Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2727
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 5:02 pm

slika

Evo ga

Sa nocenjima, cca 1000
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 5:33 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
pet jul 21, 2023 5:02 pm
slika

Evo ga

Sa nocenjima, cca 1000
Ima 3 nocenja za 120KM.
 
Mulalic Edis
Postovi: 549
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 6:14 pm

Najpovoljnije je iz Budimpeste.
Sto se tice utakmice i euforija, ne treba nam. Ne mogu sad svi biti Ronaldo i Mesi, pa kad kiksamo protiv Goska da se jebu majke. Nigdje sredine.
Djelovali smo kompaktno i takticki odlicno. Kosoric bolji dva puta i od Drine i od Dubackica. Ovaj drugi i Biber isprepadani. Dosta gresaka i netacnih dodavanja. To je i razumljivo ovaj jedan iz Stupcanice, a drugi s tribina Igmana iz Konjica. Nadam se da ce biti bolji vremenom. Daleko od toga da su sad masinerije kakve se predstavljaju u ovom euforicnom stanju.
Mekic ubjedljivo nas najbolji igrac u 2023. godini. Nadam se da je Coca spreman za Nefci. Jasarevic i Galic odlicni. Krpica nagradilo za borbu. Amoa najveci potencijal u ekipi, fali mu gol. Ovcina obecava. Golman i pored greske ozbiljniji i bolji od Bendera i Muftica. Bice on odlican.
Polahko i ponizno sad. Veliki uspjeh, spasili smo se po ko zna koji put u ove 102 godine. A ugasili su nas bili, dzenaze klanjali, imovinu rasparcavali...
Jos nema informacija o kartama, ne bi me cudilo da u ponedjeljak krenu s prodajom i da bude jos veci hrkljus nego s Dinamom.
Grande Miske 💪
 
revolt
Postovi: 67
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 6:21 pm

igla je napisao/la:
revolt je napisao/la:
pet jul 21, 2023 10:56 am
Čestitke svima, svi smo zaslužni za ovo. Bilo se lijepo probuditi jutros.


Samo za ove što hvale Amoaha,to je jedini igrač koji narušava atmosferu u ekipi,pored toga što se digao u zvijezde i katastrofalno igra. Nedolazak na videoanalize se kažnjava novčano i novac ide u kasu za igrače,on ne dolazi na video analize nikako i otvoreno govori da mu ne pada napamet ni dolaziti niti plaćati kazne. Za sve smo krivi mi navijači,kao i za Santosa,čim dođe neko sa strane diže se u nebesa. Iako je interna informacija,navijači trebaju znati i obrazovati se,ako je neko došao sa drugog kontinenta ne mora se odmah dizati u nebesa.



Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Nakon više od 6 godina si se prijavio samo da ovo napišeš?
Ja ne pišem gluposti kao 90% ljudi ovdje nego važne stvari iz kluba vezane za obrazovanje i unapređenje mentaliteta navijača.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

plavi su pravi crveni su drveni
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2851
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 6:36 pm

Mulalic Edis je napisao/la:
pet jul 21, 2023 6:14 pm
Najpovoljnije je iz Budimpeste.
Sto se tice utakmice i euforija, ne treba nam. Ne mogu sad svi biti Ronaldo i Mesi, pa kad kiksamo protiv Goska da se jebu majke. Nigdje sredine.
Djelovali smo kompaktno i takticki odlicno. Kosoric bolji dva puta i od Drine i od Dubackica. Ovaj drugi i Biber isprepadani. Dosta gresaka i netacnih dodavanja. To je i razumljivo ovaj jedan iz Stupcanice, a drugi s tribina Igmana iz Konjica. Nadam se da ce biti bolji vremenom. Daleko od toga da su sad masinerije kakve se predstavljaju u ovom euforicnom stanju.
Mekic ubjedljivo nas najbolji igrac u 2023. godini. Nadam se da je Coca spreman za Nefci. Jasarevic i Galic odlicni. Krpica nagradilo za borbu. Amoa najveci potencijal u ekipi, fali mu gol. Ovcina obecava. Golman i pored greske ozbiljniji i bolji od Bendera i Muftica. Bice on odlican.
Polahko i ponizno sad. Veliki uspjeh, spasili smo se po ko zna koji put u ove 102 godine. A ugasili su nas bili, dzenaze klanjali, imovinu rasparcavali...
Jos nema informacija o kartama, ne bi me cudilo da u ponedjeljak krenu s prodajom i da bude jos veci hrkljus nego s Dinamom.
Burazeru ohani malo i ti ljubi te brat. Bit ce informacije sve blagovremeno, organizovano ce biti tako da ce se svakoj osobi provjeriti clanska kartica kako bi se greske ispravile iz prve tekme. U nedelju pocinje prodaja karata za clanove.
 
Avatar
ono.na
Postovi: 590
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 6:51 pm

revolt je napisao/la:
pet jul 21, 2023 6:21 pm
igla je napisao/la:
revolt je napisao/la:
pet jul 21, 2023 10:56 am
Čestitke svima, svi smo zaslužni za ovo. Bilo se lijepo probuditi jutros.


Samo za ove što hvale Amoaha,to je jedini igrač koji narušava atmosferu u ekipi,pored toga što se digao u zvijezde i katastrofalno igra. Nedolazak na videoanalize se kažnjava novčano i novac ide u kasu za igrače,on ne dolazi na video analize nikako i otvoreno govori da mu ne pada napamet ni dolaziti niti plaćati kazne. Za sve smo krivi mi navijači,kao i za Santosa,čim dođe neko sa strane diže se u nebesa. Iako je interna informacija,navijači trebaju znati i obrazovati se,ako je neko došao sa drugog kontinenta ne mora se odmah dizati u nebesa.



Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Nakon više od 6 godina si se prijavio samo da ovo napišeš?
Ja ne pišem gluposti kao 90% ljudi ovdje nego važne stvari iz kluba vezane za obrazovanje i unapređenje mentaliteta navijača.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Obzirom da si tu da nas izvjestis o Amoahu, moram reci da mi je drago cuti da funkcionisemo kao profesionalni klub i time kaznjavamo nedisciplinu i usmjeravamo taj novac na budzet za druge potrebe. Tako to rade pravi klubovi. Naravno super je sto imamo zdrav balans gdje Amoah je kaznjen, ali u isto vrijeme dostavlja ono sto se od njega trazi na terenu i time su i klub, trener, saigraci a i Amoah zadovoljni. Neka Amoah nazove Santosa na telefon pa neka vidi koju rutu da uzme 2024te ako ide tim putem, tj. van kluba. Ima Bekric vise u lijevom kramponu u kopacki nego Amoah i Santos zajedno.

Sto se tice euforije i da ne smijemo dozvoliti kiks i pasti na greskama. Gol se prime iz greske. Golovi ce se primiti i kad tad cemo se morati pomiriti s porazom kad dodje za to vrijeme. Zato unaprijed treba vjerovati u rijec Proces. A ako se osvrnemo na jucer, imamo na cemu da radimo. Golman je linijski sve do penala. Prije penala lopta leti s glave na glavu u petercu, svi nijemo gledaju. Od golmana do igraca. Rustemovic opet pas njima u noge na 35m od gola. Dakle, doci ce neko ko ce to sve kazniti, takav je fudbal.

Hajmo ih opet podrzat, sad ide sve ispocetka i tako utakmica po utakmica.
Zadnja izmjena: ono.na, dana/u pet jul 21, 2023 6:54 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 6:53 pm

Je li gotov prelazni rok za nas?
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2851
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 6:56 pm

exbabilon je napisao/la:
pet jul 21, 2023 6:53 pm
Je li gotov prelazni rok za nas?
Ne bih rekao.
 
Mulalic Edis
Postovi: 549
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 6:58 pm

rodrigo87 je napisao/la:
pet jul 21, 2023 6:36 pm
Mulalic Edis je napisao/la:
pet jul 21, 2023 6:14 pm
Najpovoljnije je iz Budimpeste.
Sto se tice utakmice i euforija, ne treba nam. Ne mogu sad svi biti Ronaldo i Mesi, pa kad kiksamo protiv Goska da se jebu majke. Nigdje sredine.
Djelovali smo kompaktno i takticki odlicno. Kosoric bolji dva puta i od Drine i od Dubackica. Ovaj drugi i Biber isprepadani. Dosta gresaka i netacnih dodavanja. To je i razumljivo ovaj jedan iz Stupcanice, a drugi s tribina Igmana iz Konjica. Nadam se da ce biti bolji vremenom. Daleko od toga da su sad masinerije kakve se predstavljaju u ovom euforicnom stanju.
Mekic ubjedljivo nas najbolji igrac u 2023. godini. Nadam se da je Coca spreman za Nefci. Jasarevic i Galic odlicni. Krpica nagradilo za borbu. Amoa najveci potencijal u ekipi, fali mu gol. Ovcina obecava. Golman i pored greske ozbiljniji i bolji od Bendera i Muftica. Bice on odlican.
Polahko i ponizno sad. Veliki uspjeh, spasili smo se po ko zna koji put u ove 102 godine. A ugasili su nas bili, dzenaze klanjali, imovinu rasparcavali...
Jos nema informacija o kartama, ne bi me cudilo da u ponedjeljak krenu s prodajom i da bude jos veci hrkljus nego s Dinamom.
Burazeru ohani malo i ti ljubi te brat. Bit ce informacije sve blagovremeno, organizovano ce biti tako da ce se svakoj osobi provjeriti clanska kartica kako bi se greske ispravile iz prve tekme. U nedelju pocinje prodaja karata za clanove.
Iznerviran sam nakon prve tekme i lose organizacije, te pogotovo fanshopa. Znas i sam da nisam negativan i da sam uvijek sve pozitivno gledao, ali mi smetaju gluposti koje se mogu popraviti kad se mozgom pocne razmisljati.
Nadam se sad jednom veznjaku jos.
Grande Miske 💪
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2851
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 7:03 pm

Mulalic Edis je napisao/la:
pet jul 21, 2023 6:58 pm
rodrigo87 je napisao/la:
pet jul 21, 2023 6:36 pm
Mulalic Edis je napisao/la:
pet jul 21, 2023 6:14 pm
Najpovoljnije je iz Budimpeste.
Sto se tice utakmice i euforija, ne treba nam. Ne mogu sad svi biti Ronaldo i Mesi, pa kad kiksamo protiv Goska da se jebu majke. Nigdje sredine.
Djelovali smo kompaktno i takticki odlicno. Kosoric bolji dva puta i od Drine i od Dubackica. Ovaj drugi i Biber isprepadani. Dosta gresaka i netacnih dodavanja. To je i razumljivo ovaj jedan iz Stupcanice, a drugi s tribina Igmana iz Konjica. Nadam se da ce biti bolji vremenom. Daleko od toga da su sad masinerije kakve se predstavljaju u ovom euforicnom stanju.
Mekic ubjedljivo nas najbolji igrac u 2023. godini. Nadam se da je Coca spreman za Nefci. Jasarevic i Galic odlicni. Krpica nagradilo za borbu. Amoa najveci potencijal u ekipi, fali mu gol. Ovcina obecava. Golman i pored greske ozbiljniji i bolji od Bendera i Muftica. Bice on odlican.
Polahko i ponizno sad. Veliki uspjeh, spasili smo se po ko zna koji put u ove 102 godine. A ugasili su nas bili, dzenaze klanjali, imovinu rasparcavali...
Jos nema informacija o kartama, ne bi me cudilo da u ponedjeljak krenu s prodajom i da bude jos veci hrkljus nego s Dinamom.
Burazeru ohani malo i ti ljubi te brat. Bit ce informacije sve blagovremeno, organizovano ce biti tako da ce se svakoj osobi provjeriti clanska kartica kako bi se greske ispravile iz prve tekme. U nedelju pocinje prodaja karata za clanove.
Iznerviran sam nakon prve tekme i lose organizacije, te pogotovo fanshopa. Znas i sam da nisam negativan i da sam uvijek sve pozitivno gledao, ali mi smetaju gluposti koje se mogu popraviti kad se mozgom pocne razmisljati.
Nadam se sad jednom veznjaku jos.
Sve znam, mislim da nema osobe niti u klubu niti oko kluba koji je bio zadovoljan organizacijom prve tekme. Vjeruj mi da ce se potruditi da se isprave sve te greske i da sve prodje kako treba. A mi kao navijaci naravno necemo zakazati.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 7:04 pm

rodrigo87 je napisao/la:
pet jul 21, 2023 6:56 pm
exbabilon je napisao/la:
pet jul 21, 2023 6:53 pm
Je li gotov prelazni rok za nas?
Ne bih rekao.
Gotov je
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1990
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 7:15 pm

hoce se odgadjat ova utakmica protiv Igamana? ili da pravimo hajp nakon cetvrtka i napunimo Grbavicu i u nedjelju? i dostojno ispratimo igrace i navijace koji su u mogucnosti da idu za Baku?
MIRZA RASCIC
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 7:20 pm

ISB87 je napisao/la:
pet jul 21, 2023 7:15 pm
hoce se odgadjat ova utakmica protiv Igamana? ili da pravimo hajp nakon cetvrtka i napunimo Grbavicu i u nedjelju? i dostojno ispratimo igrace i navijace koji su u mogucnosti da idu za Baku?
Postali smo trend, tesko da mozemo otici ispod nekih 8k po utakmici, bude li pozitivan rezultat u cetvrtak, opet ce se traziti karta vise. Sve u svemu mislim da ce nasi otkazati, dug je put i sve.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1990
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 7:27 pm

slazem se. mi moramo prekucat ovaj period lijepog vremena. samo mi se ne svidjaju termini nasih utakmica. na rezultatima svaka u 17h ili 17:30h.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1942
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 7:39 pm

Evo na areni 4 prošlogodišnji derbi na Grbavici, kad smo otresli uhljupe 2:0. :D

EDIT: Pardon, bilo na areni 4, al možete vratiti.
 
Diverzant
Postovi: 1784
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 8:17 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
pet jul 21, 2023 7:39 pm
Evo na areni 4 prošlogodišnji derbi na Grbavici, kad smo otresli uhljupe 2:0. :D

EDIT: Pardon, bilo na areni 4, al možete vratiti.
Nisu svjesni ljudi sta smo sve kao drustvo dobili tim derbijem, npr jednog odlicnog meteorologa koji i dan danas osjeti kišu kako dolazi i kad oblak krene iz afrike
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 8:57 pm

Basic genije, avangarda premijer lige. Hrabar, odvazan, znalac... magistre imperio restorator Zelje itd... to je danas. Nakon 2 vezana poraza bice neznalica, supljator itd. A nit je jedno ni drugo... ne treba nikog dizat u nebesa.


Meni je iskreno izgledao kao supljator, demagog pogotovo u izjavama....i kako mi je drago sto sam bio totalno u krivu sto se tice njega. Ne pamtim kad je Zeljo zadnji put imao trenera za koga se moze reci da je skoro samostalno, vlastitim taktickim zamislima bio glavni razlog pobjeda u Europi.

I pored njega... sve oko Zelje u zadnjih godinu i vise
( osim finansija naravno) je tako pozitivno, slatko, iskreno, bezinteresna ljubav... a svime ovime odisu tribine. Vidjelo se to na Grbavici..... u svakom jauku i psovki kod poraza ( kojih nije bilo malo)
u iskrenim suzama u pobjedi i zijanu... i navijanju kod loseg reziltata.


Ja, kao i dosta vas pretpostavljam, pamtim vremena poslije rata kad je vazilo pravilo ako zakasnis 10 min vec si fulio min 2 gola u mrezi protivnika... i tad se volio Zeljo
al tad je to bilo lahko, popularno, in. Al ovo zadnjih godinu dvije je fkt nesto posebno... u silnim problemima mi smo konacno pronasli ono sto smo poodavno izgubili...
Sebe(Zelju)
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
drenko
Postovi: 58
Pridružen/a: pon jul 10, 2023 1:26 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 10:11 pm

sistem prodaje karata ce biti promijenjen ili ce sva prodaja ici online ili opcija više prodavaca i detaljna kontrola po principu jedna clanska dvije karte, u tom slucaju bit ce guzve ali ce biti detaljno, vaga se najbolja opcija, osobe koje godinama prodaju karte za klub pred proslu utakmicu ucinili niz propusta u prodaji karata i pored striktnih uputa kluba i to se sada zeli ispraviti
 
Avatar
ono.na
Postovi: 590
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 10:23 pm

Traziti odgodu svih ligaskih utakmica po principu kako je to Zrinjski radio.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
damirfile
Postovi: 3370
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2023 10:32 pm

Ako ode online onda ce opet moci pojedinci kupiti vise ulaznica ili cak desetine. Da li se online prodaja moze ograniciti na dvije max.

Online

Trenutno korisnika/ca: gavran, Google [Bot], MiroslavKruzik i 86 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija