Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 17, 2021 9:49 am

Hare79 je napisao/la:
uto avg 17, 2021 8:53 am
U generalci pred prvenstvo dobili su Hajduka na Poljudu 3-1. Tad sam vidio da ce jebeni biti. Realno, njima moze parirati jedino Sa ako i kada budu kompletni. Kako mi ne ubodemo s takvim trenerom jednom.
U situaciji kakvoj jesmo, mi smo, po mom mišljenju, doveli savršenog trenera..Trenera koji ima neko ludilo u sebi (pozitivno naravno) i koji je kadar izvući iz ovog, prilično oskudnog, igračkog kadra maksimum maksimuma...A što smo u ovoj situaciji treba pitati brkatog filozofa...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 17, 2021 9:59 am

Hare79 je napisao/la:
uto avg 17, 2021 8:53 am
U generalci pred prvenstvo dobili su Hajduka na Poljudu 3-1. Tad sam vidio da ce jebeni biti. Realno, njima moze parirati jedino Sa ako i kada budu kompletni. Kako mi ne ubodemo s takvim trenerom jednom.
I prošle godine se vidjelo da igraju fino i da se nazire ta igra.
Samo prošle godine su defanzivno loše stojali i nisu bili toliko uigrani. Sada je to već prošao određeni period i sigurno su uigraniji i prolazi ta trenera zamisao.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1616
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 17, 2021 12:03 pm

Brazilac iz Rudara jako opasan, kao i Amoah koji nije igrao protiv nas. Obojica jako mladi (20 i 19 godina). Valjalo bi ih zaganjati na kraju sezone ako se moze. Ugovori im isticu na ljeto.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 17, 2021 12:08 pm

https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... MjLJ9mk_Bo

Željezničar najgledaniji klub Premijer lige u prvih pet kola


FK Željezničar najgledaniji je klub Premijer lige Bosne i Hercegovine u prvih pet kola prema zvaničnim podacima N/FS Bosne i Hercegovine.

Plave je na tri domaće utakmice gledalo ukupno 11.070 gledalaca. Najbliži Željezničaru su komšije sa Koševa. Sarajeva je u tri domaće utakmice gledalo 8000 gledalaca, a onda slijedi i Velež sa 7000 gledalaca u tri domaća meča.

Što se tiče petog kola, po 3000 gledalaca bilo je u Mostaru, Sarajevu i Banjaluci na utakmicama Velež - Sloboda, Željezničar - Rudar i Borac - Zrinjski. Duel Sarajeva i Radnika je posmatralo 2500 gledalaca, a mečeve Tuzla City - Posušje i Široki Brijeg - Leotar svega 550, odnosno 500 gledalaca.

Kolo iza nas je drugo najgledanije kolo u do sada odigranih pet, sa ukupno 12550 gledalaca na šest stadiona. Do sada, utakmice Premijer lige BiH je posmatralo 58 040 gledalaca.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 17, 2021 12:10 pm

Ukrali su nam bar cetiri pet milja realno
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23667
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 17, 2021 12:47 pm

Ili smo prijavili toliko.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 17, 2021 1:17 pm

To sto Zrinjski sad radi je ono sto mi nismo prepoznali a imali smo komotniju sitiaciju nego oni. Ne znaci da bi mi igrali ko oni ali Tomo bi imao i bolju ekipu i priprwmljeniju. Mi da smo najkasnije umjesto Bake doveli nekoga ko ce ostati i ovu sezonu sad bi imali mnogo bolju ekipu. Zakansili smo i sa novom skupstinom i sa trenerom za ovu sezonu, ali ovo sto izvlaci Tomo iz situacije i okolnosti u kojima je poceo sezonu je u rangu Jakireviceve igre. Da je on bio tu i prati o zadnjih osam kola lige sigurno bi ii doveo neke igrace koje mi nismo sada ni pokusali dovesti a bilo ih je mnogo slobodnih. Pravio bi ekipu vec tada i davao sansu onima koji ce ostati. Da ne govorim da je mogao upratiti i prvu ligu FBIH ili RSa odaklw je mogao izvuci jos kojeg igraca.
Ja sam sa prvih pet kola itekako zadovoljan. Nadam se bar jednoj pobjedi u naredna dva kola. Za tribine jest ukradeno ali sto kaze Storm mozda smo i mi tako prijavili. Nije ni bitno, bitno je da se raja dobro osjeca, da se identitet Zelje vratio na tribine. Sad imamo football sigurno bez obzira sto kvalitet ekipe nije jos kakav zelimo gledati.
 
Hare79
Postovi: 1239
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 17, 2021 1:49 pm

Trebamo desnog beka pod hitno, Ante je limitiran i brzinom i takticki. Mozda Vrhovca probati na beka. Malic je pokazao juce da ima materijala, dugo nisam vidio da neko u trku moze onako nabaciti i pogoditi napadaca u glavu kao on juce. Treba ovoj ekipi jos svasta nesto, al nekako mi desni bek najvise skripi. Treba zamjena za Luku, i treba jos jedan vezni koji zna stati na loptu jer kad igramo na postavljenu odbranu brzo gubimo lopte, nekako smo vise ekipa za kontre. A kad nam se protivnik postavi ne znamo sta cemo.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1616
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 17, 2021 2:15 pm

Hare79 je napisao/la:Trebamo desnog beka pod hitno, Ante je limitiran i brzinom i takticki. Mozda Vrhovca probati na beka. Malic je pokazao juce da ima materijala, dugo nisam vidio da neko u trku moze onako nabaciti i pogoditi napadaca u glavu kao on juce. Treba ovoj ekipi jos svasta nesto, al nekako mi desni bek najvise skripi. Treba zamjena za Luku, i treba jos jedan vezni koji zna stati na loptu jer kad igramo na postavljenu odbranu brzo gubimo lopte, nekako smo vise ekipa za kontre. A kad nam se protivnik postavi ne znamo sta cemo.
Pravo bi nam sjeo Memija sad. Rezervni napadac u zavisnosti od situacije sa Erminom. Osim desnog beka i rezervnog napadaca smo dobro popunjeni na svim pozicijama.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
gavran
Postovi: 7571
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 17, 2021 2:27 pm

storm_raider je napisao/la:
uto avg 17, 2021 12:47 pm
Ili smo prijavili toliko.
yebes njihove cifre.

samo nek nas bude po 3000 ali navijaca,

juce nam apluidara i protivnicki igrac kad smo zagalamili na pocetku drugog.

Hvala jugu na bakljama,ima se moze se
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 17, 2021 2:56 pm

amar92 je napisao/la:
uto avg 17, 2021 2:15 pm
Hare79 je napisao/la:Trebamo desnog beka pod hitno, Ante je limitiran i brzinom i takticki. Mozda Vrhovca probati na beka. Malic je pokazao juce da ima materijala, dugo nisam vidio da neko u trku moze onako nabaciti i pogoditi napadaca u glavu kao on juce. Treba ovoj ekipi jos svasta nesto, al nekako mi desni bek najvise skripi. Treba zamjena za Luku, i treba jos jedan vezni koji zna stati na loptu jer kad igramo na postavljenu odbranu brzo gubimo lopte, nekako smo vise ekipa za kontre. A kad nam se protivnik postavi ne znamo sta cemo.
Pravo bi nam sjeo Memija sad. Rezervni napadac u zavisnosti od situacije sa Erminom. Osim desnog beka i rezervnog napadaca smo dobro popunjeni na svim pozicijama.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Memija u Zrinjski ode...
 
Hare79
Postovi: 1239
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 17, 2021 3:02 pm

nookey je napisao/la:
uto avg 17, 2021 2:56 pm
amar92 je napisao/la:
uto avg 17, 2021 2:15 pm
Hare79 je napisao/la:Trebamo desnog beka pod hitno, Ante je limitiran i brzinom i takticki. Mozda Vrhovca probati na beka. Malic je pokazao juce da ima materijala, dugo nisam vidio da neko u trku moze onako nabaciti i pogoditi napadaca u glavu kao on juce. Treba ovoj ekipi jos svasta nesto, al nekako mi desni bek najvise skripi. Treba zamjena za Luku, i treba jos jedan vezni koji zna stati na loptu jer kad igramo na postavljenu odbranu brzo gubimo lopte, nekako smo vise ekipa za kontre. A kad nam se protivnik postavi ne znamo sta cemo.
Pravo bi nam sjeo Memija sad. Rezervni napadac u zavisnosti od situacije sa Erminom. Osim desnog beka i rezervnog napadaca smo dobro popunjeni na svim pozicijama.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Memija u Zrinjski ode...
Cuj ode u Zrinjski, a imaju Corluku kojeg i Petev zove u repku, a sigurno i jos nekoga kao rezervu, a mi ga ne mozemo dovesti da nam bude prva opcija.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 17, 2021 3:51 pm

Pa skoro on rece da bi u nasoj ligi mogo igrat samo za Zeljeznicar :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 17, 2021 4:41 pm

Hare79 je napisao/la:
uto avg 17, 2021 1:49 pm
Trebamo desnog beka pod hitno, Ante je limitiran i brzinom i takticki. Mozda Vrhovca probati na beka. Malic je pokazao juce da ima materijala, dugo nisam vidio da neko u trku moze onako nabaciti i pogoditi napadaca u glavu kao on juce. Treba ovoj ekipi jos svasta nesto, al nekako mi desni bek najvise skripi. Treba zamjena za Luku, i treba jos jedan vezni koji zna stati na loptu jer kad igramo na postavljenu odbranu brzo gubimo lopte, nekako smo vise ekipa za kontre. A kad nam se protivnik postavi ne znamo sta cemo.
A da malo spustimo loptu po pitanju Blazevica,ipak smo mi navijaci nismo fudbalski treneri....
Cisto da ne bude kao sa Malicem....
Popljuvan na forumu a on juce uputi centarsut,sto bi jedan cjenjeni kolega rekao,kakvog od Adzema nismo na Grbavici vidjeli.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23667
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 17, 2021 5:22 pm

Dzezvar je napisao/la:
uto avg 17, 2021 4:41 pm
Hare79 je napisao/la:
uto avg 17, 2021 1:49 pm
Trebamo desnog beka pod hitno, Ante je limitiran i brzinom i takticki. Mozda Vrhovca probati na beka. Malic je pokazao juce da ima materijala, dugo nisam vidio da neko u trku moze onako nabaciti i pogoditi napadaca u glavu kao on juce. Treba ovoj ekipi jos svasta nesto, al nekako mi desni bek najvise skripi. Treba zamjena za Luku, i treba jos jedan vezni koji zna stati na loptu jer kad igramo na postavljenu odbranu brzo gubimo lopte, nekako smo vise ekipa za kontre. A kad nam se protivnik postavi ne znamo sta cemo.
A da malo spustimo loptu po pitanju Blazevica,ipak smo mi navijaci nismo fudbalski treneri....
Cisto da ne bude kao sa Malicem....
Popljuvan na forumu a on juce uputi centarsut,sto bi jedan cjenjeni kolega rekao,kakvog od Adzema nismo na Grbavici vidjeli.
:palacgore: :palacgore: :palacgore:

Samo podrska.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 17, 2021 5:41 pm

Nisam fakat ocekivao da bi Memija mogao kod nas ali ako sad ode u Zrinjsli onda fakat nije ni cudo sto nije dalje dogurao u karijeri. Nije prosao pripreme, treba mu tekmi a on oxe u klub gsje imaju odlicnog desnog beka i s obzirom na situaciju u kojoj je on tj bez tekmi i priprema moze ocekivati da igra samo kad ovaj pozuti ili da se povrijedi. Pare ne moze dobiti od Zrinjslog da mu se vise isplati nevo sto bi dobio kad bi se vratio u formu. Kakve to menadzere slusaju ti momci fakat je nevjerovatno. Ovo mi je sad ko primjer bio neki ali more je takvih slucajeva.
Ne znam vi govorite za napadaca ali imamo sad i Zdunica. Nama vise fali ljevo krilo jer primarno desno krilo sj i Gasal i Hrelja, ali zamjene za Mjjezinovica nema. Bar ja nidam nikog vidio da na toj strani moze. Mozda moze i Zdunic al eto
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 17, 2021 7:38 pm

storm_raider je napisao/la:
uto avg 17, 2021 5:22 pm
Dzezvar je napisao/la:
uto avg 17, 2021 4:41 pm
Hare79 je napisao/la:
uto avg 17, 2021 1:49 pm
Trebamo desnog beka pod hitno, Ante je limitiran i brzinom i takticki. Mozda Vrhovca probati na beka. Malic je pokazao juce da ima materijala, dugo nisam vidio da neko u trku moze onako nabaciti i pogoditi napadaca u glavu kao on juce. Treba ovoj ekipi jos svasta nesto, al nekako mi desni bek najvise skripi. Treba zamjena za Luku, i treba jos jedan vezni koji zna stati na loptu jer kad igramo na postavljenu odbranu brzo gubimo lopte, nekako smo vise ekipa za kontre. A kad nam se protivnik postavi ne znamo sta cemo.
A da malo spustimo loptu po pitanju Blazevica,ipak smo mi navijaci nismo fudbalski treneri....
Cisto da ne bude kao sa Malicem....
Popljuvan na forumu a on juce uputi centarsut,sto bi jedan cjenjeni kolega rekao,kakvog od Adzema nismo na Grbavici vidjeli.
:palacgore: :palacgore: :palacgore:

Samo podrska.
Duga sezona je pred nama.Ne treba padati u neku euforiju poslije ove pobjede.Ici utakmicu po utakmicu jer u takvoj smo situaciji.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 17, 2021 7:39 pm

Dobili smo prosle godine 500milja od FBIH. Velez cak milion ipo.
Željezničar ante portas !
 
Ludvig Leple
Postovi: 294
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 17, 2021 8:09 pm

Inače dijelim mišljenje sa uvaženim kolegom Džezvarom, ali ovaj put jednostavno ne mogu i to u jednom dijelu.
Blažević i Miličević su dva najgora beka u posljednjih 15 godina. Najgori su, jer ih guraju stalno na te pozicije koje im očigledno ne pašu. Miličević ima odličan centaršut, ali on se ne zna postaviti u odbrani, što nas dovodi do zaključka da ne bi možda bio loš kao krilo, a i Blažević je odigrao krilo više nego korektno u Izraelu protiv ćifuta. Mi smo deficitarni na pozicijama krila i DMF-a.
Drugo poluvrijeme odlično, samo nastavite istim tempom, game by game....
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 17, 2021 8:28 pm

Dzezvar je napisao/la:
uto avg 17, 2021 4:41 pm
Hare79 je napisao/la:
uto avg 17, 2021 1:49 pm
Trebamo desnog beka pod hitno, Ante je limitiran i brzinom i takticki. Mozda Vrhovca probati na beka. Malic je pokazao juce da ima materijala, dugo nisam vidio da neko u trku moze onako nabaciti i pogoditi napadaca u glavu kao on juce. Treba ovoj ekipi jos svasta nesto, al nekako mi desni bek najvise skripi. Treba zamjena za Luku, i treba jos jedan vezni koji zna stati na loptu jer kad igramo na postavljenu odbranu brzo gubimo lopte, nekako smo vise ekipa za kontre. A kad nam se protivnik postavi ne znamo sta cemo.
A da malo spustimo loptu po pitanju Blazevica,ipak smo mi navijaci nismo fudbalski treneri....
Cisto da ne bude kao sa Malicem....
Popljuvan na forumu a on juce uputi centarsut,sto bi jedan cjenjeni kolega rekao,kakvog od Adzema nismo na Grbavici vidjeli.
Pa dobro, pet kola mu je trebalo da jedan ubode. Svaka čast.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 134 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija