Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 1:41 pm

Treba uduplat pare
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 1:50 pm

Mlade igrace koji se dokazu u seniorima treba prodati, i njima a i nama je bolje. Koji to klub danas ne posluje tako. Uloziti dio novca u nove talente.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 1:51 pm

Nedajte Vedranu blizu Grbavice dok se teren odrzava. Ima on sigurno nerjesenih dugova sa ovim radnicima :D
 
dell21
Postovi: 2341
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 1:52 pm

Ja sam rahat sto se tice svega u klubu dok je ova garnitura ljudi tu.
Stotine igraca se nude dosta ih pratimo ali sve je to rizik i nezz kakav ce biti mozda se povrijedi itd... Zasto se tesko ili skoro nikako ne upustamo u kupovinu pa zato sto smo mi ZARADILI te pare nije nam ih niko dao. Dio para sponzori dio navijaci dio prodaja itd... Dobro je neko napisao lahko je tudim k... gloginje mlatiti.
gresaka ima i bice, svi ih pravimo konstantno a cilj je postici veci progres od nazadovanja i u tome uspijevamo.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 780
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 1:53 pm

 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 1:55 pm

Za sada momke treba dodatno spremati za seniorski nogomet, unaprijediti njihove fizičke i mentalne karakteristike. Neka igraju, skupljaju iskustvo. Svakim danom, svakim treningom, pripremama, utakmicom njihova cijena raste.Momci su to, biće oscilacija, samo ih istrpiti treba, i mogu nam mnogo donijeti.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
damirfile
Postovi: 3370
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 1:59 pm

LeBlue je napisao/la:
sri dec 27, 2017 1:50 pm
Mlade igrace koji se dokazu u seniorima treba prodati, i njima a i nama je bolje. Koji to klub danas ne posluje tako. Uloziti dio novca u nove talente.
To nam je glavni izvor prihoda.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5185
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 2:01 pm

storm_raider je napisao/la:
sri dec 27, 2017 1:40 pm
Mozemo naravno, to i jeste smisao foruma. Ali, onda ocekuj da se neko i ne slozi sa tvojim misljenjem.

Mi cemo morati nekoga od ovih dragulja prodati. Anela ili Harisa najprije. Znam da ponuda ima.
Naravno, ali bar kod ovog Šveđanina nije bilo neslaganje već konkretno što uopšte o tome pišem :)
Švedska bagra je to hhh
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 2:04 pm

dell21 je napisao/la:
sri dec 27, 2017 1:52 pm
Ja sam rahat sto se tice svega u klubu dok je ova garnitura ljudi tu.
Stotine igraca se nude dosta ih pratimo ali sve je to rizik i nezz kakav ce biti mozda se povrijedi itd... Zasto se tesko ili skoro nikako ne upustamo u kupovinu pa zato sto smo mi ZARADILI te pare nije nam ih niko dao. Dio para sponzori dio navijaci dio prodaja itd... Dobro je neko napisao lahko je tudim k... gloginje mlatiti.
gresaka ima i bice, svi ih pravimo konstantno a cilj je postici veci progres od nazadovanja i u tome uspijevamo.
Premalo se daje a puno se trazi, vrlo jednostavno. Malo se ima i od sponzora a i od navijaca/simpatizera klub. Imamo par firmi koje su na forbsovoj listi 500 najvecih kompanija u srednjo-istocnoj evropi ali oni dosta malo ili nikako ne daju za sport, a pogotovo nas klub. Imas jak kanton, jaku i opcinu, ali skroz slabo. Imas svijetske kompanije koje imaju svoje office ovde, ali nisu sponzori. Ima se, na svim tim nivoima, ali nije prioritet. Na zapadu davanje za opste dobro je puno razvijenije nego kod nas, dok nasa ekonomija u tranziciji se bazira na tome kako samo sebi vise ugrabiti. U tome lezi problem, dok se ovaj nacin razmisljanja nepromjeni tesko. Evo npr Alihodzic je govorio, Lokomotiva ima 13 trenera u OP a oni se finansiraju iz Grada Zagreba. Opet nije da se kod nas nema, vec samo nije prioritet a svi trazimo vrhunske rezultate.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 2:33 pm

Teren je malo zivnoslika
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 2:33 pm

Po meni je rano za prodaju jednog od njih dvojice, treba ih zadrzati min do kraja sezone, jer tada bi tek mogli sagledati koliko vrijede.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1948
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 2:33 pm

slika

Sa zvanicne na instagramu
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
damirfile
Postovi: 3370
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 2:37 pm

Dobro je dok kisa ili snijeg ne pandnu. A bgm snijega ce jos biti.
Sad dok nema snijega i lijepo vrijeme a takvo javljaju u narednom periodu bilo bi dobro da se moze zastiti.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 2:46 pm

Kospicar je napisao/la:
sri dec 27, 2017 2:33 pm
slika

Sa zvanicne na instagramu
Ofarbali travu nakom bojom :ganja:
Nema sanse da je sama ozelenila nakon Radnika
5. - 7. Okt 1992.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 2:49 pm

Ne moze me niko ubijediti da se nije namjerno napravila mocvara od terena da bi imali vece samse protiv Belgije.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 2:59 pm

Bravo za saradnju sa emmausom, fakat ovo mnogo znači, respect
Željezničar ante portas !
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 3:46 pm

storm_raider je napisao/la:
sri dec 27, 2017 1:40 pm
Mozemo naravno, to i jeste smisao foruma. Ali, onda ocekuj da se neko i ne slozi sa tvojim misljenjem.

Mi cemo morati nekoga od ovih dragulja prodati. Anela ili Harisa najprije. Znam da ponuda ima.
Ja se nadam njihovom ostanku barem do evropskih utakmica, a mislim na one seniorske, pa onda nek idu(najbolje do sljedece godine u ova doba).
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5239
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 4:00 pm

IvanOsim je napisao/la:
sri dec 27, 2017 1:18 pm
Duboko sam razocaran ovim produzenjem ugovora Stevanovicu na godinu i pol.
Fakat mi ga je muka gledati na terenu, a toliko volim Zelju.
64 utakmice nisi uspio uputiti centarsut iz kojeg ce tvoj saigrac zabiti pogodak, da ne pricamo o nekom golu.
Jos hladno odbije nase uslove, postavi svoje i na pola puta se nadjemo.
A nismo se na pola puta mogli naci sa boljim igracima.
Aj nema veze, popunit cemo rubriku zutih kartona.
Tuga.

Bravo za teren.
Jedan od najboljih desnih bekova u Željinoj istoriji je Branisalav Bane Berjan. Odigrao je "milion" utakmica u našem dresu i ne sjećam se da je par puta prešao na suparničku polovinu terena, a kamoli da je uputio kakav upotrebljiv centaršut ili asistirao. Međutim, Banetova igra u defanzivi ga je učinila najboljim desnim bekom Želje. Na kontra strani je igrao Nenand Neno Starovlah koji je imao najbolji centaršut od svih bekova u istoriji ex YU lige. Probijao i centrirao, te nerijetko bio i asistent. Nakon njega dolazi Mirsad Baljić Žvaka koji je, također, čuda pravio po lijevoj strani. Starovlah i Žvaka su držali lijevu stranu u tom periodu, dok je Bane deceniju (možda i više) bio neprikosnoven na desnoj.

Moguće je da ono što Siniša radi po boku, upravo od njega traže treneri i ništa više, a znajući sve njegove mane i vrline. Mnogo si se brate "okomio" na Sinišu. Moje mišljenje.

@Veteran1965, ja nisam za Vukotićev koncept uvaljivanja u kredit, ali bih razmislio (ukoliko nismo finansijski moćni - trenutno) da poslovne prostore istočne tribine nekom ponudimo na koncesiju (ako ima zainteresovanih), a da zauzvrat dobijemo sređene poslovne prostore i krov na istom. Makar taj krov bio isti kao i na sjeveru. Time bi dobrano zaštitili cijelu tribinu, jer tribina bez krova je kao kuća pod pločom. Ako bi to bilo moguće na period od 5 godina ili kraće, tim bolje. Ne znam koliko bi koštao krov na istoku identičan onom na sjeveru? Ne uraditi ništa po tom pitanju (vremenski period od 2-3 godine) je mrtvi kapital (p. prostori).
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
teatrale36
Postovi: 1153
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 4:22 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
sri dec 27, 2017 2:49 pm
Ne moze me niko ubijediti da se nije namjerno napravila mocvara od terena da bi imali vece samse protiv Belgije.
Vjeruj da sam vidio slike par sati (neznam tacno koliko) prije utakmice oni prskalice pale a kisa u najavi i to kakva! Kriminalci iz saveza!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 6:06 pm

O Berjanu sam čuo mnogo priča.
Ali danas je 21.vijek, 2017-ta i porediš tadašnji fudbal sa sadašnjim.
Ne postoji nikakva povezanost, osim što su većinski pravila ostala ista.
Bukvalno dva različita sporta.

Nego ima li kakvih pojačanja do nove hehe?
I jel' se krenulo u pregovore sa Ramosom oko predugovora :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 118 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija