Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
fcz
Postovi: 4148
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 8:21 pm

Sulevelicanstveni je napisao/la:
pon okt 09, 2023 8:07 pm
Gledajuci raspored moglo bi se desiti do decembra ili cak prije 2024. da nemamo pobjedu u gostima. Koliko je tacno bio niz kad se dugo cekala pobjeda zna li neko? Mogao bi se Igman dici, ali nafurat ce se protiv nas sigurno.
26. maj 2007. Orasje - Zeljeznicar 1:3
1. august 2009. Celik - Zeljeznicar 0:1
Niz od 798 dana bez pobjede u gostima.

02. Novembar 2020. Zrinjski - Zeljeznicar 1:2
24. jul 2022. Zrinjski - Zeljeznicar 1:2
Niz od 629 dana bez pobjede u gostima.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 8:29 pm

LARSSON je napisao/la:
pon okt 09, 2023 6:05 pm
@volimtezeljo imal vas jos sa drugih profila branioca lika i djela trenerkice mulalica?
Joj kad se sjetim u vakat kad si se kleo da je Eric najbolji golman lige i da je klasa za Vecu :klanjase2:

Eh ovo je slicno poredjenje. Dzaba, ne znate.
A tek ostali u koje si se kleo Pozder, Husic..

Dzaba im se ulizujes, prvom prilikom kad napises nesto kontra misljenja ovih "istomisljenika", imat ces isti tretman kao i ja.

Pisem cinjenice.
Basicu odlazi!
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 8:45 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
pon okt 09, 2023 6:58 pm
LARSSON je napisao/la:
pon okt 09, 2023 6:05 pm
@volimtezeljo imal vas jos sa drugih profila branioca lika i djela trenerkice mulalica?
Vidis da ima haha tu su, cim ih barnes odmah si plaćenik ... a oni nisu placenici jucer registrovani ...
Duze sam ja na forumu nego vas dvojica zajedno.
Mozda ne pod ovim nikom, ali duze..
To je najveci problem i predstavlja, sta ce meni neko nesto ovdje izigravati..
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 8:48 pm

Dzezvar je napisao/la:
pon okt 09, 2023 6:15 pm
volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 4:04 pm
KogaBrigaZaNick je napisao/la:
pon okt 09, 2023 3:56 pm

Ma hajte molim vas...razlika izmedju Mulalica i Basica je u tome sto nam igra lici na nesto kod Basica, dok smo sa "hooonaj" Mulalicem licili na goli k***...konacno pokusavamo graditi igru od zadnje linije i imati smislene akcije, a ne da nam se sve svodi na to sta ce 1 ili 2 igraca uraditi u fazi napada...kad si vec spomenuo Cocalica i Stilica, nemojmo zaboraviti da su ti igraci u ovoj sezoni stariji za jos 1 godinu, sto u njihovom dobu moze znacajno uticati na kvalitet (ne kazem da su nekvalitetni, samo kazem da to nisu ti igraci od prije godinu, pogotovo Stilic)...koliko se sjecam Mekic nije bio standardan kod Mulalica, toliko o njegovoj kvaliteti...al na stranu sve, kako se fino izlazi iz rupa i jedva ceka popljuvati cim osjetite krv...JEDNOM STE NAS SROZALI, NECE MOCI VISE!!!
Samo stancajte profile. Bruku koju nam je ss priredio je nezapamcena.
Pa neces protiv Reala izaci sa tom taktikom. Prilagodjavas se situaciji, utakmici, atmosferi.. to je trenerski posao.
Kakav god fudbal da smo igrali, niko nas nikad nije nadigrao, razvalio.
Basic ce sa Zeljom do zime izgubiti vise puts nego Edis u dva mandata.

Nekad se pitam da li uopste zelite dobro za Zelju.

Adzemu na koljenima otici i moliti ga da ovo preuzme.
Jel Adzem ima spreman strucni stab i sve sto treba?
Ne znam, ima li spreman ss.
Ali znam da smo kod njega gledali nasu djecu i pobjedjivali. Igrali moderniji fudbal nego danas, da je imao autoritet stati i szarijim igracima na put.

I znam da i onako caknut kakav je sad manje bi trosio od trenutnog ss, a imao bolje rezultate.
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 590
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 8:51 pm

volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 8:45 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
pon okt 09, 2023 6:58 pm
LARSSON je napisao/la:
pon okt 09, 2023 6:05 pm
@volimtezeljo imal vas jos sa drugih profila branioca lika i djela trenerkice mulalica?
Vidis da ima haha tu su, cim ih barnes odmah si plaćenik ... a oni nisu placenici jucer registrovani ...
Duze sam ja na forumu nego vas dvojica zajedno.
Mozda ne pod ovim nikom, ali duze..
To je najveci problem i predstavlja, sta ce meni neko nesto ovdje izigravati..
A koga bi i zasto doveo na poziciju sss, nemoj mi razlog navesti 6 poraza. Nego koga bi doveo i koje taj neko kvalitete ima da bi bio upgrade na trenutni ss
FCŽ
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6121
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 9:11 pm

volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 8:48 pm
Dzezvar je napisao/la:
pon okt 09, 2023 6:15 pm
volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 4:04 pm


Samo stancajte profile. Bruku koju nam je ss priredio je nezapamcena.
Pa neces protiv Reala izaci sa tom taktikom. Prilagodjavas se situaciji, utakmici, atmosferi.. to je trenerski posao.
Kakav god fudbal da smo igrali, niko nas nikad nije nadigrao, razvalio.
Basic ce sa Zeljom do zime izgubiti vise puts nego Edis u dva mandata.

Nekad se pitam da li uopste zelite dobro za Zelju.

Adzemu na koljenima otici i moliti ga da ovo preuzme.
Jel Adzem ima spreman strucni stab i sve sto treba?
Ne znam, ima li spreman ss.
Ali znam da smo kod njega gledali nasu djecu i pobjedjivali. Igrali moderniji fudbal nego danas, da je imao autoritet stati i szarijim igracima na put.

I znam da i onako caknut kakav je sad manje bi trosio od trenutnog ss, a imao bolje rezultate.
Ja to onako ...ima jedan koji se odavno mota i prica svojim kolegama da ima sve spremno i strucni stab jos samo da otjeramo Basica...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1763
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 9:22 pm

Ko ? Jel to opet "babuka" hoce da uleti ?
 
Avatar
kokoška
Postovi: 729
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 9:31 pm

Dok je ova uprava, kamatar, ratnicka suza, brat Adzem a i mnoge druge "legende" nece prici Zelji sem u svojstvu gledaoca...to ti je iz prve ruke, zanemari njihovo mahalanje okolo jer nisu ni svjesni da se sve zna...
 
SamoNapad
Postovi: 426
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 9:31 pm

Je li stvarno nakon svega neko misli da bi Željo bio isti ako bi opet Osim uletio da vodi klub. Pa meni kao nekom ko ne poznaje situaciju oko kluba je nepojmljivo da bi ljudi vise prihvatili bilo koga iz prošlosti. Znaju li ti ljudi da su se u Amara kleli ljudi a da ga sad ne mogu smisliti. Sve je super ali necu ja prvi da gledam kako se klub nakon dvije godine "uspjeha" bori da preživi . Nama treba sistem koji ce ljudi slijedit bez obzira ko je trener i sportski direktor.
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 124
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 9:50 pm

volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 4:04 pm
KogaBrigaZaNick je napisao/la:
pon okt 09, 2023 3:56 pm
volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 12:09 am
Ovo je do sad nezabiljezena podrska jednom treneru Zelje. Nevjerovatno je da su krivci Stilic, Mekic, Cocalic, a kod prethodnog trenera su naglasavani kao najbolji pojedinci na svojim pozicijama u ligi.

Nermin Basic u ovoj sezoni u 10 utakmica ima 12 bodova. I gol razliku -4.
Od kad je dosao u Zeljeznicar 24 utakmice 9-4-11. Mislim da bi nas Haris Alihodzic bolje vodio.
Nastavit cemo sa podrsom i vjerovanja u sistem i pravljenje ekipe za sljedecu sezonu.
Samo se pitam ko ce to igrati iduce godine.

Za moj ukus je ovo malo za Zelju.
Nije da se nije upozoravalo, dejavu..
Ma hajte molim vas...razlika izmedju Mulalica i Basica je u tome sto nam igra lici na nesto kod Basica, dok smo sa "hooonaj" Mulalicem licili na goli k***...konacno pokusavamo graditi igru od zadnje linije i imati smislene akcije, a ne da nam se sve svodi na to sta ce 1 ili 2 igraca uraditi u fazi napada...kad si vec spomenuo Cocalica i Stilica, nemojmo zaboraviti da su ti igraci u ovoj sezoni stariji za jos 1 godinu, sto u njihovom dobu moze znacajno uticati na kvalitet (ne kazem da su nekvalitetni, samo kazem da to nisu ti igraci od prije godinu, pogotovo Stilic)...koliko se sjecam Mekic nije bio standardan kod Mulalica, toliko o njegovoj kvaliteti...al na stranu sve, kako se fino izlazi iz rupa i jedva ceka popljuvati cim osjetite krv...JEDNOM STE NAS SROZALI, NECE MOCI VISE!!!
Samo stancajte profile. Bruku koju nam je ss priredio je nezapamcena.
Pa neces protiv Reala izaci sa tom taktikom. Prilagodjavas se situaciji, utakmici, atmosferi.. to je trenerski posao.
Kakav god fudbal da smo igrali, niko nas nikad nije nadigrao, razvalio.
Basic ce sa Zeljom do zime izgubiti vise puts nego Edis u dva mandata.

Nekad se pitam da li uopste zelite dobro za Zelju.

Adzemu na koljenima otici i moliti ga da ovo preuzme.
Sta se bolan Edis prilagodjavao, mene bi bilo stid ovo napisati...volio bi ti da Basic sa Zeljom sto vise izgubi, da moze tvoj nalogodavac ponovo da uzjase...nece moci vise nikad, jos malo i taraba mu je i oficijelno...a to kad je moj profil napravljen mozes vrlo lahko provjeriti misu, a da ti olaksam posto vidim da nisi u stanju, to je zamisli 2016. godina...svaki put se aktiviram kad vidim da takvi dusebriznici kao ti krenu da navaljuju, kako bih stao iza SVOG kluba i ljudi koji isti vode na ispravan nacin...NIKAD VISE 2018. GODINA, NIKAD VISE MAGARCI!!!
 
SanMan
Postovi: 1239
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 9:56 pm

Džaba se mi varamo da nismo MAHALCI, i to oni u najgorem smislu. To je tako i trajaće sve dok ne dobijemo Vlasnika-Gazdu kluba pa nek njemu mahalaju.
Adžem mi je drag, pa i Mulalić, nekad bio i Amar, a ima mali milion naših bivših "legendi", al sve je to mahala koja jedva čeka da nas loše krene sa bilo kojim trenerom (i upravom) pa da sve ruše da bi oni "vadili" klub iz "ljubavi" za Želju
Adžem gleda treninge Želje i mahala, Mulalić tek sad otišo u Igman (znamo kako je ranije mahalo), Amar i njegov kiseli osmjeh....
Pa što se negdje ne dokažu pa da ih molimo da nam se vrate. Nemogu Stupčanicu voditi al Želju mogu
Daleko od toga da je Bašić vrhunski, ali bilo koga da dovedemo MAHALA će mu presuditi (osim nekog njihovog dok ne odluće da i njega maknu)
 
Avatar
kokoška
Postovi: 729
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 9:56 pm

Ratnicka suza radila za vecu platu nego sto je kod sadasnjeg trenera, valjda je to ta ljubav. Hahahhahahahh
 
Mulalic Edis
Postovi: 549
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 10:02 pm

Puna podrska upravi, Bekricu, Basicu i igracima. Svi na Zvijezdu. Jedva cekam.
Sto se tice starijih igraca, trebaju otici ali kad budemo imali neke sportiste koji se mogu nazvati fudbalerima. Ovo sto igraju ti mladji sad je za Radnika iz Hadzica. Nevjerovatno kako lagano primamo golove, koja indolencija. U prvom poluvremenu smo bolje stajali na terenu i onako primiti dva gola, nevjerovatno. Od pocetka sezone primamo presmijesno golove. Ne znam kako to da se nazove? Nekvalitet? Nefci, Posusje, Velez, sinoc prva dva gola, Zrinjski zadnji gol, Sloga prvi gol, Gosk 3 gol...kakva indolentnost, nekoncentracija, nekvalitet mozda, ne znam stvarno. Jedva cekam Zvijezdu. Nije problem zavrsiti 6,7 ali necu da to zavrsim sa igracima od kojih ce se neki oprostiti od fudbala poslije Zelje kao Vego. Al Jaber, jedan junior, jos jedan ili dva mladja na polusezoni i igrati rastereceno do kraja. Na polusezoni raskinuti sa : Jasarom, Mulalicem, Rustemom, Turanjaninom, Sehicem, Drljom...dati jos polusezonu Gasalu, Cosicu, Biberu (jeftin) i Alisonu. Cosic uzasan generalno. I onda neko kaze otjeraj Stilu i Krpu. Ispali bi iz lige s ovih desetak nabrojanih igraca.
Grande Miske 💪
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 124
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 10:02 pm

SanMan je napisao/la:
pon okt 09, 2023 9:56 pm
Džaba se mi varamo da nismo MAHALCI, i to oni u najgorem smislu. To je tako i trajaće sve dok ne dobijemo Vlasnika-Gazdu kluba pa nek njemu mahalaju.
Adžem mi je drag, pa i Mulalić, nekad bio i Amar, a ima mali milion naših bivših "legendi", al sve je to mahala koja jedva čeka da nas loše krene sa bilo kojim trenerom (i upravom) pa da sve ruše da bi oni "vadili" klub iz "ljubavi" za Želju
Adžem gleda treninge Želje i mahala, Mulalić tek sad otišo u Igman (znamo kako je ranije mahalo), Amar i njegov kiseli osmjeh....
Pa što se negdje ne dokažu pa da ih molimo da nam se vrate. Nemogu Stupčanicu voditi al Želju mogu
Daleko od toga da je Bašić vrhunski, ali bilo koga da dovedemo MAHALA će mu presuditi (osim nekog njihovog dok ne odluće da i njega maknu)
Upravo, davno je to Vukotic prepoznao i insistirao na tome, ali Misimovic je jurio te neke ideale da Zeljo nikad ne smije biti u vlasnistvu jednog lica...i klosari iz mahale mu lagano te ideale srusise cim su namirisali krv i licno interes...ovu upravu i trenera maksimalno podrzati jer ne postoje bolji koji bi nas u ovome trenutku vodili, da pripreme klub i dovedu na zdrave noge kako bi bio sto spremniji da neki gazda udje i konacno istrijebimo mahalu...ne mozes ti ocekivati kontinuitet kad sposobni nisu zasticeni od ti par ljudi sa svojim satelitima koji imaju zle namjere...samo privatizacija...nas glupi narod je samo za diktature svakako
 
Ferroviere_1921
Postovi: 38
Pridružen/a: pon jul 31, 2023 2:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 10:21 pm

Kako da ti kazem koliko mi znacis...
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 11:04 pm

Refa1987 je napisao/la:
pon okt 09, 2023 6:57 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
pon okt 09, 2023 6:45 pm
Refa1987 je napisao/la:
pon okt 09, 2023 6:19 pm
Ja se samo nadam da nije nešto puklo ma relaciji trener-igrači jer ako jeste možemo mi podršku davati do sudnjeg dana, previse smo sujetan narod i amateri da bi presli preko svega toga i nastavili dalje.
Nemas se sta nadati , nego jeste , kao mnogo puta do sada daju sebi za pravo da tjeraju trenere , Stilic izlazi i psuje Basicu nije sebi sigurno sto je bio kriminalan. Jasno je da je par prije svega starohana i Bekric protiv trenera , ali je uprava protiv toga da se smjeni Basic
Pa svakako su katastrofa svi, igrali smo bez Štilića 5-6 kola i evropu možemo i dalje. Zahvaliti se Štiliću, Mekiću, Cocaliću, Aci, Bekriću. Ostavi od starih samo Krpića i tjt. Imas Drinu, Dubačkića i Selimovića pa se krpi nekako s njima. Štilić i Mekić svakako neće nedostajati ako će igrati ko jučer tj hodati.
Odakle znate da je Štilić psovao Bašiću?
Možda je psovao gigoviću. Ja nisam vidio da je bio okrenut ka Bašiću kad je bacao i psovao.
Možda vi samo predpostavljate i na osnovu pretpostavke sudite.
Lakapo ljudi.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1255
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 11:32 pm

fcz je napisao/la:
pon okt 09, 2023 8:21 pm
Sulevelicanstveni je napisao/la:
pon okt 09, 2023 8:07 pm
Gledajuci raspored moglo bi se desiti do decembra ili cak prije 2024. da nemamo pobjedu u gostima. Koliko je tacno bio niz kad se dugo cekala pobjeda zna li neko? Mogao bi se Igman dici, ali nafurat ce se protiv nas sigurno.
26. maj 2007. Orasje - Zeljeznicar 1:3
1. august 2009. Celik - Zeljeznicar 0:1
Niz od 798 dana bez pobjede u gostima.

02. Novembar 2020. Zrinjski - Zeljeznicar 1:2
24. jul 2022. Zrinjski - Zeljeznicar 1:2
Niz od 629 dana bez pobjede u gostima.
Ovo 0-1 mi je jedna od najdrazih pobjeda. Niko nije vjerovao tad u nas, plus uvijek je savez drzao domacinsko sudjenje i onda Alen 0-1.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 11:50 pm

Jacksparrow je napisao/la:
pon okt 09, 2023 8:51 pm
volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 8:45 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
pon okt 09, 2023 6:58 pm


Vidis da ima haha tu su, cim ih barnes odmah si plaćenik ... a oni nisu placenici jucer registrovani ...
Duze sam ja na forumu nego vas dvojica zajedno.
Mozda ne pod ovim nikom, ali duze..
To je najveci problem i predstavlja, sta ce meni neko nesto ovdje izigravati..
A koga bi i zasto doveo na poziciju sss, nemoj mi razlog navesti 6 poraza. Nego koga bi doveo i koje taj neko kvalitete ima da bi bio upgrade na trenutni ss
Druze logicki razmisljam.
Jucer smo izgubili iz taktickih razloga, pogledajte prvi, drugi gol. Nase linije predaleko stoje, stoperi na centru vise.
Basic prica o nekom procesu. Kakvom procesu?
On sinoc daje izjavu kao da je nakon pobjede od Sirokog sve zaboravljeno. Ispao je od Slobode jebote , malo je bilo 3 gola nam Gosk zabi, 3 gola Sloga, 3 Sarajevo. Jel moguce da svi imaju indvidualni suhi kvalitet?

Meni ovo nije Zeljo, niti lici na njega.
Svejedno je ko ce preuzeti, Jusufbegovic, Karacix,Adzem, Alihodzic. Gore od Basica ne moze.
Nije nigdje napravio rezultat vrijedan paznje.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 11:52 pm

kokoška je napisao/la:
pon okt 09, 2023 9:56 pm
Ratnicka suza radila za vecu platu nego sto je kod sadasnjeg trenera, valjda je to ta ljubav. Hahahhahahahh
Trenutno pomocni trener ima vecu platu nego sto je Edis imao.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 09, 2023 11:53 pm

KogaBrigaZaNick je napisao/la:
pon okt 09, 2023 9:50 pm
volimtezeljo je napisao/la:
pon okt 09, 2023 4:04 pm
KogaBrigaZaNick je napisao/la:
pon okt 09, 2023 3:56 pm

Ma hajte molim vas...razlika izmedju Mulalica i Basica je u tome sto nam igra lici na nesto kod Basica, dok smo sa "hooonaj" Mulalicem licili na goli k***...konacno pokusavamo graditi igru od zadnje linije i imati smislene akcije, a ne da nam se sve svodi na to sta ce 1 ili 2 igraca uraditi u fazi napada...kad si vec spomenuo Cocalica i Stilica, nemojmo zaboraviti da su ti igraci u ovoj sezoni stariji za jos 1 godinu, sto u njihovom dobu moze znacajno uticati na kvalitet (ne kazem da su nekvalitetni, samo kazem da to nisu ti igraci od prije godinu, pogotovo Stilic)...koliko se sjecam Mekic nije bio standardan kod Mulalica, toliko o njegovoj kvaliteti...al na stranu sve, kako se fino izlazi iz rupa i jedva ceka popljuvati cim osjetite krv...JEDNOM STE NAS SROZALI, NECE MOCI VISE!!!
Samo stancajte profile. Bruku koju nam je ss priredio je nezapamcena.
Pa neces protiv Reala izaci sa tom taktikom. Prilagodjavas se situaciji, utakmici, atmosferi.. to je trenerski posao.
Kakav god fudbal da smo igrali, niko nas nikad nije nadigrao, razvalio.
Basic ce sa Zeljom do zime izgubiti vise puts nego Edis u dva mandata.

Nekad se pitam da li uopste zelite dobro za Zelju.

Adzemu na koljenima otici i moliti ga da ovo preuzme.
Sta se bolan Edis prilagodjavao, mene bi bilo stid ovo napisati...volio bi ti da Basic sa Zeljom sto vise izgubi, da moze tvoj nalogodavac ponovo da uzjase...nece moci vise nikad, jos malo i taraba mu je i oficijelno...a to kad je moj profil napravljen mozes vrlo lahko provjeriti misu, a da ti olaksam posto vidim da nisi u stanju, to je zamisli 2016. godina...svaki put se aktiviram kad vidim da takvi dusebriznici kao ti krenu da navaljuju, kako bih stao iza SVOG kluba i ljudi koji isti vode na ispravan nacin...NIKAD VISE 2018. GODINA, NIKAD VISE MAGARCI!!!
Nemam nalogodavca. Vi (misketovci) ako funkcionisete na taj nacin, necete vjerovati ali ima nas koji mislimo svojom glavom.

Ljudi vas ba ismijavaju.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], g 1, Google [Bot] i 83 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija