Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
MATORI
Postovi: 1150
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 2:55 pm

Pinkii je napisao/la:
pon jan 16, 2017 12:54 pm
http://faktor.ba/vijest/jagodic-kostic- ... rao-231585

Pocelo je.
Što bi reko' Izet F: "Duboko si me razoičaro' i kao čo'ek i kao komunista", ha, ha...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 2:55 pm

ja nikad, nijednom frajera nisam gledao da znam da je to on. ima godina, ali klubovi su mu dobri, bolji nego što će većina ovih igrača vidjeti u karijeri.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 2:56 pm

Ja upravo Stojanovića i vidim kao kratkoročno rješenje. Beširevića, ako se naravno njegov razvoj bude odvijao u pravom smjeru, očekujem već od naredne sezone kao standardnog prvotimca :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 2:57 pm

Ima trideset i tri godine, treca je opcija Zrinjskog, rijetko kad igrao. Sta ce nam?
Tjesim mu se statistikom.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24763
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 2:58 pm

Ajzea je napisao/la:
pon jan 16, 2017 2:57 pm
Ima trideset i dvi godine, treca je opcija Zrinjskog, rijetko kad igrao. Sta ce nam?
Tjesim mu se statistikom.

da te ispravim :ganja: druga opcija, poslije stojkica, to sto je sad ovaj mentol dosao to je nesto drugo :ganja:
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 3:00 pm

https://youtu.be/Qe6x3qnhe8o

Ugovor na godinu dana i aufiderzen.
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 3:01 pm

ako tako gledaš i benjo je bio treća opcija kod nas, todorović x-ta u sarajevu, pa uzeše titulu sa zrinjskim. ne vjerujem da njega može slavki neko "gurnuti", ni da se nasumice dovodi.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 3:03 pm

Moglo je i bolje,ali cim ja mislim da on nece biti pojacanje on ce se pokazati kao vrh igrac. Dokazano u vise navrata.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 3:16 pm

Stojanović, fakat ne znam šta da mislim. Možda najbolji od onog što se moglo dovesti. A možda i najgori. Teren će pokazati. Jedino što je sigurno (naravno ako dođe Stojanović) da će Beširević imati šta naučiti. I bilo bi dobro da Beširević nakupi što više minuta ovog proljeća.
Ostala pojačanja su odlična, sve dokazani i provjereni igrači a u angažman na terenu uopšte ne sumnjam. Slavko če to sigurno posložiti.
21 10 4

Petrović Slavko
 
Amar927
Postovi: 1672
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 3:18 pm

Vjerujte mi da Stojanović nije loš igrač nimalo...aBd pokazat će se kao pravo pojačanje..aBd citiram se nekad u toku sezone
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 3:20 pm

Larss, daj nam kakvu kompilaciju poteza da ga bar malo vidimo na djelu.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 3:21 pm

Beganović: Želim se dokazati kao pojačanje u Metallegheu, nedostajat će mi Manijaci



Mladi napadač FK Željezničar Dženis Beganović (20) će u proljetnom dijelu sezone igrati na posudbi u Metallegheu, a u razgovoru za portal Klix.ba je govorio o novom izazovu koji ga očekuje te šansama matičnog i aktuelnog kluba u nastavku sezone.
Beganović: Želim se dokazati kao pojačanje u Metallegheu, nedostajat će mi Manijaci

Beganović je dijete Željezničara, a iako je veoma mlad, već je ostavio traga na Grbavici. U narednih šest mjeseci će svoj kvalitet demonstrirati u dresu Metalleghea.

"Bilo je poziva s nekoliko strana, ali Željo i ja smo zajedno odlučili da je najbolje za mene da odem u Metalleghe i pomognem tom klubu koliko budem u mogućnosti, što mi je i namjera", izjavio je Beganović.

Odlazak iz matičnog kluba nije lagan, no, on ima motiv da se dokaže u Metallegheu, a potom se vrati na Grbavicu.

"Teško je napustiti klub poslije 11 godina, ali šta je tu je. Metalleghe nije loša ni naivna ekipa, nadam se da ćemo uspjeti ostvariti cilj i ostati u Premijer ligi BiH. Fokusiran sam na novi klub, a šta će biti kasnije, vidjet ćemo. Nadam se povratku na Grbavicu", rekao je mladi napadač.


Metalleghe je jesenji dio prvenstva završio na 10. mjestu s 15 osvojenih bodova, a borba za opstanak će biti žestoka.

"Vjerujem da Metalleghe može opstati u društvu najboljih, dat ćemo sve od sebe zajedno s trenerom Neretljakom, o kojem sam čuo samo riječi hvale. Na meni je da dokažem da sam došao kao pojačanje Metallegheu", kazao je Beganović.

Naravno, Željezničaru želi mnogo sreće u nastavku prvenstva, kao i trofej.

"Nadam se da će Željo ispuniti svoj glavni cilj i plasirati se u Evropu, a ne vidim zašto ne bi mogao osvojiti titulu pa čak i duplu krunu", istakao je novi igrač Metalleghea.


Navijači Željezničara, popularni Manijaci, najviše će mu nedostajati, a zauvijek će pamtiti pobjednički gol koji je postigao u Budimpešti protiv Ferencvaroša u kvalifikacijama za Evropsku ligu.

"Manijaci će mi nedostajati, u to nema sumnje. Najbolji su navijači na svijetu, bili su uz mene i klub u najboljim, ali i u najgorim trenucima. Hvala im na tome, nikad i niko kao oni. Pamtit ću gol u Budimpešti, a onda i eliminaciju Ferencvaroša", dodao je Beganović.

Metallegheu će se priključiti u utorak.

"Danas odlazim iz Sarajeva, a sutra ću se priključiti ekipi i upoznati nove saigrače", završio je Beganović.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 3:21 pm

pile87 je napisao/la:
pon jan 16, 2017 2:52 pm
AsharaK je napisao/la:Nisam valjda jedini koji nema nista protic Stojanovica? :kafa:
Nisi i boccaccio nema ništa protiv.
Zaista nemam nista protiv njegovog dolaska. Kroz karijeru je iskusan igrac na toj poziciji, bio je i u Hajduku, i u Portugalu, naigrao se fudbala u nasoj ligi, bio je trofejan sa Zrinjskim. To nista ne mora da znaci jer svaki novi klub je novo dokazivanje, on mi izgleda kao neko ko ima iskustvo igranja i koji bi kao nedugorocno rjesenje mogao biti stabilan jedan period na toj poziciji. Nije mega zvijezda, ali je uvijek bio korektan igrac. Morao bi to svakako potvrditi u nasem dresu, ako bi on uopste bio taj koji dolazi nama. Ja se uglavnom nikada ne obazirem na broj godina nekog igraca, treba biti svjestan da njega ne bi mogli prodati dalje, ali da moze odigrati ono sto se ocekuje od njega na lijevom beku, jer je to po vokaciji. Ako vec trziste nije zadovoljavajuce po pitanju lijevih bekova, a za nas to godinama nije, uz presedane poput Kvesica, onda nisam nezadovoljan. Bio bih zadovoljan ako bi mali Besirevic kroz ovog igraca dobio poneki minut,ali je prioritet da ta linija bude stabilna. Osim toga igrao je i sa Crnovom i sa Zakaricem zajedno po istoj strani i moze se reci da su upoznati sa funkcionisanjem, ne treba im upoznavanje po lijevoj liniji terena.
Ima to, naravno i svojih mana, ali u ovom trenutku, kad vec nismo nasli boljeg ili mladjeg, nasli smo bar nekoga ko je iskusan na poziciji i koji je ok igrac za ovu ligu. Mana je sto ne vjerujem da bi se on mogao nesto nositi u jacim evropskim utakmicama, a do tada cemo mozda imati i drugo rjesenje. Ko zna. Ovo je sve pod uslovom da ovaj uopste i dodje kod nas, nego prica se vec dugo o njemu, pa sam dao svoje misljenje kada bi nam on dosao.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24763
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 3:23 pm

Ajzea je napisao/la:
pon jan 16, 2017 3:20 pm
Larss, daj nam kakvu kompilaciju poteza da ga bar malo vidimo na djelu.
Bice veceras/sutra, cim se probudim :D
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 3:38 pm

https://youtu.be/-tJSYEnkvkM

Ovdje je igrao protiv nas. Jeste da u pitanju prosla sezona,ali bolje ista nego nista. slika
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 3:50 pm

Kroz neku pricu jos kad se Stojanovic tek poceo spominjati u medijima kao nase moguce pojacanje cuo sam da jeste kontaktiran ali da uopste nije prva opcija, cak ni medju 5 prvih. Ali eto, ocigledno je takva situacija na trzistu a i nasa u klubu da nismo mogli angazovati te koji su bili rangirani prije njega (ne znam iskreno o kojim se imenima baratalo, pretpostavljam da je Projic jedan od njih).
Ne pamtim ga bas previse sa utakmica, ali ovako kako vidim na netu, stariji igrac sa pristojnim iskustvom i u nekim solidnim evropskim klubovima. Slavko ocigledno ne zeli da se puno kocka i zeli imati jednog takvog na toj poziciji. Posteno, on ce svakako na kraju i odgovarati za rezultat.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 3:57 pm

Danas nasi imali trening u Vistafonu. Ovi moji sto igramo termin u 15 do 3 govore u pola 3 izasli. Ja kloc morao na ispit i propustim priliku da Mici padnem na koljena i zamolim potpis :D
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 4:01 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon jan 16, 2017 3:57 pm
Danas nasi imali trening u Vistafonu. Ovi moji sto igramo termin u 15 do 3 govore u pola 3 izasli. Ja kloc morao na ispit i propustim priliku da Mici padnem na koljena i zamolim potpis :D
Samo da mi ne upadnu na jutarnje termine subotom i nedjeljom :psujem: :DD:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 4:04 pm

slika

Evo sta kazu o Stojanovicu na onom tamo forumu.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 4:17 pm

Stojanovica dovesti i dati mu ugovor na godinu i pol najvise. Imat cemo iskusnog i jakog lijevog beka da izgura ovu sezonu, a polahko i spremati Besirevica s vremenom. Na ljeto pustiti momka (Besirevica) da pokaze sta umije, dati mu sansu da igra na pripremnim utakmica od pocetka, odnosno pripremati ga za prvu postavu u novoj sezoni. Idealan scenario.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 121 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija