Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6120
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2022 7:39 am

ubaceni element je napisao/la:
sub okt 15, 2022 9:56 pm
Za sve koji bi Stilica na klupu, ko zasluzuje da igra umjesto njega? Molim vas recite mi ko je taj koji grize, trci, dobija duele, zabija i asistira? Ima li ime taj virtouz u nasem rosteru koji bi bio ucinkovitiji na terenu?
Mozda ima samo nismo nikada probali,da znamo...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ubaceni element
Postovi: 700
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2022 7:42 am

Dzezvar je napisao/la:
ned okt 16, 2022 7:39 am
ubaceni element je napisao/la:
sub okt 15, 2022 9:56 pm
Za sve koji bi Stilica na klupu, ko zasluzuje da igra umjesto njega? Molim vas recite mi ko je taj koji grize, trci, dobija duele, zabija i asistira? Ima li ime taj virtouz u nasem rosteru koji bi bio ucinkovitiji na terenu?
Mozda ima samo nismo nikada probali,da znamo...
Pretpostavljam da mislis na Mucaja ili nekog tako ko je osma opcija, jer ovi koji imaju minutazu su probali i pokazali sta i koliko (ne) mogu.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6120
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2022 7:52 am

ubaceni element je napisao/la:
ned okt 16, 2022 7:42 am
Dzezvar je napisao/la:
ned okt 16, 2022 7:39 am
ubaceni element je napisao/la:
sub okt 15, 2022 9:56 pm
Za sve koji bi Stilica na klupu, ko zasluzuje da igra umjesto njega? Molim vas recite mi ko je taj koji grize, trci, dobija duele, zabija i asistira? Ima li ime taj virtouz u nasem rosteru koji bi bio ucinkovitiji na terenu?
Mozda ima samo nismo nikada probali,da znamo...
Pretpostavljam da mislis na Mucaja ili nekog tako ko je osma opcija, jer ovi koji imaju minutazu su probali i pokazali sta i koliko (ne) mogu.
Kao sto rekoh ne znamo jer nismo nikada ni probali da bi vidjeli na cemu smo....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2022 7:54 am

Sheldon je napisao/la:
ned okt 16, 2022 12:56 am
Smijesno je prigovarati Edisu ista. Danas Aco na beku lik mu 5 puta utrcava od auta i skida loptu s glave i gura napadaca u gol sansu. 5 jebenih puta u 20 minuta. Zamijeni ga sa Drinom jer nema sta drugo da uradi, Drina se oduzi sa par penala (sreca nije sve svirao) i amaterskom reakcijom kod gola. Amoah je pokazao apsolutno nista dosad i Gasal se treba vratiti u ekipu. To ce povuci jos jedan sjajan potez, a to je izbacivanje bece iz ekipe. Kako si ti momce uzasan igrac to je stravicno. Obratite paznju na jedan detalj, svaki put oko 30. minute on odglumi neku povredu. Znaci svaki put po defaultu se to desi. I lezi na travi par minuta, dakle svaku utakmicu koju pocne on je na travi negdje izmedju 28. i 32. minute. Toliko je spreman momak sa 20 godina. Beganovic, njegovo trcanje i igra se mogu izucavati. Ono je nesto necuveno, ostarim 5 godina kad vidim onaj njegov “zalet” na loptu/protivnika. Stila je majstor ali ima dosta losih poteza. Bender danas odbranio vjerovatno najlosije izveden penal u historiji lige, svaka mu cast na pracenju igre ali on je i dalje ispodprosjecan golman. Nemojte da vas ovo danas zavara, onaj penal nije mjerilo nicega. Malic je opet mogao zavrsiti na mojim screenshotima pocetkom utakmice kad mu lik pobjeze, ali nije bilo nista. Ostatak utakmice standardno njegovo. Coca doktor, Santos odmah iza njega. Ostalo je bolesno tuzno i jadno. Imamo konstantna 2.5 igraca - Hodza, Coca i Santos i to je nasa realnost. Hajdar nista danas od onog sto inace zna, znamo da ne zna lopte, ali nigdje ga u defanzivi, slabo trka, agresiva nula. Protiv Zrinjskog nam ulazi Bekric u vezu, a kako nemamo napadaca saljemo veznjaka na spic, a novog veznjaka u ekipu. Danas osvjezenje sedad, Bekrija i Haracic… Dakle mi smo preslaba ekipa i miks Pepa, Klopa i Murinja ovo ne bi vodio znacajno bolje nego sto radi Edis. Kad mu se obezbijedi postena ekipa sa korektnim izmjenama onda ga mozemo komentarisati. Dok nama ulaze Began/Haracic i Bekrija dok jurimo rezultat mi ne mozemo Edisu a reci. A inace od Plavog salona do Makijata je red novih, boljih, sposobnijih od njega, samo ne znamo koga odabrati da nas povede u duple krune sa Haracicem na spicu, Acom na beku i Bekrijom u 38. godini kao zlatnom izmjenom.
Bolje da ne stavljam ovdje spisak igraca koje je Edis dobio i odbio ih iz sebi znanih razloga. Ne opravdavaj ga molim te, svim silama je trazio da se vrati u Zelju i pritom je postavio neke uslove u velikoj krizi, koji su mu ispunjeni.

Da se on pitao ne bismo Hodzica gledali u Zelji.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2727
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2022 9:23 am

Zar i ti sine Dzermine ...svakakve mrake u klubu ima definitivno.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 379
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2022 9:42 am

Sheldon je napisao/la:
ned okt 16, 2022 12:56 am
Smijesno je prigovarati Edisu ista. Danas Aco na beku lik mu 5 puta utrcava od auta i skida loptu s glave i gura napadaca u gol sansu. 5 jebenih puta u 20 minuta. Zamijeni ga sa Drinom jer nema sta drugo da uradi, Drina se oduzi sa par penala (sreca nije sve svirao) i amaterskom reakcijom kod gola. Amoah je pokazao apsolutno nista dosad i Gasal se treba vratiti u ekipu. To ce povuci jos jedan sjajan potez, a to je izbacivanje bece iz ekipe. Kako si ti momce uzasan igrac to je stravicno. Obratite paznju na jedan detalj, svaki put oko 30. minute on odglumi neku povredu. Znaci svaki put po defaultu se to desi. I lezi na travi par minuta, dakle svaku utakmicu koju pocne on je na travi negdje izmedju 28. i 32. minute. Toliko je spreman momak sa 20 godina. Beganovic, njegovo trcanje i igra se mogu izucavati. Ono je nesto necuveno, ostarim 5 godina kad vidim onaj njegov “zalet” na loptu/protivnika. Stila je majstor ali ima dosta losih poteza. Bender danas odbranio vjerovatno najlosije izveden penal u historiji lige, svaka mu cast na pracenju igre ali on je i dalje ispodprosjecan golman. Nemojte da vas ovo danas zavara, onaj penal nije mjerilo nicega. Malic je opet mogao zavrsiti na mojim screenshotima pocetkom utakmice kad mu lik pobjeze, ali nije bilo nista. Ostatak utakmice standardno njegovo. Coca doktor, Santos odmah iza njega. Ostalo je bolesno tuzno i jadno. Imamo konstantna 2.5 igraca - Hodza, Coca i Santos i to je nasa realnost. Hajdar nista danas od onog sto inace zna, znamo da ne zna lopte, ali nigdje ga u defanzivi, slabo trka, agresiva nula. Protiv Zrinjskog nam ulazi Bekric u vezu, a kako nemamo napadaca saljemo veznjaka na spic, a novog veznjaka u ekipu. Danas osvjezenje sedad, Bekrija i Haracic… Dakle mi smo preslaba ekipa i miks Pepa, Klopa i Murinja ovo ne bi vodio znacajno bolje nego sto radi Edis. Kad mu se obezbijedi postena ekipa sa korektnim izmjenama onda ga mozemo komentarisati. Dok nama ulaze Began/Haracic i Bekrija dok jurimo rezultat mi ne mozemo Edisu a reci. A inace od Plavog salona do Makijata je red novih, boljih, sposobnijih od njega, samo ne znamo koga odabrati da nas povede u duple krune sa Haracicem na spicu, Acom na beku i Bekrijom u 38. godini kao zlatnom izmjenom.
E cuj smijesno mu prigovorit. Pa jel Aco sebe na beka stavio ili strucnjak s klupe? Covjek u drugoj minuti pliva vec i pravi sansu Sirokom. Halo ba u drugoj minuti nisu se oznojili ljudi, on se jedva krece. I najveca budala zna da on ne moze beka igrat jer hoda jedva, jer je trkacki zahtjevna pozicija. Toliko o znanju trenerskog strucnjaka.
Boli me ***** koliko je Vego los, frajer bar zna kretenje beka, sigurno moze trcat vise od Ace, i ne bi napravio 5 6 cistih sansi sam za protivnika to garantujem.
Za Becu se slazem lik ne smije igrat i to je to. Samo nas jebe u21 pravilo.
Nadam se povratku Gasala u skorije vrijeme, jer do sad pokazano od Amoaha je zalosno. Gasal je za njega igracina glavom i bradom.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2043
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2022 10:26 am

storm_raider je napisao/la:
ned okt 16, 2022 7:54 am
Bolje da ne stavljam ovdje spisak igraca koje je Edis dobio i odbio ih iz sebi znanih razloga. Ne opravdavaj ga molim te, svim silama je trazio da se vrati u Zelju i pritom je postavio neke uslove u velikoj krizi, koji su mu ispunjeni.

Da se on pitao ne bismo Hodzica gledali u Zelji.
Tako je, razumijem da je Edis naš, domaći, da bi sebe dao za Želju i da voli ovaj klub ali ne treba sada pretjerivati, nije ni on cvjećka. Očigledno je da su mnogi pali na njegovu priču kako pola ekipe igra za 800 KM i kako se ne može praviti pita od 3 KM.

Istina je, Bekrić je bio glavni zagovornik da se dovede Hodžić iako Edis nije bio za.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1626
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2022 10:48 am

Aco, Acoo, hadjeee, hajdeee, hajdeeeeeeeeee!!! Hajdare, Hajdare, Hajdare!!! Hajdeeee, hajdeeees, bolan!
Kakvu mi krampu za trenera imamo malo je reci.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2220
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2022 10:57 am

Edis Mulalic je zimus imao opciju da dovede Obradovica, nije htio, nudjen mu je Hadzic, nije htio.
Doveo je Vucenovica, sada Haracica i Dzenisa.
Edis Mulalic je doveo Vegu na beka, koji mu je bio standardan na pocetku sezone sada gurne Kosorica na beka jer je kao bolji od Vege, jos jadniji potez je zavaljivanje Drine na beka kad je vidio da se starohan pogubio.
Subasic koji je bio jedan od boljih igraca prosle sezone je ispao iz svih opcija, Becu je unistio skroz jer nije bio u opciji nikakvoj sve dok nije bio primoran da ga stavlja.
Stilic da igra svaku po devedeset minuta i djetetu malom je jasno da ne moze, zasto tu ne rotira Suba/Stilic Beca/Stilic nejasno skroz. Santos mu puno zuji malo meda daje, Amoah bez priprema svaku po 90 min.
Sehic ispao iz svih kombinacija, Mekic ga busio, sjedio sa Dudicem ovaj umjesto ispisnice drzi ga na klupi.
Mislim i vjerujem da Edis nema pojma sta radi i da je izgubio sve konce i bez obzira na kojoj poziciji zavrsi do zime ocekujem da se nadje zamjena za njega jer nije trener za Zelju, navijac si kluba ok, imaju tribine.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2220
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2022 11:02 am

I juce smo popusili jer smo muda ostavili u Sarajevo, svaki duel su nas otresli ko slinu, ne dati sto posto na utakmici gdje imas onakvu podrsku Manijaka je sramno.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2043
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2022 11:10 am

Žao mi Šehića što nije u kombinacijama, ono što je igrao uvijek je bilo korektno.
Fear of the Maniacs!
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2022 11:23 am

Ujko je napisao/la:
sub okt 15, 2022 9:19 pm
Hajde malo, da spustimo loptu i smanjimo dozivljaj...Bilo je lose, ne kazem, ali ni Siroki nije
izdominirao, bas kao sto nije ni Zrinjski na Grbavici. Imamo 13 igraca u rosteru, pitanje je
bilo vremena kada cemo poceti placati cijenu za to, sto zbog povreda, sto zbog kartona. U
situaciji smo da nam i direktor mora igrati, jos samo da Pekic danas- sutra zaigra stopera i
to bi bilo realno stanje. Vidjelo se koliko je Hodzic danas nedostajao i koliko smo nemocni da
zamijenimo bilo kojeg igraca koji ne moze igrati. Eto, Siroki preuzima vrh tabele, Zrinjski opet
dolazi na stare grane prekucavanja lige, ali, barem, po meni nisu bas kvalitetom previse odmakli,
barem sto se tice onoga sto su pokazali protiv nas. Isto vazi i za ostale konkurente - Borac, Sarajevo,
Tuzla...Ima jos puno da se igra, bice jos pobjeda i poraza, gore glavu.
Moram rwplicirati samo na ovo 13 igraca u rosteru. Dva prelazna roka su bila i sam je pravio roster. Ok nije mogao dovesti Ronalda ali odbio je nekoliko odlicnih igraca za nasu ligu. Plus ovih sest sedam koji su ostali iz doba Tome igraju gore nego tada. Samo je Drina malo bolji. Otjerao nam je dva talenta. Svi mladji igraci su ubijeni u pojam osim Drine opet kazem jer jenocigledno dijetw jako u glavi i plus ima Cocu pored sebe.
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2022 11:29 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
sub okt 15, 2022 10:00 pm
ubaceni element je napisao/la:
sub okt 15, 2022 9:56 pm
Za sve koji bi Stilica na klupu, ko zasluzuje da igra umjesto njega? Molim vas recite mi ko je taj koji grize, trci, dobija duele, zabija i asistira? Ima li ime taj virtouz u nasem rosteru koji bi bio ucinkovitiji na terenu?
Nema niko bolji od njega, sto ne znaci da sve receno o njemu ne stoji.Ne moze da trci, spor je, carini loptu, ne moze pritiskati protivnika defanzivno i sve se svodi na to da cekamo njegovu loptu koje cesto i ne bude.
Nema bolji, ali moze dati sansu Sedadu na toj poziciji bar 20 min. Pa ga nalozi. Reci mu da ga tu vidis da bude novi Stila ali reci mu moras preorat teren. Daj mu par puta tu sansu a ne na krilu pa ako ne potrci posalji ga u pm i dovedi nekog ali ne moze. Stila mora igrati i logicno niko pametan nece tu doci jer vidi to i budala da nema mjesta na toj poziciji. Kako ce neko doci za mwle oare kad ne vidi ni sansu da igra
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2022 11:42 am

Ma mi smo kao klub trenutno slika i prilika društva u kojem živimo. Ima li iko u klubu čiji je zadatak da ocijeni rad ovog bekana u helankama i da mu da nogu ako nije dobar?

Nije za naše ljude demokratija, jer demokratija je samoubistvo za nepismeno društvo. Niko na svijetu ne koristi slobodu mišljenja bez ikakve odgovornosti ko mi u Bosni. Da bi nešto komentarisao, kritikovao, hvalio, valjda moraš pratiti to nešto.

U priči s ljudima, u komentarima po društvenim mrežama, narodne mase govore:
-Edis izvlači maksimum
-doveli mu igrače, nije on birao
-imamo loš tim, svi su jači od nas
-Edis je Željovac od glave do pete, nije on kriv
-igrači ne trče, ne bore se
-haj ti budi trener ako znaš bolje

90% tih ljudi prati klub ko što ja pratim napredak tehnologije u medicini, o čemu jednom u dvije sedmice mi izleti neki članak ili reportaža na TVu. Niko od tih ljudi ne primijeti Acu na beku, njemu je to "Željin igrač na poziciji u odbrani", niko ne vidi da Dženis igra iz samo Edisu jasnih razloga, niko ne shvata da mrmot promijeni 5 formacija u tekmi... Nema veze, Edis plače pored terena kad je nešto emotivno, neka ga vječno.

Svaka čast Manijacima, naši jučer ko da su domaćini bili!!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1829
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2022 11:54 am

Nešto razmišljam, prvi put u sto utakmica da nam je sudija naklonjen i mi izgubimo. :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2022 12:06 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
ned okt 16, 2022 9:23 am
Zar i ti sine Dzermine ...svakakve mrake u klubu ima definitivno.
Sta je bilo? Malo sam van desavanja u zadnje vrijeme, smorilo je vise.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2043
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2022 12:26 pm

storm_raider je napisao/la:
ned okt 16, 2022 12:06 pm
Sta je bilo? Malo sam van desavanja u zadnje vrijeme, smorilo je vise.
Kucaj samo još jedan tužilac BiH upecan u aplikaciji Sky.
Fear of the Maniacs!
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2022 12:39 pm

Sta vam je to cudno. Bilo jw pitanje vremena kad ce negdje strovaliti. Koliko znam covjek je tuzilac u predmetu respiratori. Meni je cudno bilo da mu do sada nisu nesto napakovali
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2022 12:44 pm

ponosannavas je napisao/la:Sta vam je to cudno. Bilo jw pitanje vremena kad ce negdje strovaliti. Koliko znam covjek je tuzilac u predmetu respiratori. Meni je cudno bilo da mu do sada nisu nesto napakovali
A mozda je on pakovo?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6120
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2022 12:45 pm

Fićo je napisao/la:
ned okt 16, 2022 12:26 pm
storm_raider je napisao/la:
ned okt 16, 2022 12:06 pm
Sta je bilo? Malo sam van desavanja u zadnje vrijeme, smorilo je vise.
Kucaj samo još jedan tužilac BiH upecan u aplikaciji Sky.
Ma nigdje veze prica majke mi....spominje se u razgovoru dvojice likova da tamo nekom zavrsi 1 godinu dana uatvora na osnovu priznanja krivice...
Kao zavrsio je nekome ranije isto tako.
Nista sto u sklopu svog posla ne radi...
Inace clanak je objavio portal koji je blizak stranci protiv kojeg se vodi postupak a Paja je u tom procesu glavni tuzilac.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 58 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija