Moderator/ica: storm_raider

 
damirfile
Postovi: 3369
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 19, 2023 11:24 pm

Ne treba puno experimentisati jer nemamo roster za to. Igraj sto momci najbolje znaju pa dok ne pocrkaju od umora onda pokusaji sta experimentisati.
Drugo nemamo vokljni moment kao u evropi. Takav je nas mentalitet ili po dzepu ili po leđima nema druge da bi se trudili (ne kazem da treba kazniti nego metaforicki)
Podrska ekipi idemo dalje bice ovoga jos.
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 19, 2023 11:25 pm

Pribojavali smo se ovog! Mucan povratak u realnost! Najgora utakmica pod Basicem! Dosta njegove krivice. Duge lopte, protiv cvrstog Posusja, promasena formacija, propuh nazad, igraci poput Amoe, Cosica i Haracica prvi put u zivotu igrali pozicije od veceras. Nemoj vise eksperimentisati, zivota ti! Znamo da nemamo ekipu za neke velike stvari, ali podrzimo Sefa i ekipu i ponovo napunimo Grbavicu. Veceras je nedostajo Gatuso poput Hodzica mladjeg da preore reren i vjerujem da bi bar nula bila! Zeljo mi te volimo kako god zavrsilo!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2839
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 19, 2023 11:29 pm

Diverzant je napisao/la:
sub avg 19, 2023 11:11 pm
Ma vcrs je bašić po mom mišljenju najviše kriv, promašio je doslovno sve od formacije, zavaljivanja ćosića, izmjene sve gore od goreg.
Ovog trubanjina, pitarsku lešinu i izbjeglicu iz favele ne mogu da vjerujem da smo uopšte potpisali, ljudi su kriminalni u svakom smislu.
Bašiću nadam se i vjerujem da je ovo večeras bio samo incident, znamo da možeš, znamo da znaš. Podrška!
Jos nakon prve utakmice protiv Minska sam apelovao na moderaciju da brise i sankcionise vrijedjanje nasih igraca.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1939
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 19, 2023 11:32 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub avg 19, 2023 11:07 pm
Maestro_1921 je napisao/la:
sub avg 19, 2023 11:00 pm
Sulevelicanstveni je napisao/la:
sub avg 19, 2023 10:25 pm

E igraca i k.urca kad tako komentarise.
To mi je rekao privatno, "u četiri oka". Nisam trebao ni spominjati, moja greška, inače to ne radim. Al haj reko da dočaram.
Vjerojatno ja on igracina!
Jeste, na nivou prime Ronaldinha, kao i svi ostali naši igrači doduše. :kafa:
Nije ga on sam od sebe crnio, nego sam ga ja onako upitao za brazilca jer me interesovalo. Rekao mi je tako nešto u tom fazonu i to je to, nije mi roman ispričao o njemu. Ima tome više od mjesec dana, tek sad sam to spomenuo i odmah se pokajao i izbrisao. Uglavnom, poenta je da on ne može biti zamjena za Santosa i da ga ne trebamo gledati tako i očekivati to od njega.
 
Diverzant
Postovi: 1783
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 19, 2023 11:32 pm

rodrigo87 je napisao/la:
sub avg 19, 2023 11:29 pm
Diverzant je napisao/la:
sub avg 19, 2023 11:11 pm
Ma vcrs je bašić po mom mišljenju najviše kriv, promašio je doslovno sve od formacije, zavaljivanja ćosića, izmjene sve gore od goreg.
Ovog trubanjina, pitarsku lešinu i izbjeglicu iz favele ne mogu da vjerujem da smo uopšte potpisali, ljudi su kriminalni u svakom smislu.
Bašiću nadam se i vjerujem da je ovo večeras bio samo incident, znamo da možeš, znamo da znaš. Podrška!
Jos nakon prve utakmice protiv Minska sam apelovao na moderaciju da brise i sankcionise vrijedjanje nasih igraca.
Jesul ti sta odgovorili, storm je trenutno na godišnjem
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3098
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 19, 2023 11:36 pm

Upravu je momak kritikovati igrace mozemo al vrijedjati ne trebamo , nismo pitari
Srcu draga, boja PLAVA !
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 19, 2023 11:38 pm

Uzasno smo odigrali. Ali imaju puuuno kredita kod mene. Nakon 5 odlicnih utakmica u evropi i protiv Borca imaju pravo i na jednu losu.
Imaju i na vise od jedne zbog sve radosti ljetos.
Sudija nas je izmasakrirao kartonima.
Idemo dalje :zeljeznicar1:
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1202
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 19, 2023 11:40 pm

Ovako, samo ovako :


phpBB [video]
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 19, 2023 11:41 pm

Mi kao navijači cemo se pokazati u subotu i srijedu, ne treba stvarati pritisak, ali sljedece 3 tekme nekih 7 boba bi bilo idealno. Treba vise gurati Drazena kad je vec tu da vidimo sta moze ponuditi.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3098
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 19, 2023 11:43 pm

Upravo htjedoh napusti , daj i Dubakcicu priliku da vidimo sta moze i kakav je . Valjda se i Haris i Stila vrate brzo .. Naredne dvije na Grbavici moramo dobiti i hocemo
Srcu draga, boja PLAVA !
 
ubaceni element
Postovi: 692
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 19, 2023 11:46 pm

Daj Boze da svaku izgubimo sve dok ima likova koji vrijedjaju nase igrace! Amin!
 
Diverzant
Postovi: 1783
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 19, 2023 11:50 pm

Trubanjin
Pitarska lešina
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24763
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 19, 2023 11:59 pm

Nažalost bojim se da će loše odrađen prelazni rok na deficitarnim pozicijama nas koštati bilo čega.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1607
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2023 12:02 am

Moram ovo reći, Bašić najviše kriv za poraz, a onda i nedostatak kvalitete, vidi se. Više trenera sam slušao kad kažu za našu ligu da se ne može igrati bez dva zadnja vezna, ovi eksperimenti sa formacijama će nekada proći ali bojim se da će nas dugorocno to koštati rezultata.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2023 12:29 am

Ne trebamo se mi prilagodjavati Posusju, nego oni nama.
Ocito je da su se bolje postavili. Mi smo generalno tesko sta i organizovali i prosle godine na proljece. Teske su ovo utakmice ima u Posusju igraca koji bi mogki igrati kod nas, dok je god tako u problemu smo.

Nema kvalitete kod nas i to je najveci problem.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2023 12:30 am

Mene je strah neceg drugog odakle onolika nervoza, rasprave izmedju igraca..
 
Avatar
fcz
Postovi: 4139
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2023 12:36 am

Ako ima ista dobro u ovom katastrofalnom porazu (jer on to po igri svakako jeste) je to sto smo podbacili kao tim, bez boljih i losijih pojedinaca. Jednako kao sto smo sve prethodne utakmice pobijedili kao tim. Neko je gurao lopte u njihov go, neko je spasavao nas, neko trcao kao lud, neko dijelio pasove... Ali tesko da mozes reci da su nas iznijeli jedan ili dva igraca. Sve ove bitne pobjede smo ostvarili timskom igrom.

Mozda je nekome to razmisljanje glupo ali eto, meni je ovaj "kolektivni" poraz jos jedna u nizu naznaka (doduse, ova je prilicno, hm, apstraktna) da Basic gradi TIM.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5171
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2023 12:36 am

Da bi nešto "svezao" moraš imati i vezne igrače. Rustemović je po meni fakat loš, mislim ono nije sad da je teška truba ali kao zamjena Hodžiću dosta je lošiji od njega. Amoa nije mogao u vezu, Dženo haman neko krilo šta je već igrao mada po grafici je trebao biti napadač, Ćosić većina ga hvali meni nekako "nejak" i još se traži nije da je loš ali nekako mi izgleda da će on tek da nadođe za nekih 5-6 kola. Drina par kikseva ali po meni opet ne toliko loše da se sad pljuje, nije puno ni Coca bolji bio ako je i bio, još kad se uzme da bi "morao" biti bolji zbog tog iskustva.
Kad se sve sabere i oduzme, ne možeš ti nikog u ligi dobiti sa 50%, pa ni sa 80%. Svaki meč ako hoćeš bodove moraš igrati ko da je europa i onda imaš čemu da se nadaš... Inače jok
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2023 4:17 am

Tacno, lose odradili u svim segmentima plus sudija, plus seljakluk,ali nismo ni trebali ocekivati da ce se svaka odigrati kako treba. A druga stvar koje gledao pususje u prvoj sa SBrijegom vidio je da nisu oni nista gori od nas
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2023 8:00 am

Muftić ok, kod gola ništa nije mogao.
Galić, Ćosić, Jašarević, svi tanki.
Drina očajan, Kosorić ok, Cocalić od sjaja do očaja i obratno.
Mekić dosta ispod nivoa na koji nas je navikao u zadnje vrijeme, Rustemović odavno lošiji veznjak nije stigao u naš klub, za Turanjanina ja ne znam ni šta igra kad uđe ni koju poziciju igra primarno. Biber dosta limitiran igrač, potanak, nije igrao dosad mnogo u karijeri pa mu je ovo premija.
Amoah, Alison, nula bodova. Gasal premalo igrao za ocjenu.
Krpić, Haračić, nula bodova.

Kad se sve sabere, dobro smo i prošli, iako je i Posušje loše igrali su agresivno, dali gol i odugovlačili do kraja.

Idemo dalje, ovakvih poraza će biti po ovim selima, neće me iznenaditi da se ovo ponovi npr. u Doboju.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 145 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija