Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:26 pm

jer drugi sve to imaju za klasu bolje...

mi smo prošle i pretprošle godine imali najjači spisak igrača. ali nismo imali tim i "vjetar" u leđa. ko to ne vidi, ne vidi od drveta šumu.

ni ove godine spisak igrača sigurno neće biti problem. problem je tim, poredak i atmosfera. ukupno funkcionisanje kluba sa fudbalerima, menadžerima, trenerima i skautima je problem.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:27 pm

Al vezu pitari heklaju sve sitan vez... Stvarno im treba predat titulu da se ne muce čjudi nek se spremaju za ligu prvaka...

Poslano sa mog SLA-L22 koristeći Tapatalk

 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:28 pm

Brkoo je napisao/la:
čet avg 02, 2018 9:22 pm
Sve sto je napisao @LeBlue je u pravu. Nemamo igru, kombinatoriku, kad napadamo i kad se branimo radimo to jako naivno.

Fali nam normalan golman, jedan box to box veznjak, jedna radilica, da moze trcati tri utakmice uzastopno sto se kaze.
Pored toga jos jedno prodorno krilo sto pravi razliku i napadac mnogo bolji od Krpica. Tek onda se mozemo nadati tituli. Ova ekipa kakva je sad je teska borba za evropu..
Brko prestani koristiti nedozovoljene supstance
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:29 pm

S obzirom na ukupnu situaciju zadnjih desetak dana , ovo je , rekao bih, častan poraz ,odnosno oproštaj.
Tim za Evropu bi se trebao uigravati najdalje od januara te godine ,a ne na kraju sezone PL.
Hajd , eto Želje već u nedjelju ...
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:30 pm

Kako dobra atmosfera na Ibroxu...interakcija publike sa terenom..sve se isprati....valjalo bi se malo ugledati na Škote...
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:31 pm

Brkoo je napisao/la:
čet avg 02, 2018 9:22 pm
Sve sto je napisao @LeBlue je u pravu. Nemamo igru, kombinatoriku, kad napadamo i kad se branimo radimo to jako naivno.

Fali nam normalan golman, jedan box to box veznjak, jedna radilica, da moze trcati tri utakmice uzastopno sto se kaze.
Pored toga jos jedno prodorno krilo sto pravi razliku i napadac mnogo bolji od Krpica. Tek onda se mozemo nadati tituli. Ova ekipa kakva je sad je teska borba za evropu..
i makar 1 mil. eura da to sve obezbijedimo :D
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:31 pm

staaarinavijac je napisao/la:
čet avg 02, 2018 9:29 pm
S obzirom na ukupnu situaciju zadnjih desetak dana , ovo je , rekao bih, častan poraz ,odnosno oproštaj.
Tim za Evropu bi se trebao uigravati najdalje od januara te godine ,a ne na kraju sezone PL.
Hajd , eto Želje već u nedjelju ...
ili u našem slučaju u pauzama između utakmica...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:33 pm

ChWilla je napisao/la:
čet avg 02, 2018 9:21 pm
rama ako bude dobar to je najveće pojačanje. mi takvog igrača teško možemo i skautirati i platiti. treba još jedan špic svakako, na krilu se nadamo da će jazvić biti dobar, te guranju i e. šehića.

ja ne bi volio da lendrić potpiše za nas. a ne bi ni da potpiše za zrinjski.
od riječi do riječi :palacgore:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1863
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:36 pm

Vrijeme je da konacno pocnemo dugorocno razmisljati.Ovako vise ne ife u Evropi.Ostaviti Odu i PLANSKI raditi.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
samo_kulturica
Postovi: 163
Pridružen/a: sri jul 11, 2018 3:14 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:37 pm

BlueSide je napisao/la:
čet avg 02, 2018 9:26 pm
samo_kulturica je napisao/la:
čet avg 02, 2018 9:09 pm




a bas bih volio vidjeti nas rezultat protiv atalante s vecerasnjom igrom koju nahvaliste odreda nekolicina aktivnih ovdje
jes i sta cemo sad? svi pljuvati i bacati se u depresiju? ili ces nam mozda zavrsiti ovog Gomeza pa da budemo ravnopravni?

Imamo to sto imamo..pojacali smo se koliko smo mogli..imamo naseg/dobrog trenera i iz utakmice u utakmicu ovo ce biti sve bolje siguran sam. Nase je da ovo podrzimo maximalno (to bi se trebalo podrazumjevati al eto kod nas je sve naopako pa i to)

Svrati malo u bh. realnost
Ma drug nema ovdje pljuvanja ne znam iz kog dijela svega sto sam napisao si to zakljucio al ajd...
A gomeza jedino ako imas 15ak miliona viska i neku dobru spiku da mu je bolje kod nas nego u Laziu iako ce mu svi psovat sve prvi put kad ne zabije hattrick.
Ja se nadam da se se ovo dovesti u red ( moja prognoza je negdje oko marta iskreno, pisao sam to ranije ) a do tad probati ne gubiti sigurice od meceva protiv levata koliko god se oni trudili protiv nas (onaj poraz od celika je sramota svakog od momaka koji je mogao vise uraditi a puno ih je takvih bilo na terenu, a gosku smo dali gol zahvaljujuci momku kojem je do tog utakmice davana ispisnica od sve i jednog navijaca) a na 1 spicu smo za citavu sezonu (bar do januara)... to nam je realnost i to meni mirisr na neko 3. mjesto do zime, a proljece je uvijek bilo plavo do unazad 2-3 godine
Zadnja izmjena: samo_kulturica, dana/u čet avg 02, 2018 9:38 pm, ukupno mijenjano 1 put.
:zeljeznicar1: :titula: :zeljeznicar1:

Miske mašina.
Rastjerati klanove momentalno!
Mehremić će igrati u repki.
Oda legendo - u pamet.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:37 pm

dell21 je napisao/la:
čet avg 02, 2018 9:12 pm
LeBlue je napisao/la:
čet avg 02, 2018 8:59 pm
Sarajevo gubi radi individualne kvalitete Atalante, a mi radi nasih gresaka. Trenutno igraju oni i Zrinjski bolje od nas. Ne moze se puno ni ocekivati od nase igre sa obzirom koliko novih igraca imamo, ali Odovic je vise pokazao sa 2 treninga nego Krcmarevic sa 2 mjesesca. Boli ipak ovo jer godinama isti rezultati, nema tog progresa kojeg sam se ja nadao.
Pitaru pogriješio si temu
Ja sam obicni navijac, nista vise. Pratim svaku utakmicu preko streama. Najtezi momenat mi je bio kad smo Evropu zijanili prije par godina protiv Slobode u kupu, tad sam televizor slomio. Sad nam slican scenariji prijeti, jedini plus je Odovic u ovom momentu, daje mi nesto nade, vidi se odma da ima nesto ponuditi. Puno je novih igraca i treba se to sve uigrati. Ne mozes uvesti 5-6 novih igraca u kratkom roku i nesto ocekivati.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:40 pm

Kakav ce pritisak biti nasima u nedjelju sad bi potpisao 1:0.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:42 pm

Ja bi volio znati je li Oda imao neku želju prije dolaska na klupu..da li je bilo razgovora oko nekog pomoćnika, njemu čovjeka od povjerenja...Slavko je želio dovesti Zizovica, gledajući sada, to bi vjerovatno bio jako dobar potez...

Kad smo kod ganjanja igrača, discipline, tu bih upario Mirsu i Bučana, sjećam se pred kad karijere, nije bilo šanse da se sudiji nešto prešuti na bilo kakvu odluku..sad bi nam takvi sjeli kao budali pleska :ganja:
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1863
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:44 pm

Gleda li ko PROFESIONALNOST Atalante.7 komada ljudi dali,ali nema stajanja,nema polako.Samo gazis dalje.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:45 pm

stali bi da ih tamo nisu iznervirali. talijani inače ne trpaju do kraja. ali jebiga, hoćete ozbiljno evo vam ozbiljno...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1948
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:46 pm

Bravo Oda
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:47 pm

Što remiziraš kad ti škodi??
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:49 pm

e evo, natjerali ste nas da svježi sa odmora spremamo i analiziramo, to vam je to...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3922
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:49 pm

Sta je ba ovo na hadisonu, izasao da pokosim travu, dok se vratih havarija, hahahaahahaahahaa

Nedo bog da sam ostao da zaljevam cvijece.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6762
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 02, 2018 9:51 pm

Tryg je napisao/la:
čet avg 02, 2018 9:49 pm
Sta je ba ovo na hadisonu, izasao da pokosim travu, dok se vratih havarija, hahahaahahaahahaa

Nedo bog da sam ostao da zaljevam cvijece.
Prvi set 0:6 i odmah break u drugom 0:1 hahahaha
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 68 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija