Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2727
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 15, 2018 1:05 am

Kada ode telecom cekati cemo ko ozeblo sunce, kada ne ode se na gostovanje, one snimke golova na dnevniku bht-a.. ako i toliko bude...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 15, 2018 1:13 am

Jeste propasce sve, necemo ni radio prenose imati..
Eto vas ko ovi zelenasi pred izbore s tom retorikom.
 
Avatar
amelaga
Postovi: 234
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 5:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 15, 2018 1:18 am

Moja tv je super Samo da poprave kvalitet. Platis utakmicu koju hoćeš i super.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2675
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 15, 2018 7:04 am

amelaga je napisao/la:
sub sep 15, 2018 1:18 am
Moja tv je super Samo da poprave kvalitet. Platis utakmicu koju hoćeš i super.
Ma bolan mi smo teški na parama, to je čudo jedno. Halo, utakmica košta 2KM, hebene 2KM i opet ljudi traže neke streamove, pa još počnu na zvaničnoj srati po Želji (kao da oni, ljudi iz Kluba, imaju ikakve veze s tim) kako ne želi da omogući prijenos. Ako nije po Želji, onda je po BHT-u, a oni se pitaju koliko i mi. I potroše ljudi energiju na to, umjesto da plate 2KM i uživaju. Takvi smo, šta ćeš. I sad se sere po Mojoj TV, a zaboravlja se vrijeme kad nismo imali nikakve prijenose, pratili utakmice na radiju, čekali Dnevnik da bismo vidjeli samo golove i eto tako...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Rigel
Postovi: 115
Pridružen/a: pet dec 01, 2017 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 15, 2018 8:36 am

plavi kanarinac je napisao/la:
sub sep 15, 2018 1:05 am
Kada ode telecom cekati cemo ko ozeblo sunce, kada ne ode se na gostovanje, one snimke golova na dnevniku bht-a.. ako i toliko bude...
Ma vazno je srati. Nama nista ne valja, zahtjevamo neke standarde ko da smo japanci a zemlja nam u rangu somalije, burkine faso i ostalih jebanija iz afrike.
Hvala Bogu pa postoji moja tv i svog Zelju mogu gledati svaku utakmicu na gostovanju.
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 15, 2018 9:29 am

Zbog tog Telecoma,nam je 2010 propao milionski ugovor,a isto tako i jako dobar ugovor sa SK,i na to sve nas kara dan danas.
Sto se mene tice,dabogda u stecaj sutra otisli,dabogda u paklu gorili,amin.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 15, 2018 9:53 am

exdomorocki je napisao/la:
sub sep 15, 2018 9:29 am
Zbog tog Telecoma,nam je 2010 propao milionski ugovor,a isto tako i jako dobar ugovor sa SK,i na to sve nas kara dan danas.
Sto se mene tice,dabogda u stecaj sutra otisli,dabogda u paklu gorili,amin.
Ma gdje ces to reci, da nema moje tv ne bi znali rezultat dok avaz ne kupimo.
Deal sa SK je mogao biti jako mocan i finansijski unosan, ali gledacemo moju tv gdje je teren zut, igraci siroki, gdje se broj na ledjima ne vidi, gdje ustasa Suko svrsava kad Zrinjski da go, a za taj luksuz Zeljo hajruje koliko i Gosk.
Ne trazimo nista sto vec odavno nije aktuelno preko granice i sto vec nije nudjeno savezu..
 
Avatar
fcz
Postovi: 4147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 15, 2018 9:57 am

cikazubo je napisao/la:
sub sep 15, 2018 9:53 am
exdomorocki je napisao/la:
sub sep 15, 2018 9:29 am
Zbog tog Telecoma,nam je 2010 propao milionski ugovor,a isto tako i jako dobar ugovor sa SK,i na to sve nas kara dan danas.
Sto se mene tice,dabogda u stecaj sutra otisli,dabogda u paklu gorili,amin.
Ma gdje ces to reci, da nema moje tv ne bi znali rezultat dok avaz ne kupimo.
Deal sa SK je mogao biti jako mocan i finansijski unosan, ali gledacemo moju tv gdje je teren zut, igraci siroki, gdje se broj na ledjima ne vidi, gdje ustasa Suko svrsava kad Zrinjski da go, a za taj luksuz Zeljo hajruje koliko i Gosk.
Ne trazimo nista sto vec odavno nije aktuelno preko granice i sto vec nije nudjeno savezu..
Suko moze biti svasta al' ustasa nikako. :D
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 15, 2018 10:03 am

:lol: :lol: :lol: :lol:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 15, 2018 10:04 am

fcz je napisao/la:
sub sep 15, 2018 9:57 am
cikazubo je napisao/la:
sub sep 15, 2018 9:53 am
exdomorocki je napisao/la:
sub sep 15, 2018 9:29 am
Zbog tog Telecoma,nam je 2010 propao milionski ugovor,a isto tako i jako dobar ugovor sa SK,i na to sve nas kara dan danas.
Sto se mene tice,dabogda u stecaj sutra otisli,dabogda u paklu gorili,amin.
Ma gdje ces to reci, da nema moje tv ne bi znali rezultat dok avaz ne kupimo.
Deal sa SK je mogao biti jako mocan i finansijski unosan, ali gledacemo moju tv gdje je teren zut, igraci siroki, gdje se broj na ledjima ne vidi, gdje ustasa Suko svrsava kad Zrinjski da go, a za taj luksuz Zeljo hajruje koliko i Gosk.
Ne trazimo nista sto vec odavno nije aktuelno preko granice i sto vec nije nudjeno savezu..
Suko moze biti svasta al' ustasa nikako. :D
Znam, ali kako da ga nazovem kad glupan tako komentarise utakmice, dok je arena prenosila i Surkovic koji PR pitara nije bio toliko naporan i jednostran u komentarisanju, dobra je ona pitarska parola "Zoran Suko za k nas vuko"..
 
Avatar
Gola
Postovi: 477
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 15, 2018 10:08 am

Divan potez nase uprave, nadam se da ce se nastaviti i u narednim kolima.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5239
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 15, 2018 10:19 am

"Legendarni desni bek kluba s Grbavice Enver Hadžiabdić"

Čovjek u Želji igrao halfa (današnji vakat - lijevi stoper), a u reprezentaciji ex YU lijevog beka. Ovi novinari su baš smiješni. Ako ne znaju, neka pitaju. Mogli su i od Hadžije lično, te podatke dobiti.

Lijevog beka u Želji tada igrao rahmetli Velija Bećirspahić, a desnog pokojni Dragan Kojović.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 15, 2018 10:43 am

Bravo za podjeljene ulaznice učenicima
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 15, 2018 10:50 am

Bravo!!! Ocekujem sutra minimalno 6 hiljada, ako ne i vise
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4477
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 15, 2018 11:15 am

AsharaK je napisao/la:
sub sep 15, 2018 10:43 am
Bravo za podjeljene ulaznice učenicima
To sam i pisao sta treba raditi kad pocne skola. Svaka cast klubu. Ovako se i treba raditi s mladjim generacijama.

Sljedece bi se moglo organizovati tipa da dva tri igraca odu u neku skolu, druzenje, pokloni, autogrami i na kraju neko taimicenje npr. Penali, zongliranje i da najbolji dobije majicu iz fan shopa.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 15, 2018 11:22 am

Bice i to.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 15, 2018 11:43 am

cikazubo je napisao/la:
sub sep 15, 2018 9:53 am
exdomorocki je napisao/la:
sub sep 15, 2018 9:29 am
Zbog tog Telecoma,nam je 2010 propao milionski ugovor,a isto tako i jako dobar ugovor sa SK,i na to sve nas kara dan danas.
Sto se mene tice,dabogda u stecaj sutra otisli,dabogda u paklu gorili,amin.
Ma gdje ces to reci, da nema moje tv ne bi znali rezultat dok avaz ne kupimo.
Deal sa SK je mogao biti jako mocan i finansijski unosan, ali gledacemo moju tv gdje je teren zut, igraci siroki, gdje se broj na ledjima ne vidi, gdje ustasa Suko svrsava kad Zrinjski da go, a za taj luksuz Zeljo hajruje koliko i Gosk.
Ne trazimo nista sto vec odavno nije aktuelno preko granice i sto vec nije nudjeno savezu..
Taj deal s SK istice krajem naredne godine ili krajem naredne sezone 2019/20? Ako bi pokupili titulu godini i tu bi se trebala veca lova uzeti na novom ugovoru.
 
neroazzuro
Postovi: 1926
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 15, 2018 11:46 am

Moj jedini problem sa bh telecomom je to što Željo (i Sarajevo) zbog kojih 90% ljudi i gleda premier ligu imaju istu naknadu na osnogu tv prava kao i neki GOŠK, a znam kolika je tu još rezerva u finansijskom smislu za naš klub.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 15, 2018 11:53 am

Pomjeramo se sa mrtve tacke po tom pitanju, ali daleko je od idealnog.
Intervjui kao sa Rodinom i Pavicem treba da se odrzavaju na sedmicnoj bazi, neke nagradne igre, onda neki izazovi na treninzima, pogledajte samo yt kanale klubova iz regiona.
Takodje treba nastaviti s ovim drustveno odgovornim akcijama tipa obilazak i podjela karata djeci u skolama, sos selima, roditeljskoj kuci itd..
Mislim da za to nisu potrebni ni neki novci niti oprema, sve minimalisticki, zaduziti osobu ili vise njih koja ce voditi taj you tube kanal ili jednostavno potpisati poslovnu saradnju sa 1921.tv koji su dokazani u tom poslu.
Ja koji nemam apsolutno nikakvu emociju tipa prema Zvezdi ili Rijeci znam navece odgledati nekoliko epizoda gdje intervjuise igrace, strucnib stab, rukovodstvo, pa onda snimaju i prate prodaju karata, rekonstrukciju dijela stadiona, objave intervjue s nekim na izgled "manje bitnim" ljudima koji rade za klub tipa sa vozacima autobusa, ljudima koji odrzavaju teren itd..
Sve to je marketing i nesto sto ljudi vole da gledaju i nakon cega se osjecaju vise povezanim i prisnijim svojim klubovima.
 
Avatar
Rigel
Postovi: 115
Pridružen/a: pet dec 01, 2017 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 15, 2018 11:59 am

neroazzuro je napisao/la:
sub sep 15, 2018 11:46 am
Moj jedini problem sa bh telecomom je to što Željo (i Sarajevo) zbog kojih 90% ljudi i gleda premier ligu imaju istu naknadu na osnogu tv prava kao i neki GOŠK, a znam kolika je tu još rezerva u finansijskom smislu za naš klub.
Ojjj Boze... Pa ne odredjuje telekom kome koliko para ide nego fudbalski savez. Telekom je sponzor lige i pare je dao savezu.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], salle86 i 72 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija