Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3955
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 9:56 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 10:05 pm

Hvala vam misevi sto ste omogucili da nam se pola drzave smije
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 10:07 pm

I dalje ne kontam kako smo uspjeli popusiti pobjedu u 3-4 minute i primiti 3 gola. Inercija, moment, koji qurac da ponove 1000 utakmica nece primiti 3 gola u yebene 3 minute.
Ne vidim kako ljudi u svemu nadjose Adzemovu krivicu...da je ostalo 3-0 isti bi ga okivali u zvijezde.
Jbg desilo se, jos da je povuci pouku uz svega i da se ne odrazi na nastavak sezone.
I definitivno ovo sto se desilo u tih par minuta niti razumijem sad niti cu za godinu...ne ponovilo se.

Sent from my LG-H440n using Tapatalk

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
alombardo
Postovi: 993
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 10:08 pm

Haj ne serite, ko da su ovo htjeli. Borili su se i ove se desava 1 u 100 utakmica. Ko se smije mrtvi pitari i fasisti iz hercegovine.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 10:11 pm

Idemo dalje jbg..Iz ovog samo mozemo pouke izvuci..I dalje smo prvi i sve je u nasim rukama..

Zbog ove neshvatljive gluposti od danas,odlicno je sto slijedi reprezentativna pauza da smire glave..
Zadnja izmjena: Okolele, dana/u sub mar 17, 2018 10:14 pm, ukupno mijenjano 1 put.
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2839
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 10:13 pm

Bit' ćemo prvi a i kupa osvajači!!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 10:14 pm

storm_raider je napisao/la:
sub mar 17, 2018 8:40 pm
I zamolicu Hurmasicu, ako je prezivio ovo danas, da postavi anketu... :D
Yebo ih dan današnji kad ne izvrših samoubistvo poslije utakmice neću nikad. Majku mu ne znam ni kako bih opisao ovo kako se osjećam, nit sam bijesan, nit nervozan, praznina neka u meni u pičku mile materine. I ne znam šta ima ko Adžema krivit. Pri rezultatu 0:3, da nas vodi Alija Braco Hadžiosmanović a da odbranu čine Lars, AsharaK i ja jebemu mater odbranili bi se one 4 jebene minute koliko je do kraja ostalo. Da Bog dragi sačuva kakav su oni mentalni pad doživljeli na 0:3. Neshvatljivo al' izgleda sa Željom moguće. A ovima što likuju, ismijavaju, vrijeđaju, samo neka nastave. Likovat ćemo i mi kad na kraju kada podignemo taj pehar. A podići ćemo ga, makar još 100 stresova morali preživjeti. Iz inata. A onda nek' pjevaju borbene, pišam ih sve redom.

Ide anketa brzo.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 10:16 pm

alombardo je napisao/la:
sub mar 17, 2018 10:08 pm
Haj ne serite, ko da su ovo htjeli. Borili su se i ove se desava 1 u 100 utakmica. Ko se smije mrtvi pitari i fasisti iz hercegovine.
Kojih bolan 100 utakmica,pa ja sam suguran da nam se nešto slično nije do danas desilo u istoriji kluba....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 10:17 pm

Željo bez Amara, ko muha bez glave
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23667
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 10:18 pm

Hurmasica je napisao/la:
sub mar 17, 2018 10:14 pm
storm_raider je napisao/la:
sub mar 17, 2018 8:40 pm
I zamolicu Hurmasicu, ako je prezivio ovo danas, da postavi anketu... :D
Yebo ih dan današnji kad ne izvrših samoubistvo poslije utakmice neću nikad. Majku mu ne znam ni kako bih opisao ovo kako se osjećam, nit sam bijesan, nit nervozan, praznina neka u meni u pičku mile materine. I ne znam šta ima ko Adžema krivit. Pri rezultatu 0:3, da nas vodi Alija Braco Hadžiosmanović a da odbranu čine Lars, AsharaK i ja jebemu mater odbranili bi se one 4 jebene minute koliko je do kraja ostalo. Da Bog dragi sačuva kakav su oni mentalni pad doživljeli na 0:3. Neshvatljivo al' izgleda sa Željom moguće. A ovima što likuju, ismijavaju, vrijeđaju, samo neka nastave. Likovat ćemo i mi kad na kraju kada podignemo taj pehar. A podići ćemo ga, makar još 100 stresova morali preživjeti. Iz inata. A onda nek' pjevaju borbene, pišam ih sve redom.

Ide anketa brzo.
Neka si ti nama ziv i zdrav, zabrinuh se. :palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 10:18 pm

Neznam sta kukamo na igru. Mi bas imamo igru kopiramo Juventus
Cuva Bog Zelju svog!
 
KeepTheBlueFlag
Pobjednik 1. sezone S1 Lige
Postovi: 320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 10:19 pm

Stojan Vranješ :palacgore:
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 10:19 pm

Bukvalno ni na jednu reprezentativnu pauzu ove sezone nismo otišli rahat, ali poslije svake smo se vraćali sa serijom pobjeda. S ovom današnjom nebulozom ispoštovali smo prvi dio te tradicije, pa ćemo valjda od Radnika nadalje ispoštovati i drugi, sa pobjedama. Ovo je sad posljednja pauza, pa kreće odlučujućih 8 sedmica. Ako budemo išli do kraja u kupu, a nadamo se da hoćemo, za razliku od Zrinjskog čak 4 od tih 8 sedmica imat ćemo utakmice i srijedom. Zato je ovih 15 dana posljednja prilika da se s mirom pokušaju korigovati neki najvažniji uočeni nedostaci, a dalje ćemo eventualne probleme morati rješavati manje-više u hodu.

Ova današnja utakmica jeste psihološki opasna, dodatni izazov i za ekipu, a i za nas navijače, kojima je psihičko zdravlje odavno narušeno. Ali 15 dana bi trebalo biti dovoljno vremena da opet dignemo glavu, poslije i ovog šoka, pa da svom snagom napadnemo oba trofeja. A imamo kvaliteta za to, sigurno. Danas je katastrofalan kraj bacio u sjenu jednu veoma dobru utakmicu, pa nam ispade i bod malo, u gostima protiv najvećeg konkurenta za titulu.
FK Željezničar 1921
 
amerosm
Postovi: 81
Pridružen/a: pon feb 29, 2016 1:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 10:22 pm

Treba dici ruke od kupa isve snage usmjeriti ka tituli, jer ovi luzeri nisu sposobni igrati na dva fronta, i ovo nije Zeljo iz ere Amara Osima koji je imao pobjednicki mentalitet...

Takodjer da sam na mjestu uprave narednu utakmicu bih omogucio besplatan ulaz navijacima, a troskove organizacije i zaradu od ulaznica bih odbio luzerima od plate.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23667
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 10:23 pm

CURVA je napisao/la:
sub mar 17, 2018 10:21 pm
Familijo pregurati cemo I ovo tesko jeste ali takav je nas Zeljo idemo dalje jako pa sta bog da najgore sto ovakve utakmice imaju razlog sto su se desile kao sto nam je I grcka zabila u 96
Mozda je razlog i da dokazemo jesmo li vrijedni te titule..., a imamo kada i dokazati.

Malo pozitive idemo braco, valja 15 dana bez Zelje izdrzati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 10:24 pm

Roberto Baggio je napisao/la:
sub mar 17, 2018 10:19 pm
Bukvalno ni na jednu reprezentativnu pauzu ove sezone nismo otišli rahat, ali poslije svake smo se vraćali sa serijom pobjeda. S ovom današnjom nebulozom ispoštovali smo prvi dio te tradicije, pa ćemo valjda od Radnika nadalje ispoštovati i drugi, sa pobjedama. Ovo je sad posljednja pauza, pa kreće odlučujućih 8 sedmica. Ako budemo išli do kraja u kupu, a nadamo se da hoćemo, za razliku od Zrinjskog čak 4 od tih 8 sedmica imat ćemo utakmice i srijedom. Zato je ovih 15 dana posljednja prilika da se s mirom pokušaju korigovati neki najvažniji uočeni nedostaci, a dalje ćemo eventualne probleme morati rješavati manje-više u hodu.

Ova današnja utakmica jeste psihološki opasna, dodatni izazov i za ekipu, a i za nas navijače, kojima je psihičko zdravlje odavno narušeno. Ali 15 dana bi trebalo biti dovoljno vremena da opet dignemo glavu, poslije i ovog šoka, pa da svom snagom napadnemo oba trofeja. A imamo kvaliteta za to, sigurno. Danas je katastrofalan kraj bacio u sjenu jednu veoma dobru utakmicu, pa nam ispade i bod malo, u gostima protiv najvećeg konkurenta za titulu.
Apsolutno se slazem..Treba sad dobro iskoristiti ovu pauzu i ojacati ekipu prije svega psiholoski..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 10:25 pm

Osim vjernih i do kosti zagriženih Željovaca koji priželjkuju poraze svog i našeg Želje, tu su i navijači Amara Osima, hoću reći, istog tog Želje, ali jedino i isključivo u formi DJL.... prelijepo. Ko nam još fali?
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 10:28 pm

Roberto Baggio je napisao/la:
sub mar 17, 2018 10:19 pm
Bukvalno ni na jednu reprezentativnu pauzu ove sezone nismo otišli rahat, ali poslije svake smo se vraćali sa serijom pobjeda. S ovom današnjom nebulozom ispoštovali smo prvi dio te tradicije, pa ćemo valjda od Radnika nadalje ispoštovati i drugi, sa pobjedama. Ovo je sad posljednja pauza, pa kreće odlučujućih 8 sedmica. Ako budemo išli do kraja u kupu, a nadamo se da hoćemo, za razliku od Zrinjskog čak 4 od tih 8 sedmica imat ćemo utakmice i srijedom. Zato je ovih 15 dana posljednja prilika da se s mirom pokušaju korigovati neki najvažniji uočeni nedostaci, a dalje ćemo eventualne probleme morati rješavati manje-više u hodu.

Ova današnja utakmica jeste psihološki opasna, dodatni izazov i za ekipu, a i za nas navijače, kojima je psihičko zdravlje odavno narušeno. Ali 15 dana bi trebalo biti dovoljno vremena da opet dignemo glavu, poslije i ovog šoka, pa da svom snagom napadnemo oba trofeja. A imamo kvaliteta za to, sigurno. Danas je katastrofalan kraj bacio u sjenu jednu veoma dobru utakmicu, pa nam ispade i bod malo, u gostima protiv najvećeg konkurenta za titulu.

Da ponovim post druga Baggia. Svaka mu je na mjestu. Ja se malo odjavljujem, prijace i meni ova pauza. Zivjeli mi svi.

Bice Zeljo opet sampion, jebacemo im svima mater. Kad vam ja kazem.

:zeljeznicar1:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 10:29 pm

Evo i ankete: viewtopic.php?f=73&t=669

odoh i ja u krpe, previše dešavanja za danas.. VOLIM TE ŽELJO!
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 10:29 pm

ova tekma bi mogla biti pod istragom uefe

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 131 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija