Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 11:35 pm

Sto se tice igre, ja sam zadovoljan sve dok imam dojam da se ono sto imamo koristi u skladu sa mogucnostima.

Mi smo ostali bez 2 najbolja igraca iz prosle sezone, nismo im nasli zamjene. Krilo se osjeti jer od Drlje i Gasala ne znas ko je gori do sad, a nedostatak Hodzica na sredini se za sad ublazio jer ne igra Stilic, nego su sva trojica na sredini trkači.

Borba na nivou, igramo, stvaramo sanse, igraci koriste sto znaju koliko mogu. Za nesto vise i rutinske pobjede nedostaje i vise kvaliteta.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 11:41 pm

Najvise mi je drago zbog slobodno mogu reci naseg najboljeg igraca Krpica, veceras asistencija, prosla utakmica gol, izboren penal. Ne znam za vas, ali Kosoric toliko djeluje nesigurno da je to nevjerovatno. Nadam se Drini od sljedece utakmice.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 11:45 pm

Ispast ce navijaci krivi jer su dosli da kupe kartu.
Onaj momak kriv sto prodaje karte, momku ne znam ima li 20 godina i jel ikad to radio, ali zato kad je skupstina, kakvo sepurenje po zapadu ima klub administraciju..
Sta kazu jos kupi sezonsku. Sve je do navijaca, **** to sto na kamari moram dati 300KM, imam vecih onda problema ako mi je to puno..
Zamisli da Bingo kaze "imate sto Bingo marketa a vi bas dosli u Halilovice, sad cekajte u redu na kasi jer rade dvije kase".
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 11:46 pm

Igra u drugom poluvremenu je putokaz kako trrbamo igrati, bez onog ciganluka. Nije nam Edis trener.. Mi Igman mozemo dobiti.
Muftic i Coca igraci utakmice.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4477
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 11:49 pm

volimtezeljo je napisao/la:
sri avg 30, 2023 11:45 pm
Ispast ce navijaci krivi jer su dosli da kupe kartu.
Onaj momak kriv sto prodaje karte, momku ne znam ima li 20 godina i jel ikad to radio, ali zato kad je skupstina, kakvo sepurenje po zapadu ima klub administraciju..
Sta kazu jos kupi sezonsku. Sve je do navijaca, **** to sto na kamari moram dati 300KM, imam vecih onda problema ako mi je to puno..
Zamisli da Bingo kaze "imate sto Bingo marketa a vi bas dosli u Halilovice, sad cekajte u redu na kasi jer rade dvije kase".
Ako nemas godisnju, onda budes spreman da ces doci u situacija kada ces cekati u redu i kasniti na utakmicu. Prodavalo se jutros od 9:00. Ne vidim razlog sto se zale ljudi. Hajmo svi 5 do 12 po karte.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Mulalic Edis
Postovi: 549
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 11:54 pm

Presretan sam. Najvise volim ovakve utakmice. Srijeda, kisa, 7 milja, freneticna podrska i pogodak predkraj. Ja cu pohvaliti publiku, citav stadion je bio na nivou, pogotovo istok i sjever kad skocise zadnjih 20 tak minuta. Isto Grcka, bez psovkih, raja strpljiva...svaka cast svima.
Necu nikoga izdvajati ni kuditi od igraca, ali sam presretan i zbog njih. Zasluzuju ovo, zasluzuje i sef. Bravo. Idemo dalje skupa.
Kakvu samo sinergiju imamo to je nevjerovatno. Ja sam se veceras najezio, bilo je i puno znacajnijih pobjeda i sa 12,13 milja na stadionu, ali mene je ovo veceras odusevilo. Moramo ovo zadrzati, a ja onda ne sumnjam u uspjeh. Samo podrska, borba i strpljenje. Ako ostanemo ovako jaki, a klub uredimo mi cemo procepiti s trofejima. Ja sam u to siguran. Samo da ovakvih ostanemo, sve tribine.
Igman, ekipa sa solidnim igracima od kojih bi vecina i kod nas igrala, ali sa seljackim mentalitetom. Zaista po imenima, mi smo tu negdje, pa sta god neko mislio. Ali mi imamo nevjerovatnu energiju s tribina i odlicnog trenera.
Drago mi je i zbog drame u finisu i nasim odgovorom. Sa seljadijom, idemo seljacki. Ljudi se valjaju od 48. minuti.
Sto se tice Zebe, ni slucajno ne osudjujem psovanje i slicno. Zajko nas je zaduzio. Nabijem na cuku pedere sa zapada sto mafijaju Krcmarevicu, Basicu i ljudima sa strane, a puse qrac Amaru Osimu. Takvi imaju dio krivica za dolazak u ovu skoro pa bezizlaznu situaciju po nas koja je bila. Degenerivi. Ali takodjer nadam se da Zebina reakcija nije povezana sa nekim stvarima kojima nije jos mjesto na forumu. Zbog toga necu dati sud.
U Mostar pametno i borbeno. Iskoristiti njihovu nalozenost i mrznju. A realno moraju nas mrziti, kad vide ovo veceras, to je nedostizno, to samo Zeljo ima u ovoj drzavi. Trn si u oku i njima i kujicama s 10 miliona budzetom.
Grande Miske 💪
 
Hare79
Postovi: 1246
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 11:58 pm

Dresovi su puno ljepsi kad igraju u bijelim sorcevima.
 
santakuruz
Postovi: 415
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 11:58 pm

svraka je napisao/la:
volimtezeljo je napisao/la:
sri avg 30, 2023 11:45 pm
Ispast ce navijaci krivi jer su dosli da kupe kartu.
Onaj momak kriv sto prodaje karte, momku ne znam ima li 20 godina i jel ikad to radio, ali zato kad je skupstina, kakvo sepurenje po zapadu ima klub administraciju..
Sta kazu jos kupi sezonsku. Sve je do navijaca, **** to sto na kamari moram dati 300KM, imam vecih onda problema ako mi je to puno..
Zamisli da Bingo kaze "imate sto Bingo marketa a vi bas dosli u Halilovice, sad cekajte u redu na kasi jer rade dvije kase".
Ako nemas godisnju, onda budes spreman da ces doci u situacija kada ces cekati u redu i kasniti na utakmicu. Prodavalo se jutros od 9:00. Ne vidim razlog sto se zale ljudi. Hajmo svi 5 do 12 po karte.
Valjda je cilj svojim kupcima sto vise olaksati kupovinu tvog proizvoda. Jel mislis da neko ko radi moze izaci s posla ujutro u 9 da kupi ulaznicu? Ima ljudi koji rade do 17, odu kuci samo da se presvuku i produze na stadion.

Sent from my SM-S911B using Tapatalk

 
Avatar
roger_bannister4
Postovi: 110
Pridružen/a: ned jul 24, 2016 1:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 12:01 am

Ljudi, trivijalni problemi kao što je organizacije prodaje karata se MORAJU RJEŠAVATI u hodu. Ne vjerujem da svi koji su se požalili na to misle loše klubu. Ima nas zainteresovanih za pomoći, dati savjet, predložiti. Na vrlo jednostavne načine možemo ovo da popravimo i iskoristimo pozitivan momentum da pokažemo ljudima koji dolaze na utakmicu da se misli na njih i radimo na tome da kao kolektiv budemo organizovaniji. To je primarni i najefikasniji vid marketinga ka našoj bazi simpatizera. Ljudi vole kad se osjećaju "ispoštovanim".

Već neko vrijeme razmišljam o tome da ponudim klubu pomoć ili savjet oko određenih stvari, pa evo nek ovo bude inicijalni korak. Ako forum čita neko sa moći donošenja odluka ili kanalom komuniciranja ka ljudima koji tu moć imaju - javite se da porazgovaramo.

Danas nije bilo idealno, ali daleko od toga da se neka rapsodija mogla očekivati protiv Igmana. Dobra su ekipa za pojmove našeg fudbala i mislim da bi mogli pretendovati za gornju polovinu tabele, ako mognu izdržati tempo. Muftić najveće iznenađenje do sad, bravo mali. Drljo i Gasal najslabiji ali i dalje ne gubim nadu da bi ih moglo pročepiti. Mekić igra puno zapaženiju ulogu nego ranije i tu dolaze do izražaja njegove kvalitete ( i poneki nedostatak), ali to ide za sad dobro. Novajlije dobri, s obzirom da se od njih nije očekivalo mnogo - možda i odlični.

Biće ovo ok. Još da je preplivat Neretvu za vikend 🔵
1921
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 12:05 am

Mulalic Edis je napisao/la:
sri avg 30, 2023 11:54 pm
Presretan sam. Najvise volim ovakve utakmice. Srijeda, kisa, 7 milja, freneticna podrska i pogodak predkraj. Ja cu pohvaliti publiku, citav stadion je bio na nivou, pogotovo istok i sjever kad skocise zadnjih 20 tak minuta. Isto Grcka, bez psovkih, raja strpljiva...svaka cast svima.
Necu nikoga izdvajati ni kuditi od igraca, ali sam presretan i zbog njih. Zasluzuju ovo, zasluzuje i sef. Bravo. Idemo dalje skupa.
Kakvu samo sinergiju imamo to je nevjerovatno. Ja sam se veceras najezio, bilo je i puno znacajnijih pobjeda i sa 12,13 milja na stadionu, ali mene je ovo veceras odusevilo. Moramo ovo zadrzati, a ja onda ne sumnjam u uspjeh. Samo podrska, borba i strpljenje. Ako ostanemo ovako jaki, a klub uredimo mi cemo procepiti s trofejima. Ja sam u to siguran. Samo da ovakvih ostanemo, sve tribine.
Igman, ekipa sa solidnim igracima od kojih bi vecina i kod nas igrala, ali sa seljackim mentalitetom. Zaista po imenima, mi smo tu negdje, pa sta god neko mislio. Ali mi imamo nevjerovatnu energiju s tribina i odlicnog trenera.
Drago mi je i zbog drame u finisu i nasim odgovorom. Sa seljadijom, idemo seljacki. Ljudi se valjaju od 48. minuti.
Sto se tice Zebe, ni slucajno ne osudjujem psovanje i slicno. Zajko nas je zaduzio. Nabijem na cuku pedere sa zapada sto mafijaju Krcmarevicu, Basicu i ljudima sa strane, a puse qrac Amaru Osimu. Takvi imaju dio krivica za dolazak u ovu skoro pa bezizlaznu situaciju po nas koja je bila. Degenerivi. Ali takodjer nadam se da Zebina reakcija nije povezana sa nekim stvarima kojima nije jos mjesto na forumu. Zbog toga necu dati sud.
U Mostar pametno i borbeno. Iskoristiti njihovu nalozenost i mrznju. A realno moraju nas mrziti, kad vide ovo veceras, to je nedostizno, to samo Zeljo ima u ovoj drzavi. Trn si u oku i njima i kujicama s 10 miliona budzetom.
Ne osudjujes psovanje? :D

Jasno je sta si htio reci, zezam se.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Mulalic Edis
Postovi: 549
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 12:08 am

storm_raider je napisao/la:
čet avg 31, 2023 12:05 am
Mulalic Edis je napisao/la:
sri avg 30, 2023 11:54 pm
Presretan sam. Najvise volim ovakve utakmice. Srijeda, kisa, 7 milja, freneticna podrska i pogodak predkraj. Ja cu pohvaliti publiku, citav stadion je bio na nivou, pogotovo istok i sjever kad skocise zadnjih 20 tak minuta. Isto Grcka, bez psovkih, raja strpljiva...svaka cast svima.
Necu nikoga izdvajati ni kuditi od igraca, ali sam presretan i zbog njih. Zasluzuju ovo, zasluzuje i sef. Bravo. Idemo dalje skupa.
Kakvu samo sinergiju imamo to je nevjerovatno. Ja sam se veceras najezio, bilo je i puno znacajnijih pobjeda i sa 12,13 milja na stadionu, ali mene je ovo veceras odusevilo. Moramo ovo zadrzati, a ja onda ne sumnjam u uspjeh. Samo podrska, borba i strpljenje. Ako ostanemo ovako jaki, a klub uredimo mi cemo procepiti s trofejima. Ja sam u to siguran. Samo da ovakvih ostanemo, sve tribine.
Igman, ekipa sa solidnim igracima od kojih bi vecina i kod nas igrala, ali sa seljackim mentalitetom. Zaista po imenima, mi smo tu negdje, pa sta god neko mislio. Ali mi imamo nevjerovatnu energiju s tribina i odlicnog trenera.
Drago mi je i zbog drame u finisu i nasim odgovorom. Sa seljadijom, idemo seljacki. Ljudi se valjaju od 48. minuti.
Sto se tice Zebe, ni slucajno ne osudjujem psovanje i slicno. Zajko nas je zaduzio. Nabijem na cuku pedere sa zapada sto mafijaju Krcmarevicu, Basicu i ljudima sa strane, a puse qrac Amaru Osimu. Takvi imaju dio krivica za dolazak u ovu skoro pa bezizlaznu situaciju po nas koja je bila. Degenerivi. Ali takodjer nadam se da Zebina reakcija nije povezana sa nekim stvarima kojima nije jos mjesto na forumu. Zbog toga necu dati sud.
U Mostar pametno i borbeno. Iskoristiti njihovu nalozenost i mrznju. A realno moraju nas mrziti, kad vide ovo veceras, to je nedostizno, to samo Zeljo ima u ovoj drzavi. Trn si u oku i njima i kujicama s 10 miliona budzetom.
Ne osudjujes psovanje? :D

Jasno je sta si htio reci, zezam se.
Moja greska. Pod dojmom sam radovanja nakon gola, skako sam 3 minute. Osudjujem psovanje pogotovo Zebi.
Grande Miske 💪
 
Avatar
salle86
Postovi: 5184
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 12:13 am

Abdulah Skaka, ako si to ti trepni 2 puta 🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 12:14 am

6900 prema savezu. Mislim da je u par stoja, al solidna procjena.

Kakvo kmecanje koalcije Kobilja glava-Vrapcici.

U Mostar s mudima, pa sta bude.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2727
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 12:15 am

Joj totalno smuseno ovo mali veliki istok sjever nema ima karte ne znam ne odgovara ovo nikome.. ovaj nacin prodaje j sve
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 12:26 am

santakuruz je napisao/la:
sri avg 30, 2023 11:58 pm
svraka je napisao/la:
volimtezeljo je napisao/la:
sri avg 30, 2023 11:45 pm
Ispast ce navijaci krivi jer su dosli da kupe kartu.
Onaj momak kriv sto prodaje karte, momku ne znam ima li 20 godina i jel ikad to radio, ali zato kad je skupstina, kakvo sepurenje po zapadu ima klub administraciju..
Sta kazu jos kupi sezonsku. Sve je do navijaca, **** to sto na kamari moram dati 300KM, imam vecih onda problema ako mi je to puno..
Zamisli da Bingo kaze "imate sto Bingo marketa a vi bas dosli u Halilovice, sad cekajte u redu na kasi jer rade dvije kase".
Ako nemas godisnju, onda budes spreman da ces doci u situacija kada ces cekati u redu i kasniti na utakmicu. Prodavalo se jutros od 9:00. Ne vidim razlog sto se zale ljudi. Hajmo svi 5 do 12 po karte.
Valjda je cilj svojim kupcima sto vise olaksati kupovinu tvog proizvoda. Jel mislis da neko ko radi moze izaci s posla ujutro u 9 da kupi ulaznicu? Ima ljudi koji rade do 17, odu kuci samo da se presvuku i produze na stadion.

Sent from my SM-S911B using Tapatalk
Jos se covjek treba pravdati..
Samo navijaci korekcije nek rade, sve top funkcionise.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 12:46 am

Samo tražite dlake po jajima..Kakvi smarači..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 1:03 am

Mozda sam ja previse optimistican ali cini mi se da ide nabolje. Prvo poluvrijeme je bilo donekle ravnopravno, u drugom smo ih potpuno, potpuno nadigrali tako da je pobjeda prezasluzena. Hvala papcima sto su probudili inat u igracima i u pomalo uspavanim tribinama. Kad je zagrmilo i kad su igraci pobjesnili, znao sam da dobijamo.

Muftic - morali bismo ga zadrzati.
Ovcina - par puta se mozda i bezveze zaletio ali po meni je on nase najvece pojacanje u ovom ljetnom roku.
Jasarevic - blagi pad forme, ne znam je li umor, povreda ili nesto trece. Ne kazem da je bio los, imao je sjajnih prodora i zaustavljanja ali eto imao je par "starih" momenata.
Kosoric - ona greska se svakom moze desiti, mimo toga je bio dobar.
Cocalic - OK, usta su mi zacepljena. :D Odlican!
Biber - drugo najvece pojacanje u ljetnom prelaznom roku. Ma momak suti i radi.
Turanjanin - mjesto u pocetnih 11 kao da mu je malo svezalo noge ali definitivno da je momak zivnuo u odnosu na neke prethodne utakmice.
Mekic - opet jako dobar, more odlicnih pasova, osvojenih lopti... Mozda malo da iskontrolise nagon za sut izvan 16.
Amoah - rastrcan, prodoran ali u dosta situacija nedorecen. Dosta solidan.
Drljo - lijevo ne moze nikako, desno moze ali samo ako se Jupiter u tom momentu savrseno poklapa s Merkurom. Raditi na psiSi, obavezno.
Haracic - ma pravi igrac. Sve je hrabriji i raznovrsniji u igri. Nije samo "Inzaghi", zna je Boga mi i gurnuti i osvojiti i zagraditi i hrvati se.

Krpic - masina i lider. Prava motivacijska bomba i za igrace i za navijace.
Galic - jao kakvih par trkova je imao, strasno. Defanzivno isto odlican. Prepao sam se da je povrijedjen ali ocito je samo odmarao.
Gasal - zao mi je ali bas izgubljen. Doduse, kad je presao u sredinu malo je i proigrao.
Rustemovic - zacudjujuce nelos. Hajde vala zivni.
Allyson - prvi put da mogu reci da sam vidio neki kvalitet i dosta, dosta zara. Mogao bi i on nadoci, ima tu izgleda ipak materijala. Nije se lako adaptirati na sve ovo nakon Neretvanca.

Atmosfera i posjeta iznad mojih ocekivanja. Narocito ono ludilo nakon frke, nista manje nego u evropskim tekmama. Drago mi je i zbog aplauza Drlji kad je izlazio iako je, realno, bio mozda i najlosiji danas. Podrska, podrska, samo podrska. Narocito mi je drago zbog Juga i Basica. :palacgore:

P.S. Sta ono neko rece, poslao nam Vico Topuzovica da silji i da tako pere Borac. :rofl: Frajer nas je sakatio dusmanski, na momente me podsjetilo na one bezocne kradje netom nakon rata. U normalnim savezima za ovakvu "predstavu" ide negativna ocjena i neplaceni odmor.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
ublehas
Postovi: 1038
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 8:03 am

roger_bannister4 je napisao/la:
čet avg 31, 2023 12:01 am
Ljudi, trivijalni problemi kao što je organizacije prodaje karata se MORAJU RJEŠAVATI u hodu. Ne vjerujem da svi koji su se požalili na to misle loše klubu. Ima nas zainteresovanih za pomoći, dati savjet, predložiti. Na vrlo jednostavne načine možemo ovo da popravimo i iskoristimo pozitivan momentum da pokažemo ljudima koji dolaze na utakmicu da se misli na njih i radimo na tome da kao kolektiv budemo organizovaniji. To je primarni i najefikasniji vid marketinga ka našoj bazi simpatizera. Ljudi vole kad se osjećaju "ispoštovanim".

Već neko vrijeme razmišljam o tome da ponudim klubu pomoć ili savjet oko određenih stvari, pa evo nek ovo bude inicijalni korak. Ako forum čita neko sa moći donošenja odluka ili kanalom komuniciranja ka ljudima koji tu moć imaju - javite se da porazgovaramo.

Danas nije bilo idealno, ali daleko od toga da se neka rapsodija mogla očekivati protiv Igmana. Dobra su ekipa za pojmove našeg fudbala i mislim da bi mogli pretendovati za gornju polovinu tabele, ako mognu izdržati tempo. Muftić najveće iznenađenje do sad, bravo mali. Drljo i Gasal najslabiji ali i dalje ne gubim nadu da bi ih moglo pročepiti. Mekić igra puno zapaženiju ulogu nego ranije i tu dolaze do izražaja njegove kvalitete ( i poneki nedostatak), ali to ide za sad dobro. Novajlije dobri, s obzirom da se od njih nije očekivalo mnogo - možda i odlični.

Biće ovo ok. Još da je preplivat Neretvu za vikend 🔵
Koliko znam, pravi se bilaternica i time bi djelimično trebao biti riješen problem prodaje karata. Ono što neće moći biti riješeno je to što su kod nas svi navikli da dolaze na tekmu u zadnji čas.
Što se tiče pomoći, sumnjam da je problem u idejama i savjetima. Više je u nedostatku para i ljudi.
 
ficobahtic
Postovi: 55
Pridružen/a: uto jun 20, 2023 11:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 8:34 am

ublehas je napisao/la:
čet avg 31, 2023 8:03 am
roger_bannister4 je napisao/la:
čet avg 31, 2023 12:01 am
Ljudi, trivijalni problemi kao što je organizacije prodaje karata se MORAJU RJEŠAVATI u hodu. Ne vjerujem da svi koji su se požalili na to misle loše klubu. Ima nas zainteresovanih za pomoći, dati savjet, predložiti. Na vrlo jednostavne načine možemo ovo da popravimo i iskoristimo pozitivan momentum da pokažemo ljudima koji dolaze na utakmicu da se misli na njih i radimo na tome da kao kolektiv budemo organizovaniji. To je primarni i najefikasniji vid marketinga ka našoj bazi simpatizera. Ljudi vole kad se osjećaju "ispoštovanim".

Već neko vrijeme razmišljam o tome da ponudim klubu pomoć ili savjet oko određenih stvari, pa evo nek ovo bude inicijalni korak. Ako forum čita neko sa moći donošenja odluka ili kanalom komuniciranja ka ljudima koji tu moć imaju - javite se da porazgovaramo.

Danas nije bilo idealno, ali daleko od toga da se neka rapsodija mogla očekivati protiv Igmana. Dobra su ekipa za pojmove našeg fudbala i mislim da bi mogli pretendovati za gornju polovinu tabele, ako mognu izdržati tempo. Muftić najveće iznenađenje do sad, bravo mali. Drljo i Gasal najslabiji ali i dalje ne gubim nadu da bi ih moglo pročepiti. Mekić igra puno zapaženiju ulogu nego ranije i tu dolaze do izražaja njegove kvalitete ( i poneki nedostatak), ali to ide za sad dobro. Novajlije dobri, s obzirom da se od njih nije očekivalo mnogo - možda i odlični.

Biće ovo ok. Još da je preplivat Neretvu za vikend 🔵
Koliko znam, pravi se bilaternica i time bi djelimično trebao biti riješen problem prodaje karata. Ono što neće moći biti riješeno je to što su kod nas svi navikli da dolaze na tekmu u zadnji čas.
Što se tiče pomoći, sumnjam da je problem u idejama i savjetima. Više je u nedostatku para i ljudi.
Navodno smo dobili sve dozvole za biletarnicu ali naravno troskovi su problem, ako sam dobro cuo nekih 60000KM su troskovi.
Sa biletarnicom, kupovinom sezonske karte i platformom za online prodaju rijeseni problemi kupovine karata a i ovim bi se klub digao na visi nivo.
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 31, 2023 9:06 am

Nema opravdanja jer nije to investicija od par hiljada maraka da postaviš još jednu kabinu i još dva čovjeka.

Kad izbaciš emocije, navijač Želje je kupac Željine usluge i kraj priče. Zamisli odeš u Bingo i kaže ti žena što nisi jutros kupio sir.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], mali i 61 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija