stranu da je okrenuo I odmah mi moralisti.

Benzema jel se ovo ti deres kod gola ovako?! :D
I usput, baci sliku nekad na jugoistok I jugozapad, sta si se stisno, nemoj da te prozivam sa tribina :D

Svaka cast za izvjestaje ove sezone, obogatili ste izvjestaje, nadam se da cete sljedece god. Biti jos bolji!

Sent from my ALE-L21
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned dec 04, 2016 9:08 am

Izlija je napisao/la:Raja totalno odvojena od realnosti, kakvi su tereni po BiH naš je zlatan.
Ma zlatan je stoposto! Valjda se dosta prati Evropski fudbal pa zudimo za njihovim terenima.
Sigurno da bi valjao I bolji, ali polako, nadoci ce valjda sve. Treba prezivjeti januar I izboriti Evropu.

Sent from my ALE-L21
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 04, 2016 9:26 am

Joj vazda mi neke cistunce glumimo. Hajmo molim vas pred savez traziti dozivotnu suspenziju za Bekrica i 3 boda za Celik. Sta vam je cistunci? Kapiten prodao foru sudiji, na individualni mangupluk, iskustvo i sportsku drskost nam pomogao da dodjemo do cilja i sad ovdje pljuvanje po njemu. Pa ovako se nije pljuvao Bilbija poslije grubih startova na nase igrace i yebavanja balijske majke, nije se pljuvao Bekic kad je udarao Kosorica, itd. Nas savez handri sistematski iz kola u kolo i mi onda moralisemo nesto i izjednacavamo..fuj ba. Super je sto mi zvizdimo nasim kad igraju lose, sudiji kad nam ofirno silji, aplaudiramo igracima protivnicke ekipe...ali nemojte pretjerivati vise. U Mostaru nase na klupi njihova gospoda zasipa kamenjem i niko nista, ali Bekric je iscenirao prekrsaj, mora na lomacu. Hvala Bekrija!

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 04, 2016 9:26 am

ja priče o simuliranju, pa najveći igrači svijeta svijetla obraza simuliraju i priznaju to. prvi diskutabilan momenat u sezoni u našu korist, a mi drastično oštećeni u najmanje pet utakmica. nema nikakve kompenzacije prema nama jer je nije bilo ni dosad...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6009
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 04, 2016 9:31 am

Pa jbt ne mogu da vjerujem.
Sam Smirko je zasluzio 3 zuta za ona 4 starta...
Nevjerovatno.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 04, 2016 9:59 am

Cinjenice:

2 igraca izasla zbog povreda
"Mali milion" laktova u duelu
Bekrija simulirao
Sramota sve od nabrojanog
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 04, 2016 10:03 am

Pozz svima!! Sportski segment, fer play, pošteno, korektno itd itd... ove stvari i Čelik su nespojive.Tuce sa ovim potezom sa sjeveraizgledao je pokošen i rote karte neminovno.Usporeno u milion fremova me ne interesuje jer fudbal je sport poteza, trenutka i žive igre.Tako je to izgledalo meni , sjeveru, sudijama i bila. Sad dronom ulaziti u milimikro nanometar dodira NE INTERESUJE ME!! Pobjeda čista kao suza sa 10,11 ili 15 igrača odvratnog kluba iz zenice. Brzo se zaboravljaju pjesmice o markalama, linč na Mulalića i igrače, iskonska mržnja i davanje 4000% kad su najgori protiv nas i redovno lomnjenje u Zenici i startovi sa leđa, ulasci i prijetnje u svlačionicu i "objektivni" zenčki zapad koji imaju takav fond psovki prema nama da bi Vuk K napisao 14 enciklopedija bolesti ljudskog uma. Dok svinjski, lištica itd uz poljubce i čestitke na kraju tekme u zenci i aplauz"objektivne" publike odu sa 0:3, 1:4 i sličnim rezultatima. Bravo Bekriću, bravo Željo!!!! Prvi start na Memiji "nevinog pez(d)era bio je isto pitom umalo mu nije poremetio sve unutrašnje organe.Siniši se oko vjerovatno od propuha zatvorilo, a onaj kerol frizura je Lendrića od vraca vukao do svoje polovine za dres pri kontri i jedva karton dobio.Da ne govorim o par očiglednih pokušaja s leđa na Miru da ga osakate i laktovita u skoku! Prema tome to što su futavci trenutno na frtalj hljeba i pašteti džananović da Bog da bili samo na frtalj hljeba i alu foliji od paštete bez sadržine i od mene mrš u federalnu erste ligu ne vratili se a tata Adilović vam karte pred stadionom utokom po običaju regulisao!!! Željezničar za život cijeli!!!!
Zadnja izmjena: Ndare, dana/u ned dec 04, 2016 10:05 am, ukupno mijenjano 1 put.
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 04, 2016 10:03 am

DANAN je napisao/la:Pa jbt ne mogu da vjerujem.
Sam Smirko je zasluzio 3 zuta za ona 4 starta...
Nevjerovatno.
Baš tako...lakat u glavu Siniši, koljeno u kičmu Jovanu,i iznesoše obojicu. Lakat Mateu...i još nekoliko startova niko ih ne viđe, niti ih komentariše. Ali neka smo mi vidjeli možda nezaslužen žuti za gostujućeg igrača. Kako kenjamo nekad to je fakat čudo jedno. Suđenje je bilo onako, baš neutralno,i ovi ne znaju bolje, to je poenta. Faul ili karton nije utolikoj mjeri značajan da ovoliko palamudimo o njemu. Ja sam siguran da ga nije isključio da bi im tricu uvalili. Ovako mislili da će sa deset igrača ovi leći skroz, a vidjeli smo svi kako je bilo...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 04, 2016 10:05 am

Sramota me je, ja sam morao djecu u drugu sobu poslati...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 04, 2016 10:07 am

storm_raider je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Nije sportski, sve to stoji, ali smo mi osvojili 3 boda i neka se zale kome hoce sada. To da mi trazimo da se njihov igrac postedi suspenzije, ne bi proslo ni da zivimo u Svicarskoj, a ne u Bosni i Hercegovini. Nije mi drago, ali Samire neka si, potez kola opet. U zivotnoj je formi. :D :D
Zar i ti sine barute :r
"Brute", ne barute.
Ipak si mlad :) , inace bi znao da je to stara fora okrenuta na Bosansko prezime Barut ;)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 04, 2016 10:14 am

Ljudi, možete pričati šta hoćete, promjenili puno igrača, bio nam skijaš trener ha hu, ali je ogromna činjenica da bi i ovako loši, da je bilo i malo pravde i sreće, bili prvi jer vitez, Široki, Sloboda, Čelik...
1987
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 04, 2016 10:14 am

Model1964 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
Model1964 je napisao/la: Zar i ti sine barute :r
"Brute", ne barute.
Ipak si mlad :) , inace bi znao da je to stara fora okrenuta na Bosansko prezime Barut ;)
Znam, znam, nego nije to u fokusu. U fokusu je ovaj monstruozan lakat Pezera nad Bekricem. :)

Salim se, zlocin ne bi trebao da opravdava zlocin, ali u ovom slucaju, barem kada sam ja u pitanju - cilj ne bira sredstvo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 200 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija