Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1863
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2023 11:18 pm

I jos jednom da se ponovi. Svi uz Basu!! Lesinari su poceli ponovo da kruze.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 590
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2023 11:20 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
sub avg 26, 2023 11:18 pm
I jos jednom da se ponovi. Svi uz Basu!! Lesinari su poceli ponovo da kruze.
'Lesinarima' treba jedan Kupres spremiti... dosta je vise!
FCŽ
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2023 11:39 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
sub avg 26, 2023 11:17 pm
Nikad više sigurnih pasova nismo pogriješili nego danas i naravno da u takvoj situaciji "strada" vezni red. Puno smo im poklonili lopti i ulazili u tranziciju, nismo kontrolisali utakmicu, onda tako ispada da nemaš formaciju, veliki razmak između linija. Mi smo "ubili sami sebe" zato je to tako bilo. Prvih deset minuta je super izgledalo, ali smo se ugasili nakon gola. Moj cilj je da i dalje napadaš nebitno koliko vodiš, ističe Bašić.
Haha ja morao trljati oči reko da se Sablja nije vratio na klupu. Realno Rustemović ne može biti prvi izbor. Hajdar je za njega igračina. Uz ovakvog Rustemovića i Ćosića imamo samo Mekića u sredini a to je kad prorivnici igraju presing samoubistvo. Bukvalno Rustemović i Ćosić nisu bili na utakmici i imamo veliki problem sa veznim igračima. Već sam pisao ali zadnji vezni nam treba jer Rustem je blagi užas. Frajer se krije od lopte i sa njim imamo igrača manje.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6762
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2023 11:44 pm

Kakva pobjede, bravo momci...ovo nam je trebalo, sto bi se reklo na misice.

Ne kontam sta pojedinci ocekuju? Da svaku dobijemo 2-3 razlike do poluvremena, nas je evropa malo razmazila tj. laznu nam sliku dala. Sasvim ocekivano da imamo uspona i padova tokom sezone kao i tokom tekme.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2023 11:47 pm

I opet nekako timska pobjeda. Krenes napisati da je Krpic preorao teren pa onda skontas koliko je akcija pokrenuo Mekic, koliko je lopti presjekao Gala, kako je Coca rutinski odradjivao i stizao izbaciti sve moguce i nemoguce, kako je Mufta vadio ispod precki i kupio ubacaje...

Zajebana je ova Tuzla. Zajebana i jako naspanovana, cini mi se nikad vise protiv nas. A mi, ono klasicno nase poslije evropske euforije. Mi ko bi al nam se nesto ne da.

Muftic - mislim da ne postoji vise ni promil dileme oko toga ko je prvi golman. Nisu u pitanju samo one dvije parade, kako sigurno reaguje na silna vracanja, kako suvereno kupi centarsuteve... Bravo
Galic - jos jedna izvrsna defanzivna partija, ofanzivno isto solidan. Nadam se da nije izasao zbog neke povrede.
Jasarevic - nekako malo rezervisaniji nego u zadnjim utakmicama, cini mi se da je ili ona povreda ili umor.
Cocalic - ako ovako nastavi dobro ce mi zacepiti usta. :D Briljantan.
Dubackic - malo se na pocetku prepao cini mi se ali kako je utakmica odmicala sve bolji. Mislim da cemo u njemu dobiti stopera na duze staze.
Rustemovic - na momente kao pokazao neke naznake igre ali isto tako imao dosta vise "crnih rupa" nego inace. Nejasan lik totalno, jedini koji mi dosad negativno odudara od ovog tima.
Mekic - jos jednom odlicno dirigovao sredinom, ovaj novi "Basicev" Mekic mi se sve vise svidja. Bilo je par nekih mahalskih prenosa ali nista krupno.
Cosic - hmmm, ne znam sta bih rekao. Zna, brz je, agresivan ali nekako nervozan. Mislim da je Basic potpuno pogodio s izmjenom.
Amoah - u prvom vise los nego dobar, u drugom bas lijepo proigrao. Divna asistencija, zamalo i gol, djelovalo mi je da mu prija igranje s Ovcinom.
Krpic - PANZER! Kakva masina, kakva trka, kakva motivacija. Izuzetan doprinos igri i apsolutno je zasluzio da zabije onakvu golcinu.

Biber - momak kojeg dio raje ocito nikad nece prihvatiti ali isto tako momak koji je odigrao i evropske tekme i ono protiv Borca bez ijedne ozbiljne greske i koji je veceras mnogo doprinio nasoj boljoj igri u drugom poluvremenu. Nije valjda atraktivan, sta li.
Turanjanin - ovo je veceras izgledalo dosta, dosta dobro. Kao da se oslobadja. Ocekujem dosta od njega kako sezona bude odmicala.
Allyson - nista konkretno ali nekako puno bolji dojam nego protiv Posusja ili u onim pripremnim tekmama. Ne uklope se svi igraci od prve tekme, jbg. Kad sastavi dvije-tri pune onda ce mu se moci dati realna ocjena.
Drljo - kako je poceo blesaviti kad je usao, ja sam mislio da ce ko nekad Nikola krenuti na nas go. Ipak, poslije je solidno proigrao, mozda je i Krpa uticao kad je poludio na njega. :D Samo malo discipline i moze on itekako valjati.
Ovcina - sta maska, kakav lom? :D Ma igra brat kao da je pauzirao zbog zutih kartona a ne radi jebene frakture.

Posjeta iznad mojih ocekivanja i neocekivano realan izvjestaj delegata. Moglo je i bez onih par baklji i one flase ili sta god je letilo prema linijskom s Istoka. Idemo sad protiv Igmana na 9000, treba nam samo malo hajca.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2023 11:50 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub avg 26, 2023 11:44 pm
Kakva pobjede, bravo momci...ovo nam je trebalo, sto bi se reklo na misice.

Ne kontam sta pojedinci ocekuju? Da svaku dobijemo 2-3 razlike do poluvremena, nas je evropa malo razmazila tj. laznu nam sliku dala. Sasvim ocekivano da imamo uspona i padova tokom sezone kao i tokom tekme.
Jarane da je sudija svirnuo njima penal, a lahko je mogao ne kažem da su bili, Mekić igrao rukom u 16 i Coca pokupi Hadžića u drugom ti bi nam mišići ispuhali.
Ali se nadam da će protiv Igmana napokon proigrati jer u 180 minuta smo napravili 1 korner uz posjed lopte 65% iz statistike Mislim da Coca ima najviše pasova u ove dvije utakmice što nam govori da nam je sredina baš slaba tačka.Ali pobjedi se ne gleda u zube bit će ovo dobro.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2851
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 12:12 am

Neka je sram one pojedince koji su zvizdali NASEM igracu pri izlasku iz igre. Sreca manjina su pa su ih ostali nadglasali aplauzom.
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 590
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 12:17 am

rodrigo87 je napisao/la:
ned avg 27, 2023 12:12 am
Neka je sram one pojedince koji su zvizdali NASEM igracu pri izlasku iz igre. Sreca manjina su pa su ih ostali nadglasali aplauzom.
Tacno najgori trenutak na utakmici, kakav god da je mec odigrao nema potrebe za zvizdanjem pa nije momak psovao Želju da mu se zvizdi. Kritike se naravno mogu i trebaju uputit al ne sigurno zvizdanjem na Grbavici.
FCŽ
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2248
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 12:39 am

Uzet je na zub samo zato što je igrao u Sarajevu prije, a nije uopšte toliko loš kao što govorite. Tako je i Jašarević prošle sezone bio meta, dali mu nadimak bauštelac, a sad se ukiva u zvijezde. Moramo nekog dežurnog krivca imati i džaba.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 12:51 am

Zeljo odron zadnje dvije utakmice. Nek se zahvali ovoj celavoj ublehi, ali ako nastavimo ovako nece Basic dugo izdrzati.

Muftic najbolji igrac ubjedljivo. To je kad se neko istrpi. Ostalo Coca, Jasar i Krpa vrijedni pomena. Amoah i Cosic, Drazen gori i od Drine.
Ni prije imali para, pa smo trazili da se igra. Tako da i Basic dobro a i uprava moraju vidjeti sta hoce.
Nesto ne stima, igraci se svadjaju po terenu. Veliki problem imamo kad trebamo "pobjediti", mi ljudi nismo pritisli ni jednom Tuzlu.

Organizacija same utakmice odron, vec ako ste pustili baklje, pustite i kospice.
Kad se zavrsi utakmica otvorite kapije sirom.
 
Mulalic Edis
Postovi: 549
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 12:56 am

volimtezeljo je napisao/la:
ned avg 27, 2023 12:51 am
Zeljo odron zadnje dvije utakmice. Nek se zahvali ovoj celavoj ublehi, ali ako nastavimo ovako nece Basic dugo izdrzati.

Muftic najbolji igrac ubjedljivo. To je kad se neko istrpi. Ostalo Coca, Jasar i Krpa vrijedni pomena. Amoah i Cosic, Drazen gori i od Drine.
Ni prije imali para, pa smo trazili da se igra. Tako da i Basic dobro a i uprava moraju vidjeti sta hoce.
Nesto ne stima, igraci se svadjaju po terenu. Veliki problem imamo kad trebamo "pobjediti", mi ljudi nismo pritisli ni jednom Tuzlu.

Organizacija same utakmice odron, vec ako ste pustili baklje, pustite i kospice.
Kad se zavrsi utakmica otvorite kapije sirom.
Zeljo odron predzadnju utakmicu. Veceras ne bajno, ali na momente solidno. Bitno je da se vratio voljni momenat. Ako se pobijedi Igman u srijedu ovo ce biti odlican start sezone, a Basic nece otici i da 5 narednih izgubi samo da se zna.
Zasto o tome razmisljati, kad smo u evropi bili odlicni i imas pobjede protiv dvije odlicne ekipe, a Tuzla je veoma nezgodan i kvalitetan protivnik.
Moramo dobiti u srijedu da onda odemo rastereceno se nadigravati u Vrapcice. Bravo Zeljovci.
Grande Miske 💪
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6762
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 12:57 am

Jacksparrow je napisao/la:
ned avg 27, 2023 12:17 am
rodrigo87 je napisao/la:
ned avg 27, 2023 12:12 am
Neka je sram one pojedince koji su zvizdali NASEM igracu pri izlasku iz igre. Sreca manjina su pa su ih ostali nadglasali aplauzom.
Tacno najgori trenutak na utakmici, kakav god da je mec odigrao nema potrebe za zvizdanjem pa nije momak psovao Želju da mu se zvizdi. Kritike se naravno mogu i trebaju uputit al ne sigurno zvizdanjem na Grbavici.
100% drug, ono je bio odron. Tesko onom igracu koga mi uzmemo na zub, kad se samo vrati vrijeme i Vranjesa kako smo. Protiv Igmana ce biti jos teze ali idemo i to dobiti i lagano onda.
Dobro ce nam doci reprezentacija i pauza.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1272
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 12:59 am

najbitnija su 3 boda, a igra kao igra ima oscilacija...pa i protivnik se pita, i oni treniraju,imaju planove napadaju nase slabe tacke, a nije da ih nemamo....
u ovakvom nasem stanju zaista ne mogu shvatiti pojedince koji zvizde nasem igracu, jbg patak pa jednostavno nemamo bolje, nemamo sirinu i kvalitet da bi konstantno igralo leprsavo i efikasno.... ja se nekako pribojavam da se ne desi kakav kiks pa da to jos gore eskalira.... Treneru i igracima treba bezrezervna podrska, oni rade i moraju se greske desavati
Država Željo
 
Mulalic Edis
Postovi: 549
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 1:02 am

Ma sta ce debili. Tako se i Benderu zvizdalo, a covjek branio za Bingo kasa platu ponekad. Igraci ne smiju razmisljati o tim degenericima i njihovim primitivnim manirima. Meni je Rustemovic bio solidan, Mekic malo losiji nego inace. Gasal je bio los. Drljo je davao znakove zivota. Coca je doktor odbrane, a Dubackic nesiguran, kriv za pogodak. Definitivno Kosoric ispred njega i Drine po svemu prikazanom treba igrati. Muftic odlican.
Opet kazem, protiv Igmana zapeti. S tri boda to bi bilo odlicno. Moramo bolje nego veceras.
Pjene kerovi vidim, opet Zeljo glavna tema. Opet osam milja, podrska, fina noc na Grbavici...
Grande Miske 💪
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 590
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 1:03 am

Sabur nula bodova, odma bi se trener mjenjao a htjeli smo skolovanog. Trener nam itekako ima znanja a trebaju kvalitetni igraci da se to znanje vidi lijepo na terenu.
FCŽ
 
Avatar
salle86
Postovi: 5185
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 1:04 am

BHDragons je napisao/la:
ned avg 27, 2023 12:39 am
Uzet je na zub samo zato što je igrao u Sarajevu prije, a nije uopšte toliko loš kao što govorite. Tako je i Jašarević prošle sezone bio meta, dali mu nadimak bauštelac, a sad se ukiva u zvijezde. Moramo nekog dežurnog krivca imati i džaba.
Ma loš je brate, ali ne smije se zviždati. Sindrom pitara
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6762
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 1:05 am

Pa sta bi za Arsenal i United danas rekli :) vjerovatno odmah tjerati. Roma danas izgubi od Verone sa igracem vise. Hajde ba ljudi samo podrska i idemo tekmu po tekmu. Dresovi su odlicno izgledali.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 1:15 am

Shvatam par losih tekmi, ali gorak ukus nakon 2-0,moglo je jos. I gade mi se onakvi fuj sto zvizde na izlazak Rustemovica, svaka cast Krpicu.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 1:35 am

Mulalic Edis je napisao/la:
ned avg 27, 2023 12:56 am
volimtezeljo je napisao/la:
ned avg 27, 2023 12:51 am
Zeljo odron zadnje dvije utakmice. Nek se zahvali ovoj celavoj ublehi, ali ako nastavimo ovako nece Basic dugo izdrzati.

Muftic najbolji igrac ubjedljivo. To je kad se neko istrpi. Ostalo Coca, Jasar i Krpa vrijedni pomena. Amoah i Cosic, Drazen gori i od Drine.
Ni prije imali para, pa smo trazili da se igra. Tako da i Basic dobro a i uprava moraju vidjeti sta hoce.
Nesto ne stima, igraci se svadjaju po terenu. Veliki problem imamo kad trebamo "pobjediti", mi ljudi nismo pritisli ni jednom Tuzlu.

Organizacija same utakmice odron, vec ako ste pustili baklje, pustite i kospice.
Kad se zavrsi utakmica otvorite kapije sirom.
Zeljo odron predzadnju utakmicu. Veceras ne bajno, ali na momente solidno. Bitno je da se vratio voljni momenat. Ako se pobijedi Igman u srijedu ovo ce biti odlican start sezone, a Basic nece otici i da 5 narednih izgubi samo da se zna.
Zasto o tome razmisljati, kad smo u evropi bili odlicni i imas pobjede protiv dvije odlicne ekipe, a Tuzla je veoma nezgodan i kvalitetan protivnik.
Moramo dobiti u srijedu da onda odemo rastereceno se nadigravati u Vrapcice. Bravo Zeljovci.
Oda je otjeran nakom remija protiv nikad jace Slobode. Mjesec prije togs skandirano "Oda majstore". Imao nula zamjene, umjesto Kvese Mladenovic, umjesto Colica Livaja, umjesto Bajica Stokic.. Znsm ja kakvo je nase strpljenje. Basic nema i od igraca.

Vecerss zahvaliti Mufticu na odbranama i onom sto nije svirao.

Svi na Grbavicu u srijedu!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2023 1:57 am

Ma los je Rustemovic strasno, nema se tu sta uvijati ali zvizdanje igracima na Grbavici nikako!

Isto tako, nikakva glupiranja sa Basicem ne smiju doci u obzir. Covjek je posten, veliki radnik, ima znanje, motiv i zasluzuje apsolutnu podrsku svih nas. Ako nekad i dodje "do zida", trebamo ga glasno podrzati. Nismo li vec nesto naucili?

P.S. Sto se tice odbrane, koliko god to nekima zvucalo sega, veceras se itekako osjetio izostanak Kosorica.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], fanaticZeljin, Google [Bot] i 70 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija