Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 01, 2016 3:14 pm

arelinho je napisao/la:Ima li šta da vam ne smeta?
[video]https://youtu.be/KMmxkzMAMT8[/video]
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 01, 2016 3:16 pm

04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 01, 2016 3:21 pm

shzna je napisao/la:Što je na reflektoru onako tamno plava? Zar nisu boje kluba malo svijetlije...
Hocemo reflektor na pruge :psujem:
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 01, 2016 3:24 pm

Vidim mnogi su se uhvatili za pripreme i kako ekipa nije fizicki spremna. To je cak spomenuo i S.P. u nekoliko navrata, a meni se cini da se malo pretjeruje, te da se u fizickoj spremi trazi alibi za svaku losu utakmicu. Naravno da ima do trenera i njegove filozofije treninga, nacina na koji sprema ekipu, vizije kako ekipa treba da stoji na terenu i sl.
Npr. nije ista potrosnja (trka) kada trener insistira na posjedu lopte, dubokom presingu na sve linije, ili kada se igra organizovana odbrana sa 11 igraca na 40m i ide se na kontre.
Da je ova ekipa vise nego solidno spremna pokazala je utakmica protiv Metalleghea na Grbavici. Sigurno je da ima 2-3-4-5 igraca da nisu na 100% tipa Krizman koji nije prosao pripreme, Jahic koji je bio povrijedjen i sl., ali pricati kako ekipa nije fizicki spremna je apsurd. Ti momci sigurno nisu setali po Kupresu, a sve i da jesu, oni su u trenaznom procesu vec 5 mjeseci.
Glupo je reci npr. da M.S. nije spreman, a momak odigrao skoro svaku utakmicu 90 min. Ima tu jos nekoliko igraca sa slicnim trkackim potencijalom, a prica se vrti kako ekipa nije na tom nekom fizickom nivou.
Ostaje da vidimo kako ce ekipa izgledati nakon tih famoznih zimskih priprema, ali iskreno licno ne ocekujem neke vece pomake sto se tice fizicke spreme.
Tada ce ndB u slucaju losih rezultata opravdanje biti manjak kvalitetnih igraca na nekim pozicijama, "sirina" klupe i ostale gluposti...i tako sve u krug.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5165
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 01, 2016 3:35 pm

FKZ1921 je napisao/la:Sedamdeset dana je od kad je Petrovic trener...
Pri tom je imao tri lagane utakmice u kupu i jednu reprezentativnu pauzu.
Po ovom,malo manje bi trebao pričati o tome da je ekipa nespremna.
Općenito bi trebao malo manje pričati...
istina
70 dana je u klubu a imamo samo 1 poraz
i to složićemo se svi nezaslužen
70 dana je u klubu i vratio je Želju na kolosijek koliko toliko, da opet vjerujemo da možemo svakoga dobiti
70 dana je u klubu i mi smo 2,5 boda od drugog mjesta, osvojeno je u 15 bodova u 8 utakmica ili 1,87 po meču, u pretkodnih 6 bodovni saldo bio 7, po meču 1,16
da nam je od početka prosjek 1,87 boda po meču bili bi drugi
da je bio protiv viteza bi sigurno dobili

razlika je kad kreneš prvo poluvrijeme kao protiv širokog punim gasom, u odnosu da si krenuo sa 70% snage
pa se onda potrošiš brže, logika
pregoriš
a da imaš kuveta tako 90 minuta harao bi ko dinamo ligom, jer nema protivnika koji može tim ritmom da se brani
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 01, 2016 3:47 pm

kad se snima previse se prica ov oono, kad nema priloga, dajte snimite nesto nista se ne desava...
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Alipasino
Postovi: 230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 01, 2016 3:50 pm

Uvjek je nesto Ali daje ako sto e da je da nije mogo je da smo .Eto lako skontat e sad kako to nadoknadit da smo da nije mogli smo.Uvjek nesto fali.Najgora je politika vracanje starih igraca a to je praksa.Sta smo bolji sto smo vratli Stanica Bogija Bekrica Jahica evo sad i Zebu to je pola tima koji ti nekad nije valjo a sad Jos stariji i ti fol ides pricom Mi smo Zeljo.Haha Mozes djeci TU pricu prosipat.
 
Alipasino
Postovi: 230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 01, 2016 3:50 pm

Uvjek je nesto Ali daje ako sto e da je da nije mogo je da smo .Eto lako skontat e sad kako to nadoknadit da smo da nije mogli smo.Uvjek nesto fali.Najgora je politika vracanje starih igraca a to je praksa.Sta smo bolji sto smo vratli Stanica Bogija Bekrica Jahica evo sad i Zebu to je pola tima koji ti nekad nije valjo a sad Jos stariji i ti fol ides pricom Mi smo Zeljo.Haha Mozes djeci TU pricu prosipat.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 01, 2016 3:53 pm

1921.ba je napisao/la:kad se snima previse se prica ov oono, kad nema priloga, dajte snimite nesto nista se ne desava...
Brate slozices se da u lupam 10 medijskih nastupa Slavke, 8 puta su novinari ista pitanja postavljali, npr sinoc kod Bikica gledam emisiju i bukvalno znas svaki odgovor koji ce Slavko dati na odredjeno pitanje, evo i ovo sto je source izbacio, cuj ove novinarke samo kako se izrazava i sve ti je jasko kolko su profesionalni, mislim da je i Slavki pun k amatera i ponavljanja istih odgovora kao papagaj, jedino ko je napravio sa njim normalan intervju ste vi tj 1921 i ovaj portal, kasnije su svi samo ponavljali pitanja..
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 01, 2016 3:54 pm

Zdravo svima hteo bih podeliti s vama moju zivotnu pricu . Radio sam u jednoj manjoj fabrici plata je bila 15000din vise nego bedna . Ostao sam samohrani roditelj i nakon nekoga vremena dobio sam otkaz posto sam postao tehnolski visak . Nisam imao resenje kako da prezivim . Ali jedan dan sam naleteo na intrenetu na profil koji prodaje namestene utakmice , mislio sam da je to niz jos jedne prevare . Ali morao sam probati posto mi je to bila poslednja sansa . Kupio sam mec od Larssona mec nije krenuo kako treba ali na kraju se ipak zavrsio kako je on meni rekao . Zahvalan sam Larssonu do kraja zivota da nije njega bilo ko zna gde bih ja i moje dete bili sada . Javite se Larssonu uverite se da prave informacije ipak postoje ! Za vise inforamcija o utakmici javite mu se u INBOX !!! LARS1921
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 01, 2016 3:55 pm

cikazubo je napisao/la:
1921.ba je napisao/la:kad se snima previse se prica ov oono, kad nema priloga, dajte snimite nesto nista se ne desava...
Brate slozices se da u lupam 10 medijskih nastupa Slavke, 8 puta su novinari ista pitanja postavljali, npr sinoc kod Bikica gledam emisiju i bukvalno znas svaki odgovor koji ce Slavko dati na odredjeno pitanje, evo i ovo sto je source izbacio, cuj ove novinarke samo kako se izrazava i sve ti je jasko kolko su profesionalni, mislim da je i Slavki pun k amatera i ponavljanja istih odgovora kao papagaj, jedino ko je napravio sa njim normalan intervju ste vi tj 1921 i ovaj portal, kasnije su svi samo ponavljali pitanja..
pa slazem se da je problem jer smo mi (1921tv) i adis hadzic u pocetku ga sve zivo ispitali i ovo je vecinom sve ponavljanje, ali sta da se radi kad imamo milion medija :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 01, 2016 3:56 pm

Pojedini ovdje kad se uhvate jednog ko pjani plota ne popustaju boze sacuvaj!Covjek napisao svoje misljenje popustite sunce vam poljubim!Fkz jedan od najrealnijih ljudi na forumu,al izgleda vise forum nije sto je bio bez kacenja minimum 10 likova na neciji post u pokusaju da ga ubijedi da on nije u pravu,bem li ga nekad je merak bio citati forumase ovo se pretvorilo u preklapanje!
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 01, 2016 4:00 pm

A kad ce jedan Upitnik na 1921.tv ? Ove sam pregledao sve vise puta znam tacno sta ce reci u svakom videu.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 01, 2016 4:02 pm

Pinkii je napisao/la:A kad ce jedan Upitnik na 1921.tv ? Ove sam pregledao sve vise puta znam tacno sta ce reci u svakom videu.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
upitnik ide poslije slobode, a snimamo za koji dan nova 2 igraca :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3886
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 01, 2016 4:07 pm

Može u pp ko će nas to napustiti najkasnije do ljeta? :)
Miro je jedini koji je uspio odoljeti kletvi upitnika, ostaje mu još samo kletva produženja ugovora :D
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 01, 2016 4:10 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:Može u pp ko će nas to napustiti najkasnije do ljeta? :)
Miro je jedini koji je uspio odoljeti kletvi upitnika, ostaje mu još samo kletva produženja ugovora :D
nemoj tako, stana i bogi su se vratili kao feniks :D

prezivio i dzenis i kosoric itd. :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
mula
Postovi: 934
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 01, 2016 4:24 pm

FKZ1921 je napisao/la:Sedamdeset dana je od kad je Petrovic trener...
Pri tom je imao tri lagane utakmice u kupu i jednu reprezentativnu pauzu.
Po ovom,malo manje bi trebao pričati o tome da je ekipa nespremna.
Općenito bi trebao malo manje pričati...
Ma ja, sigurno on skuplja medije i zove novinare i moli ih za neki intervju. Željan je čovjek dokazivanja i pametovanja.
A vala ga je i ružno slušati, non stop zamuckuje, uzima onu flašu od SKY COLE, pa je nešta otvara i zatvara i tako...
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3886
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 01, 2016 4:45 pm

Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 01, 2016 4:49 pm

Ne vjerujem da covjek misli na istupe u medijima. Takodjer ne vjerujem da je nasa ekipa najmanje spremna u ligi, da nam Celik u 80. minuti napravi pritisak, da svaku utakmicu, osim Radnika, drugo poluvrijeme izgledamo kao prebijene macke na terenu. Vala da im je Kostic branio da trce morali bi biti spremniji od Celika koji je poceo trenirati sedam dana pred prvenstvo. Mislim da FKZ ukazuje na to da je prica o proslosti do sada trebala ostati tamo gdje joj i jeste mjesto i da nema potrebe vise o tome naglabati. Nepremni, psihicki potonuli, losa taktika, mnogo promjena, razne turbulencije itd. To je bilo prije vise od dva mjeseca.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5165
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 01, 2016 4:55 pm

Još je 4+4 kola do kraja "regularnog" dijela sezone. Valja nam se loptati još mjesec dana (plus 3-4) i onda na (ne)zaslužen odmor. Raspored nam je onako, mada se dosta dobrog može i dogoditi ako bi osvojili 9 bodova. Mišljenja sam da je 12 nerealno očekivati a 10 nam haman pa dođe isto jer se nećemo tako ništa primaći Zrinjskom sem ako oni negdje ne prospu bodove, a teško.

15.kolo dočekujemo Slobodu kojoj bježimo bod a pobjedom bi to bilo lijepih 4.
Krupa-Sarajevo, Zrinjski-Široki, Mladost-Radnik. Ne zna se koji od ova 4 meča je "jači" i gdje bi poraženi više izgubio a pobjednik dobio. Kako god idealan scenario bi bio domaćinsko kolo.

16,kolo gostujemo Vitezu, moramo to dobiti a vjerujem da i možemo, hoćemo.
Sloboda-Zrinjski, Sarajevo-Mladost. Dueli ekipa koji su nam konkurenti "za nešto" :)

17.kolo gostovanje Zrinjskom. Meč koji ne treba shvatiti kao biti ili ne biti već kao meč gdje se nema šta izgubiti, pa igrati i nadigravati se, a rezultat...Bože moj
Krupa-Široki od konkurenata igraju međusobno

18.kolo domaćini Čeliku. Opet meč gdje se mora dobiti, popraviti i gol razlika ako ćemo iskreno.
Sloboda-Krupa, Široki-Mladost, Sarajevo-Radnik....konkurenti međusobno.

Kako bi trebala izgledati tabela?
Zrinjski će biti prvi, 7 bodova bi po igri trebao biti minimum, vjerujem da bi i oni pristali na to :)
Radnik koji je trenutno drugi ima 2 teška gostovanja i teško da može više od 6, u konačnici to je 31
Krupa kao treća trnenutno ima samo lagan Olimpik ali sumnjam da i oni mogu više od 7 pa dođe se do cifre 31
Sarajevo igra 3 duela protiv konkurenata iz vrha, teško više od 7 bodova odnosni 4 iz ta 3 meča, u zbiru 29
ŽELJO ako uzme 9 bodova minimum to je 31 i time bi završili kao drugi. Vjerujem i da hoćemo.
Sloboda takođe 3 teža meča, ne vjerujem više od 7 bodova da mogu, ukupno 28
Široki takođe ne više od 7, ukupno 26
Mladost kako je krenula ne piše im se dobro. Ali mora i Husrefa pročepiti, mada ima 2 teška gostovanja i realnost je nekih 6 bodova iz 4 meča, ukupno 24

eto malo "zavirivanja" u budućnost :D

EDIT: po mom mišljenju neki realniscenario, ne daleko i od idealnog po nas
u nastavku, 4 kola gdje bi se igralo "za što više bodova koje ćemo prenijeti u drugi krug" jer nam LZP nebi mogla doći u pitanje...
Zadnja izmjena: salle86, dana/u uto nov 01, 2016 4:58 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 118 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija