Moderator/ica: storm_raider

 
plavi9
Postovi: 110
Pridružen/a: uto okt 20, 2020 12:40 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 11, 2021 9:45 am

Puno su se hljeba najeli od Zeljeznicara , godinama.Mnogi su bili.godinama prikljuceni pipu kluba, dobro neko rece nas klub je bio zlatna koka mnogima ukljucujuci i ovu dvojicu hijena.Razumijem.duzno smo im u nek traze svoje , ali dozvoliti sebi da zbog duga prema meni klub dobije ultimatum da ce biti suspendovan iz takmicenja.Halo zeljovci.bijednici , pleme vam yebem.Ovaj papak eric nema nikave veze sa nama , dosao dali mu ugovor i boli ga za nas .Ali ovi klosari ........
 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 11, 2021 9:48 am

Ovim tužbama su Erić, Šerbo i Memić, a vrlo vjerovatno i Ikić, Štilić, Gušo, Miletić... Osigurali povratak u klub, na bilo koji način. Jer Željo je unikatan klub u univerzumu, jedini sasvim sigurno u koji se uredno vraćaju i uživaju u ulogama legendi igrači koji tuže klub. Da se razumijemo, apsolutno sam za to da svako naplati svoje, ali ko tuži, iz bilo kojeg razloga, vječno mu zatvoriti vrata kluba i kapije tribina!
Onako, na prvu, na pamet mi padaju Bogi, Amar, Gušo, Hasagić... Ima ih još, sigurno.

Ima li igdje na svijetu slična situacija?
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2728
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 11, 2021 10:11 am

A hasagica na mjesto trenera golmana haha 😅 bas si upravu, stokholmski sindrom
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 11, 2021 10:23 am

Ja ponavljam to godinama - stokholmski sindrom. Pa Hasagic nas je doveo skoro do gasenja (doslovno, kljuc u bravu), a sada je u strucnom stabu. Ok, svako treba da naplati ono sto mu se duguje, nema tu rezona, ali onda taj ne bi trebao vise prici klubu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6131
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 11, 2021 10:47 am

Sto prije formirati skupstinu koja ce dati ovlastenje novom upravnom odboru da u ime kluba obavi pregovore sa povjeriocima.
Prije toga ta ista skupstina treba javno pozvati povjerioce da se izjasne o dugu prema njima.
Sljedeci korak mora biti iznalazenje sredstava da im se izmire dugovanja....
Bit ce to teska i mukotrpna borba kako ljudi u klubu tako i nas navijaca.
Nase je u ovom trenutku da podrzimo ekipu i trenere naravno,mada se vec suska da bi mogli biti bivsi....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
gavran
Postovi: 7591
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 11, 2021 10:55 am

storm_raider je napisao/la:
sri avg 11, 2021 10:23 am
Ja ponavljam to godinama - stokholmski sindrom. Pa Hasagic nas je doveo skoro do gasenja (doslovno, kljuc u bravu), a sada je u strucnom stabu. Ok, svako treba da naplati ono sto mu se duguje, nema tu rezona, ali onda taj ne bi trebao vise prici klubu.
ni on ni oni koji su ga doveli......
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2678
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 11, 2021 11:31 am

Vrijednosti su se promijenile, vrlo jednostavno. Ja sam nekoliko puta govorio o Štili. Koliko mu je Željo pružio, danas je trebao haman džaba igrati, a ne opteretiti klub najvećom platom, pa onda kasnije odlučiti da ne igra jer mu se eto duguje. Uvijek ima finih, kontra primjera u svijetu, ali kod nas izgleda da nema. Sve se vrti oko novca, ljudi su postali preopterećeni tim aspektom i ovo je rezultat. Spominjete Bukala, ali on je primjer čovjeka koji je u sebi nosio potpuno drugačije vrijednosti. Meni se, lično, to više sviđa, ali nažalost sad u drugačijem vremenu živimo. Evo i u svijetu isto gledamo. Koliko je samo Messi izmuzao para od Barce i šta je od njega ta Barca napravila, djelimično i zbog njega su u ovim dugovima, on uopće nema obraza da se ponudi da igra besplatno sezonu ili dvije. Ide tamo gdje su pare i to je tako. Nema više fudbalskog romantizma (Del Piero i Juventus, Maradona i Napoli...). Zato najviše poštujem igrače koji se znaju na neki način odužiti klubu koji ga je i napravio ili koji mu je najviše pomogao u karijeri.

Što se nas tiče, mi se moramo prilagoditi, nekako skupiti i isplatiti sve. Što se tiče ovih silnih shupaka, Manijaci trebaju tu najveći pritisak napraviti. Ako ima neko da je tužio klub, a nije morao, pa se kasnije vrati u klub, na svakoj utakmici mu hebavati majku (i njemu i onom ko ga je doveo), praviti pritiske na treninzima, pa čak i privatno, sve s ciljem da se otjera. Evo prvi Hasagić. Tek kada u klubu budu obrazli ljudi, kojima nije cilj obogatiti se od Želje, uz nekoliko profesionalaca (s. štab i igrači), tek tad ćemo mi stati na noge. Ako ovaj period ne iskoristimo za potpuni restart u svakom mogućem smislu, ništa od nas.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6131
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 11, 2021 11:36 am

Kada vec pricamo o Hasagicu,znamo li uopste situaciju oko njega u to vrijeme....
Zasto je zavrsio na tribinama....?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 11, 2021 11:37 am

Sretno kapitenu u Interu.
Željezničar ante portas !
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1256
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 11, 2021 11:53 am

Dzezvar je napisao/la:
sri avg 11, 2021 11:36 am
Kada vec pricamo o Hasagicu,znamo li uopste situaciju oko njega u to vrijeme....
Zasto je zavrsio na tribinama....?
Zato sto je odbio da prihvati ponudu kluba iz Turske na zimu od koje bi klub hajrovao, jer je dobio na ruke nesto para. On i njegov menadzer su nas tad povalili skoro bili.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 11, 2021 12:07 pm

kvalitet je napisao/la:
sri avg 11, 2021 11:31 am
Što se nas tiče, mi se moramo prilagoditi, nekako skupiti i isplatiti sve. Što se tiče ovih silnih shupaka, Manijaci trebaju tu najveći pritisak napraviti. Ako ima neko da je tužio klub, a nije morao, pa se kasnije vrati u klub, na svakoj utakmici mu hebavati majku (i njemu i onom ko ga je doveo), praviti pritiske na treninzima, pa čak i privatno, sve s ciljem da se otjera. Evo prvi Hasagić. Tek kada u klubu budu obrazli ljudi, kojima nije cilj obogatiti se od Želje, uz nekoliko profesionalaca (s. štab i igrači), tek tad ćemo mi stati na noge. Ako ovaj period ne iskoristimo za potpuni restart u svakom mogućem smislu, ništa od nas.
Pa Amar je tuzio klub nekoliko puta, pa se vratio u klub (na nacin na koji jeste), pa se ne sjecam da si pisao da mu treba "hebavati majku, praviti pritiske na treninzima, pa cak i privatno...". Cak, naprotiv.

Zasto sada to treba raditi, a tada nije trebalo? Valjda kada je Zeljin interes u pitanju nema selekcije i licnih favorita. Ili ima?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 11, 2021 12:25 pm

Inace, Memicu i Serbi dugujemo 20 000 KM ukupno. Do 15. augusta to trebamo platiti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 11, 2021 12:29 pm

FK Željezničar je dužan da do 15. augusta isplati 12.2000 KM Almiru Memiću i 7.780 Bakiru Šerbi, nekadašnjim trenerima u stručnom štabu Plavih sa Grbavice, saznaje naš portal.

Rok za isplatu dugovanja prema Filipu Eriću je pomjeren do 31. augusta dok su dugovanja prema Mladenu Veselinoviću isplaćena, tačnije dio koji je stigao na naplatu isplaćen.

sport1
Željezničar ante portas !
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 11, 2021 12:37 pm

Legenda ...

"Zvali su me iz press službe Juventusa, koja je željela razgovarati sa mnom o Edinu Džeki, koji je već bio viđen kao njihovo novo pojačanje. Znači, 500.000 eura ti padne s neba, jer me zvao čovjek iz press službe, a ne neki 'divlji' novinar koji je nešto načuo. Kao bivši Džekin trener, trebao sam nešto reći i razgovarali smo sat i po na WhattsAppu. Propade sve, nema, milion.... sitnica. Sve je bilo dogovoreno. Uslovi, odšteta, gdje će stanovati, škola, sve. Od toga se može živjeti i to nije sramota reći, ali ni to nismo mogli dobiti", kazao je Osim.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 11, 2021 12:40 pm

Ove pare od Dzeke ce doci krajem godine tek koliko mi je poznato kako ide ta raspodjela sredstava.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
alenmesanovic
Postovi: 329
Pridružen/a: sub jul 10, 2021 1:29 am
Lokacija: Banovići
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 11, 2021 12:48 pm

Uskoro će i drugi veliki Željovci pokucati na vrata kluba da naplate svoje pare, a borit će se i rukama i nogama za to !
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 11, 2021 12:54 pm

Da se prisjetimo :violina:

slika
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 11, 2021 1:49 pm

Pa i sad ova bijeda se vrti tu oko kluba, Macciatto i sl....
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5241
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 11, 2021 2:22 pm

Dzezvar je napisao/la:
sri avg 11, 2021 11:36 am
Kada vec pricamo o Hasagicu,znamo li uopste situaciju oko njega u to vrijeme....
Zasto je zavrsio na tribinama....?
Ako šta nisam fulio.

Imao šansu da potpiše za Liverpul i samovoljno otišao tamo. Tamo se povrijedio na treningu ili ovako nešto...Amar ga kasnije pošalje na tribine. On presjedio na zapadu polusezonu i otišao besplatno u Tursku. Naši ga nisu plaćali i na kraju klepio 115k KM (glavnica+kamata) na osnovu presude po tužbi.

Ova sadašnja buranija što nas tuži nemaju grama mozga. To se pričeka 5-6 godina i onda se složi tužba sa pripadajućim kamatama. Primjeri: Hasagić i Amar.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5241
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 11, 2021 2:41 pm

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Online

Trenutno korisnika/ca: Reha1921, salle86, South i 54 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija