Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 2:07 am

I nama je postalo normalno da neki nehljebi u savezu ne dopustaju najtrofejnijem klubu u drzavi da ima nekog u njihovoj strukturi ko ce stititi interese tog kluba? Ko eto Salem reko ne moze i mi se pokrili po usima i to je to. Pa zamisli apsurda Bajern nema svoje ljude u savezu, Real, United?
Fakat su nas sveli na niske grane, a po belaju i sami smo se pomirli s tim. Moramo i mi vise vrsiti pritisak na upravu, da uprava vrsi pritisak na njih...nece valjati ako ova situacija potraje.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
nikad_izvini
Postovi: 217
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 2:12 am

Grbavica je napisao/la:Ne kažem ja da se ne treba boriti na sve moguće načine da nas sudijska mafija ne zakida. Evo protiv Mladosti opet Lendić dvije dobre šanse fulio. Zabiješ to i prst u uho. Ne zabiješ to i uvlači se nervoza. Čelik isto tako. Najgora ekipa u ligi, pripreme nisu prošli, skrpili se jedva i umjesto da ih nakantamo, mi 1-1 odigramo. Jesu nas sudije zaklale, ali Boga mi, mi im dopuštamo dosta toga i stvaramo im preduslove da nas zakinu.


Mene raduje da mi bolje igramo, da su pomaci u igri vidljivi. I kada je igra na visokom nivou, teže će nas zakidati nego kad smo mrljavi.
Ali će nas i dalje zakidati. Ovi igrači, većina barem, da su stanju odigrati utamice bez greške igrali bi barem u HNL-u ili bi mi redovno igrali grupne faze u Europi. Ne valja ti priča. Bez sudijske podrške NE MOŽEŠ ništa napraviti. Barselona bi imala problema u Španiji da ima ovakvo suđenje.

Ja sam to pisao, napraviše me budalom. Izbori bili u savezu u Maju 2016 godine, znači nema ništa od saveza naredne četiri godine. Il kupuješ sudije il se javno oglasiš i počneš sa borbom i svako kolo, analize suđenje, kmečanje, tužbe, tražimo izuzeće sudija. Pa se onda tjeramo. Da vidimo ko ima više muda. Vajda gradom hodati, a nije Sarajevo Njujork, nit Željezničar ima navijače ko FK Nova Bila ;) Ovi se mogu kurčiti kad mi šutimo ko kakve pičoke.

exbabilon :palacgore: Jah, Salem, *****-palac reko i mi klepili ušima. Njah :skoljka:

Bio na poslu, kad ga Stevo zabi toliko sam drečao i skakao da su ljudi pod stolove skakali, kontaju bomba il kakva pucnjava u najavi :mrgreen: al kad malo bolje razmisliš, mi jedva dobilli, a ubili ih nogama, bukvalno. E, to je već problem i to jeben.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 2:21 am

Dobro, ti misliš da je veći problem u sudijama, nego u nama. Ja mislim da je konkretno danas Lendrić zabio jednu od tri šanse mi ne bi raspravljali o penalu. Da ne pričam da je pogodio sve tri.
A istina je negdje na sredini.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
nikad_izvini
Postovi: 217
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 2:27 am

Grbavica je napisao/la:Dobro, ti misliš da je veći problem u sudijama, nego u nama. Ja mislim da je konkretno danas Lendrić zabio jednu od tri šanse mi ne bi raspravljali o penalu. Da ne pričam da je pogodio sve tri.
A istina je negdje na sredini.
Lendrić, sa onakvim kretanjem, da je u stanju zabijati redovno igrao bi barem u BL, al jebiga, ne igra. Sada i vidimo zašto. Ono je bila ruka prije penala. Lendrić ne bi ni trebao ništa zabijati kad nam oni ne bi golu prišli ili bi imali mnogo više prostora za kontra napade jer bi Radnik, logično, kretao sve više prema naprijed. Jedna sitnica mijenja utamicu, u našem slučaju to je bio penal za Radnik ( koji do penala nije prišao našem golu ). Jel tako ?
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 2:28 am

Tako je. :palacgore:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
nikad_izvini
Postovi: 217
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 2:30 am

Sad slobodno nastavi sa nesuvislom pričom, mi smo Željezničar, mi idemo pošteno ( a jebu nas ko kakve nižerazredne levate iz kola u kolo i to je kao normalno. Problem je u Lendriću) :r

Nebuloze
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 2:33 am

A levata gluho bilo, ja se složim sa njegovim mišljenjem on i dalje nastavlja. Bože sačuvaj. Nauči da postoji i drugačije mišljenje koje nije identično tvom.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 4:22 am

slika

ako pobjedimo kone, mislim da definitivno idemo u europu, jeste prerano ali tako je. sloboda siroki raspad sistema, kone ce biti osakacene, 10 igraca po 2 zuta, a jos im derbi ide pa poslije zrinja
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 5:33 am

Dobro jutro raja.
Pazite gdje iksic pisete.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 5:36 am

Za koga mi u novom gradu da glasamo ? :lol:

slika

vidi ih
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 5:47 am

Za Adnana Gusu :rofl1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 5:54 am

Ja lijepog jutra, cudnog osjecaja, Allahu dragi sta je ovo.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 5:56 am

Kakva setalica brace u Bjeljini :klanjase2: :klanjase2:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 6:04 am

sta li tebe trese ujutro :lol:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 6:25 am

Mah, dobit kone pa nek de vade protiv Zrinje. ;)
Željezničar ante portas !
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 8:13 am

GoodisonPark je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:Pa ima li bolje stvari nego nakon pobjede pročitati komentare koje raja postavlja u toku utakmice na forumu. Majke mi pukli smo svi :rofl1:

Đe je strim, radi, ne radi, evo ga, evo navijača, ko igra beka, dobro je ovo, nije dobro, iks ko kuća, joj uvaliće nam ga, biće bolje drugo poluvrijeme, treba mijenjati, naši crkli, radnik truba, joj krupe, gooool, haj po drugi, e jebiga penal, ruka, jest, nije, saće drugi, sudija lopov, lendrić kloc, sabotaža, savez, uvaliće nam ga, neće, bekrija daje gol, vadi ga slavko, PENAL, majku im njihovu, ma krađa, nek se klub oglasi, STEVOOOOO, evo gaaaaaaaaaaa :rofl1: :rofl1:
Hahahahahahahahahahahahah :rofl: :klanjase2:
:lol: :lol: :lol:

Ko monti pajton jbt :mrgreen:
Ili ko pitari
Sto bi reko moj komsija, kokos mesa sa mene spade juce
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3884
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 8:14 am

Grbavica je napisao/la:Dobro, ti misliš da je veći problem u sudijama, nego u nama. Ja mislim da je konkretno danas Lendrić zabio jednu od tri šanse mi ne bi raspravljali o penalu. Da ne pričam da je pogodio sve tri.
A istina je negdje na sredini.
Upravo tako.
Željovci iz Novog Sarajeva, pametno danas
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3884
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 8:17 am

Leon_Professional je napisao/la:Ovu ligu ne treba vise ppratiti, hvala svima, ja se odjavljujem i ***** mater svima u savezuu.. Da Bog da vam Bog platio, sve vam jebbem uhljupi mrtvii..
Sezona je smijesnaaaaaaa

Bravoooooo Stevooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

***** vam djecuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu , neceete mociiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Definitivno najbolji post jučer. Pa kad me pitaju zašto voliš Želju?
E zbog ovoga :zeljeznicar1:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
shminka
Postovi: 109
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 6:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 8:19 am

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 8:42 am

Ustao sam nasmijan, izljubio ukucane, krenuo vani, sve komsije s osmijehom pozdravio, otisao obaviti gradjansku duznost, pa onda kafica, citam avaz sa osmijehom ali samo zadnje strane :DD:
Jos jedna, dvije pobjede i fakultet cu od srece zavrsiti :DD:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 192 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija