Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 584
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 10:47 pm

Treba vidjet kakvog dobrog hodze
FCŽ
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 10:47 pm

Ma oni su nas 2018 vratili vise od 10 godina unazad.... Trener i uprava moraju naci nacina da ovo izmuckaju i da krene.... mada sa ovim igračima tesko, jako teško...
Ako Basic ne uradi ozbiljnu cistku na zimu bojim se da cemo ga uzalud podržavati!
Država Željo
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 10:54 pm

Dvije sanse protiv drugoligasa po poluvremenu mi nazivamo dominacijom.
 
Ludvig Leple
Postovi: 294
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 10:56 pm

400000razloga je napisao/la:
čet sep 28, 2023 10:26 pm
https://youtu.be/q5rcpu0N4fI?si=A_4yu2nAkCb8k00T
Ovo pregledati 1000 puta i skontajte da li znaju ili ne!!!
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 584
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 10:56 pm

Da je kako moguce sada poraskidati ugovore sa 75% ekipe i prikljucit juniore i kadete. Ispast necemo sigurno, na zimu se pojacati sa dva tri mlada igraca i formirati ekipu za sljedece sezone. Al nista od toga nije ovo Fm jbg
FCŽ
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1939
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 10:57 pm

blueheart je napisao/la:
čet sep 28, 2023 10:47 pm
Ma oni su nas 2018 vratili vise od 10 godina unazad.... Trener i uprava moraju naci nacina da ovo izmuckaju i da krene.... mada sa ovim igračima tesko, jako teško...
Ako Basic ne uradi ozbiljnu cistku na zimu bojim se da cemo ga uzalud podržavati!
Ma ne može Bašić sam čistku pravit, to mora Uprava zajedno sa njim na zimu. On zna šta želi i kako želi da mu ekipa izgleda, a to sigurno nije ovo, potpuni neizbalansirani haos i rusvaj od ekipe koju mu je Bekrić zajedno sa Upravom servirao. Ozbiljni rezovi će se morati praviti, moramo nešto skontati, riješiti se amatera koji lopte ne znaju primiti.
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 584
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 10:58 pm

Basicu ce sudbinu odluciti utakmica sa Sirokim, poraz bi ga garant otjerao jer nemamo mi ono medju nogama da istrpimo nesto i radimo radikalne poteze kao sto je cistka ekipe
FCŽ
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6754
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 11:05 pm

Rumeni imas li obraza? ODLAZI PICKO
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 11:07 pm

Ovo bojkot je presmijesno

Vi kao da necete da se pomirite sa cinjenicom da se Drina boji lopte,da veci mutavac od Jasara nije igrao u Zelji sa ekstra mekanim prijemom i odlicnim centarsutem u gol aut,Cosicem koji svaku drugu posalje protivniku,Galicu kojem centarsut izgleda kao da nije jeo 2 dana,Alyson koji ne bi imao mjesta u federalnoj,Krpicem koji ne moze sa linije ga zabit itd itd

Nema kvalitete

Ja sam siguran da ovu ekipu Basic sebi nije sastavljao i daj Boze da se dobije Siroki da se dobije Siroki da se kakav rez sa ekipom napravi,ali za ozbiljnije nesto ovom kadru treba 5 standardnih prvotimaca
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2667
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 11:08 pm

Šta je sa stoperom iz Luksemburga?
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 11:25 pm

Nadam se da moderacija nece tolerisat ove psovke, to prosipajte onima koji su vas takve odgojili.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1939
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 11:28 pm

cikazubo je napisao/la:
čet sep 28, 2023 10:54 pm
Dvije sanse protiv drugoligasa po poluvremenu mi nazivamo dominacijom.
Veliki dio ove ekipe je igrao i u premijer ligi, nije ovo klasična drugoligaška ekipa. A i da jeste, pa mi sa boljom ekipom od ove umalo nismo ispali od Zvijezde iz Gradačca, prije toga na jedvite jade prošli Leotara sa dva igrača više.. Ne zaboravi da im je na golu Muminović kojeg smo i mi htjeli ovo ljeto, pa ga nismo mogli dovesti. Treba li trošiti riječi na Huseinovića? On je majstor za većinu igrača u premijer ligi, pogotovo za ove naše amatere. Pored njega, Ćivić, Kurtalić, Kapetanović, Delić, Hadžibeganović, Hasanbegović su svi igrali u premijer ligi prošle sezone. Uz Huseinovića, Delić, koji je naše dijete, je tehnički potkovaniji od bilo kojeg našeg igrača izuzev možda Štile, što se i vidjelo večeras. Trka je njemu bila minus prije, al evo uz Nalića je i trkački dosta napredovao, plus mu je dao potpunu slobodu u igri. Imaju i Nalića za trenera, koji je bolji stručnjak od mnogih u premijer ligi.
Imali smo najmanje tri mrtva zicera, nismo iskoristili i opet smo kažnjeni. Da je Amoah zabio ono u prvom poluvremenu, ili da je ušao onaj šut Allysona, zgazili bi ih. Znači to su dva zicera gdje ih je golman izvadio, plus onaj volej Krpića koji je izblokiran u petercu. Još je bilo bruku prilika gdje smo se spetljali, proklizavali, sudarali jedni s drugima itd.. Ovaj mali do kraja karijere neće ovakav gol zabiti, probao, opalio, golman loše postavljen i to je to.
 
SamoNapad
Postovi: 420
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 11:28 pm

Statutom bi zabranio skandiranje igraču poslije utakmice i bilo kakvo slavlje . Te stvari treba zasluzit . Mi pjevamo svakome i svi nam legende. Samo pjesme o Želji ,kakve više balerine .Unazad 5 godina ne sjecam se normalnog igraca da nas nije ukanalio.
 
alombardo
Postovi: 993
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 11:28 pm

sramotno psovanje, sto niste psovali onima koji su doveli zelju na ove grane, grobare kluba, kamatare...
Zadnja izmjena: alombardo, dana/u čet sep 28, 2023 11:31 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6754
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 11:29 pm

Ma jok treba ih pohvaliti
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 11:30 pm

De fakat ljudi lakse sa psovkama
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1939
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 11:35 pm

Jel ovo ta situacija? Ili je bilo još nešto pored ovog?
phpBB [video]
 
Avatar
ono.na
Postovi: 587
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 11:36 pm

Pricam drugu kako boljovic je tu na jedno 4 mjeseca dok mu ne ozivimo prepone pa ce u on u grahospor rizaspor i sve ostale hrane

Kaze drug

Imamo i mi cocalispor
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5171
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 12:00 am

Maestro_1921 je napisao/la:
čet sep 28, 2023 11:35 pm
Jel ovo ta situacija? Ili je bilo još nešto pored ovog?
phpBB [video]
Zamisli koja ti pičketina moraš biti i marva da imaš obraza ružno pogledati ove momke koji te prate ma gostovanjima....heeeej
***** ti pleme ćelavo taman da si Paolo Maldini mrš ba
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 12:06 am

fcz je napisao/la:
čet sep 28, 2023 10:17 pm
volimtezeljo je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:47 pm
fcz je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:26 pm


A ne sjecas se, je li? E pa da te podsjetim. Isto ovo smo gledali krajem 2018., kad je brkati izrod placao igrace da naprave crni niz, JAKO slican ovom sadasnjem.
Sta ce bolan placati, Enio Zilic zavrsi na beku ili Eldar Sehic na Rb 😂 vezna linija Hajdar Arezina Curjuric, krila Jazvic Zajmovic.. to bi ova Sloboda isprasila 4,5-0. Trebao je samo pustiti Bobu da radi, dovelo bi nas do rezultata kojeg je zelio.

Amara sa fudbalske strane. Sa Veselinovixem, Zajmovicem, Pavicem, Sinisom se za titulu borio.
Nemate dokaze za to placanje i na kraju je i on gore prosao, em su ga igraci, em sudije jebale. U stvari ne njega, nego Zelji.
A u obje situacije uprava je imala uzasan odnos sa igracima (90% i sad je to razlog), sjeti se Curjurica izleta na MNT..
Niti sam te pitao ko je igrao beka niti za fudbalske kvalitete osobe ciji su ljudski kvaliteti tako niski da bi bilo bolje da se nikad nije ni rodio. Samo sam te podsjetio na crni niz iz 2018., posto si jasno rekao da se ovakvih situacija sjecas jedino na smjenama Mulalic-Kostic, Adzem-Krcmarevic.

Naravno da dokaza nema ali je svakome ko ima osnovnu moc zakljucivanja jasno kakva je kuhinja tu radila.
Pa taj niz 2018 desio se pod pokojnim Odom i Alihodzicem jedna tekma. Ali najzasluzniji je za to, onaj ko je selektirao i odradio pripreme Krcmarevic. To se nikad ne bi desilo da je Adzem ostao trener.
Izaberes goreg trenera, jer su te nahajcali.

Moc zakljucivanja kod mene se temelji na dokazima, a ne na intuiciji i fikciji.
Pa ljudima danas kriv Amar jer nas Sloboda iz PRVE LIGE FEDERACIJE izbaci u kupu.
Kao jos smo imali sansi, nakon sto smo gol primili nismo sanse stvorili. Prosle godine smo od Zvijezde gubili 2:0 u 50 nekoj do 70te bilo 2:3 za nas, to je kvalitet. Sramota je ovo nad sramotama, koliko god mj krivce trazili.
Necemo citav zivot izgovore traziti u Amaru izmedju ostalog to je nerminov haver.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 131 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija