Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 2:51 pm

Grbavica je napisao/la:
pon jan 09, 2023 2:27 pm
Leon_Professional je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
ned jan 08, 2023 7:53 pm
Pa ja bih vise volio da nikoga ne dovedemo, nego da dovodimo samo da bi doveli.
Bolje onda dati priliku nekom od ovih omladinaca sto su igrali ove 2 prijateljske. Vece su sanse da ce neki kadet/junior bljesnuti nego neki "cabraja". Recimo onaj golman sto je bio u manchesteru cini mi se, ili onaj decko sto je krilo igro, pa i mali music na beku. Nista ti djecaci nisu losiji od igraca koje smo dovodili i placali puno vise nego sto bi tim nasim momcima dali. A nista dobili nismo.
Bas to.
Evo ovaj desni bek na probi, vrhunski primjer naseg razmisljanja i nase transfer politike.
Imas malog Musica koji je vec tvoj igrac, igra istu ligu ko i ovaj, isti broj utakmica odigrali, po jednu asistenciju obojica, Music bolje plasiran na tabeli, 19 godina ima a ovaj 25, ma svi parametri na Musicevoj strani.
Ali dzaba je to, mi cemo dovesti igraca na probu a mozda ga i potpisati za vece pare nego sto to nase dijete prima.
I kaze duzni tolike pare. Pa gdje neces sa ovakvom politikom.
Eo i ovaj Deen, ima 32 minute u karijeri :D
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 2:54 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
pon jan 09, 2023 2:36 pm
Evo Zajmović neka se vrati, može i na krilo i u napad. Igrao za nas, znači povratnik. Savršeno rješenje ;)
Zaim je ronaldo i mesi za dnk i haracica
Cuva Bog Zelju svog!
 
Lopta
Postovi: 227
Pridružen/a: sri jul 06, 2022 5:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 2:54 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon jan 09, 2023 2:51 pm
Grbavica je napisao/la:
pon jan 09, 2023 2:27 pm
Leon_Professional je napisao/la:
Bas to.
Evo ovaj desni bek na probi, vrhunski primjer naseg razmisljanja i nase transfer politike.
Imas malog Musica koji je vec tvoj igrac, igra istu ligu ko i ovaj, isti broj utakmica odigrali, po jednu asistenciju obojica, Music bolje plasiran na tabeli, 19 godina ima a ovaj 25, ma svi parametri na Musicevoj strani.
Ali dzaba je to, mi cemo dovesti igraca na probu a mozda ga i potpisati za vece pare nego sto to nase dijete prima.
I kaze duzni tolike pare. Pa gdje neces sa ovakvom politikom.
Eo i ovaj Deen, ima 32 minute u karijeri :D
Ma kakav on, to mu je stari probu sredio.
 
Avatar
alenmesanovic
Postovi: 329
Pridružen/a: sub jul 10, 2021 1:29 am
Lokacija: Banovići
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 3:02 pm

milanribar je napisao/la:
pon jan 09, 2023 2:26 pm
Svakog bi na probu primio, što da ne. Nekad se znala organizovat utakmica igrača na probi u Želji pred početak sezone. Na jednoj takvoj smo Harisa Bešliju otkrili koji je jedno vrijeme paklen igrač bio, nažalost povrede su mu završile karijeru...
Apsolutno se slažem, neka dobiju priliku i neka pokažu šta znaju. Stručni štab je taj koji donosi odluku. Ne znam čemu tolika frka, nisu jedini koji su bili na probi.

Mi sa probama ne možemo ništa izgubiti, samo možemo dobiti. Ja sam ZA da Musić dobije priliku ali ne znam da li je bolje da igra u Gradini standardno pa da se vrati na kraju sezone ili da sada ostane i grije klupu Galiću.
 
Zdule
Postovi: 263
Pridružen/a: uto maj 24, 2022 11:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 3:05 pm

Ploco Harun na prozivici Sarajeva. Hvala Beća, Hajdarević, Drina i ostali juniori, ali hajmo mi popljuvati naše to smo mi.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 3:06 pm

Lopta je napisao/la:
pon jan 09, 2023 2:54 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon jan 09, 2023 2:51 pm
Grbavica je napisao/la:
pon jan 09, 2023 2:27 pm
Evo ovaj desni bek na probi, vrhunski primjer naseg razmisljanja i nase transfer politike.
Imas malog Musica koji je vec tvoj igrac, igra istu ligu ko i ovaj, isti broj utakmica odigrali, po jednu asistenciju obojica, Music bolje plasiran na tabeli, 19 godina ima a ovaj 25, ma svi parametri na Musicevoj strani.
Ali dzaba je to, mi cemo dovesti igraca na probu a mozda ga i potpisati za vece pare nego sto to nase dijete prima.
I kaze duzni tolike pare. Pa gdje neces sa ovakvom politikom.
Eo i ovaj Deen, ima 32 minute u karijeri :D
Ma kakav on, to mu je stari probu sredio.
Ma da. Ja vjerujem da ove probe nisu plod nekog skautinga nego tih sema i usluga.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 3:07 pm

Što se tiče novih igrača ne treba dovoditi samo da bi se zadovoljila neka forma. Mora zadovoljiti dosta stvari i dovodit ćemo kako nam stvari budu pasale. Zima je nezgodna za dovođenje igrača. Imali smo razgovore sa igračima koji su okrenuli na druge strane. Bit ćemo aktivno to je sigurno. Znate i vi šta nam je bio nedostatatak u polusezoni. Nećemo više uigravati po osam igrača, nećemo trošiti igrače, nego da radimo ciljano.

Mislim da je Edis izjavom objasnio dovoljno što se tiče pojačanja.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 3:10 pm

Zdule je napisao/la:
pon jan 09, 2023 3:05 pm
Ploco Harun na prozivici Sarajeva. Hvala Beća, Hajdarević, Drina i ostali juniori, ali hajmo mi popljuvati naše to smo mi.
Pa on je već bio kod njih jednom, kod nas počeo trenirati, pa bio tamo, pa se vratio i eto sad je opet tamo. Svaka ptica svome jatu leti.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
amar92
Postovi: 1616
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 3:20 pm

Fićo je napisao/la:
Zdule je napisao/la:
pon jan 09, 2023 3:05 pm
Ploco Harun na prozivici Sarajeva. Hvala Beća, Hajdarević, Drina i ostali juniori, ali hajmo mi popljuvati naše to smo mi.
Pa on je već bio kod njih jednom, kod nas počeo trenirati, pa bio tamo, pa se vratio i eto sad je opet tamo. Svaka ptica svome jatu leti.
Ne bi isao od nas da je vidio da se na njega racuna u buducnosti. Ista situacija ko i kod Kocevica i Jaganjca. Nama je Edis trener, ne mozes nista ni ocekivati kad su ta djeca u pitanju.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 3:20 pm

Fićo je napisao/la:
pon jan 09, 2023 3:10 pm
Zdule je napisao/la:
pon jan 09, 2023 3:05 pm
Ploco Harun na prozivici Sarajeva. Hvala Beća, Hajdarević, Drina i ostali juniori, ali hajmo mi popljuvati naše to smo mi.
Pa on je već bio kod njih jednom, kod nas počeo trenirati, pa bio tamo, pa se vratio i eto sad je opet tamo. Svaka ptica svome jatu leti.
Sem Gavrana, on je sam za sebe jato
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Gagi tm 87
Postovi: 92
Pridružen/a: čet dec 29, 2022 8:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 3:25 pm

Ploco presao kod pitara ?
 
Amar927
Postovi: 1673
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 3:25 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
pon jan 09, 2023 2:54 pm
Eisenbahner1921 je napisao/la:
pon jan 09, 2023 2:36 pm
Evo Zajmović neka se vrati, može i na krilo i u napad. Igrao za nas, znači povratnik. Savršeno rješenje ;)
Zaim je ronaldo i mesi za dnk i haracica
Obzirom na finansije sad bi njega potpisao jer za bolje nemamo para ,jedino jos Aru pokusati dovesti ali Zaim moze igrati vise pozicija i za Beganovica i Haracica je izmislio fudbal
 
Zdule
Postovi: 263
Pridružen/a: uto maj 24, 2022 11:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 3:29 pm

amar92 je napisao/la:
pon jan 09, 2023 3:20 pm
Fićo je napisao/la:
Zdule je napisao/la:
pon jan 09, 2023 3:05 pm
Ploco Harun na prozivici Sarajeva. Hvala Beća, Hajdarević, Drina i ostali juniori, ali hajmo mi popljuvati naše to smo mi.
Pa on je već bio kod njih jednom, kod nas počeo trenirati, pa bio tamo, pa se vratio i eto sad je opet tamo. Svaka ptica svome jatu leti.
Ne bi isao od nas da je vidio da se na njega racuna u buducnosti. Ista situacija ko i kod Kocevica i Jaganjca. Nama je Edis trener, ne mozes nista ni ocekivati kad su ta djeca u pitanju.
Bilo je i mnogo većih talenata koji su obećavali i vidjeli se u mnogo većim klubovima regije pa su završavali po niželigašima zbog slušanja savjeta od svakoga.
 
Zdule
Postovi: 263
Pridružen/a: uto maj 24, 2022 11:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 3:47 pm

Željezničar obavio prvi trening u 2023. godini. Sretno, Plavi! 🔵⚪
Fudbaleri Željezničara, predvođeni šefom struke Edisom Mulalićem, obavili su prvi trening u okviru priprema za proljetni dio sezone.
Danas je na Stadionu Grbavica obavljena prozivka fudbalera, a potom i trening. Prvi trening su obavili: Josip Bender, Vedad Muftić, Tarik Karić - Marin Galić, Luka Malić, Stjepan Vego, Benjamin Šehić, Ali Pašić, Anel Pirić, Amar Musić, Edin Cocalić, Aleksandar Kosorić, Amar Drina, Ajdin Kobašević - Armin Hodžić, Nedim Mekić, Omar Beća, Haris Hajdarević, Ardonis Mućaj, Samir Bekrić, Semir Štilić, Santos, Joseph Amoah, Hamza Gasal (povrijeđen), Edin Mujić, Aldin Efendić - Dženis Beganović, Dženan Haračić, Benjamin Križevac.
Željezničar će prema planu pripreme obaviti u Sarajevu, Konjicu i Međugorju. Plavi će odigrati šest pripremnih utakmica, a četiri su već dogovorene:
20.01. - FK Famos Hrasnica (Sarajevo)
25.01. – FK Budućnost Banovići (Konjic)
29.01. - FK Sutjeska Foča (Konjic)
06.02. - NK Široki Brijeg (Međugorje)
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 3:58 pm

Svakako će naši slati neke igrače na posudbu u Goražde, kao što je bio slučaj sa Mujićem i još nekim igračima.
U ovom slučaju ja bi poslao neke koji neće redovno igrati a kojima treba minuta a zauzvrat nek pošalju Ramovića na posudbu.
Vidjelo se u polusezoni da odskace od 1.FBiH i da je kalibar za Premijer lige, odigrao dosta utakmica, povrede su proslost, da je imao bolju ekipu imao bi još bolju statistiku (Ovako je imao 5 golova 5 asistencija). U ovom rosteru po meni bi dobro došao, ima brzinu, ima agresivnost, ima kvalitet. U rotaciji sa Santosom, Amoahom i Štilom može poslužiti, pa i neke utakmice gdje budemo na kontre igrali može i u napad, ili on na krilo a Amoah u napad. Moje mišljenje da ne bi bilo loše a nije ni rizik jer bi na posudbu došao.
Šta vi mislite? :D
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Diverzant
Postovi: 1784
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 4:02 pm

Ovaj Harun Pločo sto je kod pitara otiso, cini mi se da je bio kod nas?
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 4:03 pm

20.01. - FK Famos Hrasnica (Sarajevo)
25.01. – FK Budućnost Banovići (Konjic)
29.01. - FK Sutjeska Foča (Konjic)
06.02. - NK Široki Brijeg (Međugorje)
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1942
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 4:09 pm

Diverzant je napisao/la:
pon jan 09, 2023 4:02 pm
Ovaj Harun Pločo sto je kod pitara otiso, cini mi se da je bio kod nas?
Pa jeste. Šteta Bgm, ja baš gledam ima li ga na prozivci, kad on kod gurbeta otišao. Bit će još jedan propali talenat, oni unište gotove igrače, kamo li juniora.
 
Diverzant
Postovi: 1784
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 4:18 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
pon jan 09, 2023 4:09 pm
Diverzant je napisao/la:
pon jan 09, 2023 4:02 pm
Ovaj Harun Pločo sto je kod pitara otiso, cini mi se da je bio kod nas?
Pa jeste. Šteta Bgm, ja baš gledam ima li ga na prozivci, kad on kod gurbeta otišao. Bit će još jedan propali talenat, oni unište gotove igrače, kamo li juniora.
U suštini razumijem ja sto je otisao, svjestan je on da kod edisa nema sta traziti. Opet kontam, logicnije mu je bilo da ide tipa u zrinjski ili mozda vani negdje, jer ako misli da ce ga obuća i masnokosi napraviti igračem, dobro se zajebo
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2841
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 09, 2023 4:19 pm

amar92 je napisao/la:
pon jan 09, 2023 3:20 pm
Fićo je napisao/la:
Zdule je napisao/la:
pon jan 09, 2023 3:05 pm
Ploco Harun na prozivici Sarajeva. Hvala Beća, Hajdarević, Drina i ostali juniori, ali hajmo mi popljuvati naše to smo mi.
Pa on je već bio kod njih jednom, kod nas počeo trenirati, pa bio tamo, pa se vratio i eto sad je opet tamo. Svaka ptica svome jatu leti.
Ne bi isao od nas da je vidio da se na njega racuna u buducnosti. Ista situacija ko i kod Kocevica i Jaganjca. Nama je Edis trener, ne mozes nista ni ocekivati kad su ta djeca u pitanju.
E otisao je Boga mi u klub koji je odlican za mlade igrace, prije svega zdrava atmosfera :shisha:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 181 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija