Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 584
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 10:20 am

storm_raider je napisao/la:
čet jun 01, 2023 9:14 am
Rezultati na anketi su uglavnom izmedju ljudi koji su veoma zadovoljni i onih koji su zadovoljni, ali smatraju da je moglo bolje. Sta mislite da je moglo bolje? Prvi nismo mogli biti, to je definitivno. Ni KUP nismo mogli osvojiti pored ovakvog Zrinjskog. Drugi tesko, bas tesko da smo mogli zavrsiti pored Borca i citave logisticke podrske koju otvoreno imaju kroz cijelu sezonu. Mozda jedino da smo imali malo vise bodova, jer smo neke bodove prosuli bas nepotrebno. Moje licno misljenje je obzirom da znam kroz sta smo sve prosli ove sezone da je cilj premasen. U jednom trenutku nismo imali para da domacu utakmicu pokrijemo, a ne da razmisljamo o mjestu iznad pitara, iznad svih tih miliona, kamiona i ves masina... Ono sto vidim kao gubitak je to sto se Beca nije promovisao u boljeg igraca, a nadam se da ce decko dobiti priliku i da ce je prije svega i zasluziti. Van takmicarskih utakmica je totalno. Moze on trenirati dobro, ali za mladog igraca su najbitnije takmicarske utakmice sa takmicarskim nabojem i ulogom.
Ja sam upravo stavio zadovoljan al moglo je bolje upravo zbog mnogo prosutih bodova i sto smo mogli kolo prije kraja osigurati evropu. Ni i kom drugom smislu. Generalno zadovoljan.
FCŽ
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 584
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 10:20 am

A moglo je i gore tako da sam zadovoljan haha
FCŽ
 
Doktor A
Postovi: 9
Pridružen/a: pon dec 12, 2022 12:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 10:27 am

MU'MIN T.M. je napisao/la:
sri maj 31, 2023 9:48 pm
Nadam se da naš sportski direktor nije na godišnjem odmoru, jer treba što prije formirati konture nove ekipe, koja je neminovnost,obzirom ba istek ugovora i odlaske.
Umjesto Santosa, dovesti Zaimovića,
Umjesto Armina Hodžića, ako ode, dovesti Sadikovića,
Umjesto Bendera, dovesti Azira Muminovića,
Umjesto Kosorića, dovesti nekog mladog štopera, Također, ja bih i s Durakovićem i Memijom pokušao šta dogovoriti, jer su nam bekovi svi potanki, kao i nekom devetkom koja zna s loptom, koja učestvuje u igri, može raditi visoki presing, ko ne igra isključivo glavom i nije sidraš.
Obavezno zadržati:
Muftić, Drina, Cocalić, Armin Hodžić jr., Mekić, Štilić, Amoah. Tu su negdje i Krpić i Beganović, ostali...teška srca, ali... Hvala.
Kakav crni Zaimovic, kod nas nije htio potrčati dva metra. Memija je produžio ugovor sa Zrinjskim do 2025. cini se, a Durakovic je potpisao vec predugovor s pitarima.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 10:29 am

salle86 je napisao/la:
čet jun 01, 2023 10:09 am
Zvaka72 je napisao/la:
čet jun 01, 2023 1:09 am
salle86 je napisao/la:
sri maj 31, 2023 8:36 pm


Jbg idemo presporo. Taman uspostaviš sistem vraćanja dugova i redovnog servisiranja tekućeg, dođu "spasioci" pa te zavale i vrate na početak.
Jedno od rješenja je ubrzati proces vraćanja dugova kroz "novog vlasnik", a drugi zauvijek se riješiti onih koji ti nabijaju dugove. Tačnije ovo drugo moraš kako god okreneš, a prvo je samo izbor hoćeš li brže ili sporije napredovati i približavati se tituli
Kojeg novog vlasnika?
Svi bi kupili Želju al da se pitaju o imovini jer čim mi spomeneš da imovine ne može prodati i založiti razgule.
Tako i ja mogu biti vlasnik ( Bosanski model privatizacije) Kupim klub založim imovinu trećinu uložim u igrače a dvije sebi u džep.
Ako ubodem i uzmem titulu onda sam najbolji ,kod navijača, ako ne onda sam lopov hoštapler itd.
Napraviti ciklus od 4 godine pa ćemo vidjeti gdje smo.
U ovom momentu mi ne možemo parirati sa ulaganjem u klub i igrače, od 6 prvih ekipa mi smo 6 po finansijama.
Ja to ovako vidim
Sezona 21/22 spašavnje od gašenja ( malo falilo )
Sezona 22/23 spašavanje imovine i preživljavanje ( također malo falilo.
Sezona 23/24 stabilizovanje finansija i igračkog, trenerskog i omladinskog kadra.
Sezona 24/25 ojačavanje igračkog kadra i infrastrukture.
Sezona 25/26 uključivanje u trku za titulu i Evropu.
Ja vidim napredak i ne smijemo se zeznuti da hoćemo sve i odmah jer smo u govnima i nek malo zatalasamo vraćamo se u 2021 i šta ćemo tad.?
Vlasnika koji će uložiti svoje pare odmah i razraditi plan i program kako da ih vrati +x% koje će on zaraditi sebi, pa u krug
Mi smo u začaranom krugu , zbog imovine koju posjedujemo, moramo se dobro osigurati da ne ostanemo bez imovine a sa dugovima s druge strane niko te ne želi kupiti a da imovinom me može raspolagati kako on hoće. Evo ja da imam taj novac teško bih na to pristao. Teško je dati novac na, bukvalno, Lijepe oči. Čime investitor garantuje Želji sigurnost a čime da Željo garantuje ulaganje investitoru.
Lahko je Slobodu kupiti jer ljudi nemaju šta izgubiti mi imamo puno.
Velika je dilema kako to sve izbalansirati i zbog toga ne treba žuriti sa prodajom.
Jedino što mi pada na pamet je tri/ četiri igrača u izlogu i koja lahko možeš unovčiti kao što su danas Santos, Hodža, Amoah, Drina ali jbg. Treba ti milion da ih vežeš dugoročnim ugovorom. I da njihovom prodajom garantuješ investitoru povrat dijela novca.
Al valja zaraditi prvi milion😜
To je moje mišljenje.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23667
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 11:04 am

blueboy je napisao/la:
čet jun 01, 2023 9:45 am
storm_raider je napisao/la:
čet jun 01, 2023 9:14 am
Rezultati na anketi su uglavnom izmedju ljudi koji su veoma zadovoljni i onih koji su zadovoljni, ali smatraju da je moglo bolje. Sta mislite da je moglo bolje? Prvi nismo mogli biti, to je definitivno. Ni KUP nismo mogli osvojiti pored ovakvog Zrinjskog. Drugi tesko, bas tesko da smo mogli zavrsiti pored Borca i citave logisticke podrske koju otvoreno imaju kroz cijelu sezonu. Mozda jedino da smo imali malo vise bodova, jer smo neke bodove prosuli bas nepotrebno. Moje licno misljenje je obzirom da znam kroz sta smo sve prosli ove sezone da je cilj premasen. U jednom trenutku nismo imali para da domacu utakmicu pokrijemo, a ne da razmisljamo o mjestu iznad pitara, iznad svih tih miliona, kamiona i ves masina... Ono sto vidim kao gubitak je to sto se Beca nije promovisao u boljeg igraca, a nadam se da ce decko dobiti priliku i da ce je prije svega i zasluziti. Van takmicarskih utakmica je totalno. Moze on trenirati dobro, ali za mladog igraca su najbitnije takmicarske utakmice sa takmicarskim nabojem i ulogom.
Naslov ankete je "Koliko ste zadovoljni sezonom?", ljudi koji smatraju da je moglo bolje vjerovatno misle na stvari mimo zelenog terena. A mimo terena je realno bilo stvari koje su mogle bolje, iako znamo svi da je sav teret posla bio na malom broju ljudi u klubu.
Cudo je i ovo sto je uradjeno. Najveci dio psola je i uradjen mimo terena.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 466
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 11:04 am

mi i u "zlatna" vremena nismo mogli sacuvati igraca, jer onaj ko hoće da ide taj i ide. najbolji primjer je Misroslav Stevanović, nuđeno mu je svasta nesta al je menadžer rekao da ide i on je otisao. takva je situacija i sa Santosom
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23667
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 11:06 am

cvrle_jedanesterac je napisao/la:
čet jun 01, 2023 11:04 am
mi i u "zlatna" vremena nismo mogli sacuvati igraca, jer onaj ko hoće da ide taj i ide. najbolji primjer je Misroslav Stevanović, nuđeno mu je svasta nesta al je menadžer rekao da ide i on je otisao. takva je situacija i sa Santosom
Santosa treba shvatiti, vecinu novca salje svojima u Brazil. A i nije do njega dosta ovdje. Sretno mu, odlicno je odigrao. Ono sto cijenim kod njega je sto je defanzivno jako disciplinovan, a znamo da Brazilci vecinom nisu takvi, pogotovo ovi sto se vrte po ovakvim ligama.

Mislim da bismo sa ostankom Amoaha uradili veliki dio posla.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24763
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 11:21 am

Santosu hvala što je do kraja ostao regularan, odigrao maksimalno, pomogao u ispunjavanju cilja. Ide gdje misli da će mu bolje biti, nema mu se šta zamjeriti.
 
Amar927
Postovi: 1672
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 11:43 am

Ovcina raskinuo ugovor sa Velezom ...hajde Bekrija zavrsi ovo !
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 11:43 am

Hajde Hare.
Fear of the Maniacs!
 
Lopta
Postovi: 227
Pridružen/a: sri jul 06, 2022 5:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 11:44 am

Zna li neko sta se desava sada sa zakonom o sportu nakon sto ga je hdz oborio prosli put
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 11:49 am

Imamo li sanse za Ovcinu, zna li se sta ?
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6754
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 12:01 pm

Eto Santosa nazad za godinu :) valjao bi nam Ovcina drama
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 12:10 pm

pestabudimpesta je napisao/la:
čet jun 01, 2023 11:49 am
Imamo li sanse za Ovcinu, zna li se sta ?
Bili smo dogovorili na zimu
Željezničar ante portas !
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 466
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 12:56 pm

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 1:08 pm

slika

:baklja: :baklja:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 1:14 pm

Jel se pika moj mustuluk? :kafa:
Željezničar ante portas !
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 1:14 pm

Ovcina?
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3230
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 1:17 pm

Leon_Professional je napisao/la:slika

:baklja: :baklja:
U odnosu na ovaj projekat mi smo danas korak nazad što se tiče infrastrukture i budućnosti funkcionalnosti, izgleda i profitabilnosti stadiona. Prihvatamo ovo rješenje politike a odbijamo najbolje rješenje za koji smo platili da se uradi najbolja moguća opcija projekta izgradnje.

"Buduća južna tribina će imati kapacitet od 5.000 preklopnih stolica. Tribina će od linije terena biti udaljena samo 7,5 metara, a prilaz na tribinu će biti moguć sa dvije strane, istočne i zapadne. Također, postojat će i evakuacijski izlaz na Tranzit.

U sklopu tribine bit će izgrađeno i 902 m2 poslovnih prostora, tačnije bife (222 m2), sauna (25 m2), te wellness i fitness centar (655 m2) koji će koristiti sve selekcije FK Željezničar, ali će također koristiti i u komercijalnom obliku."

slikaslika



Sent from my M2101K6G using Tapatalk


slika
Zadnja izmjena: MiroslavKruzik, dana/u čet jun 01, 2023 1:17 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2023 1:18 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
čet jun 01, 2023 1:17 pm
Leon_Professional je napisao/la:slika

:baklja: :baklja:
U odnosu na ovaj projekat mi smo danas korak nazad što se tiče infrastrukture i budućnosti funkcionalnosti, izgleda i profitabilnosti stadiona. Prihvatamo ovo rješenje politike a odbijamo najbolje rješenje za koji smo platili da se uradi najbolja moguća opcija projekta izgradnje.

"Buduća južna tribina će imati kapacitet od 5.000 preklopnih stolica. Tribina će od linije terena biti udaljena samo 7,5 metara, a prilaz na tribinu će biti moguć sa dvije strane, istočne i zapadne. Također, postojat će i evakuacijski izlaz na Tranzit.

U sklopu tribine bit će izgrađeno i 902 m2 poslovnih prostora, tačnije bife (222 m2), sauna (25 m2), te wellness i fitness centar (655 m2) koji će koristiti sve selekcije FK Željezničar, ali će također koristiti i u komercijalnom obliku."

slikaslika

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Jesil realan tebra, ova tribina bi sad kostala 10mil najmanje s obzirom da se sav materijal uduplao, neki cak i otiso 3 puta gore?
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 158 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija